Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 9 foto
  Rimorkio (Prekolic) e TREPQES me kiper
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio (Prekolic) e TREPQES me kiper

  Shes Rimorkjo (Prikolic) e TREPQAS me kiper ne rregull me dukumenta ne rregull kanatat podin shum te

  Vushtrri 15 qershor 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  amortizera
  Autopjese dhe paisje

  amortizera

  amortizera komplet per Golf 5

  Vushtrri 15 qershor 14:57
  150 €
 • 2 foto
  Shiten Gomat e veres me bandasha (185/60 R14 H)
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat e veres me bandasha (185/60 R14 H)

  Shiten Gomat e veres me bandasha (185/60 R14 H). Bejne per Golf2, Golf3, Passat, Venta etj.

  Vushtrri 15 qershor 10:44
  99 €
 • 1 foto
  Shes gomat 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 205/55/16

  Shes gomat TIGAR 205/55/16 m+s shum t mira

  Vushtrri 14 qershor 22:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Fellne Origonale Golf 6 GTD me Goma mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Origonale Golf 6 GTD me Goma mira

  Shes Fellne Origonale Golf 6 GTD me Goma mira 225.40.18 Viber +38344 52 52 66

  Vushtrri 13 qershor 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 205/55/16 me goma pothuajse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 205/55/16 me goma pothuajse te reja

  Shes urgjent fellnet me goma te veres per audi 205/55/R16 Fellnet edhe gomat jan ne gjendje shum t

  Vushtrri 13 qershor 08:32
  200 €
 • 0 foto
  Ndrrohen fellnet 225 55 r16
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrohen fellnet 225 55 r16

  Ndrrohen fellnet 225 55 r16 me naj par fellne 17 ose 18

  Vushtrri 12 qershor 14:00
  1 €
 • 5 foto
  Fellne 18 per bmw gt bmw 530
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per bmw gt bmw 530

  Ne gjendje shum mirme guma reja viti 2017 ju mirpresum tel viber +37745629792

  Vushtrri 12 qershor 11:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Korrika per t4 t3 kombi
  Autopjese dhe paisje

  Korrika per t4 t3 kombi

  Shitet korrika epar per kombi t4 t3 dhe maska e tipit ri per kombi t4 t3 ju mirpresum tel 044853015

  Vushtrri 12 qershor 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NewModel Fellne 20 inch Mercedes ML GLE 2019
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch Mercedes ML GLE 2019

  Fellne 20 inch model 2019 ML GLE me Goma te Reja Saffiro 2019 275.40.20

  Vushtrri 11 qershor 16:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Fellne Originale BMW 530 F10 BMW GT
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne Originale BMW 530 F10 BMW GT

  Shiten Fellne Originale BMW 530 F10 BMW GT Me Goma te Reja 245.40.19 275.35.19 Viber +38344

  Vushtrri 11 qershor 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 inch Audi A8-A7-A6-A5 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Audi A8-A7-A6-A5 Q5

  Shiten Fellne 19 inch Për Audi A8-A7-A6-A5-A4 me Goma te Reja Saffiro 255.40.19 255.40.19

  Vushtrri 11 qershor 09:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio

  Shitet Rimorkio per vetur 2me1 per me shume na telefononi 045-270-029 Viber: +37744934581

  Vushtrri 10 qershor 07:49
  230 €
 • 5 foto
  Fellne Opel 235.45.R18??
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Opel 235.45.R18??

  Fellne me goma orgjinal te opelit 235.45.R18 te rujtne shum gomat e mira 1 e dobt 3 te mira ne gjend

  Vushtrri 10 qershor 00:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes kompresor maqin
  Autopjese dhe paisje

  Shes kompresor maqin

  Shesh kompresorin ne gjendje te rregullt esht 150litra po ashtu shes cerkullarin me tre operacione k

  Vushtrri 9 qershor 11:17
  550 €
 • 9 foto
  Pjes per t4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per t4

  Shiten te gjitha pjeset per vw t4

  Vushtrri 9 qershor 10:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per audi 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi 18

  Shiten fellnet per audi me goma te veres fulda 245/40/18

  Vushtrri 9 qershor 10:40
  730 €
 • 3 foto
  Goma Audi A4
  Autopjese dhe paisje

  Goma Audi A4

  Goma

  Vushtrri 8 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 21 inch Origonale Mercedes GLE Cupe
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Origonale Mercedes GLE Cupe

  New Model 2018 SHITEN Fellne Origonale Fellne 21 Inch Originale Mercedes GLE Cupe me Goma t

  Vushtrri 8 qershor 11:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Felne 15
  Autopjese dhe paisje

  Felne 15

  Shes felne 15 per audi golf 5 6 7 e tij dhe 16 kam me guma te reja

  Vushtrri 7 qershor 15:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 21 inch Origjinale Mercedes ML GL
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Origjinale Mercedes ML GL

  Shiten fellnet 21 inch per ML me Goma thuajse te Reja Pirelli Scorpion Veroe 265.40.21

  Vushtrri 6 qershor 17:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 inch Reng Rover Sport Reng Rover VOGUE
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Reng Rover Sport Reng Rover VOGUE

  Shiten Fellne 20 inch Për Reng Rover Sport Rengrover VOGUE me Goma te Reja SAFFIRO 275.40.20 275.40

  Vushtrri 6 qershor 16:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Golf 7 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 7 205/55/R16

  Fellne per Golf 7 205/55/R16

  Vushtrri 6 qershor 10:13
  350 €
 • 1 foto
  Shes Fellne me gjithe goma 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne me gjithe goma 15

  Shes Fellne me gjithe goma 15

  Vushtrri 5 qershor 23:44
  160 €
 • 2 foto
  Shiten dy drita edh 2 shtopa per opel manta
  Autopjese dhe paisje

  Shiten dy drita edh 2 shtopa per opel manta

  Shiten dy drita edhe dy shtopa per opel manta

  Vushtrri 5 qershor 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes maqinen
  Autopjese dhe paisje

  Shes maqinen

  Shes maqinen e lopve per pjes

  Vushtrri 5 qershor 12:15
  50 €
 • 0 foto
  pjes per kombi vw t4
  Autopjese dhe paisje

  pjes per kombi vw t4

  kryet e timonit motori diska cilindra e shume tjera per me shum tel.+38345699239 edhe viber

  Vushtrri 3 qershor 15:01
  1 €
 • 6 foto
  Fellne 19 inch //AMG 6.3 Model i Ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch //AMG 6.3 Model i Ri

  Shiten fellnet 19 inch me Goma te Reja 245.35.19 275.30.19

  Vushtrri 3 qershor 09:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellnet me goma ose pa goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet me goma ose pa goma

  Shes fellnet 15 golf 4...

  Vushtrri 3 qershor 00:11
  150 €
 • 3 foto
  Shes ose ndrroj fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shes ose ndrroj fellnet

  Shes ose ndrroj fellnet me gjith goma numer 17 te mercedesit me goma dhe fellne numer 16 poashtu te

  Vushtrri 2 qershor 20:00
  170 €
 • 9 foto
  Fellne 19 inch Origjinale A6 - A7 - A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origjinale A6 - A7 - A8

  Shiten fellnet 19 inch Origjinale A8-A7-A6 me Goma thuajse te Reja Pirelli Pzero 255.40.19

  Vushtrri 2 qershor 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellmet per kombi t2 t3 t4
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellmet per kombi t2 t3 t4

  Shes fellmet per kombi t2 t3 t4

  Vushtrri 2 qershor 09:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 inch Audi A4-A5-A6-A7-A8 goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Audi A4-A5-A6-A7-A8 goma Reja

  Shiten Fellne 19 inch për Audi A4-A5-A6-A7-A8 me Goma te Reja SAFFIRO 255.40.19 255.40.19 te Reja P

  Vushtrri 1 qershor 11:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 18 inch Origjinale GTD Golf 7-6-5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Origjinale GTD Golf 7-6-5

  Shiten fellnet 18 inch Origjinale GTD me Goma thuajse te Reja VRENDESTEIN 225.40.18

  Vushtrri 1 qershor 00:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  frigo
  Autopjese dhe paisje

  frigo

  shitet frigo ne gjendje trregullt

  Vushtrri 31 maj 15:39
  470 €
 • 2 foto
  Fellne 16 incb Originale Audi A3 2017 Goma Re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 incb Originale Audi A3 2017 Goma Re

  Fellne 16 incb Originale Audi A3 2017 Goma Re

  Vushtrri 31 maj 13:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne BMW 21 inch BMW X6 BMW X5 me Goma Re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BMW 21 inch BMW X6 BMW X5 me Goma Re

  Shiten Fellne 21 inch për BMW X6 BMW X5 me Goma te Reja 295.35.21 325.30.21 Pa Përdor te Rej

  Vushtrri 30 maj 15:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes branikat per BMW 530 F 10 2011 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Shes branikat per BMW 530 F 10 2011 origjinal

  Shes dy brojtsa ( branikat ) edhe pregjt për Bmw 530 2011 ne gjendje te mir jan origjinal

  Vushtrri 29 maj 23:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes per Mercedes 124 4x4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedes 124 4x4

  Shiten pjest per mercedes benz modeli 124 4x4 Viber +38649699531 Perveq ketyre pjesve, bejm edhe sh

  Vushtrri 29 maj 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Fellnet Borbet me goma te Dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet Borbet me goma te Dimrit

  Shes felget BORBET të sapo ardhura nga Gjermania, felget janë në gjendje të mirë me madhësi 225/55 R

  Vushtrri 29 maj 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Gomat 195/65 R15
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 195/65 R15

  Gomat 195/65 R16 jane per mercedes dy jane me bandasha nje eshte pa bandash jane te balansuara veq m

  Vushtrri 29 maj 13:25
  35 €
 • 11 foto
  Fellne 20 inch ORIGJINALE RS6 A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch ORIGJINALE RS6 A6-A7-A8

  Fellne 20 inch Origjinale me Goma Pirelli 255.35.20

  Vushtrri 29 maj 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes fellne me goma Michelin: 225-45-17
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne me goma Michelin: 225-45-17

  Shes fellne se bashku me goma Michelin shum te rujtne : 225-45-17.Fellnet jane origjinal per Seat A

  Vushtrri 29 maj 09:43
  280 €
 • 5 foto
  Shes 2 goma te dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 goma te dimrit

  Shes 2 goma te dimrit 205/55R16 91H thuaja te reja siq shihet ne fotot te perdorura vetem 2 muaj. Go

  Vushtrri 28 maj 20:43
  65 €
 • 7 foto
  BANDASHA 13 CORSA GOLF RENO ME GOMA DIMRIT SAVA
  Autopjese dhe paisje

  BANDASHA 13 CORSA GOLF RENO ME GOMA DIMRIT SAVA

  Nuk gjujn as nuk dridhin me garancion 049394594

  Vushtrri 28 maj 12:27
  90 €
 • 10 foto
  BANDASHA 15 CADDY GOLF 5,6,7 AUDI ME GOMA VERES
  Autopjese dhe paisje

  BANDASHA 15 CADDY GOLF 5,6,7 AUDI ME GOMA VERES

  Nuk gjujn as nuk dridhin me garancion 049394594

  Vushtrri 28 maj 12:27
  130 €
 • 0 foto
  Komplet dritat e pasme për golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Komplet dritat e pasme për golf 6

  Shes komplet dritat e pasme për golf 6.

  Vushtrri 27 maj 16:37
  60 €
 • 1 foto
  NewModel Fellne 20 inch Origjinale Bmw 5 Bmw 7 GT
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch Origjinale Bmw 5 Bmw 7 GT

  Shiten fellnet 20 inch Origjinale 5x112 me Goma te Reja Saffiro 2019 245.40.20 275.35.20

  Vushtrri 27 maj 09:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten gomat e dimrit Continental 195/65/r15T
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat e dimrit Continental 195/65/r15T

  Shiten gomat e dimrit Continental 195/65/r15T +rrotkapnet - bandashat original.

  Vushtrri 26 maj 19:34
  120 €
 • 6 foto
  Goma 195.65.15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195.65.15

  Shes goma dimrit me bandasha 195.65.15 + kapak shum mira golf 5.6 seat leon .altea .passat Dy gom

  Vushtrri 26 maj 17:17
  108 €