Biçikleta
Ferizaj

Biçikleta në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Biciklet Lakes 2019
  Biçikleta

  Biciklet Lakes 2019

  Eshte nje biciklet shum e mir Nderrohet me trotinet ose skuter elektrik Eshte e prodhuar ne gjerm

  Ferizaj Dje, 19:45
  150 €
 • 7 foto
  Scout full shimano
  Biçikleta

  Scout full shimano

  Shitet bicikleta scout shimano shum e rujtun shum pak e perdorur prodhim italian bicikleta eshte si

  Ferizaj 25 maj 20:21
  290 €
 • 3 foto
  Shitet pilot inspire ne gjendje te rregullt
  Biçikleta

  Shitet pilot inspire ne gjendje te rregullt

  Shitet pilot inspire ne gjendje te rregullt gomat 26

  Ferizaj 9 prill 21:12
  70 €
 • 2 foto
  shes bicikleten | cmimi : 80 E
  Biçikleta

  shes bicikleten | cmimi : 80 E

  shes bicikleten ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania vitin e kaluar , me poshte keni disa

  Ferizaj 29 qershor 12:56
  80 €
 • 2 foto
  shes bicikleten | cmimi : 80 E
  Biçikleta

  shes bicikleten | cmimi : 80 E

  shes bicikleten ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania, eshte e lehte dhe shume komode

  Ferizaj 28 qershor 11:53
  80 €
 • 4 foto
   2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large
  Biçikleta

  2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large

  For sell 2017 Santa Cruz Hightower C 29inch large Item specifics Condition: Used: Brand: Santa

  Ferizaj 16 gusht 02:46
  350 €