• Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

  Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

  Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishtinë, ferma ka kapacitet për 4000 pula vojse. çmimi 500€ në muaj, si kompenzim te qiras marr vetur apo tok. Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 04

  500 €
  Prishtinë
  6 shtator 21:47
 • kuklla

  kuklla

  tre jane per femi Jan gati si te reja lire

  Me Marrveshje
  Rahovec
  6 shtator 19:48
 • shes

  shes

  shes biznesin e telefonav adresa te lokalet e Llesnes perball fakulltetit filologjik

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 shtator 22:39
 • Shitet bisnes masazhi

  Shitet bisnes masazhi

  Bisnes masazhi ne prishtine +38649548133 qmimi i lire

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 shtator 18:31
 • Shiten paisjet per sallon ondulimi

  Shiten paisjet per sallon ondulimi

  Shiten paisjet per sallon ondulimi si dhe solariumin, shume te ruajtura pak te perdorura me qmime te volitshme, adresa ne prishtine tel 049801333

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 shtator 01:28
 • Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj... 044-296..

  Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj... 044-296..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  1 shtator 23:36
 • Urgjent Invertar Lir

  Urgjent Invertar Lir

  Shitet invertari qe shihet ne foto urgjent 3 tavolina me nga kater karrige te bardha edhe 2 tavolina te gajmot me karrikw inika te gjamit ulset me mbeshtjelles sungjer te but shum te pershtashme per u

  1 €
  Prishtinë
  1 shtator 14:36
 • Financave grupit

  Financave grupit

  Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për të shlyer, kredi të mëdha dhe të vogl

  1.000 €
  Prishtinë
  31 gusht 14:18
 • Shiten 60.000 fidane te mjedres plus sistemi ujit

  Shiten 60.000 fidane te mjedres plus sistemi ujit

  Shiten fidanet e mjedres 60.000 fidane plus sistemi i ujit komplet per ni hektar me gjith pump.Fidanet jan nga Polonia. Me marrveshje..

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  30 gusht 23:41
 • Biznes

  Biznes

  SHES BIZNESIN E PËRPUNUAR SHUMË MIRË NË MITROVICË ( ME OSE PA LOKAL AFARIST ).

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  30 gusht 00:28
 • Leshoj objektin me qira me dimencion 8m x 30m= 240

  Leshoj objektin me qira me dimencion 8m x 30m= 240

  Leshoj objektin me qira me dimencion 8m x 30m= 240 m2, çmimi 500€ në muaj. Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. Imella. [email protected]

  500 €
  Prishtinë
  29 gusht 19:29
 • Butiku Rr. V. Gervalla

  Butiku Rr. V. Gervalla

  Shitet butiku (veshje per femra)se bashku me inventar i pershtatshem dhe adaptueshem prej 30 deri 50 meter katror, si dhe kukullat reklamuese ( 4 kukulla gipsi komplete, 2 kukulla plastike komplet,10

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 gusht 15:51
 • Paisje per ferm te pulave

  Paisje per ferm te pulave

  Shiten paisjet per farme te pulave per 1000 pula paisjet jan siq duken ne foto jane te importura nga holanda. Paisje per ferm te pulave

  Me Marrveshje
  Rahovec
  28 gusht 22:39
 • Shitet Dyqani

  Shitet Dyqani

  Shitet dyqan ne rrugen Don Bosko 36 m. Katror, lartesi = 3.8 metra 18 metra siperfaqe shfrytezueshme jashte. I gatshem per tu punuar. Me hipoteke. , shitet, 40000 Euro/total, i diskutueshëm. 067602941

  40.000 €
  Tiranë
  28 gusht 16:30
 • MOLER 0.50 m² ...044271219

  MOLER 0.50 m² ...044271219

  OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE PËR NGJYROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALVE ZYREVE ETJ . KEMI PËRVOJ MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT KEMI STAFIN PROFESINAL NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILE APO TI MBULON

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 gusht 16:34
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për të shlyer, kredi të mëdha dhe të vogl

  1.000.000 €
  Përmet
  26 gusht 15:12
 • Leshoj 50 ari mjedrra me qira në Kolovicë-Prishtin

  Leshoj 50 ari mjedrra me qira në Kolovicë-Prishtin

  Leshoj 50 ari mjedrra me qira në Kolovicë-Prishtinë të mbjellura 2015, me sistem pik pik te punuara shum mir, me rrethoj, kan plehrosje te mjaftueshme, çmimi 2500€ për 12 muaj. Numri i tel. Nr. Tel.

  2.500 €
  Prishtinë
  25 gusht 22:49
 • OFROJ TRANSPORT

  OFROJ TRANSPORT

  OFROJ TRANSPORT NE GJITH KOSOVEN

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 gusht 22:48
 • Paisje per ferm te pulave

  Paisje per ferm te pulave

  shes korrse bari ceke ne gjendje shum te mire 165

  Me Marrveshje
  25 gusht 20:53
 • Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali 55m2 ne lagjen Kalabri Lokali posdon te gjithe inventarin e nevojshem per pun per me shum informata na kontaktoni Qmimi sipas marreveshjes PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 gusht 19:31
 • Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

  Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

  Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishtinë, ferma ka kapacitet për 4000 pula vojse. çmimi 500€ në muaj, si kompenzim te qiras marr vetur apo tok. Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 04

  500 €
  Prishtinë
  25 gusht 18:30
 • Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel LUKSOZ në Prishtinë afër Gërmisë 1'300m² | 9 Dhoma | 14 Banjo | Penthouse ▁▁▁ •Sipërfaqe ndërtimi 1'300m² •9 Dhoma gjumi të mobiluara me banjo private si dhe j

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 gusht 15:38
 • Leshohet shtepi me qira ne Lagjen Kalabria (afer UBT)

  Leshohet shtepi me qira ne Lagjen Kalabria (afer UBT)

  Shtepia eshte me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine! E mobiluar (njera nga dhomat eshte me orendi per femije) dhe me oborr prej rreth 4 ari! E pershtatshme per shfrytezim familjar!

  200 €
  Prishtinë
  25 gusht 11:45
 • Biznesi ne qender te Prishtines

  Biznesi ne qender te Prishtines

  Shitet biznesi ne qender te Prishtines, saktesisht ne rrugen Rexhep Luci, i veprimtarise hoteliere, i destinuar si Pub, ashtu edhe e ka emrin momental City Pub, lokali eshte rishtas i renovuar, ka amb

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 gusht 21:41
 • Shitet Doner Pasha

  Shitet Doner Pasha

  Shitet biznisi i perpunuar "Doner Pasha" i cili gjindet në qarshi t'vogel Gjakovë.E shes per arsye se do dal jasht edhe mjaft fitim-prurës i ka te gjitha mjetet e nevojshme:Maqinen per pjeken e doneri

  3.000 €
  Gjakovë
  24 gusht 16:31
 • Pse shkoni larg në qoftë se zgjidhja e juaj

  Pse shkoni larg në qoftë se zgjidhja e juaj

  Ju jeni një nga ata që kanë shpresuar gjatë për një rast për të në fund të zhvilluar projektin e tyre, të marrin ndihmën që u nevojitet për të krijuar biznesin e tyre dhe marrjen e parave. Ne ofrojmë

  Me Marrveshje
  Novoberdë
  24 gusht 12:29
 • Leshoj 50 ari mjedrra me qira në Kolovicë-Prishtin

  Leshoj 50 ari mjedrra me qira në Kolovicë-Prishtin

  Leshoj 50 ari mjedrra me qira në Kolovicë-Prishtinë të mbjellura 2015, me sistem pik pik te punuara shum mir, me rrethoj, kan plehrosje te mjaftueshme, çmimi 2500€ për 12 muaj. Numri i tel. Nr. Tel.

  2.500 €
  Prishtinë
  23 gusht 22:32
 • Filikaqa Sports Bar

  Filikaqa Sports Bar

  Shitet Filikaqa Sports Bar qe gjendet ne lagjen Pejton dhe operon prej me shume se 7 vite. Lokali ka hapesire prej afro 300m2 dhe posedon te gjithe invertatin e nevojshem per operim. I gjithe lokali

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 gusht 15:42
 • Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe viber +38649129127 1.Vakum lini. 2.Klipse per salama dhe sugjuk. 3.Mbushse Robot Vemag 200L 4.Injektor

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 gusht 08:38
 • Mjetet per mishtore

  Mjetet per mishtore

  shiten mjetet per mishtore Jan te gjitha duke filluar dy tavolina pune mikser komore thika tabell me pre mishin pufall korita etj etj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 gusht 22:29
 • Shitet ose ndrrohet me vetur malli ushqimor

  Shitet ose ndrrohet me vetur malli ushqimor

  shitet malli ushqimor , raftat. mulliri per bluarjen e kafes i firmes boro, dhe 3 frigoriferat, ose ndrrohet me vetur tel ose wiber. 044129189 ku flefta asht afersisht per te gjitha afer 5500. tu

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  19 gusht 20:42
 • Makinat e prodhimit te reklamave te Neonit

  Makinat e prodhimit te reklamave te Neonit

  Shes ose ndrroj komplet linjen e prodhimit te reklamave me gypa te Neonit, Makinat jan tbleme te reja ne Amerik nga firma "Daco Neon" jan ne gjendje perfekte Viber +38649332541

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 gusht 14:44
 • Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves afer postes (PTK) • Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h • Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste Banesat kanë ndriçim

  480 €
  Fushë Kosovë
  19 gusht 14:39
 • kufera t ardhur pi gjermanis

  kufera t ardhur pi gjermanis

  shes kufera t ardhur pi gjermanis t reja nr i wiberit +37745513630

  20 €
  Ferizaj
  18 gusht 20:29
 • auto larje Maqine me avull industrial

  auto larje Maqine me avull industrial

  Shes maqine ma avull industriale me 3 dorza shum pak e perdorne dhe thithsen elektrike industriale me 3motorra. nr, 049439525 https://www.youtube.com/watch?v=iZPuhD8U74I

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 gusht 10:29
 • Shitet Fitnesi ne Prishtine

  Shitet Fitnesi ne Prishtine

  Biznesi ndodhet ne Lagjen Bregu i Diellit afer OSCE. Biznesi funksionon qe 4 vite dhe nga ateher numeron 1800 klienta ku 150 veta momentalisht jane te antaresuar. Biznesi i ka te gjitha paisjet qka i

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 gusht 10:28
 • Paisjet per HOTELERI me gjitha paisjet..

  Paisjet per HOTELERI me gjitha paisjet..

  shiten paisjet per HOTELERI me gjitha paisjet dhe inventari siq shihen ne foto shum pak te perdorura per info 044 318 682 049 788 818 +37744830167 viber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 gusht 07:28
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Përshëndetje Z. dhe Znj. Unë do të doja të ju informoj se ne jemi të një institucioni financiar dhe për të ndihmuar njerëzit në nevojë për të holla. Ne të marrë hua të holla për ata që kanë nevojë pë

  5.000.000 €
  Berat
  17 gusht 15:18
 • ndertimtari

  ndertimtari

  bejm ndertimin e shtepive ndertime te vrazhda si dhe me meremetimin e tyre me qelsa ne dore dhe ndertimin e rrethojave te oborreve nga betani dhe hekuri si pas marrveshjes se pronarit dhe ju munde

  0 €
  Istog
  10 korrik 23:13
 • mall me shumic

  mall me shumic

  Mall me shumic - Mall i perzier ne vler prej 1 deri ne 20 Euro . -- Vlera e mallit eshte 10.000 deri ne 15.000 euro, Malli eshte me i pershtatshem per dyqane qe shesin GJithqka 1 euro ..

  2.700 €
  Gjilan
  8 korrik 04:21
 • BLISS MASSAGE SHPK

  BLISS MASSAGE SHPK

  Shitet biznesi. Per me shume informata, ju lutem kontaktoni ne numrin 049532532.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  31 maj 21:36
 • OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove.

  OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove.

  OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

  10 €
  Tiranë
  26 maj 11:24
 • OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura.

  OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura.

  OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

  10 €
  Tiranë
  26 maj 11:22
 • Biznesi Oferta kredi aplikoni tani 2016

  Biznesi Oferta kredi aplikoni tani 2016

  Ne u japim kredi kredi personale, ju mund të merrni të menjëhershme të kredisë / para për një gamë të gjerë të nevojave tuaja personale si renovimin e shtëpisë tuaj, martesa në familje, një festë fami

  1.000 €
  Podujevë
  19 maj 08:28
 • Nissan Pathfinder, Dizel

  Nissan Pathfinder, Dizel

  Shitet Nissan Pathfinder * viti 2007 * 101'000 KM te garantuara 100% * i mirëmbajtur me gjitha serviset * gomat e reja Brigstone * dual klimatronik * dritaret me rrym *

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 maj 00:28
 • Shitje dyqan

  Shitje dyqan

  Shitje dyqan në fshatin Ulpiana lamelën B2, dyqan numri 50 sipërfaqe prej 39.22 m2 . Çmimi i negociueshëm . telefoni +381117179626 +38160359739 Zoran

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 maj 21:28
 • Venta 1.9

  Venta 1.9

  Shes ose ndrroj venten 1.9 nivit rigjistrim negjendje porfekte boj ndrrim me naj pikap me ulse venta osht teper emir me centrall dyrve

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 maj 20:38
 • Sony playstation komplet

  Sony playstation komplet

  Shes komplet Sony playstation me te gjitha pajisjet. Ketu përfshihen: 6 tv prej tyre 4 jan te kompanise Sony dimensioni 40 inq kan nga dy vite garancion. 2 tv 32 inq beko pak te perdorur 1 vit g

  3.700 €
  Gllogoc
  17 maj 19:38
 • Shitet tenda(shatori)

  Shitet tenda(shatori)

  Shitet Tenda 3x9, e njejta eshte e ardhur nga gjermania dhe eshte e pa perdorur

  300 €
  Ferizaj
  17 maj 01:28
 • Biznesi BILARDO ose vetem PAISJET

  Biznesi BILARDO ose vetem PAISJET

  2 bilardo GABRIELS 9. 1 frigo i pijeve Nje televizor 5 tavolina me 4 karrike Dy shankerica dhe shankerica Qiraja 200 euro muaji Shitet dhe ndrrohet

  4.900 €
  Klinë
  16 maj 09:28