• Shitet bisnesi i perpunuar

  Shitet bisnesi i perpunuar

  Shitet bisnesi i perpunuar. Objekti ka 21 banesa dhe eshte i leshuar me qera ,Mir po per pa mundsin e menaxhimit me duhet ta shes bisnesin. Te interesuarit mund te ken edhe informata shtes se si esht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:29
 • blej faqe ne instagram

  blej faqe ne instagram

  Blej faqe ne instagram me fansa shqiptar nga Kosova , qe mund ti ndryshohet emri, rreth 10k ose edhe me teper, edhe me pak sprish pune. Nese keni vetem shkruani viber +381631619204

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:29
 • Leshoj me qera

  Leshoj me qera

  Leshoj me qera dhe eshte e pershtatshme per puntori dhe magazine sepse ka siperfaqe rreth 100m2 dhe lartesi 3.4m, ka rruga te mire te qasjes dhe eshte ne vend te mire. Adresa Arberi-ish Dragodan rr.'

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 qershor 00:21
 • Ne ofrojmë 100% paratë me interes të vërtetë e ulë

  Ne ofrojmë 100% paratë me interes të vërtetë e ulë

  A jeni një njeri i biznesit apo grua? A jeni në ndonjë rrëmujë financiare ose nuk keni nevojë për fonde për të filluar biznesin tuaj? A keni nevojë për kredi për të shlyer borxhin tuaj ose të paguajë

  10 €
  Podujevë
  23 qershor 23:38
 • Lokali me qera Mbi fast food Mili Sante

  Lokali me qera Mbi fast food Mili Sante

  Leshohet lokali me qera 2 kate.. Veprimtaria e me hershme ka qene kafe bar dhe sony playstation

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 22:38
 • maqin per akull

  maqin per akull

  shitet biznesi i akullit maqina e akullit me kapacitet te lart Scotman mc 46 frizat per ruajtjen e akullit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 20:32
 • shesim aktivitetin

  shesim aktivitetin

  Shesim aktivitet me materiale ndertimi afer Restorant Durresit. Me klientele te ngritur. E shesim per arsye shendetsore.

  1.800.000 Lek
  Tiranë
  23 qershor 18:56
 • FARMACI SUPER VENDNDODHJE ME KONTRATE ME FONDIN

  FARMACI SUPER VENDNDODHJE ME KONTRATE ME FONDIN

  FARMACI SHITET BIZNESI 7 vjecar. Farmacia eshte NE PUNE DHE KA KONTRATE ACTIVE ME FONDIN . SUPER VENDNDODHJE PRANE POLIKNINIKES NR.1 PERBALLE ME UREN E TABAKEVE. PER ME SHUME NA KONTAKTONI

  15.000 €
  Tiranë
  23 qershor 14:53
 • Bilardo

  Bilardo

  Shiten2 bilardo karrige tavolina tapet parket banak frigorifer aspirator steka 15 cop sidhe te gjitha aksesoret dhe pijet e dyqanit aktiviteti aktiv ............okazion

  Me Marrveshje
  Vlorë
  23 qershor 10:53
 • Shitet biznesi ,sallon parukerie i kompletuar

  Shitet biznesi ,sallon parukerie i kompletuar

  Shitet sallon parukerie i kompletuat

  7 €
  Vlorë
  22 qershor 20:53
 • Aparatura Per Gomisteri

  Aparatura Per Gomisteri

  Shiten paisje per aktivitet gomisterie ne gjendje pune ., Kompresor + Hapse Gomash + Centruesen e disjeve + dy pistoleta ajeri dhe serit e celsave ,. te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel

  250.000 Lek
  Lushnjë
  22 qershor 19:53
 • Oferta de împrumut personal, aplica aici

  Oferta de împrumut personal, aplica aici

  Ai nevoie de un împrumut la 3 % pentru a plăti facturile sau de a începe o afacere proprie? Dacă da, contactati-ne cu acest lucru urma detalii... GLOBAL FINANCE SOCIETATE globalsulutionfinance89@gm

  500.000 €
  Podujevë
  22 qershor 11:38
 • Magazina&Depo&Prodhimtari&Punetori&Lokal&Zyre.

  Magazina&Depo&Prodhimtari&Punetori&Lokal&Zyre.

  Hapesire Afariste per Tregti (Export/Import) me shumice&pakice Objekt per Prodhimtari te lehte. FURNIZON 24 /h ME E.ELEKTRIK INDUSTRIAL SIGURIM, FIZIK DHE ÇASJE NE OBJEKTE 24/h. SIGURON UJE 24/h.

  1 €
  Prizren
  22 qershor 00:28
 • Leshohet lokali me qira

  Leshohet lokali me qira

  Leshohet lokali me qira në Fushe Kosove me kuadraturë prej 152 m2,i përshtatshëm për shumë lloje të biznesit,njëkohesisht lokali posedon dy hyrje (një nga rruga kryesore dhe një tjetër nga komplekset

  800 €
  Fushë Kosovë
  21 qershor 22:53
 • Ofrojm me qera nje Kapanon + Toke + Zyre

  Ofrojm me qera nje Kapanon + Toke + Zyre

  Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberritur tek '' Ura e Mesit". Kapanoni perbehet nga: - Kati I, ambjenti nuk ka ndarje me mure por ka dis

  900 €
  Shkodër
  21 qershor 18:11
 • shërbimi, të financimit dhe të kredive

  shërbimi, të financimit dhe të kredive

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 qershor 23:30
 • shërbimi, të financimit dhe të kredive

  shërbimi, të financimit dhe të kredive

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 qershor 23:28
 • shërbimi, të financimit dhe të kredive

  shërbimi, të financimit dhe të kredive

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  20 qershor 23:28
 • Shitet fabrike qumeshti

  Shitet fabrike qumeshti

  Shitet fabrike qumeshti shume moderne dhe me kapacitet te konsiderueshem te interesuarit te na kontaktojne

  Me Marrveshje
  Elbasan
  20 qershor 19:53
 • Postacione me ose pa kompjuter

  Postacione me ose pa kompjuter

  Shes postacione per kompjutera si dhe kompjutera. Postacionet jane teke dhe dopio

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 qershor 15:08
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 14:18
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  2.000 €
  Tiranë
  20 qershor 14:09
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 14:07
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 14:05
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 14:01
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  2.000 €
  Tiranë
  20 qershor 13:43
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:41
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:40
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:38
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:36
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:18
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:17
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:16
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:15
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:13
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:12
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:10
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:09
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:07
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:05
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Përshëndetje, emri im Elodie dhe unë jam një menaxher restorant këtu në Francë dhe kam parasysh se në këtë moment unë jam i lumtur në botë. Unë vetëm dëshmitar një kredi nga njerëzit që kam marrë vetë

  600 €
  Tiranë
  20 qershor 13:03
 • Bar pasticeri

  Bar pasticeri

  Shitet bar pasticeri me vendodhje pran muzeut ne lushnje,me klientel familjare,per me shum informacione ne nr 0694401344

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  20 qershor 10:08
 • Paisje parukerie

  Paisje parukerie

  Shiten per arsye mbyllje aktiviteti te gjitha paisjet. Paisjet jan te mirembajtura. Lavatest, 2polltrona, tavolin me 2vende pune, karel, krevat dhe paisje depilimi, ekspozitor etj. Aktualisht ne gjend

  800 Lek
  Fier
  20 qershor 01:53
 • butik i kompletuar 3800 e

  butik i kompletuar 3800 e

  te gjitha rrobat jane te sezonit dhe te blera jasht shtetit.ne kuti ka pellusha dimri ne cmim perfshihet cdo gje dollapet qe jane te cmontueshem dhoma e proves bashke me pasqyren manekinat rrethi tav

  3.800 €
  Lushnjë
  19 qershor 18:54
 • FARMACI SUPER VENDNDODHJE ME KONTRATE ME FONDIN

  FARMACI SUPER VENDNDODHJE ME KONTRATE ME FONDIN

  FARMACI SHITET BIZNESI 7 vjecar. Farmacia eshte NE PUNE DHE KA KONTRATE ACTIVE ME FONDIN . SUPER VENDNDODHJE PRANE POLIKNINIKES NR.1 PERBALLE ME UREN E TABAKEVE. PER ME SHUME NA KONTAKTONI

  15.000 €
  Tiranë
  19 qershor 14:53
 • Linja Autobusi

  Linja Autobusi

  Për ata që kan interes ju ofrojm 3 autobusë shum komodë dhe linjat ndërkombëtare: #Tiranë - Milano (I) - linjë toksore 4 her në javë # Durrës -Tiranë -Prishtinë , dy linja në ditë , 7 dit në javë. Të

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 qershor 14:08
 • INVENTAR PER MARKET

  INVENTAR PER MARKET

  Shitet urgjen inventari komplet per market duke perfshi frigorifer dhe arken fiskale,me cmim shume te volitshem

  1 €
  Prishtinë
  19 qershor 12:44
 • Financiare, dhe kredi kredi të shpejtë

  Financiare, dhe kredi kredi të shpejtë

  A jeni të lodhur e duke kërkuar kredi dhe hipotekat nga bankat? A keni qenë kthyer poshtë vazhdimisht nga bankat tuaja dhe institucionet e tjera financiare për shkak të kredive të këqija? A jeni duke

  10 €
  Ferizaj
  19 qershor 06:29
 • Personale dhe të biznesit Loan në 48 orë

  Personale dhe të biznesit Loan në 48 orë

  Ne ofrojmë një të holla të vërtetë për njerëzit që me sinqeritet dhe ndershmëri nevojë disa para për disa qëllime personale dhe të biznesit. Ne jemi të kënaqur që të jetë në gjendje për të përmbushur

  10 €
  Rahovec
  19 qershor 06:29
 • Torno komplet

  Torno komplet

  shitet puntoria Torno torno potisje me paisje frez italiane me orman te vetin me paisje ratifikuese Presa per gypa hidraulik me paisje shpojse sharr dhe shum pjes tjera percjellese si maqin per var

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 qershor 22:30