Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 2 foto
  Fellne 20 inch Audi Q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Audi Q7

  Fellne 20 inch Audi Q7

  Vushtrri 3 korrik 14:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Grila per Bmw e90 e91
  Autopjese dhe paisje

  Grila per Bmw e90 e91

  Grila per Bmw e90 91 +38344823710

  Vushtrri 1 korrik 11:30
  30 €
 • 2 foto
  Fellne per Golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf

  Shiten fellnet origjinal per Volkswagen Golf me goma te veres

  Vushtrri 1 korrik 11:00
  400 €
 • 0 foto
  Fellne 15 per peugeot 307
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 per peugeot 307

  Shes fellnet me goma te veres per peugeot 307 195/65/R15

  Vushtrri 1 korrik 10:59
  120 €
 • 10 foto
  Shes Pjes per Peguot Citroen
  Autopjese dhe paisje

  Shes Pjes per Peguot Citroen

  Shes Pjes per Peguot Citroen Pjest jon Orginal Llojet e pjesve 1Kompresor i Klimes Motorr i Gjamit

  Vushtrri 1 korrik 04:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bagazh per veture
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh per veture

  Shitet bagazhi per veture.

  Vushtrri 30 qershor 19:41
  130 €
 • 3 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shiten gomat 225/40/18 java 28 viti 2018

  Vushtrri 28 qershor 22:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma Dimrit 255/35/20
  Autopjese dhe paisje

  Goma Dimrit 255/35/20

  Shiten gomat Dimrit 255/35/20 Ne gjendje shumë të mira Vetën 5 muaj të perdorura

  Vushtrri 28 qershor 22:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Radio,Timon Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Radio,Timon Mercedes

  Shiten Radio,Timon Mercedes +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:26
  10 €
 • 4 foto
  Shiten Radio,Timon Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Radio,Timon Mercedes

  Shiten Radio,Timon Mercedes +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:25
  10 €
 • 11 foto
  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7 Airbag Bmw Airbag Timonit Timoni Komplet +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:23
  10 €
 • 11 foto
  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7 Airbag Bmw Airbag Timonit Timoni Komplet +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:21
  10 €
 • 2 foto
  Fellne me goma te veres 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma te veres 205/55/16

  Shes felle te audis me goma te veres pothuajse te reja Numri 205/55/16 Gomat jan Te ardhura nga gjer

  Vushtrri 28 qershor 21:46
  200 €
 • 2 foto
  Fellne me goma te veres 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma te veres 205/55/16

  Shes felle te audis me goma te veres pothuajse te reja Numri 205/55/16 Gomat jan Te ardhura nga gjer

  Vushtrri 28 qershor 21:43
  200 €
 • 6 foto
  Shes gomat e dimrit M+S
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat e dimrit M+S

  Gomat jan te perdorura 5 muaj

  Vushtrri 28 qershor 17:40
  125 €
 • 3 foto
  Fellne 16 inch per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 inch per Mercedes

  Shiten fellnet 16 inch per mercedes E-kllasC-kllas me goma te reja FIREMAX 205.55.16

  Vushtrri 28 qershor 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Auto pjes Giza Kemi gjitha pjest per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes Giza Kemi gjitha pjest per Golf 4

  Auto pjes Giza Kemi gjitha pjest per Golf 4 +38344823710

  Vushtrri 27 qershor 15:59
  10 €
 • 1 foto
  Fellne 18 inch Golf 5-6-7 Passat Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Golf 5-6-7 Passat Tauran

  Shiten fellnet 18 inch Golf 7-6-5 Passat me Goma te Reja 225.40.18

  Vushtrri 27 qershor 12:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 inch Golf 7-6-5 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch Golf 7-6-5 Passat Touran

  Shiten fellnet 17 inch me Goma te Reja 225.45.17

  Vushtrri 27 qershor 12:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 inch Mercedes E klas C klas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch Mercedes E klas C klas

  Shiten Fellne 17 inch Mercedes C klas E klas me Goma te Reja Cachland 225.45.17

  Vushtrri 26 qershor 17:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Drita Led
  Autopjese dhe paisje

  Drita Led

  2 Drita te Verdha (Sarita) per Shmigovaca 2 Drita te Bardha per Rikferc

  Vushtrri 26 qershor 14:17
  4 €
 • 5 foto
  Fellne 19 inch Origjinale X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origjinale X5 X6

  Shiten fellnet 19 inch Origjinale per X5-X6 me Goma mesatare Pirelli Scorpion RSC 255.50.19 285.45.1

  Vushtrri 26 qershor 10:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes fellnet
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnet

  shiten fellnet 16 dimirt koplet me fellne 160 se boksi me pqjaqalli koplet 130

  Vushtrri 25 qershor 12:22
  160 €
 • 0 foto
  Shitet Radio Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Radio Mercedes

  Shitet Radio Mercedes +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:42
  60 €
 • 0 foto
  Shitet Timoni Bmw e90
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Bmw e90

  Shitet Timoni Bmw +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:34
  100 €
 • 2 foto
  Shitet Timoni Bmw-M
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Bmw-M

  Shitet Timoni Bmw-M +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:34
  50 €
 • 2 foto
  Shitet Timoni Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Mercedes

  Shitet Timoni Mercedes +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:33
  80 €
 • 0 foto
  Shes.  4 felga 16 shum t mira t ruajtura tej mase
  Autopjese dhe paisje

  Shes. 4 felga 16 shum t mira t ruajtura tej mase

  Shiten. 4- felgat shum te mira

  Vushtrri 25 qershor 00:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes
  Autopjese dhe paisje

  Pjes

  Shes vollan per golf 5 radjo vollon per mercedes 2 tjer jon t firmes mama goma fellne motorrin per m

  Vushtrri 24 qershor 16:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gurthne
  Autopjese dhe paisje

  Gurthne

  Shes Gurthnet e reja te pa perdorura te ardhura nga Gjermania

  Vushtrri 24 qershor 16:00
  25 €
 • 3 foto
  Prekolic
  Autopjese dhe paisje

  Prekolic

  Prekolic trepqes

  Vushtrri 24 qershor 15:22
  750 €
 • 3 foto
  4 Goma te Dimrit dy te veres
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma te Dimrit dy te veres

  Shes 4 Goma të Dimrit dhe 2 te veres, Gomat kan shume profile te mira. 195 / 65 R15

  Vushtrri 23 qershor 11:09
  15 €
 • 1 foto
  Fellne 15 me goma tmira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 me goma tmira

  Shes fellne 195.65.r15 me goma shum te mira bqjn per golf 5 passat audi mercedes info 049755149

  Vushtrri 22 qershor 18:58
  150 €
 • 2 foto
  Goma 205/75/16C Continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/75/16C Continental

  Shiten Goma 205/75/16C Continental Viti i prodhimit 2016 jave e18 Gomat jane te ardhura nga Gjermani

  Vushtrri 22 qershor 17:58
  170 €
 • 0 foto
  Instrument table per t2 t3 t4
  Autopjese dhe paisje

  Instrument table per t2 t3 t4

  Shes instrument table per t2

  Vushtrri 22 qershor 10:39
  60 €
 • 0 foto
  Gomat
  Autopjese dhe paisje

  Gomat

  Shiten 4 goma te veres 205 55 16 URGJENT qmimi me marveshje

  Vushtrri 22 qershor 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mates - sensor i Ajrit per opel
  Autopjese dhe paisje

  Mates - sensor i Ajrit per opel

  Mates i ajrit original i prodhuar nga BOSCH i pershtatshum per opel zafira 2.2 dhe 2.0

  Vushtrri 21 qershor 17:12
  35 €
 • 5 foto
  Hamar
  Autopjese dhe paisje

  Hamar

  Shes Hamarin e Grurit i punuar nga druri,është tejet i ruajtur nga kalbja, siq shihet edhe ne Foto,

  Vushtrri 20 qershor 15:50
  500 €
 • 0 foto
  Guma 195-65-15
  Autopjese dhe paisje

  Guma 195-65-15

  përdoren vetëm 3 muaj! blëre ne kosove, 46€ copa Continental- altimax winter

  Vushtrri 20 qershor 14:37
  60 €
 • 2 foto
  Shitet Timon bmw e90
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timon bmw e90

  Shitet Timoni Bmw e90 nr kontakt +38344823710

  Vushtrri 20 qershor 11:40
  120 €
 • 3 foto
  Shitet timon Mercedes /Radio
  Autopjese dhe paisje

  Shitet timon Mercedes /Radio

  Shitet Timoni Mercedes/ Radio nr kontakt +38344823710

  Vushtrri 20 qershor 11:39
  130 €
 • 2 foto
  Shitet Timoni Bmw M origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Bmw M origjinal

  Shitet Timoni Bmw M origjinal nr kontakt +38344823710

  Vushtrri 20 qershor 11:39
  50 €
 • 3 foto
  motor fiatit 1.7 td
  Autopjese dhe paisje

  motor fiatit 1.7 td

  shes motorin e fiati siq shihet foto komplet

  Vushtrri 19 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer, hauba, gepek për Mercedes 123,190,124,210,
  Autopjese dhe paisje

  Dyer, hauba, gepek për Mercedes 123,190,124,210,

  Shes dyer, hauba,krilla, branika, shofershajbe, drita, shmigafs, dhe qdo pjesë që iu nevoitet për Me

  Vushtrri 19 qershor 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet me goma 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet me goma 4 copa

  Shiten fellnet me gola 4 copa 15she per opel astra etj per ma shum info ne viber +38649208015

  Vushtrri 17 qershor 16:34
  105 €
 • 3 foto
  Tjeglla(Qeremide)
  Autopjese dhe paisje

  Tjeglla(Qeremide)

  Shes qeremide jan te perdorta Copa eshte 15 cent

  Vushtrri 16 qershor 17:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Michelin Goma 17
  Autopjese dhe paisje

  Michelin Goma 17

  Ne shitje 4 goma shume te ruajtura michelin, pak te vozitura. Numri i gomave 17. Qmimi i volitshem.

  Vushtrri 15 qershor 23:58
  150 €
 • 3 foto
  Rimorkio urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio urgjent

  Shitet Rimorkio per Vetur .. Qmimi : 230 Euro Nr. 045-270-029 Viber : +37744934581

  Vushtrri 15 qershor 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtrafa per fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shtrafa per fellne

  Shes shtrafa per fellne golf 5.6.7 seat pasat nr +38349626334

  Vushtrri 15 qershor 19:39
  3 €
 • 2 foto
  4 Goma te perdorne
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma te perdorne

  4 Goma te persorne, te ardhura nga gjermania, 2 micheline, 2 dunlop, 205/65 R16

  Vushtrri 15 qershor 18:38
  75 €