Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 3 foto
  shes fellne
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne

  shes fellne me goma te veres shum te mira nr 195/60/15 fellnet jon ne gjendje shum te mir per ford f

  Vushtrri 25 gusht 12:50
  180 €
 • 1 foto
  Boshpump
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump

  Shes boshpump per opel corsa 1.3

  Vushtrri 24 gusht 17:08
  150 €
 • 6 foto
  felne 16 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  felne 16 mercedes

  Shiten felnet origjinal per mercedes numer 16 me shrafa te vet origjinal te gjat . Gomat jan te vere

  Vushtrri 24 gusht 13:47
  140 €
 • 2 foto
  Bosch pump
  Autopjese dhe paisje

  Bosch pump

  shes bosch pump per vw t2 1.6 tdi

  Vushtrri 24 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Rimorkio e po sa ardhur nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio e po sa ardhur nga Gjermania

  Rimorkio osht per 2 Lop e po sa ardhur nga Gjermonia shum ne gjendje te mir qmim i volitshum

  Vushtrri 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Rimorkijo e po sa ardhur nga Gjermonia
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkijo e po sa ardhur nga Gjermonia

  shitet rimorkjo e po sa ardhur nga Gjermonia ne gjendje shum te mir shum e rujtne per 2 Lop

  Vushtrri 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pres masej ferguson
  Autopjese dhe paisje

  pres masej ferguson

  Boj ndrrim me kultivator 509 ose diqka qe m konvenon

  Vushtrri 22 gusht 16:18
  1.500 €
 • 7 foto
  Detergjent me Porosi (Bejme edhe Transportin)
  Autopjese dhe paisje

  Detergjent me Porosi (Bejme edhe Transportin)

  Detergjentet më efikase dhe cilësore për automjetin tuaj.☑️ Distrobutori i vetëm për Kosovë: Uni

  Vushtrri 22 gusht 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 17 ndrrim me 15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 17 ndrrim me 15

  225 50 17 jon 4 cop ms 225 45 17 jon 2 cop t veres Shes gjitha 150 -6 komlet apo ndrroj me 15s

  Vushtrri 22 gusht 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellnet per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet per golf 4

  Shiten fellnet per golf 4 17she me gjith guma n gjendje t rregullt

  Vushtrri 21 gusht 14:24
  190 €
 • 2 foto
  Bmw Stopa te Ri
  Autopjese dhe paisje

  Bmw Stopa te Ri

  Shiten stopa per BMW te ri te po sa ardhur nga gjermania qmimi shum i volitshum

  Vushtrri 21 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   bandash komplet me Goma 15
  Autopjese dhe paisje

  bandash komplet me Goma 15

  Shes bandash me guma komplet.

  Vushtrri 20 gusht 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne BMW 20
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BMW 20

  Fellne BMW dy copa jane ne gjendje te mire ndersa njera nuk eshte ne gjendje te mire po mund te ripa

  Vushtrri 20 gusht 13:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne nr17 golf, passat. audi
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr17 golf, passat. audi

  fellne nr.225/50/17 per golf 5,6,7. audi, passat me goma tveres 2 continental , 2 michelin , viti 2

  Vushtrri 19 gusht 16:53
  270 €
 • 3 foto
  Fellne per opell
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per opell

  Shes fenllnet me goma per opell jan shum.te mir te sapo ardhura nga gjermonija jan te ballansum gomt

  Vushtrri 19 gusht 11:43
  170 €
 • 0 foto
  Blejë shenjën e mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Blejë shenjën e mercedesit

  KERKOI SHENJEN E MEECEDESIT C 22O TE VITIT 2000 QE ESHTE E VENDKSUR PERPARA TE HAUBA E KERRIT KJO SH

  Vushtrri 18 gusht 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet orat e Kromit per Golf 4 Boro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet orat e Kromit per Golf 4 Boro

  Shiten orat e kromit per Golf 4 Boro per me shum info +38344237988

  Vushtrri 18 gusht 14:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18 Origonale Mercedes S klas E klas Goma re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Origonale Mercedes S klas E klas Goma re

  Fellne 18 Origonale Mercedes S klas E klas Me goma te Reja Michelin

  Vushtrri 17 gusht 11:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet me goma tmira Bmw 530 320
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet me goma tmira Bmw 530 320

  Shiten fellent goma tmira Bmw 530 Bmw 320 Bmw 330 +38344717550 Bmw 1 3 5

  Vushtrri 15 gusht 19:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi jeep nissan
  Autopjese dhe paisje

  Mitsubishi jeep nissan

  Mitsubishi l200 -pajero- did Jeep liberty grand cheroke laredo Nissan terrano patrol navra

  Vushtrri 15 gusht 00:15
  1 €
 • 4 foto
  Shes Goma me Bandasha per Smart M+S
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma me Bandasha per Smart M+S

  Shes gomat komplet per Smart shum te mira

  Vushtrri 14 gusht 19:45
  80 €
 • 1 foto
  Kastefona
  Autopjese dhe paisje

  Kastefona

  Shes kastefona te ardhur nga austria per ma shum info

  Vushtrri 14 gusht 16:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vollon me pulla -VW Golf 5 gti, Passat 3c, Touran
  Autopjese dhe paisje

  Vollon me pulla -VW Golf 5 gti, Passat 3c, Touran

  vollon sport me premje

  Vushtrri 14 gusht 12:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritat e renault modus viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Dritat e renault modus viti 2005

  Shiten dritat e renault modus viti 2005

  Vushtrri 14 gusht 09:44
  25 €
 • 5 foto
  Rafta per Caddy Maxi
  Autopjese dhe paisje

  Rafta per Caddy Maxi

  Rafta per Caddy Maxi per info ne tel 049-800-010

  Vushtrri 12 gusht 09:47
  180 €
 • 5 foto
  Dvd per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Dvd per Golf 4

  Shitet dvd per Golf 4 Golf 5 Tauran Polo etj Dvd Aux ezdekart Blutoth Usb Navigacion info +3834423

  Vushtrri 11 gusht 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stoppa LED per Bmw 5 E60
  Autopjese dhe paisje

  Stoppa LED per Bmw 5 E60

  Shes stoppa Led per Bmw 5 E60 original Nurmri kontaktus ne Ipko 043974286

  Vushtrri 8 gusht 20:14
  210 €
 • 2 foto
  Shes ulse per kombi T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulse per kombi T2 T3 T4

  Shes ulse per T3 T4 tag kombi BMW gollf sprinter ford

  Vushtrri 6 gusht 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19

  Shes fellnet 19 te ardhura nga Gjermania vetem 3 muaj te perdorura gomat nuk i kan te mira.pres bler

  Vushtrri 5 gusht 21:50
  1 €
 • 6 foto
  Ulse
  Autopjese dhe paisje

  Ulse

  Shiten ulset jan orginal te sprinterit jan ne gjendje te mir

  Vushtrri 5 gusht 14:18
  1 €
 • 0 foto
  Motorri i vollvos 1.8
  Autopjese dhe paisje

  Motorri i vollvos 1.8

  Shitet motorri i vollvos 1.8 benzin s40 v40 me klim funksional Shiten edhe pjes te tjera te vollvos

  Vushtrri 4 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stopa
  Autopjese dhe paisje

  Stopa

  Shiten stopa per golf 4 pa vrejtje

  Vushtrri 3 gusht 11:45
  25 €
 • 0 foto
  Fellne 20 Audi A8-A7-A6 Audi Q7 Audi Q8 Audi Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 Audi A8-A7-A6 Audi Q7 Audi Q8 Audi Q5

  Fellne 20 Audi A8-A7-A6 Audi Q7 Audi Q8 Audi Q5

  Vushtrri 3 gusht 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cenzora
  Autopjese dhe paisje

  Cenzora

  Cenzora parkimi te zi per qfardo lloj veture

  Vushtrri 2 gusht 21:53
  30 €
 • 1 foto
  Shiten Goma per Golf 4 te Dimrit SAVA
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma per Golf 4 te Dimrit SAVA

  Shiten goma per golf 4 sava te dimrit per ma shum informata rreth tyne dhe qmimit kontaktoni ne numr

  Vushtrri 2 gusht 21:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHES FELLNE ORIGINAL BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE ORIGINAL BMW X3

  Shiten fellnet per BMW X3 me goma te reja të veres Data e prodhimit te gomav 02.01.2018 Te po sa a

  Vushtrri 1 gusht 20:54
  350 €
 • 7 foto
  Bagazh
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh

  Cmimi-me marveshje

  Vushtrri 1 gusht 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes branik të audi-së Q7
  Autopjese dhe paisje

  Shes branik të audi-së Q7

  Shes branik të audi-së Q7... Braniku është i përdorur mirëpo është në gjendje të rregullt. Të inte

  Vushtrri 31 korrik 17:32
  50 €
 • 3 foto
  Karqer
  Autopjese dhe paisje

  Karqer

  Karqer punon pompes i mungoin do pjes e ki foton

  Vushtrri 30 korrik 22:29
  100 €
 • 3 foto
  Shiten dy maqina per auto larje 450njana
  Autopjese dhe paisje

  Shiten dy maqina per auto larje 450njana

  Shiten maqinat jan shum tmira qmimi osht 450 dyjat jon me qmim tnjejt kan shtypje shum tmir per ma

  Vushtrri 29 korrik 21:16
  450 €
 • 2 foto
  Shitet kompresori i klimes per gollf 3
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresori i klimes per gollf 3

  Shes kompresorin e klimes per gollf3 ngjendje te rregullt me garancjon per ma shum ne nr 049282055 e

  Vushtrri 28 korrik 21:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vreitje fellnet jo kerri
  Autopjese dhe paisje

  Vreitje fellnet jo kerri

  Shiten fellnet 15she me 8 shrafa bojm ndrrim me 14she model tgjon ose naj sen tjeter

  Vushtrri 28 korrik 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bagazh
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh

  Shes bagazhin 160 thujse i ri

  Vushtrri 28 korrik 18:34
  160 €
 • 3 foto
  Bakazh kufer për makin
  Autopjese dhe paisje

  Bakazh kufer për makin

  Komplet me mbajtëse Kuferi 470L

  Vushtrri 28 korrik 07:05
  170 €
 • 2 foto
  Fellne 19 Originale Mercedes S 350 AMG E 350
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 Originale Mercedes S 350 AMG E 350

  Shiten Fellne 19 inch Origonale AMG Mercedes S 350 Mercedes E klas me Goma thujse te Reja Nexen 245

  Vushtrri 27 korrik 11:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bagazh dhe mbajtese bagazhi per Audi A4
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh dhe mbajtese bagazhi per Audi A4

  Bagazh Univerzal ngjyre te zeze i ri ende ne folie me shkelqim si dhe mbajtesit,te gjitha te sjellur

  Vushtrri 22 korrik 23:13
  220 €
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Origjinale BMW X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale BMW X5 X6

  Shiten fellnet 20 inch Origjinale X5 X6 me Goma te Reja Saffiro 2019

  Vushtrri 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 21 inch Audi SQ7 Audi S8 Audi A7-A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Audi SQ7 Audi S8 Audi A7-A6

  Shiten Fellne 21 inch Audi SQ7 Audi S8 Audi A7-A6 me Goma te Reja 2018 285.35.21

  Vushtrri 22 korrik 13:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NewModel Fellne 20 inch M30 X5-X6
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch M30 X5-X6

  Shiten fellnet 20 inch X5-X6 me Goma te Reja Saffiro 2019 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri 22 korrik 13:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 20 inch Origjinale M50 Bmw X5-X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale M50 Bmw X5-X6

  Shiten fellne 20 inch origjinale M50 X5-X6 me Goma te reja Saffiro 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri 22 korrik 13:44
  Me Marrveshje