Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 2 foto
  NewModel Fellne 18 inch Mercedes E class C class
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 18 inch Mercedes E class C class

  Shiten fellnet 18 inch e class C class me Goma te Reja Saffiro2019 245.40.18 265.35.18

  Vushtrri 20 korrik 17:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NewModel Fellne 17 inch Golf 5-6-7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 17 inch Golf 5-6-7 Passat Touran

  Shiten fellnet 17 inch Model i Ri me Goma Pirelli 225.45.17

  Vushtrri 20 korrik 17:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModelFellne 17 inch Origjinale Golf 5-6-7 Pasat
  Autopjese dhe paisje

  NewModelFellne 17 inch Origjinale Golf 5-6-7 Pasat

  Shiten fellne 17 inch Origjinale Golf 5-6-7 Passat Touran me goma te reja cachland 225.45.17

  Vushtrri 20 korrik 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NewModel Fellne 16 inch Golf 5-6-7 GTI Passat
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 16 inch Golf 5-6-7 GTI Passat

  Shiten fellne 16 inch Golf GTI Passat Touran me Goma te reja Cachland 205.55.16

  Vushtrri 20 korrik 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 inch Mercedes E klas C klas Aklas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 inch Mercedes E klas C klas Aklas

  Fellne 16 inch Mercedes E klas C klas A klas

  Vushtrri 20 korrik 17:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 inch A4-A5-A6-A7-A8 me Goma Syron
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch A4-A5-A6-A7-A8 me Goma Syron

  Fellne 19 inch per Audi A4-A5-A6-A7-A8 me goma Syron 245.40.19

  Vushtrri 20 korrik 17:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 18 inch Originale Audi A4-A5-A6-A7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Originale Audi A4-A5-A6-A7

  Shiten Fellne 18 inch Originale Audi A4-A5-A6-A7-A8 me Goma te Reja Firemax 245.40.18

  Vushtrri 20 korrik 17:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Q7 me Goma te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Q7 me Goma te Reja

  Shiten felnet 20 inch Q7 me Goma te reja Saffiro 275.40.20

  Vushtrri 20 korrik 17:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 inch X5 X6 me Goma te Rejap
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch X5 X6 me Goma te Rejap

  Shiten fellnet per X5 X6 me Goma te Reja Saffiro 255.50.19 285.45.19

  Vushtrri 20 korrik 17:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 inch Origjinale X5-X6 me Goms te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale X5-X6 me Goms te Reja

  Shiten fellnet 20 inch Origjinale me Goma te Reja Saffiro 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri 20 korrik 17:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 inch Golf 5-6-7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch Golf 5-6-7 Passat Touran

  Shiten fellne 17 inch me Goma te reja Cachland 225.45.17

  Vushtrri 20 korrik 17:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 inch per Audi me Goma te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch per Audi me Goma te Reja

  Fellne 18 inch per A3-A4-A5-A6-A7-A8 Me Goma te Reja 2018 245.40.18 245.40.18

  Vushtrri 20 korrik 17:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Felne 18 inch Originale GTI Golf 7-6-5 Goma Sava
  Autopjese dhe paisje

  Felne 18 inch Originale GTI Golf 7-6-5 Goma Sava

  Shiten Fellne 18 inch ?% aoriginale GTI Golf 7 Golf 6 Golf 5 me Goma te Reja Sava 2018 225.40.18

  Vushtrri 20 korrik 17:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NewModel Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5

  Shiten fellnet 17 inch Bmw 3-5 me Goma te Reja Cachland 2019 225.45.17

  Vushtrri 20 korrik 17:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten fellne 18 inch Audi A4-A5-A6-A7 goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 18 inch Audi A4-A5-A6-A7 goma Reja

  Shiten fellne 18 inch Audi A4-A5-A6-A7 me goma Reja 245.40.18 245.40.18 Viber +3834452

  Vushtrri 20 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Fellne Originale BMW GT BMW 730 BMW F10
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Originale BMW GT BMW 730 BMW F10

  Shes Fellne Originale BMW GT BMW 730 BMW F10 Me Goma Pirelli 245.40.20 275.35.20

  Vushtrri 20 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 inch Mercedes Passat Audi A4-A5-A6-A7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Mercedes Passat Audi A4-A5-A6-A7

  Shiten Fellne 18 inch Audi A4-A5-A6-A7-A8 Mercedes Passat me Goma te Reja Saffiro 245.40.18 245.40

  Vushtrri 20 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 inch New Model Bmw 3 Bmw 5 GT
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch New Model Bmw 3 Bmw 5 GT

  Shiten Fellnet 17 inch me Goma te Reja Cachland 225.45.17

  Vushtrri 20 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 inch Origjinale Golf 5-6-7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 inch Origjinale Golf 5-6-7 Passat Touran

  Shiten fellnet 16 inch Origjinale me Goma te Reja 205.55.16

  Vushtrri 20 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 18 inch Origonale Audi A4-A5-A6-A7 Gom Re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Origonale Audi A4-A5-A6-A7 Gom Re

  Fellne 18 inch Origonale Audi A4-A5-A6-A7 Gom Reja 245.40.18 Viber +38344 52 52 66

  Vushtrri 20 korrik 17:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 17 inch Origjinale Bmw 3 Bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch Origjinale Bmw 3 Bmw 5

  Fellne 17 inch Origjinale Bmw 3 Bmw 5 Me goma LASSA 225.45.17

  Vushtrri 20 korrik 17:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten fellne BMW GT BMW 730 BMW 530F10
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne BMW GT BMW 730 BMW 530F10

  Shiten fellne BMW GT BMW 730 BMW 530F10 245.40.20 275.35.20 Viber +38344 52 52 66

  Vushtrri 20 korrik 17:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW X5-X6 FELLNE&GOMA!!!
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5-X6 FELLNE&GOMA!!!

  SHES FELLNET ME GOMA PER BMW X5-X6 315/35/20 275/40/20 KONTAKT!!!!!!!!! +38349635000

  Vushtrri 19 korrik 15:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gomat me C me fellne per WW
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat me C me fellne per WW

  Shiten gomat me fellnet me C 15 coll +38344717550

  Vushtrri 19 korrik 08:32
  220 €
 • 2 foto
  Shiten gomat me c per ww
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat me c per ww

  Goma tmira 044717550

  Vushtrri 19 korrik 08:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bagazh Univerzal dhe mbajtese te bagazhit Audi A4.
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh Univerzal dhe mbajtese te bagazhit Audi A4.

  Te sjellura nga Gjermania per Familjar edhe per te tjere e sidomos per pushime. Shes per Audi A4 Ko

  Vushtrri 18 korrik 23:22
  220 €
 • 0 foto
  SHTOP PER GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  SHTOP PER GOLF 4

  Urgjent shes shtopin per golf 4 ose ndrroj me dishka nese me konvenon

  Vushtrri 18 korrik 20:02
  20 €
 • 0 foto
  SHITET APO NDËRROHET
  Autopjese dhe paisje

  SHITET APO NDËRROHET

  SHES KASETOFONIN ME.EKRAN I MERCEDESIT C 220 NE GJENDJE TE MIRE. PUNON SHUME MIRE KA TV DVD USB AUX

  Vushtrri 18 korrik 20:02
  40 €
 • 2 foto
  Kastofon per golf 5,6
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon per golf 5,6

  Shitet kastofoni ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 18 korrik 18:21
  110 €
 • 1 foto
  Shes ose nderroi
  Autopjese dhe paisje

  Shes ose nderroi

  Shes ose e nderroi kasetofonin e mercedesit C 220 ne gjendje te rregullte .kasetofonin e shihni ne f

  Vushtrri 18 korrik 13:52
  40 €
 • 7 foto
  Fellne Golf 4 pacifik
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf 4 pacifik

  Shiten fellnet te sapo ardhura nga jashti Fellnet jan me Goma veres te Reja Fellnet jan 205.55.16 i

  Vushtrri 15 korrik 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOMA REZERVA TE REJA PER VETURA TE PAPERDORA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA REZERVA TE REJA PER VETURA TE PAPERDORA

  Shes goma te reja te pa perdorura per lloje te ndryshme te veturave , Zingjir dimrit te pa perdorur

  Vushtrri 15 korrik 13:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne

  Goma me fellne 15she 4 copa Made in Germany 195/65

  Vushtrri 15 korrik 13:26
  100 €
 • 4 foto
  Shes fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet

  Shiten fellnet 18\" me goma te mira te veres ,fellnet jane shum te ruajtura ,nuk jane te demtume ,ja

  Vushtrri 14 korrik 23:56
  400 €
 • 0 foto
  Shes pjes per bmw e36 cabrio
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per bmw e36 cabrio

  Shes pjes per bmw e36 Cabrio per me Shum Info telfono Ose Mund edhe permes Viber

  Vushtrri 14 korrik 13:40
  100 €
 • 0 foto
  4 goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  4 goma te veres

  Shes 4 goma te veres dy michelin dy dunlop te ardhura nga jasht

  Vushtrri 13 korrik 15:56
  60 €
 • 3 foto
  Dritat e touran 2006
  Autopjese dhe paisje

  Dritat e touran 2006

  Dritat e touranit viti 2006

  Vushtrri 13 korrik 10:55
  35 €
 • 3 foto
  Drita e mercedes 2009
  Autopjese dhe paisje

  Drita e mercedes 2009

  Drita e Anes se majt

  Vushtrri 13 korrik 10:54
  20 €
 • 8 foto
  dyer per garazha vushtrri
  Autopjese dhe paisje

  dyer per garazha vushtrri

  kemi ghitha llojet e dyerve si dhe motorra per dyer te oborrit

  Vushtrri 13 korrik 07:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  UNIKONZUM-PETROL SHAMPONA PER AUTO--LARJE
  Autopjese dhe paisje

  UNIKONZUM-PETROL SHAMPONA PER AUTO--LARJE

  SHITEN SHAMPONA PER AUTO--LARJE

  Vushtrri 10 korrik 10:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes te gjitha pjest per Fave2
  Autopjese dhe paisje

  Shes te gjitha pjest per Fave2

  Shes pjes per Fave2 tegjitha jan funksjonale

  Vushtrri 10 korrik 09:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 15she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she

  Shes fellne 15she me 8shrafa me goma ngjendje te rregullt boj edhe ndrrim me naj sen qe mkomvenon

  Vushtrri 10 korrik 09:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes nga Qendrimi
  Autopjese dhe paisje

  Shes nga Qendrimi

  Shes te gjithapjest per Fave 2 tegjitha funksjonale per gjdo informat kontaktoni ne nr:044-80

  Vushtrri 9 korrik 19:04
  1 €
 • 1 foto
  Shes bicikll
  Autopjese dhe paisje

  Shes bicikll

  Shes bicikell me dy par amortizer me goma tmir me qdo sen ne rregull

  Vushtrri 9 korrik 12:43
  55 €
 • 6 foto
  Fellne 19 inch Origjinale X5-X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origjinale X5-X6

  Shiten fellnet 19 inch Origjinale Modifikant me goma mesatare

  Vushtrri 9 korrik 09:07
  390 €
 • 6 foto
  Felne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Felne me goma

  Shiten fellnet me goma gomat jan te veres te sapo ardhura nga gjermonija jan shum te mir me garanci

  Vushtrri 8 korrik 19:11
  195 €
 • 1 foto
  Maqin per miljen e lopeve
  Autopjese dhe paisje

  Maqin per miljen e lopeve

  Shitet 100€,maqin per miljen e lopeve.

  Vushtrri 8 korrik 17:43
  100 €
 • 4 foto
  Vakum pump
  Autopjese dhe paisje

  Vakum pump

  Shes vakum pumpen n gjendje shum t mir 049 891 794

  Vushtrri 8 korrik 13:24
  600 €
 • 3 foto
  menjaq per passat 2011
  Autopjese dhe paisje

  menjaq per passat 2011

  menjaq per passat 2011

  Vushtrri 7 korrik 12:42
  200 €
 • 4 foto
  Fellne 18 inch Origjinale GTD Golf 5-6-7 Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Origjinale GTD Golf 5-6-7 Passat

  Shiten fellnet 18 inch Origjinale me Goma te Reja 2019 225.40.18

  Vushtrri 7 korrik 09:05
  Me Marrveshje