Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 3 foto
  Anllaser për sprinter 313 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Anllaser për sprinter 313 cdi

  Shitet anllaseri i ardhun nga zvicrra ne gjendje prefekte si i ri per ma shum kontakt 044732180

  Vushtrri 9 mars 21:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten fellnet numer 195/45 R15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet numer 195/45 R15

  Shes fellnet 195/45 R 15 qmimi sipas marrveshjes kontakt viber +383 49 810 676

  Vushtrri 8 mars 22:19
  1 €
 • 0 foto
  Shiten ulset (karrikat)
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ulset (karrikat)

  Ulse t4 kombi

  Vushtrri 8 mars 08:47
  1 €
 • 3 foto
  Shitet kuzhina
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kuzhina

  shitet kuzhin pa paisje qmimi i volitshum

  Vushtrri 7 mars 23:23
  250 €
 • 2 foto
  Shitet minjaqi t4 1.9 nuk osht 2.4 180 euro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet minjaqi t4 1.9 nuk osht 2.4 180 euro

  Minjaqi osht ne gjendje shum te mir me ule te ri Me garancion

  Vushtrri 5 mars 18:26
  180 €
 • 0 foto
  fellen 16 per pasat etj 3c
  Autopjese dhe paisje

  fellen 16 per pasat etj 3c

  shes fellen per pasat 3c me guma veres

  Vushtrri 5 mars 14:54
  250 €
 • 1 foto
  qip
  Autopjese dhe paisje

  qip

  qip per PS per OPEL

  Vushtrri 5 mars 14:25
  60 €
 • 0 foto
  4 guma te veres
  Autopjese dhe paisje

  4 guma te veres

  Te ardhura nga jasht

  Vushtrri 5 mars 05:50
  50 €
 • 1 foto
  FELLGA ME GOMA PER GOLF 6
  Autopjese dhe paisje

  FELLGA ME GOMA PER GOLF 6

  Jan orgjinal me vul ww treja pa as edhe nje grith qysh po doken kompelt me guma m+s 280e

  Vushtrri 4 mars 15:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16

  Shiten gomat 205 R 16 C viti I gomav 2019 per ma shum Inf tel +383 43 758 548

  Vushtrri 3 mars 20:25
  26 €
 • 3 foto
  Shes dy par fellne 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes dy par fellne 15

  Shiten fellnet 15 bojn per golf2/3 , edhe per golf 4 Tel ose viber ; +38349533562

  Vushtrri 3 mars 02:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per minjaq t4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per minjaq t4

  Shiten pjest per minjaq komplet jan per 2 minjaq me deklla

  Vushtrri 1 mars 16:48
  120 €
 • 0 foto
  Shitet Kosa
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kosa

  Shitet kosa me benzin 3 shpejtsi kthehet anash me petale Çmimi sipas marrveshjes

  Vushtrri 1 mars 11:58
  1 €
 • 1 foto
  Karriga per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Karriga per Golf 4

  shiten karrigat per Golf 4 te pastra jan shum te mira +383-44-158-969

  Vushtrri 29 shkurt 20:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtopa per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa per golf 4

  Shiten shtopat per golf 4

  Vushtrri 27 shkurt 13:26
  30 €
 • 1 foto
  Fellne per MiNi Couper
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per MiNi Couper

  fellne bandash me goma per mini kuper fabrikisht rujtne shum.185/60/15 shum rujtne 049444471 po ash

  Vushtrri 20 dhjetor 13:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuk për Ford Fokus
  Autopjese dhe paisje

  Kuk për Ford Fokus

  Kekroj kuk per ford fokus 2001

  Vushtrri 8 dhjetor 15:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrikat golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Karrikat golf 4

  Shes karrikat e golf it 4

  Vushtrri 27 nëntor 18:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Navigator
  Autopjese dhe paisje

  Navigator

  Shes navigatorin origjinal për BMW X5.

  Vushtrri 18 nëntor 09:07
  130 €
 • 0 foto
  Komand dhe shpuzore për MBW 3
  Autopjese dhe paisje

  Komand dhe shpuzore për MBW 3

  Shes komandën për klimë dhe shpuzoren për BMW 3

  Vushtrri 18 nëntor 09:04
  20 €
 • 2 foto
  Fellne per Golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf

  Shiten fellnet per Golf nr.15r

  Vushtrri 11 nëntor 14:34
  60 €
 • 1 foto
  Fellne per BMV
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMV

  Shes fellne per bmv 5 qe nr 17 she jon shum te mira siq po shihn edhe ne foto

  Vushtrri 21 tetor 14:35
  180 €
 • 3 foto
  Shes gumat 205.55.16 m+s
  Autopjese dhe paisje

  Shes gumat 205.55.16 m+s

  Shes gumat 205.55.16 gumat jon per dimer jo shum pak te perdorura 7 milmetra grishat te ardhura nga

  Vushtrri 19 tetor 16:22
  100 €
 • 0 foto
  Fellne per Mazd
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mazd

  Shes 4 Fellne per Mazd 2 jan me goma 205 -55-16 R

  Vushtrri 11 tetor 00:29
  150 €
 • 3 foto
  Sharr
  Autopjese dhe paisje

  Sharr

  Sharr husqvarana 435 e ardhur prej suedie e re pa perdor hiq

  Vushtrri 10 tetor 22:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes konforin dhe ulse per T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  Shes konforin dhe ulse per T2 T3 T4

  Shes konfor per T3 T4 dhe ulse

  Vushtrri 6 tetor 19:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 inch AEZ Originall Crysler Golf 4 Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch AEZ Originall Crysler Golf 4 Bora

  Shiten fellnet 18 inch Made in Germany i bajn golf 4 shkodes crysler bora etj. gomat 225.40.18

  Vushtrri 4 tetor 11:58
  420 €
 • 6 foto
  Pjes per bmw635 335 Nga 2000 deri 2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per bmw635 335 Nga 2000 deri 2012

  Pjese per bmw 335D bmw635D bmw 1 bmw x3 bmw x5 x6 Viber ose thirrje 049888028 Ridi

  Vushtrri 2 tetor 00:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes akumlator
  Autopjese dhe paisje

  Shes akumlator

  Ne gjendje shume te mire!

  Vushtrri 29 shtator 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Pjes golf 2

  Pjes golf 2

  Vushtrri 26 shtator 21:59
  60 €
 • 2 foto
  Pjes fiat doblo 2003
  Autopjese dhe paisje

  Pjes fiat doblo 2003

  Pjes fiat doblo 2003 motori si dhe pjes tjera

  Vushtrri 26 shtator 21:47
  900 €
 • 1 foto
  Karrika per Passat 2001-2005
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per Passat 2001-2005

  Shiten karrikat per Passat seria 2001+ jane lekur dhe shume te rujtne. SHITEN URGJENT.!!!!!

  Vushtrri 26 shtator 19:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ulse per golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Ulse per golf 2

  Ulset e pare per golf 2 044421909 12 ero copa

  Vushtrri 26 shtator 17:25
  24 €
 • 9 foto
  goma m+s 225 45 17
  Autopjese dhe paisje

  goma m+s 225 45 17

  Shiten gomat m+s, janene gjendje shum te mire. Gomat kan ardh nga Gjermania.

  Vushtrri 25 shtator 18:42
  110 €
 • 3 foto
  Kanat Kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Kanat Kamioni

  Shitet hidrualik kanat kamioni

  Vushtrri 25 shtator 13:21
  200 €
 • 1 foto
  Shes fellne per golf 4 225/45/17
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per golf 4 225/45/17

  Shes 4 fellnet 225/45/17 gjendje shum e mir goma te mira per ma shum telfon nr 044922943

  Vushtrri 25 shtator 12:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet rimorkjo e po sa ardhur
  Autopjese dhe paisje

  shitet rimorkjo e po sa ardhur

  Shitet rimorkjo e po sa ardhur nga Gjermonia ne gjendje shum te mir dhe e Ruajtne shum mir ne kontak

  Vushtrri 22 shtator 21:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Drita per Bmw e36
  Autopjese dhe paisje

  Drita per Bmw e36

  drita per bmw e36 2 t parat plus 4 mrapa te parat komplet 60euro te mramat 40 euro 1 pal

  Vushtrri 22 shtator 13:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten pjest per Fave2
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjest per Fave2

  Shiten te gjitha pjest per Fave2 shitet braniku per opel corsa qmi

  Vushtrri 20 shtator 21:42
  1 €
 • 2 foto
  Fellne 15 per mercedes me goma t veres
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 per mercedes me goma t veres

  Shes fellnet 15 per mercdes jon t\'rujtne Jan me goma t\'veres

  Vushtrri 19 shtator 01:08
  150 €
 • 2 foto
  Timon per VW Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Timon per VW Golf 5

  Shes timonin komplet me airbag per VW Golf 5

  Vushtrri 18 shtator 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Timon me airbag per vw golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Timon me airbag per vw golf 5

  Shes timonin shum i mir per vw golf 5 me airbag

  Vushtrri 18 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per BMV
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMV

  Shes fellne per Bmv 5 qe 17 she shum te mira

  Vushtrri 18 shtator 19:39
  195 €
 • 4 foto
  fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma

  shes fellne me goma per opell te sapo ardhura nga gjermonij ajan shum te mira gomat po thuaj se te r

  Vushtrri 13 shtator 19:03
  165 €
 • 7 foto
  Modele te Ndryshme te Fellneve Gomave
  Autopjese dhe paisje

  Modele te Ndryshme te Fellneve Gomave

  Modele te Ndryshme te Fellneve Gomave

  Vushtrri 13 shtator 15:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pasqyre
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre

  Shiten 2 pasqyre per mercedes 190. Jan ne gjendje te shkelqyer. Te lajmrohen vetem te interesuarit s

  Vushtrri 12 shtator 19:14
  23 €
 • 3 foto
  Stopa lled per bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  Stopa lled per bmw 5

  Shes stopa lled per bmw 5 orginal bmw me lled jan te ardh nga suedi po thujse te ri . Nr +3834962633

  Vushtrri 10 shtator 19:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 inch Origonale Audi A4-A5-A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origonale Audi A4-A5-A6-A7-A8

  Fellne 19 inch Origonale Audi A4-A5-A6-A7-A8 Me Goma te Reja

  Vushtrri 9 shtator 16:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten ulset
  Autopjese dhe paisje

  shiten ulset

  Shiten ulset per Mercedes 190 jan shum te rujtne 049-803-901

  Vushtrri 9 shtator 08:33
  40 €
 • 3 foto
  Golf 4 me II të kuqe, pa dogan
  Autopjese dhe paisje

  Golf 4 me II të kuqe, pa dogan

  Motor perfekt, klimatronik, n gjendje te rregult pa dogan, viti 2000

  Vushtrri 9 shtator 06:03
  1.600 €