• cadra 3x3 pa cope

  cadra 3x3 pa cope

  shiten 8 cope skelete cadra 3x3 ne gjendje shume te mire 30000leke te vjetra copa

  3.000 Lek
  Tiranë
  21 mars 22:54
 • A04-Jepen me qera 1200m2 ne qender pejes

  A04-Jepen me qera 1200m2 ne qender pejes

  Ipet me qera pllaci prej 1200m2 + 25 ari brapa pllacit per lager qe gjindet ne fidanishte pikerisht perball berdynajve dhe alpetrollit rruga qe te qone per vitomeric bashke me pllacin gjinden restoara

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 mars 22:43
 • Shitet invertari

  Shitet invertari

  Shitet Jakova Grill 2 Bregu i Diellit ose invertari.Lokali posedon të gjithe invertarin e nevojshem, 1 skar me prush 1 skar me plin 2 friza horizental njeri për ekspozimin e mishit tjetri për sallata

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 22:28
 • Dyqan me qera ne Shkoder te Ura Dervishbeg

  Dyqan me qera ne Shkoder te Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah te

  25.000 Lek
  Shkodër
  21 mars 19:18
 • Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan qe pozicionohet ne katin e pare te nje pallati me adrese: Bulevardi Skenderbeu, rruga Kole Kamzi, dyqani ka nje siperfaqe totale prej 700m² e cila ndahet ne:

  Me Marrveshje
  Shkodër
  21 mars 19:17
 • Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë Ju duhet finacement për një projekt që është e rëndësishme për ju, më shumë shqetësim. Unë jam i gatshëm të japë kredi për ju në 72 orë, pa kushte apo protokoll. Ju lutemi të na kont

  60.000 €
  Junik
  20 mars 11:03
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda.

  Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda.

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj Nevojë për ndihmë me fonde për të trajtuar një ndihmë ose të paguajnë dikë. Oferta nga 5,000 euro për 5.000.000 euro. Nuk shqetësohet më

  200 €
  Gjilan
  18 mars 03:53
 • Ofrojnë kredi me një 100%

  Ofrojnë kredi me një 100%

  Mail: [email protected] Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare në qoftë se ju janë sig

  10.000 €
  Dragash
  18 mars 03:44
 • Financimi dhe kreditit marrëveshje

  Financimi dhe kreditit marrëveshje

  Mail: [email protected] Përshëndetje Z. dhe Znj Ju mohohet për fat të keq kredi për të mbyllur bankat për shkaqe të ndryshme. I ofrojnë kredi prej 2500 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzi

  100 €
  Malisheve
  18 mars 03:17
 • Investime dhe kredi pa pushim

  Investime dhe kredi pa pushim

  Mail: [email protected] Përshëndetje Misses; Mrs dhe Znj I bëjë kredi vendore dhe ndërkombëtare kredi për njerëzit në të gjithë të monde.je jam i drejtë dhe i sinqertë dhe i besueshëm. I o

  100 €
  Fushë Kosovë
  18 mars 03:11
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda

  Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj Nevojë për ndihmë me fonde për të trajtuar një ndihmë ose të paguajnë dikë. Nuk shqetësohet më shumë për ju, ju lutem kontaktoni me: inve

  1.000 €
  Leposaviq
  18 mars 02:39
 • Shitet ose jepet me qera biznesi per frizere

  Shitet ose jepet me qera biznesi per frizere

  Shes ose jap me qera biznesin per frizere. Biznesi permban te gjitha mjetet e punes. Per cdo informat me te hollesishme kontakto ne nr: +37745842842

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 mars 14:54
 • Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë Ju duhet finacement për një projekt që është e rëndësishme për ju, më shumë shqetësim. Unë jam i gatshëm të japë kredi për ju në 72 orë, pa kushte apo protokoll. Ju lutemi të na kont

  20.000 €
  Deqan
  16 mars 19:20
 • Kredisë Të Palës 2017

  Kredisë Të Palës 2017

  Unë jam në pension agjent i fondit monetar Ndërkombëtar në lidhje me institucionet ndërkombëtare ekonomike, ndërkombëtare huadhënësit që marrin kredi arritjen e 2 000 € për 2.000.000 €, me një inter

  34.444 €
  Klinë
  12 mars 10:01
 • Kredisë Të Palës 2017

  Kredisë Të Palës 2017

  Unë jam në pension agjent i fondit monetar Ndërkombëtar në lidhje me institucionet ndërkombëtare ekonomike, ndërkombëtare huadhënësit që marrin kredi arritjen e 2 000 € për 2.000.000 €, me një inter

  1.222 €
  Gjilan
  12 mars 09:58
 • Kredi dhe Garanci për mbështetje

  Kredi dhe Garanci për mbështetje

  Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare në qoftë se ju janë sigurisht të interesuar. I ofrojnë k

  100 €
  Dragash
  1 mars 07:34
 • Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35m² dhe eshte i organ

  52.500 €
  Shkodër
  25 shkurt 18:55
 • Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një individ i cili ofron kredi për të gjithë njerëzit që kanë nevojë serioze për bizneset e vogla, investimet personale. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €,

  1.000 €
  Dragash
  21 shkurt 17:40
 • Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një francez Private unë ofrojnë kredi për të gjithë në gjendje të paguajë atë pa interes. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzit mund të. P

  1.000 €
  Ferizaj
  21 shkurt 17:39
 • Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Pist me vetura qe perplasen komplet me 23 vetura prodhim francez Tren per femij 15 vende prodhim italian i ri 1 vit i perdorur Mates force (Boks) cop 3, 6 muaj te perdorur Lodra te tjera per te fitua

  10 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:38
 • Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  shitet pajisje qe ben te gjitha llojet e riparimeve ne argjendari . e ardhur nga amerika . esht ne gjendje perfekte . e vitit 2015. shitet per arsye emigrimi.

  Me Marrveshje
  Berat
  21 shkurt 10:54
 • Shitet Biznesi (Okazion)

  Shitet Biznesi (Okazion)

  Shitet biznesi "Novis Bar&Lounge" . Siperfaqja 180m2 , kati 2 me verande shitet per arsye emigrimi . Xhiroja ditore e kenaqshme , 40 metra larg gjimnazit ALEKS BUDA Nr tel :0699636740

  600.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 09:55
 • Katering

  Katering

  Shitet biznes i tipit katering n autostraden tirane durres km 1....xhiro mesatare shkon n 150 mij lek ne dite 6 dit jave ndersa e diela esht pushim....cmimi 2500 euro ...pak i diskutueshem...pres vete

  2.500 €
  Tiranë
  20 shkurt 20:53
 • Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel LUKSOZ në Prishtinë afër Gërmisë 1'300m² | 9 Dhoma | 14 Banjo | Penthouse ▁▁▁ •Sipërfaqe ndërtimi 1'300m² •9 Dhoma gjumi të mobiluara me banjo private si dhe j

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:39
 • gggggggggggggg

  gggggggggggggg

  gggggggggggggggggggggg

  Me Marrveshje
  Bulqizë
  20 shkurt 12:08
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  900.000 €
  Gjilan
  20 shkurt 00:23
 • Shitet aktivitet

  Shitet aktivitet

  SHITET INTERNET DHE PIK RIMBUSHJESH TE GJITHA KOMPANIVE TELEFONIKE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET

  4 €
  Tiranë
  19 shkurt 13:53
 • BIZNES RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE AKSESORE

  BIZNES RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE AKSESORE

  Biznesi Permban Aksesore Per Telefoni Mobile dhe Kompiuterike Rimbushje Elektronike per kompanite Mobile & Fikse Pagesa UNIONNET OSHEE, DIGITALB, GJOBA MAKINA, ALBTELECOM, ABCOM, UJESJELLES U

  Me Marrveshje
  Elbasan
  19 shkurt 12:54
 • shitet

  shitet

  Shes biznesin ne Ulpian esht komlet me taras I gaqem veq me ja fillu punes per me shum na viItoni ose na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 12:38
 • Mjete per mishtore

  Mjete per mishtore

  Shiten mjete per mishtore ni komore 2*2 dy tavolina punë dy vittina nje esht dy metra e gjat tjetra njê meter e gjat dhe nje reklam 380 me 80

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:36
 • Biznes ne Tirane

  Biznes ne Tirane

  Shitet Bznesi Agjensi Udhtimi te Blvd.Zogu i I-re. E kompletuar ne menyre bashkohore dhe me nje klientel te rregullt ne turizem dhe Biletari Cmimi i diskutueshem

  2.500 €
  Tiranë
  18 shkurt 18:08
 • fast food

  fast food

  shiten te gjitha paisjet per fast food helli me gaz zgara me gaz friteze me korend ngrohese patatesh me korend tostiere me korend grirese patatesh hinka 3m bashke me aspiratorin dhe 10 m tubo banku 2.

  2.000 €
  Mallakastër
  18 shkurt 16:53
 • Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali 55m2 ne lagjen Kalabri Lokali posdon te gjithe inventarin e nevojshem per pun per me shum informata na kontaktoni Qmimi sipas marreveshjes PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 15:37
 • Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves afer postes (PTK) • Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h • Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste Banesat kanë ndriçim

  480 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 15:33
 • Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  shitet furre buke 4 kateshe me korent,kapaciteti 140+ buke,katet punoj vecanerisht nga njeri tjetri...ne gjendje pune te mire

  6.000 €
  Tiranë
  18 shkurt 13:53
 • PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 12:29
 • Farë PRESHI

  Farë PRESHI

  Farë preshi kualitativ. Sorta : Kumanovski Kamush E prodhojme vete. Eshte e qendrueshme ne dimer.

  80 €
  Prishtinë
  18 shkurt 11:30
 • Aktiviteti Sallon Parukerie

  Aktiviteti Sallon Parukerie

  shitet biznesi, sallon parukerie e kompletuar

  Me Marrveshje
  Fier
  17 shkurt 20:08
 • LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  BAR RESTORANT ME SIPERFAQJE 400 METRA NJE KAT ,,,RESTORANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE KA KOMPLETIM BASHKOHOR ME TE GJITHE PAISJET E REJA ,,,KAPACITETI 350 PERSONA,,, KATI I TRETE ESHTE FUNKSIONAL PER

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 shkurt 12:53
 • Arome Zgare

  Arome Zgare

  ambjenti i kompletuar me xhiro ditore te mire shitet per arsye familjare ...!

  8.000 €
  Durrës
  17 shkurt 11:53
 • Pajisje Pizerie

  Pajisje Pizerie

  Shiten pajisjet e nje pizerie komplet . Furre , frigorifere , lavaman, banak, tavolina, karrige, bolier, brumatrice, pjata aksesore te tjere. Cmimi i diskutueshem Tel 069 20 73 444 068 20 40

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 shkurt 11:53
 • Tabel reklame bar kafe

  Tabel reklame bar kafe

  50 cm gjeresia. 30 cm lartesia. 7 cm gjeresi. Eshte tabel me ndricim brenda me shkrim nga te dyja anet. Eshte si e re . Cmimi 35 mij lek te vjetra

  3.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:53
 • 2 Ambazhura per lokal zgar etj

  2 Ambazhura per lokal zgar etj

  per arsye se mbylljes se lokalit shiten ambazhurat. Ne gjendje shume te mire, Te bler ne greqi . 066 4111 004 viber ose wetsap, cmimi 40 mij lek te vjetra te dy. i pa diskutushem. 066 4111 004. .

  4.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:53
 • SHITET BISNESI

  SHITET BISNESI

  Shiten peshqira,carcaf,kortina,jorgan,jastek,perde te gjitha marka te njohura dhe te ardhura nga Greqia

  Me Marrveshje
  Fier
  16 shkurt 21:53
 • klinike dentare me qera

  klinike dentare me qera

  Jap me qera klinike dentare 55 m2 i kompletuar me te gjitha pajisjet gati per pune. ambienti eshte komod punime gipsi sistem kondicionimi dhe aspirimi, tualet. jepet me qera per klinike dentare ose d

  300 €
  Tiranë
  16 shkurt 19:53
 • Kolltuqe per lokal

  Kolltuqe per lokal

  Shiten kolltuqe per lokal 3 dopio ,6 tek , 3 pupa cmimi 500 mij lek te gjitha

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 18:08
 • promovimi

  promovimi

  Përshëndetje ne ofrojmë kredi për financimin e projektit dhe kredi personale ka një normë të ulët ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion e-mail:[email protected]

  500.000 €
  Kolonjë
  16 shkurt 17:53
 • Paisje lokali, arredimi i brendshem i lokalit.

  Paisje lokali, arredimi i brendshem i lokalit.

  Shpjegim: KETO SHITET PER ARSYE SE DO TE NDERROHET BIZNESI JAN 1 VIT TE PERDORURA NE GJENDIE SHUME TE MIR. -Kolltuqe + Tavolina te Rrumbullakta 20 Komplete + 3 Kende me 3 Tavolina (Tavolina Mermeri) 9

  2.250.000 Lek
  Durrës
  16 shkurt 17:53
 • lokal per qar do mundsie

  lokal per qar do mundsie

  Siq pe shifni objekti gjindet ne magjistralen suharek prizren,asht parapar per sall dasmash resorant lojra etj....ka 17 ari ven dhe objekti me siperfaqe 350m katror vendodhja e objektit asht ne hurje

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 shkurt 16:39
 • MOLER 0.50 m² ...044271219

  MOLER 0.50 m² ...044271219

  OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE PËR NGJYROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALVE ZYREVE ETJ . KEMI PËRVOJ MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT KEMI STAFIN PROFESINAL NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILE APO TI MBULON

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 14:38