Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 1 foto
  Kompresor
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor

  Kompresor ne rregull motorin me benzin katertakt

  Vushtrri 25 prill 01:52
  400 €
 • 2 foto
  Shiten fellnet Golf 4 pacifik Ndrrim i mundshem
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet Golf 4 pacifik Ndrrim i mundshem

  Fellnet jan te reja gjndje te rregullt me garancion Fellnet jan me goma veres 205/55/16 info 📞+3834

  Vushtrri 24 prill 13:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten fellnet Golf 4 pacifik 205.55.16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet Golf 4 pacifik 205.55.16

  Shiten fellnet per Golf 4 Boro Seat Fellnet jan treja me garancion info 📞044237988 viber📞+38344237

  Vushtrri 24 prill 13:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  menager
  Autopjese dhe paisje

  menager

  Volvo 440-460 Pjese

  Vushtrri 24 prill 00:53
  10 €
 • 0 foto
  Fellne nr 17 per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne nr 17 per golf 4

  Shiten ose ndrrohen me fellne nr 15 16 Fellne jan ne gjendje shum t mir me goma t reja t veres

  Vushtrri 23 prill 14:59
  280 €
 • 4 foto
  Rimorkjo e beogradit
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo e beogradit

  Rmorkjo me gjitha paisjet funksionale me kipper me gjitha

  Vushtrri 23 prill 12:59
  1.550 €
 • 4 foto
  Ford Escort Shiten Farat
  Autopjese dhe paisje

  Ford Escort Shiten Farat

  Shiten farat per Ford Escort , jan ngjendje te mir , jon kon ngjit ne Ford Escord 1998 Ford Ford Es

  Vushtrri 23 prill 09:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Escort shiten Farat
  Autopjese dhe paisje

  Ford Escort shiten Farat

  Shes farat per ford escort , jan hjek nga ford escord 1998 dizel ,kontaktoni edhe ne viber +38349403

  Vushtrri 23 prill 00:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten fellnet 15-tshe shum tmira
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 15-tshe shum tmira

  Shiten shum te ruajtura arsyja e shitjes e kom shit kerrin mkan met. Fellnet

  Vushtrri 22 prill 22:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shiten fellnet me goma t veres mishellin 16 tshe Per info tel 049816801 +38345646369 viber

  Vushtrri 22 prill 20:06
  160 €
 • 4 foto
  Shiten fellnet 17she
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 17she

  Shes fellnet 17she jam origjinal te pasatit cc fabrikisht me vul fellnet jan 5×112 qe do te thot baj

  Vushtrri 22 prill 15:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Tv
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Tv

  Shitet Tv Per Pjese

  Vushtrri 22 prill 13:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten ose ndrrohen fellnet AZEV 18 me goma te veres 225 40 18 5 X100 per golf 4 bora etj I

  Vushtrri 20 prill 22:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrjet mbules per Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rrjet mbules per Rimorkio

  Shes rrjeten mblues per Rimorkio e re dmth e pa perdorur Dimensionet 2.50-1.50

  Vushtrri 19 prill 23:01
  20 €
 • 2 foto
  Goma veres 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma veres 195/65/15

  Shiten 6 copa goma veres jan shum te mira

  Vushtrri 19 prill 15:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 15tshe
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15tshe

  Shess fellne 15tshe

  Vushtrri 19 prill 11:57
  120 €
 • 3 foto
  Fellne per ford fiesta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per ford fiesta

  Fellne per ford fiesta 4 copa 14\" Per info 045693000

  Vushtrri 19 prill 11:54
  95 €
 • 0 foto
  Goma Te Veres 205 / 55 / R16 qmim i volitshem
  Autopjese dhe paisje

  Goma Te Veres 205 / 55 / R16 qmim i volitshem

  Shes Goma te veres per vetura me Nr: 205 / 55 / R 16 jane te mira nuk jane te demtume jane 2 te njej

  Vushtrri 18 prill 13:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pezho 407 urgjent.
  Autopjese dhe paisje

  Pezho 407 urgjent.

  Shes pezho 407 2.0 hdi Defekt turbina ose ventillat Shkruj viber

  Vushtrri 17 prill 21:30
  1.350 €
 • 2 foto
  Shes Gomat e veres 15.  195-65
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat e veres 15. 195-65

  Shes Gomat 15-she 195-65 te veres qmimi 15 euro per cop

  Vushtrri 17 prill 18:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 295/80R22.5 - me fellne bandasha te aluminit
  Autopjese dhe paisje

  Goma 295/80R22.5 - me fellne bandasha te aluminit

  Shiten 4 Goma siq shihen edhe ne foto gomat jane te reja vetem nje dimer te perdorne gomat jane me f

  Vushtrri 17 prill 17:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kater goma 16 me C
  Autopjese dhe paisje

  Shes kater goma 16 me C

  Gomat jon te perdorta po jon te mira ishes ose 4 ose 2 qysh ju konvenon juve

  Vushtrri 17 prill 08:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma te Veres Ovation nr. 16 viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres Ovation nr. 16 viti 2018

  4 Goma te veres 205.55r16 ( 205.55.16 ) Ovation 2 jane gati sikur te reja dhe 2 tjera me te konsumu

  Vushtrri 16 prill 19:37
  50 €
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten dhe ndrrohen fellnet per golf 5 -6-7-pasat tauran etj ndrrim boj me fellne 17 per golf 4 +383

  Vushtrri 14 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 14
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14

  Fellne 14

  Vushtrri 12 prill 19:30
  40 €
 • 2 foto
  Guma per bus &kamion
  Autopjese dhe paisje

  Guma per bus &kamion

  Guma prodhim i saves 6 copa 235-80-16

  Vushtrri 11 prill 17:59
  1 €
 • 4 foto
  BASS Orginal
  Autopjese dhe paisje

  BASS Orginal

  Shes bass-in ngjendje perfekte,per kerr ose shpi. Per me shume info kontakto n\'viber.

  Vushtrri 11 prill 11:19
  110 €
 • 1 foto
  Shes gomat 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 195/65/15

  Shes 4 gumat te ardhura prej suedie

  Vushtrri 10 prill 23:11
  120 €
 • 1 foto
  Gomat 195 70 15 c
  Autopjese dhe paisje

  Gomat 195 70 15 c

  Shiten Gomat 195 70 15 me c . +38344522060

  Vushtrri 10 prill 11:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat 195 65 15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 195 65 15

  Shiten 195 65 15. +38344522060

  Vushtrri 10 prill 11:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Flllne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Flllne me goma

  Shes fellne me goma te veres te ardhura nga gjermonija fellet dhe gomat jon me garancjon as nuk jon

  Vushtrri 9 prill 16:49
  165 €
 • 2 foto
  Shes ulset per T2 T3 T4 kombi
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulset per T2 T3 T4 kombi

  Shes ulset per T2 T3 T4

  Vushtrri 9 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Spirale (federra) SPORT për GOLF4
  Autopjese dhe paisje

  Spirale (federra) SPORT për GOLF4

  Shes spiralet (federrat) SPORT (të ultë) për GOLF 4. Spiralet janë të ardhura nga Sllovenia dhe janë

  Vushtrri 5 prill 12:05
  80 €
 • 4 foto
  Fellne 20 inch Origonale BMW M5 M6 M7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origonale BMW M5 M6 M7

  Pas Kerkesave Arriti Prap Modeli Original Shiten Fellne 20 Inch Originale BMW M6 BMW M5 BMW 7 Me G

  Vushtrri 2 prill 10:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma te veres shume te ruajtura 225/55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres shume te ruajtura 225/55 R16

  Goma te veres shume te ruajtura 225/55 R16, ne gjendje te rregullt.

  Vushtrri 2 prill 10:35
  60 €
 • 0 foto
  Goma te reja te Veres Nr.175/65/R14 Qmim Volitshem
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja te Veres Nr.175/65/R14 Qmim Volitshem

  Shes Goma te reja te Veres me Nr. 175 / 65 / R 14 jane ne gjendje perfekte nuk jane te demtuara apo

  Vushtrri 1 prill 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes gumat 16 me Ce
  Autopjese dhe paisje

  Shes gumat 16 me Ce

  Shes gumat 16 me Ce etj. ☎️Tel 049-707-440 tag fellne gollf BMW

  Vushtrri 1 prill 15:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shiten fellne nr 16 she pa goma për vw

  Vushtrri 1 prill 11:46
  100 €
 • 1 foto
  shtopa per passat
  Autopjese dhe paisje

  shtopa per passat

  shtopa per passat 50 eu te dyt

  Vushtrri 31 mars 22:27
  50 €
 • 1 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  I shes fellnet me goma me nr 16 edhe 17.jon per golf 5.pasat .tauran. Qmimi me marrveshje.

  Vushtrri 31 mars 21:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fellne 18 coll per golf 4,bora, seat audi
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 coll per golf 4,bora, seat audi

  shes fellne 18 made in germany me vule originale ne gjendje shum te mir jan te ardhura nga germany,

  Vushtrri 30 mars 12:51
  288 €
 • 0 foto
  Fellne per BMW X5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW X5 x6

  Fellnet jane te reja pa asni grrith 275/40 R20 para 315/35 R20 mrapa

  Vushtrri 29 mars 18:49
  530 €
 • 4 foto
  Shiten Fellnet Santamonika 17”
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet Santamonika 17”

  Shes fellnet santamonika 17” me goma 225/45/17

  Vushtrri 29 mars 12:57
  320 €
 • 1 foto
  Shiten pjesë për Renault Megane
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjesë për Renault Megane

  shiten pjesë për Renault Megane 1.9 DCI

  Vushtrri 28 mars 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet nga gjermania
  Autopjese dhe paisje

  shitet nga gjermania

  Shitet kärcher hd 1000 ne gjendje te mir nga gjermania komplet me shllaf e pishtole 044-968-807 me v

  Vushtrri 26 mars 01:19
  380 €
 • 3 foto
  Shes Fellne te Mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne te Mercedesit

  Shes fellnet shumë te rujtne per Mercedes Qmimi i arsyshum180 euro. Urgjent.

  Vushtrri 24 mars 11:58
  180 €
 • 11 foto
  Pjese per Merceds W210 E220 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Merceds W210 E220 2001

  Pjese te ndryshme per Mercedes w210 e220 2001

  Vushtrri 23 mars 22:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me goma 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 17 coll

  Shes fellnet me goma 17 coll

  Vushtrri 23 mars 19:48
  250 €
 • 3 foto
  Fellne United 205/55/16 me goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  Fellne United 205/55/16 me goma te veres

  ne gjendje shume te mire Golf 5 , 6 , 7 , Passat , Touran etj...

  Vushtrri 19 mars 18:56
  320 €
 • 3 foto
  Fellne R15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R15

  Shes fellne R15 golf 4 polo 195/65/R15

  Vushtrri 18 mars 20:19
  Me Marrveshje