Biçikleta

Biçikleta në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Shwin continental
  Biçikleta

  Shwin continental

  Shitet okazion.. Rezistente dhe e shpejte

  Tiranë 16 dhjetor 23:30
  11.500 Lek
 • 2 foto
  BICIKLETE GENESIS 26'
  Biçikleta

  BICIKLETE GENESIS 26'

  Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system groun

  Tiranë 26 korrik 09:59
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet biciklete bmx
  Biçikleta

  Shitet biciklete bmx

  Shitet biçiklete bmx e perdorur ne gjendje shume te mire. E blere ne Greqi 270€. Shitet per arsye mo

  Tiranë 25 prill 18:54
  10.000 Lek
 • 8 foto
  Scott aspect
  Biçikleta

  Scott aspect

  Shitet mountain Bike Scoot 27. Carbon Frenat mineral oil magura Me bllokazh ne timon Amortizim ma

  Tiranë 18 prill 15:23
  750 €
 • 5 foto
  Ideal 26 xl
  Biçikleta

  Ideal 26 xl

  Biciklete ne gjendje shume te mire

  Tiranë 7 prill 22:17
  28.000 Lek
 • 2 foto
  BICIKLETE GENESIS 26'
  Biçikleta

  BICIKLETE GENESIS 26'

  BICIKLETE GENESIS 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system groun

  Tiranë 26 mars 16:23
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet bicikleta Urgjenteee
  Biçikleta

  Shitet bicikleta Urgjenteee

  Shitet bicikleta ,dopio alumin..Urgjenteee!

  Tiranë 24 mars 18:44
  180 Lek
 • 3 foto
  Biciklete
  Biçikleta

  Biciklete

  Biciklete e perdorur ne gjendje te mire, shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 19 mars 07:17
  12.000 Lek
 • 1 foto
  GT Avalance 20.
  Biçikleta

  GT Avalance 20.

  Shitet GT Avalance 2.0 California Super mjet me sistem frenimi me Alkol pallaka frenash para mbrapa

  Tiranë 17 mars 11:52
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Mountainbike Dynacraftbike High Tensile Steel Cantilever Brakes 12.0 (9.500 Leke të reja)
  Biçikleta

  Mountainbike Dynacraftbike High Tensile Steel Cantilever Brakes 12.0 (9.500 Leke të reja)

  Biçikletë super, me 2,5 vjet përdorim,shumë e përshtatshme për çdo aktivitet (sidomos turistike por

  Tiranë 11 shtator 14:08
  9.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet Biciklete 28 Raleigh
  Biçikleta

  Shitet Biciklete 28 Raleigh

  Shitet bicikleta Raleigh 28 kursi ciklistash ne gjendje shume te mire per me shume info kontaktoni n

  Tiranë 24 gusht 23:37
  150 €
 • 1 foto
  Shitet 80 euro
  Biçikleta

  Shitet 80 euro

  Shitet 80 euro

  Tiranë 9 prill 13:13
  80 €
 • 0 foto
  Biciklete 26
  Biçikleta

  Biciklete 26

  Biciklete gjermane model Ghost me goma 26 ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 12 janar 14:58
  20.000 Lek
 • 8 foto
  shitet city bike fuji sunfire 1.0
  Biçikleta

  shitet city bike fuji sunfire 1.0

  shimano deore/ kampanjoli mbrapa deore xt frena me alkol gjendje sh e mire amortizatori suntour m

  Tiranë 14 dhjetor 15:18
  280 €
 • 1 foto
  Biciklete mountain
  Biçikleta

  Biciklete mountain

  Shitet Mountain bike me 7 marshe mbrapa dhe 3 para, e ardhur nga zvicrra me pjese shimano, arrow

  Tiranë 12 tetor 14:24
  180 Lek
 • 1 foto
  biciklete Diamond black 28
  Biçikleta

  biciklete Diamond black 28

  Gnendja shum e mire Ndrrohet me ps4

  Tiranë 11 tetor 00:01
  250 €
 • 0 foto
  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni
  Biçikleta

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodkand , me Disko Freni, e Sapo Ardhur nga Norvegjia, gjendje shume e

  Tiranë 21 gusht 09:05
  385 €