Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 1 foto
  Cenzora
  Autopjese dhe paisje

  Cenzora

  Cenzora parkimi te zi per qfardo lloj veture

  Vushtrri 2 gusht 21:53
  30 €
 • 1 foto
  Shiten Goma per Golf 4 te Dimrit SAVA
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma per Golf 4 te Dimrit SAVA

  Shiten goma per golf 4 sava te dimrit per ma shum informata rreth tyne dhe qmimit kontaktoni ne numr

  Vushtrri 2 gusht 21:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHES FELLNE ORIGINAL BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE ORIGINAL BMW X3

  Shiten fellnet per BMW X3 me goma te reja të veres Data e prodhimit te gomav 02.01.2018 Te po sa a

  Vushtrri 1 gusht 20:54
  350 €
 • 7 foto
  Bagazh
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh

  Cmimi-me marveshje

  Vushtrri 1 gusht 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes branik të audi-së Q7
  Autopjese dhe paisje

  Shes branik të audi-së Q7

  Shes branik të audi-së Q7... Braniku është i përdorur mirëpo është në gjendje të rregullt. Të inte

  Vushtrri 31 korrik 17:32
  50 €
 • 3 foto
  Karqer
  Autopjese dhe paisje

  Karqer

  Karqer punon pompes i mungoin do pjes e ki foton

  Vushtrri 30 korrik 22:29
  100 €
 • 3 foto
  Shiten dy maqina per auto larje 450njana
  Autopjese dhe paisje

  Shiten dy maqina per auto larje 450njana

  Shiten maqinat jan shum tmira qmimi osht 450 dyjat jon me qmim tnjejt kan shtypje shum tmir per ma

  Vushtrri 29 korrik 21:16
  450 €
 • 2 foto
  Shitet kompresori i klimes per gollf 3
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresori i klimes per gollf 3

  Shes kompresorin e klimes per gollf3 ngjendje te rregullt me garancjon per ma shum ne nr 049282055 e

  Vushtrri 28 korrik 21:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vreitje fellnet jo kerri
  Autopjese dhe paisje

  Vreitje fellnet jo kerri

  Shiten fellnet 15she me 8 shrafa bojm ndrrim me 14she model tgjon ose naj sen tjeter

  Vushtrri 28 korrik 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bagazh
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh

  Shes bagazhin 160 thujse i ri

  Vushtrri 28 korrik 18:34
  160 €
 • 3 foto
  Bakazh kufer për makin
  Autopjese dhe paisje

  Bakazh kufer për makin

  Komplet me mbajtëse Kuferi 470L

  Vushtrri 28 korrik 07:05
  170 €
 • 2 foto
  Shiten gomat 14-she, me bandasha (185/60 R14 H)
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 14-she, me bandasha (185/60 R14 H)

  Shiten gomat 14-she (te veres) se bashku me bandasha (185/60 R14 H). Bejne per Golf2, Golf3, Passa

  Vushtrri 21 korrik 15:17
  99 €
 • 0 foto
  Shes ulse per T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulse per T2 T3 T4

  Shes ulse per t4

  Vushtrri 21 korrik 14:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes tregera per kombi t2 t3 t4
  Autopjese dhe paisje

  Shes tregera per kombi t2 t3 t4

  Shes tegera per t2 t3 t4

  Vushtrri 21 korrik 14:28
  90 €
 • 0 foto
  Shes pjes per t2 t3 t4
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per t2 t3 t4

  Shes pjes per t2

  Vushtrri 21 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes masken e tipit ri per T2 T3 t4
  Autopjese dhe paisje

  Shes masken e tipit ri per T2 T3 t4

  Shes masken e tipit ri per t4

  Vushtrri 21 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes ulse per T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  shes ulse per T2 T3 T4

  shes ulse per T3 T4

  Vushtrri 21 korrik 14:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gomat me C me fellne per WW
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat me C me fellne per WW

  Shiten gomat me fellnet me C 15 coll +38344717550

  Vushtrri 19 korrik 08:32
  220 €
 • 2 foto
  Shiten gomat me c per ww
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat me c per ww

  Goma tmira 044717550

  Vushtrri 19 korrik 08:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHTOP PER GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  SHTOP PER GOLF 4

  Urgjent shes shtopin per golf 4 ose ndrroj me dishka nese me konvenon

  Vushtrri 18 korrik 20:02
  20 €
 • 0 foto
  SHITET APO NDËRROHET
  Autopjese dhe paisje

  SHITET APO NDËRROHET

  SHES KASETOFONIN ME.EKRAN I MERCEDESIT C 220 NE GJENDJE TE MIRE. PUNON SHUME MIRE KA TV DVD USB AUX

  Vushtrri 18 korrik 20:02
  40 €
 • 2 foto
  Kastofon per golf 5,6
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon per golf 5,6

  Shitet kastofoni ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 18 korrik 18:21
  110 €
 • 7 foto
  Fellne Golf 4 pacifik
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf 4 pacifik

  Shiten fellnet te sapo ardhura nga jashti Fellnet jan me Goma veres te Reja Fellnet jan 205.55.16 i

  Vushtrri 15 korrik 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne

  Goma me fellne 15she 4 copa Made in Germany 195/65

  Vushtrri 15 korrik 13:26
  100 €
 • 4 foto
  Shes fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet

  Shiten fellnet 18\" me goma te mira te veres ,fellnet jane shum te ruajtura ,nuk jane te demtume ,ja

  Vushtrri 14 korrik 23:56
  400 €
 • 0 foto
  Shes pjes per bmw e36 cabrio
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per bmw e36 cabrio

  Shes pjes per bmw e36 Cabrio per me Shum Info telfono Ose Mund edhe permes Viber

  Vushtrri 14 korrik 13:40
  100 €
 • 0 foto
  4 goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  4 goma te veres

  Shes 4 goma te veres dy michelin dy dunlop te ardhura nga jasht

  Vushtrri 13 korrik 15:56
  60 €
 • 7 foto
  Shes te gjitha pjest per Fave2
  Autopjese dhe paisje

  Shes te gjitha pjest per Fave2

  Shes pjes per Fave2 tegjitha jan funksjonale

  Vushtrri 10 korrik 09:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 15she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she

  Shes fellne 15she me 8shrafa me goma ngjendje te rregullt boj edhe ndrrim me naj sen qe mkomvenon

  Vushtrri 10 korrik 09:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes bicikll
  Autopjese dhe paisje

  Shes bicikll

  Shes bicikell me dy par amortizer me goma tmir me qdo sen ne rregull

  Vushtrri 9 korrik 12:43
  55 €
 • 6 foto
  Felne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Felne me goma

  Shiten fellnet me goma gomat jan te veres te sapo ardhura nga gjermonija jan shum te mir me garanci

  Vushtrri 8 korrik 19:11
  195 €
 • 1 foto
  Maqin per miljen e lopeve
  Autopjese dhe paisje

  Maqin per miljen e lopeve

  Shitet 100€,maqin per miljen e lopeve.

  Vushtrri 8 korrik 17:43
  100 €
 • 4 foto
  Vakum pump
  Autopjese dhe paisje

  Vakum pump

  Shes vakum pumpen n gjendje shum t mir 049 891 794

  Vushtrri 8 korrik 13:24
  600 €
 • 3 foto
  menjaq per passat 2011
  Autopjese dhe paisje

  menjaq per passat 2011

  menjaq per passat 2011

  Vushtrri 7 korrik 12:42
  200 €
 • 2 foto
  Grila per Bmw e90 e91
  Autopjese dhe paisje

  Grila per Bmw e90 e91

  Grila per Bmw e90 91 +38344823710

  Vushtrri 1 korrik 11:30
  30 €
 • 4 foto
  Shiten Radio,Timon Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Radio,Timon Mercedes

  Shiten Radio,Timon Mercedes +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:26
  10 €
 • 4 foto
  Shiten Radio,Timon Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Radio,Timon Mercedes

  Shiten Radio,Timon Mercedes +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:25
  10 €
 • 11 foto
  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7 Airbag Bmw Airbag Timonit Timoni Komplet +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:23
  10 €
 • 11 foto
  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7

  Shiten Kto pjes Per bmw e90 f10 dhe bmw 7 Airbag Bmw Airbag Timonit Timoni Komplet +38344823710

  Vushtrri 28 qershor 22:21
  10 €
 • 2 foto
  Fellne me goma te veres 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma te veres 205/55/16

  Shes felle te audis me goma te veres pothuajse te reja Numri 205/55/16 Gomat jan Te ardhura nga gjer

  Vushtrri 28 qershor 21:46
  200 €
 • 2 foto
  Fellne me goma te veres 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma te veres 205/55/16

  Shes felle te audis me goma te veres pothuajse te reja Numri 205/55/16 Gomat jan Te ardhura nga gjer

  Vushtrri 28 qershor 21:43
  200 €
 • 6 foto
  Shes gomat e dimrit M+S
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat e dimrit M+S

  Gomat jan te perdorura 5 muaj

  Vushtrri 28 qershor 17:40
  125 €
 • 1 foto
  Auto pjes Giza Kemi gjitha pjest per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes Giza Kemi gjitha pjest per Golf 4

  Auto pjes Giza Kemi gjitha pjest per Golf 4 +38344823710

  Vushtrri 27 qershor 15:59
  10 €
 • 1 foto
  Drita Led
  Autopjese dhe paisje

  Drita Led

  2 Drita te Verdha (Sarita) per Shmigovaca 2 Drita te Bardha per Rikferc

  Vushtrri 26 qershor 14:17
  4 €
 • 3 foto
  shes fellnet
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnet

  shiten fellnet 16 dimirt koplet me fellne 160 se boksi me pqjaqalli koplet 130

  Vushtrri 25 qershor 12:22
  160 €
 • 0 foto
  Shitet Radio Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Radio Mercedes

  Shitet Radio Mercedes +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:42
  60 €
 • 0 foto
  Shitet Timoni Bmw e90
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Bmw e90

  Shitet Timoni Bmw +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:34
  100 €
 • 2 foto
  Shitet Timoni Bmw-M
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Bmw-M

  Shitet Timoni Bmw-M +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:34
  50 €
 • 2 foto
  Shitet Timoni Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Timoni Mercedes

  Shitet Timoni Mercedes +38344823710

  Vushtrri 25 qershor 11:33
  80 €
 • 0 foto
  Shes.  4 felga 16 shum t mira t ruajtura tej mase
  Autopjese dhe paisje

  Shes. 4 felga 16 shum t mira t ruajtura tej mase

  Shiten. 4- felgat shum te mira

  Vushtrri 25 qershor 00:02
  Me Marrveshje