Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Bileta Aranzhmane SONI TOURS

  Bileta Aranzhmane SONI TOURS

  Bileta Aeroplani Autobusi ne gjithe Boten si dhe Aranzhmane per Turqi Bullgari etj kemi oferta speciale per stamboll

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  18 shkurt 11:20
 • MOLER NGJYROSJE VIBER +37744878728

  MOLER NGJYROSJE VIBER +37744878728

  OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE PËR NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKALEVE,HOTELEVE ZYREVE ETJ. KEMI NJË STAFR PROFESIONIST ME PROVOJ PUNE NUK KENI NEJVOJ TI LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO SEPSE S

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 01:48
 • Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

  Kerkojm Puntor/e ne Gjermani : 4 Zidar dhe 3 Ndihms ne Ndertim me Profession 2 Sekretere gjuha ska rendesi Kushtet : Rrogė Mujore Zidari 2800 Euro Ndihms 2400 Euro Banes 2,5 Dhomshe e Mobiluar

  10 €
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 16:48
 • SHATOR PER NATURA SHES LIRE

  SHATOR PER NATURA SHES LIRE

  SHATOR NE GJENDJE E MIR,OSHT PER ME DAL NE NATURA .....EDHE PER THETER GJERA Marveshje ne viber 0037745332559

  11 €
  Gjilan
  17 shkurt 15:18
 • Tirana drejt Budapestit 💗

  Tirana drejt Budapestit 💗

  Nga 5 PRILLI e ne vazhdim mund te fluturoni shume lire nga Tirana drejt Budapestit 💗 👉 €59 vetem-vajtje 🎁 Perfshihen te gjitha taxat dhe 5kg cante dore.

  59 €
  Tiranë
  17 shkurt 10:59
 • Dyer per garazha

  Dyer per garazha

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma dhe dyer kunder zjarrit Motorra per dyer

  Me Marrveshje
  Zubin Botok
  16 shkurt 18:18
 • BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

  BEJM VOZITJE TE UDHETAREVE PREJ AEROPORTIT TE SHKUPIT ,,PRISHTINES..DHE TIRANES NEPER GJITHE QYTET E KOSOVES PO ASHTU NEPER AMBASADA DHE , ,, KUFI BULLGARIJES ,,KUFI GREQIES ,TETOVE E TJERA

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 10:21
 • Pranvere ne Prage 4 – 9 Mars 225 Euro

  Pranvere ne Prage 4 – 9 Mars 225 Euro

  Pranvere ne Prage 4 – 9 Mars 225 Euro Vizitohet : Zagreb , Vjen , Graz , Prage , Karlovyvar . Dita e Parë : Tirane – Dubrovnik – Zadar -Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së

  225 €
  Tiranë
  14 shkurt 18:28
 • ZAGREB – LUBJANE – MUNIH – BASEL – ZURIH – MILANO

  ZAGREB – LUBJANE – MUNIH – BASEL – ZURIH – MILANO

  ZAGREB – LUBJANE – MUNIH – BASEL – ZURIH – MILANO – VENEZIA Tur 7 nete 8 dite 24 Prill – 1 Maj Cmimi: 399 Euro/personi Dita e pare Nisja nga Tirana ora 04:00. Pas kalimit te pikes kufita

  399 €
  Tiranë
  14 shkurt 18:28
 • Tur 5 ditor Ljubjane – Bled – Krka – Makarska – Sp

  Tur 5 ditor Ljubjane – Bled – Krka – Makarska – Sp

  Date: 8 – 12 Mars ; 27 Prill – 1 Maj ; 13 – 17 Prill / Cmimi: 199 Euro/personi Dita e pare: Tirane – Split Nisja nga Tirane ne oren 04:00. Kalimi ne piken doganore Murriqan. Ndalesa te vogla g

  199 €
  Tiranë
  7 shkurt 16:58
 • Kamarier Shankist

  Kamarier Shankist

  Restaurant 1st Avenue kerkon kamarier dhe shankist me pervoje pune

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shkurt 10:18
 • Skija advance

  Skija advance

  Skija te importuara nga ch. Qmimi i arsyeshem shume

  40 €
  Ferizaj
  6 shkurt 08:48
 • Mars ne Berlin 399€ personi ✨

  Mars ne Berlin 399€ personi ✨

  Mars ne Berlin 399€ personi ✨ ✈️Data : 1 - 5 Mars, 5 dite 🎁Cmimi perfshin : -Bileta avioni vajtje-ardhje nga Tirana -Akomodimi ne Best Western Hotel 3* -Mengjeset ❗️Cmime momentale ❗️

  399 €
  Tiranë
  4 shkurt 18:58
 • Tiranë 💕 Berlin €149 Tiranë 💕 Amsterdam €167 Ti

  Tiranë 💕 Berlin €149 Tiranë 💕 Amsterdam €167 Ti

  Tiranë 💕 Mynih €146 Tiranë 💕 Berlin €149 Tiranë 💕 Amsterdam €167 Tiranë 💕 Pragë 157 Tiranë 💕 Zyrih €157 Tiranë 💕 Genevë €157 Tiranë 💕 Bruksel €148 Tiranë 💕 Vienë €183 Tiranë 💕 Frankfurt €162 Tiranë

  149 €
  Tiranë
  4 shkurt 16:30
 • Podgorice Bruksel Podgorice Berlin

  Podgorice Bruksel Podgorice Berlin

  ✈✈Super Ofertat me Nisje nga #Podgorica Per Muajt Mars - Prill ✈✈Podgorice ➡#Bruksel 34.99€ ✈✈Podgorice ➡ #Berlin 33.99€ ✈✈Podgorice ➡ #London 39.99€ ✈✈Podgorice ➡ #Mem

  35 €
  Tiranë
  4 shkurt 13:28
 • Skia

  Skia

  Skia BLIZZARD , Gjatsia : 1m.40cm Mbathjet : nr 40 dhe Shtagat

  40 €
  Ferizaj
  2 shkurt 21:19
 • ☺☺☺

  ☺☺☺

  Me kontaktoni

  60 €
  Pejë
  18 janar 00:18
 • Rezervo Eventin Tuaj / KatrorPictures

  Rezervo Eventin Tuaj / KatrorPictures

  Rezervo Eventin Tuaj / KatrorPictures Xhirime ne Darsma, Fejesa si Dhe Ahengje te Ndryshme Familjare

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  16 janar 18:19
 • Ofrojnë kredi në mes të veçantë për këtë periudhë,

  Ofrojnë kredi në mes të veçantë për këtë periudhë,

  Ofrojnë kredi në mes të veçantë për këtë periudhë, të Kredi të ofrojë për të gjithë serioz dhe të sinqertë për këtë periudhë të fundit të vitit, asnjë dyshim për të kontaktuar me mua, ne jemi në disp

  13 €
  Istog
  13 janar 23:18
 • Biznesi

  Biznesi "ditelindja ime Vlore"

  Shtitet biznesi per organizime ditelindjesh dhe festash te ndryshme me gjith faqe te Facebook te aktivitetit ku Përfshihen kontaktet dhe komunikimi me klientet.ne kete aktivitetit perfshihen: 1paisjet

  3.000 €
  Vlorë
  13 janar 13:58
 • Certifikate IATA me qera

  Certifikate IATA me qera

  Jap me qera certifikate IATA per perdorim ne agjensi udhetimi

  180 €
  Prishtinë
  13 janar 10:18
 • Japim me qere karrige,tavolina dhe tenda

  Japim me qere karrige,tavolina dhe tenda

  Japim me qere tenda të madhësive të ndryshëm, karriga, tavolina, si dhe ndriqim për ahengje familjare. Për më shumë informata na kontaktoni në 044 259 775 dhe 049 647 995, mundeni edhe ne viber.

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  12 janar 23:49
 • Certifikate IATA

  Certifikate IATA

  Jap me qera certifikate IATA per perdorim ne agjensi udhetimi Per me shume kontaktoni ne numrin 0697674990

  20.000 Lek
  Tiranë
  12 janar 21:58
 • Valixhe Samsonite nga Gjermania.

  Valixhe Samsonite nga Gjermania.

  Valixhe per udhetime e markes nr 1 ne bote Samsonite e blere ne Gjermani (cmimi 150 €!) me librin udhezues origjinal me celes dhe mbyllje me kod ne gjendje shume te mire!

  9.000 Lek
  Shkodër
  10 janar 14:58
 • Mes i besoni mes gaboni mi dhan pare per viza

  Mes i besoni mes gaboni mi dhan pare per viza

  Mes gaboni mej besu kti per viza pune se mashtrues esht mu me ka mashtrue edhe shum tjer vetem ja merr paret edhe i ndrron numrat mes k besoni

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 19:48
 • Pushk

  Pushk

  Pushk airore 4.5 shumm e mir viti 2016 umrex gjerman

  200 €
  Prishtinë
  7 janar 10:18
 • Pushk

  Pushk

  Pushk airore Umerex viti 2016 shumm e mir 4.5mm German

  200 €
  Prishtinë
  7 janar 10:18
 • Skijat me qmim i lir

  Skijat me qmim i lir

  keto skija jon komplet me qizme me torza me ka kejt e nje par imerr gratis vetem skijat kontakti 044-680-591 ose viber

  30 €
  Ferizaj
  5 janar 19:18
 • Jepet objekti me qera ne Brezovicë

  Jepet objekti me qera ne Brezovicë

  Jepet objekti me qera ne Brezovicë, përballë hotelit Narcis Objekti ka: Restoranin me 100 ulëse, plotësisht të pajisur Kafe barin 4 dhoma dy-shteretërshe 1 dhomë tri-shteretërshe 1 apartman dhe 6 dhom

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 janar 13:49
 • Jepet objekti me qera ne Brezovicë

  Jepet objekti me qera ne Brezovicë

  Jepet objekti me qera ne Brezovicë, përballë hotelit Narcis Objekti ka: Restoranin me 100 ulëse, plotësisht të pajisur Kafe barin 4 dhoma dy-shteretërshe 1 dhomë tri-shteretërshe 1 apartman dhe 6 dhom

  Me Marrveshje
  5 janar 11:48
 • Skija

  Skija

  Shes skijat te ardhura nga zvicra jane dy pale pa qizme jane 1.60cm te gjata dy palet per me shum info kontakto 044 262 360

  50 €
  Prishtinë
  31 dhjetor 22:18
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Korçë
  28 dhjetor 08:58
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Viti
  27 dhjetor 13:18
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inte

  100 €
  Gllogoc
  27 dhjetor 12:48
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Kaçanik
  27 dhjetor 11:48
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Podujevë
  27 dhjetor 11:48
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Leposaviq
  27 dhjetor 11:18
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Tropojë
  27 dhjetor 09:58
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga por lo que hizo, está en contacto con mi abogado y solicitud de la donación de 185.000,00€ a la Sra Ozdemir Şengül es que heredó este regalo. La Biblia

  100 €
  Gjirokastër
  24 dhjetor 10:28
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Zveçan
  24 dhjetor 08:48
 • Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga po

  Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga po

  Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga por lo que hizo, está en contacto con mi abogado y solicitud de la donación de 185.000,00€ a la Sra Ozdemir Şengül es que heredó este regalo. La Biblia

  100 €
  Fushë Kosovë
  23 dhjetor 10:18
 • Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga po

  Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga po

  Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga por lo que hizo, está en contacto con mi abogado y solicitud de la donación de 185.000,00€ a la Sra Ozdemir Şengül es que heredó este regalo. La Biblia

  100 €
  Obiliq
  23 dhjetor 10:18
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Klinë
  23 dhjetor 09:18
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Viti
  23 dhjetor 09:18
 • DEBT CONSOLIDATION LOANS

  DEBT CONSOLIDATION LOANS

  We offer financial service of any reason,finance to start business,paying of bills all kind of financial assistance unsecured loans without stress and quick to honest and reliable individuals and comp

  100 €
  Ferizaj
  22 dhjetor 23:00
 • folshlir.tk

  folshlir.tk

  Faqja e par Shqiptare ne Germany prej 2005 behet mee e klikuara ne diaspor gjdo klikim i juaji na ndihmon qe tju sjellim lajme informata reklama sport galeri fun teknologji etj etj ,,,,, TEK NE MUND

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 dhjetor 19:48
 • RULOTE VITI 2002 E KOMPLETUAR! NDEROHET ME VETURE

  RULOTE VITI 2002 E KOMPLETUAR! NDEROHET ME VETURE

  Shitet Rulote e kompletuar viti 2002! E kompletuar me te gjitha kushtet komode. E pershtatshme per 3 persona! Per udhetime turistike te ndryshme. Rulota permban Frigorifer,sobe,dush,dollape robash.la

  2.000 €
  Tiranë
  19 dhjetor 18:58
 • ofroj pune per ni ndihmes kuzhinere!

  ofroj pune per ni ndihmes kuzhinere!

  kerkoj ni puntore per pune si ndihmes kuzhinere me ni restoran ne qender te Prishtines.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 dhjetor 20:28
 • Tansport nacionae dhe Internacional

  Tansport nacionae dhe Internacional

  Bejm transportin e mallrave, mobileve, gjat ndrrimit te banesave apo shtepive ne ter kosoven ne Shqiperi Malin e Zi Serbi dhe Maqedoni sipas marveshjes. Bashkpunojm edhe me firma te ndryshme ne Kosove

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 dhjetor 11:48
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Dragash
  12 dhjetor 18:48