Bileta / Udhetime në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Bileta / Udhetime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ
  Bileta / Udhetime

  NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIM

  Prishtinë Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Bileta / Udhetime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bejm transport sherbime,Shqiperi,Mal te zi,Shkup
  Bileta / Udhetime

  Bejm transport sherbime,Shqiperi,Mal te zi,Shkup

  Bejm vozitjen e udhetarve ne destinacione te ndryshme: Kosove - Shqiperi Kosove - Maqedoni Kosove- M

  Prishtinë Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..
  Bileta / Udhetime

  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

  Auto Taxi, bëjm bartjen e udhëtarëve në çdo kohë dhe në çdo destinacion, duke përfshirë edhe udhëtim

  Prishtinë Sot, 07:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Bileta / Udhetime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Bileta / Udhetime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lerkojm pastruse
  Bileta / Udhetime

  Lerkojm pastruse

  Kerkoj pastruse per restorant

  Prishtinë 16 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten produkte dekorative per dekorime te ndryshm
  Bileta / Udhetime

  Shiten produkte dekorative per dekorime te ndryshm

  - Mbulese te rrumbukllaketa me dimenzion 2,80m per tavolina te dasmave, ngjyrat: bardh dhe

  Prishtinë 14 maj 19:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Schlumberger White Secco
  Bileta / Udhetime

  Schlumberger White Secco

  Schlumberger White Secco Babybag pa Hap nga Austria Schlumberger White Secco Babybag mit 1 Flasche

  Prishtinë 14 maj 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Faqe ne Facebook
  Bileta / Udhetime

  Faqe ne Facebook

  Shes Faqe ne facebook të gatshme pēr Firmen tuaj Resturantin tuaj Dyqanin tuaj Sallonin tuaj Biznes

  Prishtinë 3 prill 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kuzhinjer
  Bileta / Udhetime

  Kuzhinjer

  Kerkoj puntor per kroaci ; 2kuzhinjer (kuzhinjere) 3kamarjer gjuha kroate (angleze) 2shankiste(shan

  Prishtinë 3 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj puntor
  Bileta / Udhetime

  Kerkoj puntor

  Kerkoj puntor per kroaci Zagreb Tel Kontakti +37745577337;-+37744395153

  Prishtinë 3 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  heke marakun
  Bileta / Udhetime

  heke marakun

  SHES DETEKTOR PER HULUMTIMIN E ARIT DHE THESAREVE DERI NE 12 METRA THELLESI I TESTUAR DHE I GARANTUA

  Prishtinë 25 mars 19:38
  6.500 €
 • 0 foto
  Bileta kosov danimark P1
  Bileta / Udhetime

  Bileta kosov danimark P1

  Shes biletat kosov danimark pjesa perendimore p1 Te gjitha vendet jan afer njera tjetres

  Prishtinë 20 mars 22:18
  50 €
 • 0 foto
  BILETA KOSOVE-DANIMARKE
  Bileta / Udhetime

  BILETA KOSOVE-DANIMARKE

  Shiten biletat per ndeshjen Kosove-Danimarke.

  Prishtinë 19 mars 20:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BILETA KOSOVA
  Bileta / Udhetime

  BILETA KOSOVA

  SHES 3 BILETA KOSOV VS DANIMARK BILETAT JAN PERINDIMORE NER MLOJ NGAT VIPAV JAN REN TRI COPA

  Prishtinë 19 mars 17:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta Kosove Danimarke
  Bileta / Udhetime

  Bileta Kosove Danimarke

  Biletat Kosove - Danimarke me 21.03.2019 Stadioni Fadil Vokrri Prishtine Shes biletat 3 se bash

  Prishtinë 18 mars 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta Kosove - Danimark
  Bileta / Udhetime

  Bileta Kosove - Danimark

  Shiten biletat per ndeshjen Kosove - Danimark, sasia e limituar.

  Prishtinë 18 mars 01:48
  30 €
 • 0 foto
  Shes Bileta Kosove - Danimarke
  Bileta / Udhetime

  Shes Bileta Kosove - Danimarke

  I shes tri bileta per ndeshjen Kosove - Danimarke, pozita LINDJE. Cmimi per bilete 30 Euro. I kam 3

  Prishtinë 13 mars 14:18
  30 €
 • 0 foto
  Ofro bileta udhëtimi me çmime te lira për;
  Bileta / Udhetime

  Ofro bileta udhëtimi me çmime te lira për;

  Ofro bileta udhëtimi me çmime te lira për; Prishtina, Shkup, Ohër, Zürich, Basel-Mulhouse, Gjeneve,

  Prishtinë 12 mars 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 2 kofera
  Bileta / Udhetime

  Shes 2 kofera

  Shes 2 kofera jane ne gjendje te regult nje kofer eshte 15 euro

  Prishtinë 9 mars 22:18
  30 €
 • 0 foto
  Kujdesen per rezervimet online te hotelit tuaj
  Bileta / Udhetime

  Kujdesen per rezervimet online te hotelit tuaj

  Kujdesen per rezervimet online te hotelit tuaj në faqet Booking.com Hotels.com Hotel.de etj Çmimi 10

  Prishtinë 9 mars 21:19
  100 €
 • 0 foto
  agjensi 13
  Bileta / Udhetime

  agjensi 13

  ●BILETA AVIONI ●BILETA TRAGETI ●BILETA AUTOBUZI ●PAKETA TURISTIKE ●REZERVIME HOTELI ●MA

  Prishtinë 20 janar 23:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bekim kuzhinjeri
  Bileta / Udhetime

  Bekim kuzhinjeri

  Kerkoj pune si kuzhinjer tel 045605020

  Prishtinë 17 janar 00:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj Pun Per kamarier
  Bileta / Udhetime

  Kerkoj Pun Per kamarier

  Kerkoj Pune per kamarier kom provoj pune per mashum 045 907 226 (VIBER)

  Prishtinë 6 janar 00:48
  Me Marrveshje