• okazion arome zgare & gatime tradiconale

  okazion arome zgare & gatime tradiconale

  shitet aktiviteti arome zgare dhe gatime tradicionale . me te gjitha paisjet e duhura , xhiro ditore te mire dhe klientel te rregullte , shitet per arsye emigracioni

  5.000 €
  Durrës
  6 janar 11:53
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  100 €
  Fushë Kosovë
  6 janar 04:12
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  20.000 €
  Lushnjë
  6 janar 04:07
 • Përgjigje e shpejtë: carolivanove90@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Përgjigje e shpejtë: [email protected] Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të g

  100 €
  Durrës
  5 janar 23:48
 • Përgjigje e shpejtë: carolivanove90@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Përgjigje e shpejtë: [email protected] Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të g

  100 €
  Kamenicë
  5 janar 23:47
 • Shitet biznesi intimo italiane ne Tirane

  Shitet biznesi intimo italiane ne Tirane

  Shitet biznesi Dyqan intimo ne rrugen Myslym Shyri me markat me te njohura italiane Calzedonia, intimissimi dhe TEZENIS per arsye largimi. Dyqani ka dy vjet qe eshte hapur dhe ka nje xhiro vjetore te

  13.000 €
  Tiranë
  5 janar 20:08
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  2.000 €
  Pukë
  5 janar 14:42
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  5 janar 14:39
 • Ri mundësi serioze kredisë

  Ri mundësi serioze kredisë

  [email protected] Mundësi të reja të kredisë të rënda të Merrni kartën tuaj të kredisë tani Ju jeni duke kërkuar për një biznes kredi personale kredi, auto kredi, kredi studentor

  2.000 €
  Ferizaj
  5 janar 14:34
 • Shes komplet teshat e butikut raftat kukllat

  Shes komplet teshat e butikut raftat kukllat

  Shes komplet butikun me tesha te reja pa perdor teshat jan te veres shumica me rafta varse kuklla indajm edhe me copa qka te doni qmimi me marveshje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 14:30
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  5 janar 14:02
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  2.000 €
  Tepelenë
  5 janar 14:01
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Dragash
  5 janar 12:04
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Graçanicë
  5 janar 12:03
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  1.000 €
  Kuçovë
  5 janar 05:40
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  50.000 €
  Mallakastër
  5 janar 02:29
 • japim biznesin e gatshem me qira ose marrveshje

  japim biznesin e gatshem me qira ose marrveshje

  japim me qira biznesin e gatshem per pun me mall me ka krejt qysh meniher muni me vazhdu punen

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 22:38
 • Paisje per piceri .

  Paisje per piceri .

  Shite. Paisje per piceri

  1 Lek
  Tiranë
  4 janar 21:53
 • Furr Buke

  Furr Buke

  Shite furr buke 50 buke masive eshte gjendje shum te mire pune dhe ekonomik furri eshte me avulle dhe me dhone e ardhjes cmi 2500 evro. Brumtrcja 2200 evro . Presja bukes 500 evro. 8 muja e perdoru.

  5.500 €
  Fier
  4 janar 21:08
 • Ri mundësi serioze kredisë

  Ri mundësi serioze kredisë

  [email protected] Mundësi të reja të kredisë të rënda të Merrni kartën tuaj të kredisë tani Ju jeni duke kërkuar për një biznes kredi personale kredi, auto kredi, kredi studentor

  2.000 €
  Dragash
  4 janar 16:08
 • Shitet biznesi Massage ne prishtine

  Shitet biznesi Massage ne prishtine

  Shitet biznesi i perpunuar i cili eshte ende ne pune gjindet ne prishtine, bej ndrrim me ndonje vetur Cmimi i arsyeshem 4000 euro Per me shume info 045443630

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 janar 15:31
 • Oferta e menjëhershme dhe e vërtetë financiare

  Oferta e menjëhershme dhe e vërtetë financiare

  Mirë se vini në AIMVLINCOM FINANCE, ne ju prezantojmë shërbime financiare. A jeni në vështirësi financiare dhe nuk dini çfarë të bëni? kjo është mundësia që prisni. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbi

  76.867 €
  Pogradec
  4 janar 14:53
 • shitet malli sanitari ujsjells.bajm edhe ndrrim

  shitet malli sanitari ujsjells.bajm edhe ndrrim

  shesim mallin e lokalit komlet pjes per ujsjells kanalizim bojlera llavabora .etj. bejm ndrrim edhe me vetur

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 14:29
 • Kolltuqe play station

  Kolltuqe play station

  3 kolltuqe pak te perdorura

  180 Lek
  Elbasan
  4 janar 13:53
 • Karburant me qera autostrada tr dr

  Karburant me qera autostrada tr dr

  Tek citypark

  1 €
  Tiranë
  3 janar 22:53
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  100 €
  Shtime
  3 janar 20:13
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Novoberdë
  3 janar 19:08
 • Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Fushë Kosovë
  3 janar 17:53
 • Shes biznesin e përpunuar sipas marveshjes

  Shes biznesin e përpunuar sipas marveshjes

  ....

  Me Marrveshje
  Pejë
  3 janar 17:28
 • Okazion

  Okazion

  Shitet biznes bar kafe. Adresa mbrapa stadiumit dinamo, ngjitur me drejtorin e pergjithshme te tatimeve. Pune e ngritur, lokali ka tre muaj qe eshte hapur. Investim i ri. Shitet per arsye largimi ne a

  10.000 €
  Tiranë
  3 janar 14:08
 • Unë ofroj kredi të parave

  Unë ofroj kredi të parave

  Unë ofroj kredi të parave Oferta e kredisë ndërmjet $ 5,000 deri në 800,000 $ individuale për këdo që ka nevojë për hua për të rindërtuar jetën e tyre, por ju duhet të jeni një person i drejtë, i nd

  100 €
  Klinë
  3 janar 13:39
 • Unë ofroj kredi të parave

  Unë ofroj kredi të parave

  Unë ofroj kredi të parave Oferta e kredisë ndërmjet $ 5,000 deri në 800,000 $ individuale për këdo që ka nevojë për hua për të rindërtuar jetën e tyre, por ju duhet të jeni një person i drejtë, i nd

  100 €
  Gjakovë
  3 janar 13:39
 • Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Novoberdë
  3 janar 12:34
 • Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Kaçanik
  3 janar 12:24
 • Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Shterpcë
  3 janar 12:16
 • Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Gllogoc
  3 janar 11:51
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Dragash
  3 janar 11:26
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Klinë
  3 janar 11:24
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Gjilan
  3 janar 11:21
 • Okazion

  Okazion

  Shitet lokal bar kafe. Lokal i ri mbrapa stadiumit dinamo, ngjitur me drejtorin e pergjithsme te tatimeve, prane bar kafe "Ujvara". Pune e ngritur. Klientele e perhershme, per shkak se jemi ngjitur me

  10.000 €
  Tiranë
  3 janar 11:08
 • Urgjent Shitet Biznesi

  Urgjent Shitet Biznesi

  Urgjent shitet biznesi fast food & kafe ne lagjen Arberia(ish dragodan)ne Prishtine. Lokali eshte ngjitun me shkollen e IT Cactus Education. Lokali eshte shume i pershtatshem per biznese te llojit s

  2.000 €
  Prishtinë
  3 janar 09:45
 • Urgjent Shes Biznesin

  Urgjent Shes Biznesin

  Shes biznesin (fast food & kafe) ne lagjen ish Dragodan tash Arberia. Lokali gjendet ngjitun me shkollen e IT Cactus Education dhe ka ne total 20 m2. I pershtatshem per fast food apo edhe vetem ca

  2.000 €
  Prishtinë
  3 janar 09:38
 • A po përpiqeni të përballoni pagesat tuaja mujore?

  A po përpiqeni të përballoni pagesat tuaja mujore?

  A jeni nën Rishikimi ose Administrimi i borxheve? A jeni në listën e zezë? A po përpiqeni të përballoni pagesat tuaja mujore? Dëshironi të blini një kredi për shtëpi, makinë apo biznes, por ju jeni në

  11 €
  Graçanicë
  2 janar 22:18
 • Shiten Vetrata Xhami

  Shiten Vetrata Xhami

  Shiten Vetrata Xhami me skelet hekuri xhami eshte 8 mm kur mbyllen palosen te njera tjetra jane 15 cope permasat 1:80 x 1:20 cmimi 500€ te gjitha

  500 €
  Tiranë
  2 janar 15:53
 • Mjalt natyral bagremit , livadhit 9 eu,i malit 12

  Mjalt natyral bagremit , livadhit 9 eu,i malit 12

  pa koment ..binduni vet..flm

  9 €
  Prizren
  2 janar 14:40
 • Dallamë dhe jelek

  Dallamë dhe jelek

  Punim dore me ari

  200 €
  Gjakovë
  2 janar 12:29
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Kamenicë
  2 janar 12:06
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Junik
  2 janar 12:02
 • Oferta e kredisë garanton 100%

  Oferta e kredisë garanton 100%

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 Lek
  Istog
  2 janar 11:53
 • Oferta e kredisë garanton 100%

  Oferta e kredisë garanton 100%

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Fushë Kosovë
  2 janar 11:45