Tiranë

Bileta / Udhetime në shitje në Tiranë

 • 10 foto
  JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1
  Bileta / Udhetime

  JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

  Jepet me qera furgon 8+1. Prodhim i 2017. Kambio Automatike. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi

  Tiranë 11 dhjetor 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3
  Bileta / Udhetime

  Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3

  TravelAgency-Udhetim ne Amsterdam ne hotel me 3 yje per 4 persona.Ne cmim perfshihet transferta me a

  Tiranë 11 dhjetor 14:58
  260 €
 • 4 foto
  Event.Pjata Dekor Me Qera Per Evente 0684562303
  Bileta / Udhetime

  Event.Pjata Dekor Me Qera Per Evente 0684562303

  Pjata Dekor Me Qera Per Evente Te Ndryshem.Adresa Tirane-Albania 0684562303-0682010888.

  Tiranë 27 nëntor 08:14
  1 Lek
 • 1 foto
  oferte falas;
  Bileta / Udhetime

  oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 21 nëntor 16:23
  30.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas,
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 17 nëntor 07:28
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas,,
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas,,

  Sponsored LinksYou May Like Black Friday & Cyber Monday Discount: 50% Off + FREE Shipping MUAMA

  Tiranë 16 nëntor 08:23
  20.000 €
 • 5 foto
  Jahte Luksoze me Qera
  Bileta / Udhetime

  Jahte Luksoze me Qera

  Ofrojme Jahte Luksi me Qera ne Shqiperi, Mal te zi dhe Greqi. Disponojme modele te ndryshme me 2 / 3

  Tiranë 2 tetor 12:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjata Dekor Me Qera.Per Evente 0682010888
  Bileta / Udhetime

  Pjata Dekor Me Qera.Per Evente 0682010888

  Japim Me Qera Pjata Dekor Per Evente Te Ndryshem .Adresa Tirane Albania.0682010888

  Tiranë 29 shtator 20:07
  1 €
 • 0 foto
  2 Bileta VIP 20/09 Capital T TimeCapsule @Truekapo
  Bileta / Udhetime

  2 Bileta VIP 20/09 Capital T TimeCapsule @Truekapo

  Sheshi nene tereza TIRANE 20 SHTATOR TIME CAPSULE KONCERTI CAPITAL T @TRUEKAPO BILETA VIP 2 / 4

  Tiranë 18 shtator 22:37
  250 €
 • 0 foto
  Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 FRANCE
  Bileta / Udhetime

  Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 FRANCE

  Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 FRANCE / PARIS Paris: Nisja më 5 Shtator, 7 Tetor. - Vizitohen: Pari

  Tiranë 17 shtator 16:30
  349 €
 • 0 foto
  ??28 Shtator – #Paris – 399€
  Bileta / Udhetime

  ??28 Shtator – #Paris – 399€

  ☀🎷👉🎷🍉28 Shtator – #Paris – 399€ Udhetim 8 ditor 399 Euro / personi Vizitohen: Zagreb –

  Tiranë 17 shtator 15:29
  399 €
 • 0 foto
  Paris 480 eur, Fluturim direkt udhetim me guide
  Bileta / Udhetime

  Paris 480 eur, Fluturim direkt udhetim me guide

  #Paris 480 eur, Fluturim direkt #Tirane-Paris, ekskursione me autobus Paris, 3 Nete/4 Dite, Cmimi 4

  Tiranë 17 shtator 15:27
  480 €
 • 0 foto
  ??Bileta autobuzi #SHQIPERI- ??#ZVICER- ??#S
  Bileta / Udhetime

  ??Bileta autobuzi #SHQIPERI- ??#ZVICER- ??#S

  🇦🇱Bileta autobuzi #SHQIPERI- 🇨🇭#ZVICER- 🇦🇱#SHQIPERI 👉Nisja nga Tirane ⏰ 24:00 👈Kthimi nga Zyrih â

  Tiranë 17 shtator 14:51
  150 €
 • 0 foto
  ? ULM 80 euro vajtje, 150 euro vajtje-arrdhje
  Bileta / Udhetime

  ? ULM 80 euro vajtje, 150 euro vajtje-arrdhje

  📍 MUNCHEN 80 euro vajtje, 140 euro vajtje-arrdhje 📍 ULM 80 euro vajtje, 150 euro vajtje-arrdhje 📍 ST

  Tiranë 17 shtator 14:21
  80 €
 • 0 foto
  #Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€☘️ ?V
  Bileta / Udhetime

  #Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€☘️ ?V

  #Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€â˜˜ï¸ 🗺Vizitohen: Mostar - #Medjugore 🔹Nisja e rradhes

  Tiranë 12 shtator 18:43
  55 €
 • 0 foto
  Budva - Kotorr - Ulqin 2 ditë 39€?
  Bileta / Udhetime

  Budva - Kotorr - Ulqin 2 ditë 39€?

  Budva - Kotorr - Ulqin 2 ditë 39€🌺 🗺Vizitohen: Budva- Kotorr- Ulqin- Perast- Ada Bojana ‼️VENDET

  Tiranë 12 shtator 18:38
  39 €
 • 0 foto
  ☘️#Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€☘️
  Bileta / Udhetime

  ☘️#Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€☘️

  ☘️#Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€â˜˜ï¸ 🗺Vizitohen: Mostar - #Medjugore 🔹Nisja e r

  Tiranë 12 shtator 18:29
  55 €
 • 0 foto
  Vjeshtë në Barcelonë, 7 Ditë €329 4. SPANJE / BARC
  Bileta / Udhetime

  Vjeshtë në Barcelonë, 7 Ditë €329 4. SPANJE / BARC

  Barcelone: Nisja më 15 Shtator, 13 Tetor. - Vizitohen: Barcelonë, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Ca

  Tiranë 12 shtator 16:43
  329 €
 • 0 foto
  Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599
  Bileta / Udhetime

  Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599

  Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599 IZRAEL / TEL AVIV Tel Aviv: Nisja më 26, 27 Nëntor. - Vizitohen: Tel

  Tiranë 12 shtator 16:41
  599 €
 • 0 foto
  #Turi i Madh i #Anadollit, 8 Ditë €499
  Bileta / Udhetime

  #Turi i Madh i #Anadollit, 8 Ditë €499

  #Turi i Madh i #Anadollit, 8 Ditë €499 1. Turqi Nisje më 20 Shtator Antalya Calido Maris 5*UAI,

  Tiranë 12 shtator 16:38
  499 €
 • 0 foto
  Turet e #vjeshtes vijne me super OFerta..18 Shtato
  Bileta / Udhetime

  Turet e #vjeshtes vijne me super OFerta..18 Shtato

  Turet e #vjeshtes vijne me super OFerta..18 Shtator, #Pragë – #Vienë – #Budapest – €349 18 â€

  Tiranë 12 shtator 16:35
  349 €
 • 0 foto
  Praga Viena Budapest
  Bileta / Udhetime

  Praga Viena Budapest

  Turet e #vjeshtes vijne me super OFerta..18 Shtator, #Pragë – #Vienë – #Budapest – €349 18 â€

  Tiranë 12 shtator 16:34
  349 €
 • 0 foto
  Vjeshtë në Amsterdam, 8 Ditë €399
  Bileta / Udhetime

  Vjeshtë në Amsterdam, 8 Ditë €399

  Nisja më 6 Tetor, 3 Nëntor. Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshepërfshin: 1.

  Tiranë 12 shtator 16:31
  399 €
 • 0 foto
  Tur me Avion – Viene & Budapest – 299€
  Bileta / Udhetime

  Tur me Avion – Viene & Budapest – 299€

  22 – 25 Shtator 29 Shtator – 2 Tetor 6 – 9 Tetor ►Në cmim për personin përfshihen: – T

  Tiranë 12 shtator 16:30
  299 €
 • 1 foto
  Falas 100%
  Bileta / Udhetime

  Falas 100%

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Tiranë 12 shtator 15:11
  5.000 €
 • 10 foto
  Pjata Karige Dekor,Me Qera Per Evente0684562303
  Bileta / Udhetime

  Pjata Karige Dekor,Me Qera Per Evente0684562303

  Japim Me Qera Pjata Karige Sete Gatimi Gold Mbulesa Tavolina Mbulesa Karige.Japim Dekore Me Qera Per

  Tiranë 11 shtator 16:43
  1 Lek
 • 5 foto
  Jahte me Qera
  Bileta / Udhetime

  Jahte me Qera

  Ofrojme Jahte Luksi me Qera ne Shqiperi, Mal te zi dhe Greqi. Disponojme modele te ndryshme me 2 / 3

  Tiranë 10 shtator 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION!!!
  Bileta / Udhetime

  OKAZION!!!

  Shiten Bokse,Amplifikatori,Guferi per vetem 800Euro! cdo pajisje eshte ne kuti e pahapur.Shitet dhe

  Tiranë 25 gusht 10:41
  2.300 €
 • 4 foto
  Dyshek tek me ajer INTEX
  Bileta / Udhetime

  Dyshek tek me ajer INTEX

  🎯Dyshek tek me ajer INTEX ⚬Eshtë ideal për pushim dhe relaksim. ⚬I prodhuar me teknologji me ino

  Tiranë 24 gusht 22:04
  2.200 Lek
 • 0 foto
  #Aplikime per #Viza #Turistike, #Studenti, #Biznes
  Bileta / Udhetime

  #Aplikime per #Viza #Turistike, #Studenti, #Biznes

  #Aplikime per #Viza #Turistike, #Studenti, #Biznesi, #Familjare..etjj 👉#Ambasada #Amerikane 👉#Ambas

  Tiranë 18 gusht 14:41
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Regjistrime per kurset IETLS
  Bileta / Udhetime

  Regjistrime per kurset IETLS

  Agjensia Sole TRAVEL, ndihmon ne regjistrimin e kurseve IETLS, TOEFL..

  Tiranë 18 gusht 12:39
  30 €
 • 0 foto
  Xhamia Blu ?? Sarajet e Sulltanit
  Bileta / Udhetime

  Xhamia Blu ?? Sarajet e Sulltanit

  Xhamia Blu 🇹🇷 Sarajet e Sulltanit &amp; Udhetim me Anije #Bosfor 🌸 #Selanik &amp; #Stamboll ➤ 99 €

  Tiranë 18 gusht 12:37
  99 €
 • 0 foto
   ➡ APLIKIME PER VIZA ANGLEZI, GJERMANI, AMERIKANE
  Bileta / Udhetime

  ➡ APLIKIME PER VIZA ANGLEZI, GJERMANI, AMERIKANE

  ➡ APLIKIME PER VIZA TURISTIKE DHE FAMILJARE 6 MUJORE,1-2 VJECARE ➡ APLIKIME PER VIZA STUDENTORE

  Tiranë 18 gusht 12:32
  3.000 Lek
 • 0 foto
  #Octoberfest – #Festa e birres ne Munich, 29 Shtat
  Bileta / Udhetime

  #Octoberfest – #Festa e birres ne Munich, 29 Shtat

  #Octoberfest – #Festa e birres ne Munich, 29 Shtator, 4 dite, 429€ Çmimi për person të Rritur në

  Tiranë 18 gusht 12:11
  429 €
 • 0 foto
  RUBI PLATINUM SPA RESORT & SUITES 5* (ALANYA)
  Bileta / Udhetime

  RUBI PLATINUM SPA RESORT & SUITES 5* (ALANYA)

  🍉👉#Antalya, super oferte: RUBI PLATINUM SPA RESORT &amp; SUITES 5* (ALANYA) Cifti 1850 Euro Nisje

  Tiranë 18 gusht 12:11
  925 €
 • 0 foto
  ☀?Cdo dite udhetime me autobuz ne #Bruskel...
  Bileta / Udhetime

  ☀?Cdo dite udhetime me autobuz ne #Bruskel...

  🍉☀👉Cdo dite udhetime me autobuz ne #Bruskel...nisje ora 07:00 Vetem vajtje 150 Euro Tirane Bruske

  Tiranë 18 gusht 12:09
  150 €
 • 0 foto
  . Fundjave ne ?#THETH? Nisje Dt. 24 Gusht -- 2
  Bileta / Udhetime

  . Fundjave ne ?#THETH? Nisje Dt. 24 Gusht -- 2

  🌳Fundjave Alpe .🌳. Fundjave ne 🌳#THETH🌳 👉Nisje Dt. 24 Gusht -- 2 Dite -- Cmimi 7000 Lek 👉👉Nisje Dt.

  Tiranë 16 gusht 18:09
  7.000 Lek
 • 0 foto
  2 dhomat e fundit , Cronwell Resort Sermilia 5* ,
  Bileta / Udhetime

  2 dhomat e fundit , Cronwell Resort Sermilia 5* ,

  2 dhomat e fundit , Cronwell Resort Sermilia 5* , 2 te rritur + 1 femije per vetem 985 Euro totali.

  Tiranë 8 gusht 19:34
  985 €
 • 0 foto
  Fundjave ne #Rivieren #Shqiptare ⛱⛱⛱ ☛
  Bileta / Udhetime

  Fundjave ne #Rivieren #Shqiptare ⛱⛱⛱ ☛

  Fundjave ne #Rivieren #Shqiptare ⛱⛱⛱ ☛ Nisje Dt. 16 Gusht // 3 Dite // Cmimi 109€ ☛☛ Nis

  Tiranë 8 gusht 19:16
  109 €
 • 0 foto
  Fundjave ne Rivieren Shqiptare ⛱⛱⛱ ☛ Nisje Dt. 16
  Bileta / Udhetime

  Fundjave ne Rivieren Shqiptare ⛱⛱⛱ ☛ Nisje Dt. 16

  Fundjave ne Rivieren Shqiptare ⛱⛱⛱ ☛ Nisje Dt. 16 Gusht // 3 Dite // Cmimi 109€ ☛☛ Nisje

  Tiranë 8 gusht 19:11
  109 €
 • 0 foto
  ?#Plazh ne ?‍♀⛵#LEFKADA⛵?
  Bileta / Udhetime

  ?#Plazh ne ?‍♀⛵#LEFKADA⛵?

  🔹#Plazh ne 🏄‍♀⛵#LEFKADA⛵🌞 👉Nisje Dt. 17, 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ 👉👉Nisje D

  Tiranë 8 gusht 19:10
  270 €
 • 0 foto
  Hotel me vleresime maksimale nga klientet, det shu
  Bileta / Udhetime

  Hotel me vleresime maksimale nga klientet, det shu

  Hotel me vleresime maksimale nga klientet, det shume te bukur dhe aktivitete pa fund... 🤷🏻‍♀️

  Tiranë 8 gusht 19:05
  760 €
 • 0 foto
  #Super Oferte per ne #Milano #biletaavioni#udhetim
  Bileta / Udhetime

  #Super Oferte per ne #Milano #biletaavioni#udhetim

  Tirane Milano Tirane 28 Nentor nisja dhe kthimi 1 Dhjetor cmimi 79.99 Euro Kontakto, oferte momen

  Tiranë 8 gusht 18:57
  80 €
 • 0 foto
  Super Oferte per ne Geneve
  Bileta / Udhetime

  Super Oferte per ne Geneve

  #Super Oferte per ne #Geneve Tirane Geneve Tirane 28 Nentor nisja dhe kthimi 1 Dhjetor cmimi 99.99

  Tiranë 8 gusht 18:45
  100 €
 • 0 foto
   **Red Pool Selectum, 3200 m2 Ibiza Concept.
  Bileta / Udhetime

  **Red Pool Selectum, 3200 m2 Ibiza Concept.

  E kush nuk do donte të kalonte ditën në pishinën e famshme të Selectum Luxury Resort...😍 🤩 🤗 **Red

  Tiranë 30 korrik 20:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nisja nga Tirana çdo dite ⏰ 07:00 Kthimi nga Bruks
  Bileta / Udhetime

  Nisja nga Tirana çdo dite ⏰ 07:00 Kthimi nga Bruks

  Nisja nga Tirana çdo dite ⏰ 07:00 Kthimi nga Brukseli çdo dite ⏰ 18:00 📍Destinacionet : 🇦🇱 Tiran

  Tiranë 30 korrik 20:11
  150 €
 • 7 foto
  Japim Pjata Dekore.Me Qera.0694562303
  Bileta / Udhetime

  Japim Pjata Dekore.Me Qera.0694562303

  Japim Pjata Dekor Me Qera Per Evente Te Ndryshem. Adresa Tirane Albania.0684562303.

  Tiranë 28 korrik 13:48
  1 Lek
 • 3 foto
  Pjata Dekor Me Qera Per Evente 0684562303
  Bileta / Udhetime

  Pjata Dekor Me Qera Per Evente 0684562303

  Japim Pjata Dekor Me Qera Per Evente Te Ndryshem.Me Cmime Me Te Mira Ne Treg.Adresa Tirane Albania

  Tiranë 28 korrik 13:46
  1 Lek
 • 7 foto
  TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB KARL GEGA BULEVARDI RI
  Bileta / Udhetime

  TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB KARL GEGA BULEVARDI RI

  TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AMBIENT TE RINOVUAR NE

  Tiranë 25 korrik 19:02
  30 €
 • 0 foto
  , Vendet e fundit #Karaburun 1 dite 2600 2600 Leke
  Bileta / Udhetime

  , Vendet e fundit #Karaburun 1 dite 2600 2600 Leke

  Vendet e fundit #Karaburun 1 dite 2600 leke 🍉 👉Dt : 26 Korrik (Tashme nisjet nga Tirana &amp; Durr

  Tiranë 21 korrik 13:12
  2.600 Lek