Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 6 foto
  Fellne 21 inch Bmw X5-X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Bmw X5-X6

  Shiten Fellne 21 Inch Për BMW X6 X5 me Goma thujse te Reja 285.35.21 325.30.21

  Vushtrri 3 maj 18:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet gjeneratori
  Autopjese dhe paisje

  Shitet gjeneratori

  I ri ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 3 maj 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes apo ndrroj fellnet 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes apo ndrroj fellnet 15

  Shes apo ndrroj fellnet 15 per golf 3.2.1.venta etj jan ne gjendje shum te mira sapo jakom ngjit 80

  Vushtrri 3 maj 17:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjam per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Gjam per Golf 4

  Shes gjam per golf 4 per me shum 044363483

  Vushtrri 2 maj 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Fellne Originale për Mercedes E350 Cklas
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne Originale për Mercedes E350 Cklas

  Shiten Fellne Originale për Mercedes E350 Cklas Me Goma te Reja 245.40.18 265.35.18 Viber +38344

  Vushtrri 29 prill 16:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrik për femij
  Autopjese dhe paisje

  Karrik për femij

  Karrik per fëmij e ardhur nga gjermania në gjendje shumë të mirë.

  Vushtrri 29 prill 15:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Prokolic per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Prokolic per vetura

  Prokolic shum te mira

  Vushtrri 29 prill 13:29
  250 €
 • 1 foto
  Terrtaq Kultivator Traktor
  Autopjese dhe paisje

  Terrtaq Kultivator Traktor

  Shitet traktori i tipit Golden-Llabin, me rimorkio origjinale, frez, pllug, tega dhe rrot te hekurta

  Vushtrri 29 prill 13:21
  1.650 €
 • 4 foto
  Shes Fellne 20 inch Originale BMW X6 BMW X5
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 20 inch Originale BMW X6 BMW X5

  Shes Fellne 20 inch Originale BMW X6 BMW X5 Me Goma Dunlop 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri 28 prill 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellne 19 inch Audi A4-A5-A6-A7 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 19 inch Audi A4-A5-A6-A7 Goma Reja

  Shes fellne 19 inch Audi A4-A5-A6-A7 Goma Reja 255.35.19 Viber +38344 52 52 66

  Vushtrri 28 prill 16:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 per audi golf 5-6 touran, bej ndrrim
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per audi golf 5-6 touran, bej ndrrim

  Fellnet jan ne te gjendje shum te mir pa grritha jen kan te vnume ne audi a3 2012 po tash i kam ne T

  Vushtrri 28 prill 13:43
  220 €
 • 2 foto
  SHITEN 2 GOMA 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN 2 GOMA 205/55/16

  Shiten 2 goma jane te firmes hankook,viti prodhimit 2016. VIBER +38344525052

  Vushtrri 28 prill 12:11
  60 €
 • 1 foto
  SHITEN FELLNET ORGINAL PER AUDI A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN FELLNET ORGINAL PER AUDI A3 A4 A6

  SHITEN FELLNET ORGINAL PER AUDI A3 A4 A6

  Vushtrri 27 prill 16:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne

  Shes fellne 205.55.16 Golf 4 Audi a3 etj. Fellen jan shum mira as nuk dridh as nuk gjujn boj ndrrim

  Vushtrri 26 prill 21:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten Fellnet per golf&mercedes 190 Tel+38349666229

  Vushtrri 24 prill 21:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 15 BBS
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 BBS

  shes Fellnet me goma 15 inq per gol 2 dhe 3 me Kater shtrafa gumat bajn nuk gjujn, bejm ndrrim edhe

  Vushtrri 23 prill 17:17
  90 €
 • 5 foto
  Kombi Citroen Jumper Maxi
  Autopjese dhe paisje

  Kombi Citroen Jumper Maxi

  Shes Citroen Jumper version Maxi i gatshem per qdo prov Viti : 2013 Km : 181.000 Motorr 3.0 turbo Sh

  Vushtrri 23 prill 13:56
  6.900 €
 • 4 foto
  Shiten gomat e veres Good Year 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat e veres Good Year 4 copa

  Shiten gomat e veres good year 185/65/15 vetem dy muaj te pordora te ardhura nga fanca jan shum te

  Vushtrri 23 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne Disqe me goma dimrit 17 she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Disqe me goma dimrit 17 she

  fellne disqe me goma 17 she gomat dimri shum tmira per golf 4 225 45 R17 viberi: 049444471

  Vushtrri 23 prill 11:05
  210 €
 • 2 foto
  SHTOPA ( stopa ) ORIGJINAL PER GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  SHTOPA ( stopa ) ORIGJINAL PER GOLF 7

  Shes Shtopat (stopa) per golf 7 origjinal ..........................................................

  Vushtrri 22 prill 23:47
  200 €
 • 2 foto
  Branik per Golf 4 , shumë i ruajtur
  Autopjese dhe paisje

  Branik per Golf 4 , shumë i ruajtur

  Shes branikun per Golf 4, eshte shume i ruajtur, veq ka me u montu. Kontaktoni edhe ne viber 383 44

  Vushtrri 20 prill 21:54
  70 €
 • 10 foto
  Shiten gomat e veres 225/45/R17 91W .Viti 2015-16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat e veres 225/45/R17 91W .Viti 2015-16

  Shiten gomat e veres 225/45/R17 Viti 2015-16. 2 Goma Tigar , 2 Goma Debica Presto. Mbrojtese per fel

  Vushtrri 20 prill 21:54
  80 €
 • 3 foto
  Goma dimri NEXEN 195/70R 15C
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri NEXEN 195/70R 15C

  Shiten Goma Dimri Nexen 195/70R 15C ne gjendje shume te mire.

  Vushtrri 20 prill 18:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Auto pjes Qeti servis
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes Qeti servis

  Ju ofrojm.gjithat modelet e veturav ne auto pjes qeti me qmime shum te volitshme

  Vushtrri 20 prill 10:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per Mercedes

  Shes fellne 17

  Vushtrri 19 prill 18:24
  300 €
 • 0 foto
  4 goma te veres 205 55 16 te vitit 2017
  Autopjese dhe paisje

  4 goma te veres 205 55 16 te vitit 2017

  Shes goma te veres 16\" viti prodhimit 2017 ne gjendje te mire. Kontakt +38344827352 viber whatsapp

  Vushtrri 17 prill 23:50
  120 €
 • 0 foto
  Ndrrohen fellnet 16she me fellne 17 ose 18 ose 19
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrohen fellnet 16she me fellne 17 ose 18 ose 19

  I ndrroj fellnet 16she me fellne 17 18 ose 19 fellnet jon me goma te veres 4 gomat jon te njejta con

  Vushtrri 16 prill 23:39
  1 €
 • 4 foto
  Fellne per Turan , Golf 5 , Passat , Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Turan , Golf 5 , Passat , Audi A3

  Shes ose ndrroj Fellnet Nr 15 origjinal te ardhura nga Gjermania Fellnet jane me goma te veres

  Vushtrri 16 prill 14:49
  250 €
 • 1 foto
  Goma te veres R16 Tigar 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres R16 Tigar 2017

  Shiten 4 goma te veres 205/55/16 te vitit 2017 ne gjendje te mire te perdorme 1 sezon. Kontakt viber

  Vushtrri 15 prill 12:21
  140 €
 • 0 foto
  Shes fellme per t2 t3 t4
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellme per t2 t3 t4

  Shes fellmet per t2 t3 t4 jan shum temir

  Vushtrri 14 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Muzika 2000w
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Muzika 2000w

  shitet ngjedje perfekte e ardhur prej gjermanie 2000w

  Vushtrri 14 prill 19:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dritat per golf 5 te ardhura nga gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Shes dritat per golf 5 te ardhura nga gjermania

  Jan ne gjendje shum te mir teknike dhe jan shum te hjeshme per me shum informata kontakto ne nr...

  Vushtrri 14 prill 11:44
  170 €
 • 2 foto
  Shitet fellnet 18she
  Autopjese dhe paisje

  Shitet fellnet 18she

  Shiten fellne 18she origjinal me vula fellnet bajn per shum lloje te veturave golf 5,6,7 passat, jet

  Vushtrri 13 prill 18:59
  399 €
 • 2 foto
  prokolic e kerrit
  Autopjese dhe paisje

  prokolic e kerrit

  ngjendje shum tmir 170 euro qmimi

  Vushtrri 13 prill 15:34
  170 €
 • 1 foto
  4 Goma veere18she
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma veere18she

  Shes 4gomat t veres ne gjendje shum të miir 6muj tperdoruna ,225/40 ZR 18 049536601

  Vushtrri 13 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Prokulica per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Prokulica per vetura

  Jon te mira shum

  Vushtrri 11 prill 14:21
  220 €
 • 5 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten Origjinal Fellne per Bmw. 245/40 R19 Fellnet jane origjinal per bmw 7er dhe 5er gt gjithash

  Vushtrri 11 prill 07:36
  1.300 €
 • 2 foto
  Goma Tveres 195/65 15she
  Autopjese dhe paisje

  Goma Tveres 195/65 15she

  Shes Goma Tveres 90% treja Jan Po thuajse treja bojn per golf passat caddy etj etj nr 044-800-355

  Vushtrri 11 prill 01:21
  135 €
 • 0 foto
  SHES felge t\'BMW nr 17
  Autopjese dhe paisje

  SHES felge t\'BMW nr 17

  Shes felge 17 tBmws nr\'17 225 50

  Vushtrri 9 prill 20:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pllugun
  Autopjese dhe paisje

  Shes pllugun

  Shes pllugun ngjendje trregullt

  Vushtrri 9 prill 14:26
  100 €
 • 4 foto
  She\'s pjes Per Kerr Po ashtu Edhe sende tjera
  Autopjese dhe paisje

  She\'s pjes Per Kerr Po ashtu Edhe sende tjera

  She\'s pjes dhe te gjitha sender me qmim volishum per ma shum viber+38649500609 +38345667556

  Vushtrri 9 prill 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten fellne 18” AMG me goma per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 18” AMG me goma per mercedes

  Shiten lire fellne AMG me goma te veres per mercedes Perpara 245 35 R18 Mbrapa 275 35 R18 Shenim t

  Vushtrri 8 prill 21:57
  650 €
 • 4 foto
  Koka e timonit per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Koka e timonit per mercedes

  Shitet koka e timonit per mercedes 190 verejtje: njera cev eshte e demtuar Viber dhe WhatsApp +383

  Vushtrri 8 prill 21:39
  80 €
 • 7 foto
  Auto pjes servis Qeti
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes servis Qeti

  Shes te gjithat llojet e veturav te auto pjea qeti 049505146 044444888

  Vushtrri 8 prill 00:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fara per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fara per mercedes

  Fara per mercedes seria w203 modeli i ri jan farat t kristalt farat jan te pa perdorur jan ganc te r

  Vushtrri 7 prill 22:49
  180 €
 • 10 foto
  Auto pjes servis Qeti
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes servis Qeti

  Golf 4567 audi a234 mercedes s mersedes R klas mersedes c klas mercedes a klas B clas mini coper fo

  Vushtrri 7 prill 22:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes - Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shes - Fellne

  Shes - Fellne Per Passat . Golf. Touran. Sharan. Bmw. Peugeot. Taureg. T5 Etj.... Per info ne 0445

  Vushtrri 7 prill 18:55
  1 €
 • 2 foto
  Goma Te Veres 15she
  Autopjese dhe paisje

  Goma Te Veres 15she

  Gomat Jan Shum Te Mira 90% Tereja 195/65 15 NR:044-800-355 Qmimi i Diskutushem

  Vushtrri 7 prill 04:49
  140 €
 • 10 foto
  Auto pjes qeti
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes qeti

  Shes golf 5/6/7/audi /2/3/4mersendes S aklas be klas mini coper te gjithat pjws qe ju novojitet i ki

  Vushtrri 6 prill 16:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma 205/40/R17 ??Sportiva
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/40/R17 ??Sportiva

  Shes gomat shum pak te perdorne po thuaj te reja Te ardhura nga zvicrra 🇨🇭 205/40/R17 model GTI Jan

  Vushtrri 5 prill 15:20
  100 €