Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 3 foto
  mercedes 190
  Autopjese dhe paisje

  mercedes 190

  Urgjent shitet karrika e shoferit per mercedes 190,karrika osht e mercedesit c class.Vjen me gjith s

  Vushtrri 9 shtator 02:54
  20 €
 • 3 foto
  FAR KOMPLET PER W BORA
  Autopjese dhe paisje

  FAR KOMPLET PER W BORA

  SHES FAR KOMPLET PER W BORA FARAT JAN NE GJENDJE TE RREGULLT PER KONTAKT NE VIBER +38344926489

  Vushtrri 8 shtator 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet gomat Sava 205/55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Shitet gomat Sava 205/55 R16

  Shiten gonat e dimrit Sava 205/55 R16 ne gjendje shum te ruajtne vetem nje diner te perdorura.info

  Vushtrri 8 shtator 12:13
  130 €
 • 0 foto
  Shitet Hauba per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Hauba per Golf 4

  Shitet hauba per golf 4 ne gjendje te mire.

  Vushtrri 6 shtator 17:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet Auto larja
  Autopjese dhe paisje

  shitet Auto larja

  shitet e ardhur nga gjermania 044-968-807 me viber shitet me pishtole me shllaf

  Vushtrri 6 shtator 02:22
  390 €
 • 3 foto
  Motor
  Autopjese dhe paisje

  Motor

  Shes motor per fëmi ne gjendje shum te rujtur shum pak i perdorur

  Vushtrri 31 gusht 21:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten fellnet 15 me 4 shtrafa

  Vushtrri 31 gusht 16:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  felne 16 mercedes 190, a klas, b klas, vito etj
  Autopjese dhe paisje

  felne 16 mercedes 190, a klas, b klas, vito etj

  Shiten felnet numer 16 per mercedes 190, a klas, b klas, vito etj. Gomat jan te veres 195/45/16. Nuk

  Vushtrri 31 gusht 13:05
  140 €
 • 3 foto
  Shitet Pumpa per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Pumpa per vetur

  Shitet pumpa per vetura te ndryshme e sa po ardhum nga gjetmanija per me shum 044702557

  Vushtrri 31 gusht 10:13
  30 €
 • 0 foto
  Stopa
  Autopjese dhe paisje

  Stopa

  Stopa per golf 3 me lleda

  Vushtrri 29 gusht 17:34
  40 €
 • 3 foto
  SHITEN GOMA
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN GOMA

  SHITEN GOMA REZERV PAPËRDORË E RE

  Vushtrri 28 gusht 20:57
  50 €
 • 3 foto
  Stopa per bmw 5 m
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per bmw 5 m

  Stopa per bmw 5m jon orgjinal 049626334

  Vushtrri 28 gusht 17:27
  220 €
 • 7 foto
  Shes pjesë për Opel
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjesë për Opel

  Shiten pjesë për Opel QMIMI SHUMË I VOLITSHËM. Bravae ndezjes komplet cilindri dhe 3 qelsa, bashk me

  Vushtrri 28 gusht 15:19
  80 €
 • 4 foto
  Radio per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Radio per golf 6

  Shes radion per golf 6 shum i rujtun shum pak i perdorun Radion usht me kod Hjekja e kodit kushto

  Vushtrri 27 gusht 15:31
  60 €
 • 5 foto
  Radion per seat
  Autopjese dhe paisje

  Radion per seat

  Shes radion seat leon 2007 ne gjendje shum mir CD MP3 dhe shum i rujtun me respekt fatmiri tele +383

  Vushtrri 26 gusht 19:24
  50 €
 • 0 foto
  +shanku
  Autopjese dhe paisje

  +shanku

  Shiten paisjet per parukeri jon pak te perdorura.

  Vushtrri 26 gusht 18:17
  1.600 €
 • 0 foto
  Shitet braniku
  Autopjese dhe paisje

  Shitet braniku

  Shitet braniku A5

  Vushtrri 26 gusht 17:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjesë per Mercedes A class
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë per Mercedes A class

  Shiten Pjeset e Frenimit për Mercedes A class janë në gjendje të mir teknike po ashtu janë edhe të p

  Vushtrri 26 gusht 01:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  traktor tafe
  Autopjese dhe paisje

  traktor tafe

  shes urgjent tafen me 250 or pune pershkak se do shkoj ne zvicer. eshte ne gjendje te regullt viti i

  Vushtrri 25 gusht 16:10
  2.200 €
 • 1 foto
  Boshpump
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump

  Shes boshpump per opel corsa 1.3

  Vushtrri 24 gusht 17:08
  150 €
 • 6 foto
  felne 16 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  felne 16 mercedes

  Shiten felnet origjinal per mercedes numer 16 me shrafa te vet origjinal te gjat . Gomat jan te vere

  Vushtrri 24 gusht 13:47
  140 €
 • 2 foto
  Bosch pump
  Autopjese dhe paisje

  Bosch pump

  shes bosch pump per vw t2 1.6 tdi

  Vushtrri 24 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Rimorkio e po sa ardhur nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio e po sa ardhur nga Gjermania

  Rimorkio osht per 2 Lop e po sa ardhur nga Gjermonia shum ne gjendje te mir qmim i volitshum

  Vushtrri 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Rimorkijo e po sa ardhur nga Gjermonia
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkijo e po sa ardhur nga Gjermonia

  shitet rimorkjo e po sa ardhur nga Gjermonia ne gjendje shum te mir shum e rujtne per 2 Lop

  Vushtrri 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 17 ndrrim me 15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 17 ndrrim me 15

  225 50 17 jon 4 cop ms 225 45 17 jon 2 cop t veres Shes gjitha 150 -6 komlet apo ndrroj me 15s

  Vushtrri 22 gusht 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellnet per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet per golf 4

  Shiten fellnet per golf 4 17she me gjith guma n gjendje t rregullt

  Vushtrri 21 gusht 14:24
  190 €
 • 2 foto
  Bmw Stopa te Ri
  Autopjese dhe paisje

  Bmw Stopa te Ri

  Shiten stopa per BMW te ri te po sa ardhur nga gjermania qmimi shum i volitshum

  Vushtrri 21 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   bandash komplet me Goma 15
  Autopjese dhe paisje

  bandash komplet me Goma 15

  Shes bandash me guma komplet.

  Vushtrri 20 gusht 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne BMW 20
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BMW 20

  Fellne BMW dy copa jane ne gjendje te mire ndersa njera nuk eshte ne gjendje te mire po mund te ripa

  Vushtrri 20 gusht 13:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per opell
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per opell

  Shes fenllnet me goma per opell jan shum.te mir te sapo ardhura nga gjermonija jan te ballansum gomt

  Vushtrri 19 gusht 11:43
  170 €
 • 0 foto
  Blejë shenjën e mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Blejë shenjën e mercedesit

  KERKOI SHENJEN E MEECEDESIT C 22O TE VITIT 2000 QE ESHTE E VENDKSUR PERPARA TE HAUBA E KERRIT KJO SH

  Vushtrri 18 gusht 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet orat e Kromit per Golf 4 Boro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet orat e Kromit per Golf 4 Boro

  Shiten orat e kromit per Golf 4 Boro per me shum info +38344237988

  Vushtrri 18 gusht 14:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet me goma tmira Bmw 530 320
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet me goma tmira Bmw 530 320

  Shiten fellent goma tmira Bmw 530 Bmw 320 Bmw 330 +38344717550 Bmw 1 3 5

  Vushtrri 15 gusht 19:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi jeep nissan
  Autopjese dhe paisje

  Mitsubishi jeep nissan

  Mitsubishi l200 -pajero- did Jeep liberty grand cheroke laredo Nissan terrano patrol navra

  Vushtrri 15 gusht 00:15
  1 €
 • 1 foto
  Kastefona
  Autopjese dhe paisje

  Kastefona

  Shes kastefona te ardhur nga austria per ma shum info

  Vushtrri 14 gusht 16:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritat e renault modus viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Dritat e renault modus viti 2005

  Shiten dritat e renault modus viti 2005

  Vushtrri 14 gusht 09:44
  25 €
 • 3 foto
  Stoppa LED per Bmw 5 E60
  Autopjese dhe paisje

  Stoppa LED per Bmw 5 E60

  Shes stoppa Led per Bmw 5 E60 original Nurmri kontaktus ne Ipko 043974286

  Vushtrri 8 gusht 20:14
  210 €
 • 2 foto
  Shes ulse per kombi T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulse per kombi T2 T3 T4

  Shes ulse per T3 T4 tag kombi BMW gollf sprinter ford

  Vushtrri 6 gusht 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19

  Shes fellnet 19 te ardhura nga Gjermania vetem 3 muaj te perdorura gomat nuk i kan te mira.pres bler

  Vushtrri 5 gusht 21:50
  1 €
 • 6 foto
  Ulse
  Autopjese dhe paisje

  Ulse

  Shiten ulset jan orginal te sprinterit jan ne gjendje te mir

  Vushtrri 5 gusht 14:18
  1 €
 • 0 foto
  Motorri i vollvos 1.8
  Autopjese dhe paisje

  Motorri i vollvos 1.8

  Shitet motorri i vollvos 1.8 benzin s40 v40 me klim funksional Shiten edhe pjes te tjera te vollvos

  Vushtrri 4 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stopa
  Autopjese dhe paisje

  Stopa

  Shiten stopa per golf 4 pa vrejtje

  Vushtrri 3 gusht 11:45
  25 €
 • 1 foto
  Cenzora
  Autopjese dhe paisje

  Cenzora

  Cenzora parkimi te zi per qfardo lloj veture

  Vushtrri 2 gusht 21:53
  30 €
 • 1 foto
  Shiten Goma per Golf 4 te Dimrit SAVA
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma per Golf 4 te Dimrit SAVA

  Shiten goma per golf 4 sava te dimrit per ma shum informata rreth tyne dhe qmimit kontaktoni ne numr

  Vushtrri 2 gusht 21:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHES FELLNE ORIGINAL BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE ORIGINAL BMW X3

  Shiten fellnet per BMW X3 me goma te reja të veres Data e prodhimit te gomav 02.01.2018 Te po sa a

  Vushtrri 1 gusht 20:54
  350 €
 • 7 foto
  Bagazh
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh

  Cmimi-me marveshje

  Vushtrri 1 gusht 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes branik të audi-së Q7
  Autopjese dhe paisje

  Shes branik të audi-së Q7

  Shes branik të audi-së Q7... Braniku është i përdorur mirëpo është në gjendje të rregullt. Të inte

  Vushtrri 31 korrik 17:32
  50 €
 • 3 foto
  Karqer
  Autopjese dhe paisje

  Karqer

  Karqer punon pompes i mungoin do pjes e ki foton

  Vushtrri 30 korrik 22:29
  100 €
 • 3 foto
  Shiten dy maqina per auto larje 450njana
  Autopjese dhe paisje

  Shiten dy maqina per auto larje 450njana

  Shiten maqinat jan shum tmira qmimi osht 450 dyjat jon me qmim tnjejt kan shtypje shum tmir per ma

  Vushtrri 29 korrik 21:16
  450 €
 • 2 foto
  Shitet kompresori i klimes per gollf 3
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresori i klimes per gollf 3

  Shes kompresorin e klimes per gollf3 ngjendje te rregullt me garancjon per ma shum ne nr 049282055 e

  Vushtrri 28 korrik 21:46
  Me Marrveshje