Biçikleta
Prishtinë

Biçikleta në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet bicikleta
  Biçikleta

  Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta ngjendje trregullt Koshnicat me ule(vaj) Gomat 26 schwable Per ma shum shkruj

  Prishtinë 19 maj 01:13
  310 €
 • 3 foto
  Biqikleta 26 me diska
  Biçikleta

  Biqikleta 26 me diska

  Shes biqikleten ( e re, e paperdorur) me Diska Frenues, ngjyren NEON Orange, 21 shpejtsi, madhsia 26

  Prishtinë 10 maj 04:21
  150 €
 • 1 foto
  MOTORR ME RRYME PER FEMIJE
  Biçikleta

  MOTORR ME RRYME PER FEMIJE

  MOTORR ME RRYME PER FEMIJE I RI Mbushet me rryme Nuk eshte me telekomand Hec para dhe mbra

  Prishtinë 14 qershor 08:40
  40 €
 • 1 foto
  VETURE ME BATERI PER FEMI ME DIRIGJUES
  Biçikleta

  VETURE ME BATERI PER FEMI ME DIRIGJUES

  i ri Çmimi 90 euro info 044760094 viber +38344760094 transporti gratis Ulpiane,Kalabri,Qender,B

  Prishtinë 15 maj 17:12
  90 €
 • 1 foto
  MOTORR ME RRYME PER FEMIJE
  Biçikleta

  MOTORR ME RRYME PER FEMIJE

  MOTORR ME RRYME PER FEMIJE I RI Mbushet me rryme Nuk eshte me telekomand Hec para dhe mbra

  Prishtinë 15 maj 09:41
  40 €
 • 3 foto
  Shitet biciklla
  Biçikleta

  Shitet biciklla

  Shitet biciklla per femije e ardhur nga Gjermania

  Prishtinë 12 maj 16:54
  50 €
 • 1 foto
  KARROC PER FEMIJE
  Biçikleta

  KARROC PER FEMIJE

  Shitet Karroca e perdorur ne gjendje te mire funksionale,karroca eshte e firmes FREE ON e blere ne G

  Prishtinë 8 shkurt 12:30
  60 €
 • 1 foto
  bicikleta nakamuro
  Biçikleta

  bicikleta nakamuro

  shitet bicikleta nakamura 24 shlejtsi gomat e reja të gjermanis në gjendje të rregullt përdorimi të

  Prishtinë 16 tetor 22:40
  100 €
 • 4 foto
  biqiklet
  Biçikleta

  biqiklet

  biqikleta ne gjendje te rregullt pa asni defekt dhe me shpejtsi

  Prishtinë 6 tetor 21:50
  75 €