• shiten 5 komplete tavolinash

  shiten 5 komplete tavolinash

  Shiten 5 komplete tavolinash per restorant ose zgare ne gjendje shume te mire dhe frigorifer vitrine

  90.000 Lek
  Tiranë
  13 shkurt 14:55
 • Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, paguaj faturat, investimet, kredi studimore d

  500.000.000 €
  Fushë Kosovë
  13 shkurt 10:04
 • mundësi financimi

  mundësi financimi

  Unë jam një person me karakter të mirë që i ndihmon njerëzit vështirësi financiare nëpërmjet shërbimeve të financimit tim. Pra, nëse ju janë në çdo nevojë, mund të më kontaktojnë gjeni më shumë rreth

  Me Marrveshje
  Prizren
  13 shkurt 01:38
 • shërbimi i financimit ndërmjet individit privat

  shërbimi i financimit ndërmjet individit privat

  Unë jam një person me karakter të mirë që i ndihmon njerëzit vështirësi financiare nëpërmjet shërbimeve të financimit tim. Pra, nëse ju janë në çdo nevojë, mund të më kontaktojnë gjeni më shumë rreth

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 shkurt 01:28
 • Apartament 1+1+2BLK

  Apartament 1+1+2BLK

  Me gjitha dokumentat Shikimi nga deti 10 Minuta Qendra

  82.000 €
  Sarandë
  12 shkurt 23:43
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezalin[email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Zveçan
  12 shkurt 22:43
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Junik
  12 shkurt 22:37
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Graçanicë
  12 shkurt 22:22
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  12 shkurt 22:18
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Ferizaj
  12 shkurt 22:11
 • Kerkoj Hotel me qera

  Kerkoj Hotel me qera

  Pershendetje!! Kerkoj Hotel me qera ose per te bler ne plazhet e shqiperis. Jetoj nga vit 1996 ne gjermani dhe kam kryr shkollen e hoteleris me eksperienc Shum vjetore ne gjermani. ju lutem ofertat ne

  1.000 €
  Tiranë
  12 shkurt 16:53
 • Shes urgjent invertar

  Shes urgjent invertar

  Shes urgjent mikserin per brum, furren e pices , maqinen e dynerit, karrigat me tavolina, shankin Kush eshte i interesuar te me kontaktoj ne numrin 049-213-194 Viber (049126334)

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 shkurt 16:41
 • Dyqan me qira te spitalet (për berber)

  Dyqan me qira te spitalet (për berber)

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan për berber në rrugën “Kolë Heqimi”, te spitalet. Dyqani ka një sipërfaqe 14 m² dhe ndodhet në katin përdhesë. ✔Dyqani ka këto cilësi: - Është i pajisur me t

  1 €
  Shkodër
  12 shkurt 14:16
 • Lodra per lokal ose ambjent kopshti

  Lodra per lokal ose ambjent kopshti

  Shitet lisharse rreshkitese dhe kosh basketbolli 3ne 1 per femije Shitet per mbyllje aktiviteti Shume pak e perdorur Gjendja si e re

  25.000 Lek
  Fier
  12 shkurt 13:53
 • LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGTARE "KODRA E DIELLIT"

  LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGTARE "KODRA E DIELLIT"

  JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK,

  160 €
  Prishtinë
  12 shkurt 11:58
 • Jepet liçens me qira

  Jepet liçens me qira

  Jepet liçens me qira per hartimin e raporteve te vleresimit te ndikimit ne mjedis, per te kryer auditimin mjedisor, per hartimin e ekspertizave per probleme mjedisore dhe thirrjen si ekspert per te v

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 shkurt 11:53
 • kredi personale dhe midis biznesit

  kredi personale dhe midis biznesit

  Unë jam një individ dhe kam një kapital shumë të lartë Pra, për ju të dhënat Itali, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Spanjë, Francë, në të gjithë botën, unë ju ofroj një financim prej 2000 € 7.000000 € me të

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 shkurt 00:40
 • kredi personale dhe midis biznesit

  kredi personale dhe midis biznesit

  Unë jam një individ dhe kam një kapital shumë të lartë Pra, për ju të dhënat Itali, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Spanjë, Francë, në të gjithë botën, unë ju ofroj një financim prej 2000 € 7.000000 € me të

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 shkurt 00:39
 • 2 Ambazhura per lokal zgar etj

  2 Ambazhura per lokal zgar etj

  per arsye se mbylljes se lokalit shiten ambazhurat. Ne gjendje shume te mire, Te bler te rinj.. 067 4111 004 cmimi 60 mij lek te vjetra te dy... .

  6.000 Lek
  Tiranë
  10 shkurt 21:53
 • van koophandel fondeve

  van koophandel fondeve

  Ik ben iemand vendos dhe heqjen e të ardhurave të përditshme ndihmat më të mira të ndihmojnë në hetimin e financave të tyre. Ziet u derën nga bomen het bos niet meer? Neem kontakt vë mij op en ik k

  25 €
  Viti
  10 shkurt 21:06
 • Shitet " Furre buke"

  Shitet " Furre buke"

  Shitet "Furre buke" ne gjendje pune shume te mire,pajisjet e furres te reja. Ndodhet te Rruga e Elbasanit perballe 7 xhuxhave. Cmimi i diskutushem.

  22.000 €
  Tiranë
  10 shkurt 18:53
 • shitet malli komlet sanitari aksion

  shitet malli komlet sanitari aksion

  shitet malli komlet per lokal

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 shkurt 13:38
 • Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit

  Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon + tokë + zyra me sipërfaqe 900 m² dhe me adresë: 1 km pa mbërritur tek ''Ura e Mesit". ✅Kapanoni përbëhet nga: - Kati I: ambienti nuk ka ndarje me mure po

  900 €
  Shkodër
  10 shkurt 12:37
 • Oferta e financimi

  Oferta e financimi

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Junik
  10 shkurt 01:15
 • .Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  .Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100 % pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Graçanicë
  10 shkurt 01:06
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  10 shkurt 01:03
 • SHITEN BANAKE XHAMI , RAFTE , KOSHA METALIK.

  SHITEN BANAKE XHAMI , RAFTE , KOSHA METALIK.

  Banaket jane prej xhami me kornize duralumini. Raftet jane me skelet metalik dhe ndarese prej druri. Edhe kosha metalik. Shiten artikuj kancelerie , artikuj kinkalerie dhe lodra. Shitet fotokopje tosh

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 shkurt 18:53
 • SHITET BIZNESI ME KEPUCE "KOMUNA PARISIT"

  SHITET BIZNESI ME KEPUCE "KOMUNA PARISIT"

  Shitet biznesi me tregti kepucesh tek Komuna e Parisit perball Grand Bar Mos hezitoni te telefononi 👉 068 55 86 785

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 shkurt 11:54
 • Të marrë hua të holla direkt pa vlerësimi BKR (gat

  Të marrë hua të holla direkt pa vlerësimi BKR (gat

  *Unë jam një person me karakter të mirë që i ndihmon njerëzit financiare vështirësitë nëpër tim kredisë shërbimeve. Pra, nëse ju keni nevojë, se mund të më jepni kontakt për të lexuar më shumë rreth

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 shkurt 07:40
 • Shes komplet mallin per butik

  Shes komplet mallin per butik

  Shitet komplet malli i sezones verore dhe vjeshte-dimer. Mundesi nderrimi edhe me ndonje veture Sasi mbi 850 cope,te ndryshme cmimi me marreveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 shkurt 00:28
 • Shite

  Shite

  Pltorn per stomtalog

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 shkurt 17:08
 • Shiten materiale per call center

  Shiten materiale per call center

  Shiten materiale per call center. 35 postazione me permasa 60x90cm, me 28 pc aktualisht te montuar. Recepsion per 2vende, salle backoffice per 5vende ,zyre per 4 persona si dhe 43 karrige. Per info in

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 shkurt 16:53
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 09:00
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Ferizaj
  8 shkurt 08:45
 • Kredi para direkt me UBA

  Kredi para direkt me UBA

  Periudha e kredisë ndryshon nga 1 vit në 30 vjet. Shumat e huazuara janë ndërmjet 2,000 dhe 5,000,000 €. Përfitimet në një shikim: - Ju keni para të drejtpërdrejta brenda 24 orëve ose në llogarinë tua

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 shkurt 06:28
 • Kredi para direkt me UBA

  Kredi para direkt me UBA

  Periudha e kredisë ndryshon nga 1 vit në 30 vjet. Shumat e huazuara janë ndërmjet 2,000 dhe 5,000,000 €. Përfitimet në një shikim: - Ju keni para të drejtpërdrejta brenda 24 orëve ose në llogarinë tua

  Me Marrveshje
  Prizren
  8 shkurt 06:28
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Kamenicë
  7 shkurt 20:40
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Leposaviq
  7 shkurt 20:30
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gllogoc
  7 shkurt 20:24
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gjakovë
  7 shkurt 20:20
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Ferizaj
  7 shkurt 20:13
 • Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë të ndërtesës. ✔Cilësi të ambientit: - Është i sht

  35.000 Lek
  Shkodër
  7 shkurt 17:28
 • MUNDESIA JUAJ PER NJE BIZNES TE RI!

  MUNDESIA JUAJ PER NJE BIZNES TE RI!

  MUNDESIA JUAJ PER NJE BIZNES TE RI! Ofrojme lokal me qera ne rrugen Tregu i Gjelber ne Pejë. Lokali eshte 2 kate, ka sipefaqe 52m2 eshte i pershtatshem dhe ka nje pozit gjeografike te lakmueshme per

  250 €
  Pejë
  7 shkurt 13:12
 • okazion shitet biznesi

  okazion shitet biznesi

  shitet aktiviteti arome zgare dhe gatime tradicionale . me te gjitha paisjet e duhura , xhiro ditore te mire dhe klientel te rregullte , shitet per arsye emigracioni

  7.000 €
  Durrës
  7 shkurt 09:08
 • Butik Veshjesh Unike

  Butik Veshjesh Unike

  Shitet Biznesi:Butik Veshjesh Unike(Butiku eshte shum modern , me nje stil unik dhe te vecante ne treg te gjitha rrobat)Na kontaktoni per me shum informacion!

  12.000 €
  Tiranë
  6 shkurt 21:53
 • adhurim

  adhurim

  Shes 3 rezervar te naftes dhe Benzines nga 60000 litra dy nga ta jan te ndar nga 30.000 mij litra rezervaret jan ne tok dhe jan prodhim i vranjes jan ne gjendje te mire per me shum info 044-989838

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 shkurt 19:32
 • paisje parukerie

  paisje parukerie

  shes paisje parukerie mobilim shum pak te perdorura

  1.700 €
  Durrës
  6 shkurt 18:53
 • paisje parukerie

  paisje parukerie

  shes paisje parukerie te kompletuar bashk me mobilim, gati per te filluar pun

  1.800 €
  Durrës
  6 shkurt 18:53
 • Lodra

  Lodra

  Biznesi mbyllet ! Shiten te gjitha lodrat okazion

  Me Marrveshje
  Tiranë
  6 shkurt 16:53
 • kok kablle me kamer

  kok kablle me kamer

  Përshkrim: Kok kablle me kamer per video dhe audio shum e leht ne perdorim vetem vendosni ne prizë dhe e fillon inqizimin automatikisht.Posedon 8GB memorje dhe mund të mbush telefonin tuaj sikur koka

  65 €
  Fushë Kosovë
  6 shkurt 15:28