Biçikleta
Shqipëri

Biçikleta në shitje në Shqipëri

 • 8 foto
  Biciklete Balistic 29 HP, pothuaj se e re !!!
  Biçikleta

  Biciklete Balistic 29 HP, pothuaj se e re !!!

  Balistic Explorer 29 high performance. Komponentet me te fundit te shimano altus 3X9 !! Bucel su

  Tiranë 29 maj 16:58
  500 €
 • 10 foto
  Commencal Absoult SX Slopestyle
  Biçikleta

  Commencal Absoult SX Slopestyle

  Shitet bicikleta Commencal Absoult SX Slopestyle Telajo : Alumini Amortizatora : Rockshox 160mm pa

  Tiranë 8 maj 12:08
  555 €
 • 2 foto
  Shitet biciklete
  Biçikleta

  Shitet biciklete

  Shitet biciklete 28-teshe me tre shpejtesi te brendshme

  Tiranë 28 prill 22:53
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet bicikleta lombardo 27.5,gjendja perfekte Urgjenteee
  Biçikleta

  Shitet bicikleta lombardo 27.5,gjendja perfekte Urgjenteee

  Shitet bicikleta lombardo 27.5,gjendja perfekte,shitet per arsye mosperdorimi dhe urgjente .Cmimi 40

  Tiranë 9 prill 14:55
  400 Lek
 • 1 foto
  Shwin continental
  Biçikleta

  Shwin continental

  Shitet okazion.. Rezistente dhe e shpejte

  Tiranë 16 dhjetor 23:30
  11.500 Lek
 • 2 foto
  BICIKLETE GENESIS 26'
  Biçikleta

  BICIKLETE GENESIS 26'

  Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system groun

  Tiranë 26 korrik 09:59
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet biciklete bmx
  Biçikleta

  Shitet biciklete bmx

  Shitet biçiklete bmx e perdorur ne gjendje shume te mire. E blere ne Greqi 270€. Shitet per arsye mo

  Tiranë 25 prill 18:54
  10.000 Lek
 • 8 foto
  Scott aspect
  Biçikleta

  Scott aspect

  Shitet mountain Bike Scoot 27. Carbon Frenat mineral oil magura Me bllokazh ne timon Amortizim ma

  Tiranë 18 prill 15:23
  750 €
 • 5 foto
  Ideal 26 xl
  Biçikleta

  Ideal 26 xl

  Biciklete ne gjendje shume te mire

  Tiranë 7 prill 22:17
  28.000 Lek
 • 2 foto
  BICIKLETE GENESIS 26'
  Biçikleta

  BICIKLETE GENESIS 26'

  BICIKLETE GENESIS 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system groun

  Tiranë 26 mars 16:23
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet bicikleta Urgjenteee
  Biçikleta

  Shitet bicikleta Urgjenteee

  Shitet bicikleta ,dopio alumin..Urgjenteee!

  Tiranë 24 mars 18:44
  180 Lek
 • 3 foto
  Biciklete
  Biçikleta

  Biciklete

  Biciklete e perdorur ne gjendje te mire, shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 19 mars 07:17
  12.000 Lek
 • 1 foto
  GT Avalance 20.
  Biçikleta

  GT Avalance 20.

  Shitet GT Avalance 2.0 California Super mjet me sistem frenimi me Alkol pallaka frenash para mbrapa

  Tiranë 17 mars 11:52
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Biciklet
  Biçikleta

  Biciklet

  Shitet nderrohet bicikleta 24 me 10 marshe me susta para goma te reja gjendje shum te mire nderrohet

  Shkodër 23 dhjetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Biciklete 28 Raleigh
  Biçikleta

  Shitet Biciklete 28 Raleigh

  Shitet bicikleta Raleigh 28 kursi ciklistash ne gjendje shume te mire per me shume info kontaktoni n

  Tiranë 24 gusht 23:37
  150 €
 • 1 foto
  Shitet 80 euro
  Biçikleta

  Shitet 80 euro

  Shitet 80 euro

  Tiranë 9 prill 13:13
  80 €
 • 2 foto
  Biciklete Italiane per femije
  Biçikleta

  Biciklete Italiane per femije

  me marshe.ne gjendje te mire teknike. shitet .

  Durrës 22 janar 15:13
  7.500 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26
  Biçikleta

  Biciklete 26

  Biciklete gjermane model Ghost me goma 26 ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 12 janar 14:58
  20.000 Lek
 • 8 foto
  shitet city bike fuji sunfire 1.0
  Biçikleta

  shitet city bike fuji sunfire 1.0

  shimano deore/ kampanjoli mbrapa deore xt frena me alkol gjendje sh e mire amortizatori suntour m

  Tiranë 14 dhjetor 15:18
  280 €
 • 1 foto
  Biciklete mountain
  Biçikleta

  Biciklete mountain

  Shitet Mountain bike me 7 marshe mbrapa dhe 3 para, e ardhur nga zvicrra me pjese shimano, arrow

  Tiranë 12 tetor 14:24
  180 Lek
 • 1 foto
  biciklete Diamond black 28
  Biçikleta

  biciklete Diamond black 28

  Gnendja shum e mire Ndrrohet me ps4

  Tiranë 11 tetor 00:01
  250 €
 • 0 foto
  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni
  Biçikleta

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodkand , me Disko Freni, e Sapo Ardhur nga Norvegjia, gjendje shume e

  Tiranë 21 gusht 09:05
  385 €