• Venta 1.9 drrim imunshum

  Venta 1.9 drrim imunshum

  Shes ose ndrroj venten 1.9 rigjistrim 1vit negjendje porfekte boj ndrrim shtoj pare venta osht teper emir me centrall dyrve gumat ereja dimrit edhe tveres ika etj ndrrim imunshum

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 19:38
 • Rekllama

  Rekllama

  Rrekllama eshte e gatshme me ndriqim vetem te ndrohet folija dhe te vendoset biznisi apo firma juaj madhesit jan e gjat 1.80 cm e gjere 40cm

  60 €
  Prizren
  Sot, 13:39
 • Shitet Biznesi ; Dhe nderrohet me Veture

  Shitet Biznesi ; Dhe nderrohet me Veture

  Shes Biznesin ne qender te Fushe Kosoves , afer rrethit kryesor 30 metra. Biznesi eshte i perpunuar qe 1 wjet e 3 muaj , Ka textil per femra ; ose Butik modern i te gjitha moshave. Eshte ne objekt t

  11.000 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 17:28
 • Biznes kepucesh

  Biznes kepucesh

  Shitet biznes kepucesh tek tregu cam.Cmimi i diskutushem.Shitet me gjith mall.Qeraja 200 mije lek ne muaj.

  5.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 15:53
 • Bombel shkume

  Bombel shkume

  Shes bombel shkume dhe fshjes ne gjendje shum te mir pune bombla 20000fshjesa 10000 lek

  30.009 Lek
  Tiranë
  Dje, 10:53
 • Shitet objekt sip 500m2 per kapanon

  Shitet objekt sip 500m2 per kapanon

  Objekti ka ne ije per pak restaurim. Disponon certifikate pronesie. Cmimi 142000 euro Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398

  142.000 €
  Shkodër
  Dje, 09:10
 • Jepet me qera objekt 3 kate me sip 110m2 per cdo kat.

  Jepet me qera objekt 3 kate me sip 110m2 per cdo kat.

  Jepet me qera objekt 3 kate me sip 110m2 per cdo kat. Objekti eshte i sapo perfunduar i punuar me shume cilesi. Mund te jete i pershtatshem per ndonje shoqate , klinike private , hostel , shtepi per

  750 €
  Shkodër
  Dje, 08:51
 • Oferte per shitje te biznesit ose Ortakeri

  Oferte per shitje te biznesit ose Ortakeri

  Kerkoj te blej ndonje vije transporti me autobus ne Prishtine ose ne rajon te Prishtines. Po ashtu mundesine per bashke pronesi (ortakeri) ne pune.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:38
 • Experience Kosovo on sale

  Experience Kosovo on sale

  Portali Experience Kosovo eshte ne shitje. Shitet Webfaqja, faqja e facebook 47 mije fansa, twitter 6 mije fansa, instagram 4 mije fansa.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 prill 21:38
 • Shes Biznisin , Ose nderroj

  Shes Biznisin , Ose nderroj

  Shes Biznisin e perpunuar gati 2 vite ; Lokali gjindet ne qender te Fushe Kosoves aferr rrethit kryesor 30metra. Lokali eshte i ri dhe ka 38m2 hapesire , e tera eshte e mbushur me mall dhe me nje d

  11.000 €
  Fushë Kosovë
  21 prill 21:28
 • Shitet Sallon Bukurie

  Shitet Sallon Bukurie

  Shitet biznesi Sallon Bukurie ne vend shume te mire, me dy poltrone,i kompletuar me te gjitha paisjet,perfshire edhe paisjet per thonjt.Jane ne gjendje shume te mire.Ka 6 vijet pune,cmimi 1900euro,Pak

  1.900 €
  Tiranë
  21 prill 19:53
 • Biznes elektronike

  Biznes elektronike

  Shitet biznesi Biznes elektronik. Ka pune te ngritur dhe faqe ne fb. Ndodhet te komuna e parisit. I kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, shitet, 300000 Lek.

  300.000 Lek
  Tiranë
  21 prill 13:53
 • Shitet urgjent Lokali me qmim shum te volitshem

  Shitet urgjent Lokali me qmim shum te volitshem

  Shitet lokali 34m2, ka dhe terasen e cila mund te shfyrtzohet.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 prill 22:28
 • Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe

  Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 45 m² dhe adresë: Rruga Marin Beçikemi. Ky dyqan ndodhet në katin e I-rë të ndërtesës dhe është shumë i përshtatshëm të përdoret p

  35.000 €
  Shkodër
  20 prill 20:08
 • Kapanon/Magazine/Depo me qera

  Kapanon/Magazine/Depo me qera

  Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk, kjo pronë eshte I kateshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur

  500 €
  Shkodër
  20 prill 19:42
 • Shes shankerica dhe tavolina

  Shes shankerica dhe tavolina

  Shes 9 tavolina cmimi per cop110€ka kushtu tash 80 €(shankerica )me 32 karrika nje karrik ka kushtu 45€ tashe per 30€dhe30 tavolina nje tavolin90€ ka kushtu 40€ me 60 karrika dhe nje karrik 35€ ka kus

  1 €
  Prishtinë
  20 prill 17:39
 • Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë...!

  Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë...!

  Mirëmbrëma miq. Unë jam një individ me një sasi të madhe të parave që është përdorur për dhënien e kredive për bizneset dhe për njerëzit e varfër. Tim norma e interesit është 2% në vit, dhe këshilla i

  4.500 €
  19 prill 20:53
 • INTERNET CAFE

  INTERNET CAFE

  SHITEN 10 PC TE KOMPLETUAR DHE SHITEN BASHKE HP CORE 2 DUO 2.93 GHZ RAM 4G KART GRAFIKE 1GB TE DEDIKUAR HP CORE 2 DUO 2.93 GHZ RAM 4G KART GRAFIKE 1GB TE DEDIKUAR HP CORE 2 DUO 3.33 GHZ RAM 3G KART GR

  1.000 €
  Fier
  19 prill 20:53
 • Faramaci

  Faramaci

  Shitet biznesi Farmaci per arsye emigracioni. Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0682140660

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 prill 14:53
 • OKAZION BIZNESI SERVIS TELEFONASH

  OKAZION BIZNESI SERVIS TELEFONASH

  Shitet biznesi Servis telefonash & Kompjuterash egzistues prej mese 6 vitesh me klientele te regullt dhe xhiro ditore shum te kenaqshme.Ambjenti ndodhet Qytet Studenti , Rruga Pjeter Budi 100 mete

  1.000 €
  Tiranë
  19 prill 12:53
 • Pajisje Fast Food-i

  Pajisje Fast Food-i

  Shiten pajisjet e Fast Foodit te kompletuara.. Cmimi Arsyeshem

  Me Marrveshje
  Librazhd
  19 prill 12:08
 • Sallon Bukurie

  Sallon Bukurie

  Shitet biznesi Sallon Bukurie ne vend shume te mire, me dy poltrone,i kompletuar me te gjitha paisjet,perfshire edhe paisjet per thonjt.Jane ne gjendje shume te mire.Ka 6 vijet pune,cmimi 1900euro, es

  1.900 €
  Tiranë
  18 prill 23:53
 • Sallon Bukurie

  Sallon Bukurie

  Shitet biznesi Sallon Bukurie ne vend shume te mire, me dy poltrone,i kompletuar me te gjitha paisjet,perfshire edhe paisjet per thonjt.Jane ne gjendje shume te mire.Ka 6 vijet pune,cmimi 1900euro, es

  1.900 €
  Tiranë
  18 prill 23:53
 • Shitet dyqan ne krah te Kishes se Madhe

  Shitet dyqan ne krah te Kishes se Madhe

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e I-re (perdhe) te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me adrese: Rruga Gerej, ne krah te Kishes se Madhe, dyqani ka nje siperfaqe prej 41m².

  41.000 €
  Shkodër
  18 prill 18:57
 • banak

  banak

  Shiten per arsye emigrimi

  Me Marrveshje
  Elbasan
  18 prill 18:53
 • Punoni online(nga shtepia) me 0€ investim

  Punoni online(nga shtepia) me 0€ investim

  Nese doni me fitu online nga interneti para atehere e keni linkun me posht regjistrohuni dhe mund te filloni meniher punen: https://www.linkilike.com/en/earn-money-internet/1492358275 Per paqartsi me

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 prill 17:41
 • shitet gjithqka prej 1€ deri 20€

  shitet gjithqka prej 1€ deri 20€

  shes biznesin me artikuj te ndryshum prej 1deri ne 20€ , qiran epagume deri ne korrik, lokali gjendet te banesat e arapve.

  3.000 €
  Prishtinë
  18 prill 16:38
 • Kosh per piceri

  Kosh per piceri

  shitet kosh per piceri ose per fast food i ri pa perdorur asnjehere me drite mbrapa i blere 15 000 shitet 10 000 lek

  10.000 Lek
  Mallakastër
  18 prill 14:08
 • Bombel shkume

  Bombel shkume

  Shes bombel shkume per lavazh dhe fshjes ne gjendje shum te mir pune arsyja mbullje biznesi Bombla 20000 lek fshjesa 10000 lek

  30.000 Lek
  Tiranë
  18 prill 10:08
 • Dyqan 130m2 , shitet ose jepet me qera

  Dyqan 130m2 , shitet ose jepet me qera

  Dyqani aktualisht funksionon si market , mund te jepet me qera ose shitet , per detaje mun te kontaktoni ne 069 93 58 912

  Me Marrveshje
  Vlorë
  17 prill 10:53
 • mikser per buke

  mikser per buke

  mikser per buke Diosna gjerman me 2shpejtesi ne gjendje shume te mire 120 kg ndrrim i mundshem nese me konvenon

  3.700 €
  Mitrovicë
  16 prill 19:30
 • Salle play station! Okazion

  Salle play station! Okazion

  Shitet salle Play station 3 e kompletuar me te gjitha aksesoret. Divane te shtrira plus pupa 2 she , 5 play station me cip me 6 lojrta te instaluara, me nga 2 doreza per play station, tavoline per cdo

  1 Lek
  Tiranë
  16 prill 17:53
 • shitet bisnes klinike dentare

  shitet bisnes klinike dentare

  aktivitet me eksperiece 8 vjecare, pozicion shum i favoshen ne rruge kryesore me fasade xhami .klinika eshte ne gjendje pune .poltron ritter, (5 instrumenta. mikromotor .cavitron. camer introrale.2 tu

  9.000 €
  Tiranë
  16 prill 14:53
 • Distributore per tiranen ose rrethet

  Distributore per tiranen ose rrethet

  Kerkoj distributore nga rrethe ose jasht vendit posedoj magazine 200m2 rr sabaudin gabrani prane kolegjit turk tirane si dhe fugona mallrash kerkoj te furnizoj tiranen me mallra te ndryshem njoh mire

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 prill 10:53
 • FINANCIMI OFROJË

  FINANCIMI OFROJË

  FINANCIMI OFROJË të SHPEJTË DHE të BESUESHËM në DISPOZICION MENJËHERË: [email protected] Marrë hua me kushte më të mira financiare për të përmbushur kërkesat tuaja.Merrni tani një financim për real

  2.000 €
  Suharekë
  16 prill 09:28
 • Jepet me qera kapanon 2 katesh me sip 870m2 per kat.

  Jepet me qera kapanon 2 katesh me sip 870m2 per kat.

  jepet me qera kapanon 2 katesh me sip 870m2 per kat. Lidhen me shkalle dhe me ashensor industrial. Ngjitur me kapanonin ndodhet nje strukture Hotelerie me sip 190m2 per kat Jane 11dhoma te mobiluar

  Me Marrveshje
  Shkodër
  15 prill 23:22
 • Tavolina per lokal

  Tavolina per lokal

  shitet 4 komplete tavolina me karike druri + 1 frgorifer kollon freskues + 1 tabel ndricuese 1.5 m e gjat me 80 cm e gjer + 1 tavolin xhami me 4 karike + frigorifer krikoje birre cmimi 1.200.000 i dis

  Me Marrveshje
  Tiranë
  15 prill 19:53
 • Salle play station e kompletuar me te gjitha akset

  Salle play station e kompletuar me te gjitha akset

  Shitet salle Play station 3 e kompletuar me te gjitha aksesoret. Divane te shtrira plus pupa 2 she , 5 play station me cip me 6 lojrta te instaluara, me nga 2 doreza per play station, tavoline per cdo

  1 €
  Tiranë
  15 prill 19:08
 • Salle play station e kompletuar

  Salle play station e kompletuar

  Shitet salle Play station 3 e kompletuar me te gjitha aksesoret. Divane te shtrira plus pupa 2 she , 5 play station me cip me 6 lojrta te instaluara, me nga 2 doreza per play station, tavoline per cdo

  1 €
  Tiranë
  15 prill 18:53
 • Salle play station 3 e kompletuar me te gjitha aks

  Salle play station 3 e kompletuar me te gjitha aks

  Shitet salle Play station 3 e kompletuar me te gjitha aksesoret. Divane te shtrira plus pupa 2 she , 5 play station me cip me 6 lojrta te instaluara, me nga 2 doreza per play station, tavoline per cd

  1 Lek
  Tiranë
  14 prill 22:53
 • Shitet ambjente biznesi dhe apartamente me super cmime.

  Shitet ambjente biznesi dhe apartamente me super cmime.

  Shitet ambjente biznesi dhe apartamente me super cmime. Cdo gje eshte e certifikuar me hipoteke te rregullt! Cmimet jane okazion!! Pozicioni eshte strategjik eshte me te vertete nje investim i zgju

  Me Marrveshje
  Shkodër
  14 prill 22:04
 • Salle play station e kompletuar me te gjitha okazi

  Salle play station e kompletuar me te gjitha okazi

  Shitet salle Play station 3 e kompletuar me te gjitha Divane te shtrira plus pupa 2 she , 5 play station me cip me 6 lojrta te instaluara, me nga 2 doreza per play station, tavoline per cdo ps3 , 5

  675.919.177 Lek
  Tiranë
  14 prill 20:08
 • Shitet inventari urgjent

  Shitet inventari urgjent

  Shitet inventari per furr fast food burektore pizzeri qebatore me gjitha paisjet tv plazma hugo furr per pizza dhe burek tost mikroval frytez dy tavolina te gjamit per teras me karrika klima maqin p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 prill 17:39
 • Sallon Bukurie

  Sallon Bukurie

  Shitet biznesi Sallon Bukurie ne vend shume te mire, me dy poltrone,i kompletuar me te gjitha paisjet,perfshire edhe paisjet per thonjt.Jane ne gjendje shume te mire.Ka 6 vijet pune,cmimi 2500 euro, p

  2.500 €
  Tiranë
  14 prill 16:53
 • Distributor

  Distributor

  Kerkoj distributor te firmave qe bien mall ne tirane posedoj fugon magazine 100m2 prane kolegjit turk tirane kerkoj te behem distributor per tirane e njoh mire tregun e tiranes

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 prill 12:53
 • KREDI OFERTA NË normë të ulët interesi APLIKO TANI

  KREDI OFERTA NË normë të ulët interesi APLIKO TANI

  A keni nevojë për një kredi të shpejtë afatgjatë apo të shkurtër me një normë relativisht të ulët interesi aq të ulët sa 3%? Ne ofrojmë kredi biznesi, kredi personale, kredi në shtëpi, kredi auto, kr

  900.000 €
  Fushë Kosovë
  14 prill 07:28
 • Sallon Bukurie

  Sallon Bukurie

  Shitet biznesi Sallon Bukurie ne vend shume te mire, me dy poltrone,i kompletuar me te gjitha paisjet,perfshire edhe paisjet per thonjt.Jane ne gjendje shume te mire.Ka 6 viet pune,shitet per arsye em

  2.500 €
  Tiranë
  13 prill 23:08
 • Shitet biznesi SONY PLAYSTATION

  Shitet biznesi SONY PLAYSTATION

  Shes biznesin e perpunuar Sony Playstation "Sonyque" Lokacioni i biznesit eshte tek lokalet e Lesnes permbi NLB Banke. Biznesi eshte ne vazhdimesi te veprimtarise...

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 prill 22:29
 • Ofrojnë kredi për njerëzit serioze.

  Ofrojnë kredi për njerëzit serioze.

  Për të gjithë njerëzit serioze që janë në nevojë urgjente për kredi. Ne jemi një kolegj financiare franceze dhe ne vendin e një financimi mundet kudo. Duke përdorur agjencitë tona të financimit në Zvi

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  13 prill 15:29
 • PICERI

  PICERI

  per arsye personale shitet ose jepet me qera biznesi i piceri cdo gje esht fuksionale.per me teper info telefononi.vetem te interesuar serjoz jo humbje kohe ju flm

  Me Marrveshje
  Kavajë
  13 prill 12:53