• Shes Arken Fiskale

  Shes Arken Fiskale

  Shes arken fiskale komplet si dhe nje komplet leter te saj arka oshte ne gjendje te rregullt vetem se duhet meja ndrru te dhanat e firmes qmi oshte shum i volitshem

  200 €
  Istog
  9 shkurt 17:39
 • Studio e Reklamave Grafika Ferizaj

  Studio e Reklamave Grafika Ferizaj

  Shitet Biznesi Studio e Reklamave Grafika Ferizaj Biznesi gjindet ne rrugen e stacionit te autobusave afer universitetit privat UBT ne Ferizaj Biznesi ka te gjitha paisjet e nevojshme dhe eshte 60m2

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 shkurt 13:34
 • Vazo lulesh

  Vazo lulesh

  Shiten 4 vazo lulesh te bardha bashke me lule 80000 leke te vjetra

  80.000 Lek
  Tiranë
  8 shkurt 08:08
 • frigorigera dhe rafta

  frigorigera dhe rafta

  Shes 2 friza per pije gjithashtu dhe raftat per market Boj ndrrim me naj vetur qe me konvenon

  Me Marrveshje
  Prizren
  8 shkurt 01:28
 • Bar kafe

  Bar kafe

  shitet paisjet e lokalit banak , frigorifer , 5 komplete tavolina me nga 4 karige , Tenda e jashtme + anesore te perfshira , 2 vazo betoni drejtkendore si dhe asetet e tjera panorama,gota,tavulla,shis

  500 €
  Tiranë
  7 shkurt 19:53
 • Shitet biznesi(kafiteri)

  Shitet biznesi(kafiteri)

  Shitet biznesi(kafiteri) te llesna perball fakultetit filologjik.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shkurt 12:31
 • Inventar komplet per Game Center Counter strike

  Inventar komplet per Game Center Counter strike

  Shitet komplet inventari per game center / internet caffe. Jane gjithsej 21 kompjutera , 20 per loje dhe 1 server . Inventari eshte i kompletuar me tavolina , karrige , mouse , pada razer large, degju

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 shkurt 08:29
 • MOLER NGJYROSJE TE SHPTEPIJAV ETJ

  MOLER NGJYROSJE TE SHPTEPIJAV ETJ

  OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJËN E MUREVE TË SHTËPIJAV BANESAV LOKALEV DHE ZYREVE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM DHE PUNËT KRYHEN MIR DHE SHPEJT NUK KENI NEVOJ TË LËSHONI BANESEN APO TË LARGONI MOBILET SE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  6 shkurt 23:45
 • Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta, shum të përshtatshme përshtatshme për tu ndezur, në Kolovicë-Prishtinë. Çmimi 1m 25€ të holla, 35€ ma të trasha.. Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.88

  25 €
  Prishtinë
  6 shkurt 21:38
 • Germany swiss France etj

  Germany swiss France etj

  Id identike me te tjerat shtete info inbox Kujna i duhen per pun ska drejt udhtimi

  300 €
  Prishtinë
  6 shkurt 00:28
 • Shes Biznesin e perpunum qe 20 vite

  Shes Biznesin e perpunum qe 20 vite

  Shitet biznesin ne lagjen Qafa pran Pompes se Benzines IP Petroll apo Qebaptores Gjakova. Lokali posedon Hapsir 51 meter katror, vend Parking dhe hapsire per ekspozimin e Pemeve dhe Perimeve. Market

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 shkurt 19:28
 • Makiner shkrirje cokollate dhe makineri per panine

  Makiner shkrirje cokollate dhe makineri per panine

  Shitet nje makineri per shkrirjen e cokollates dhe nje makineri per paninet. Makinerit jane ne gjendje sh t mire dhe te paperdorur per nje kohe te gjate.

  1.000 €
  Fier
  5 shkurt 12:08
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  5 shkurt 10:29
 • Rafta per lokal

  Rafta per lokal

  Shesim raffte per market Jan 15 merta te Mürit dhe 4 te mesit

  45 €
  Ferizaj
  5 shkurt 08:30
 • Tobacco shop

  Tobacco shop

  Shitet biznesi Tobacco shop banak vitrina fotokopje frigorifer reklama kasa malli ne gjendje pune te selvia

  350.000 Lek
  Tiranë
  5 shkurt 08:08
 • Shitet inventari

  Shitet inventari

  Shitet inventarika gjitha paisjet qe ju nevoiten nje furre burektore pizzerie apo nje restoranti (skar aparat per doner furr per burek piza mikser per brumra tavolina me karrika vitrina tv toster mikr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 shkurt 20:43
 • Instalim falas i programit per kafiteri restorant

  Instalim falas i programit per kafiteri restorant

  Bejme instalime falas te programit per menaxhim te bareve/lokaleve me tavolina (restorant, kafiteri, embeltore, piceri, pasticeri, fast-food, disko-klub, etj). Programi funksionon me te gjithe printer

  10 €
  Prishtinë
  4 shkurt 16:38
 • Instalim i programit per market barnatore..

  Instalim i programit per market barnatore..

  Bejme instalime te programit per menaxhim te shitjes ne Shitore (market), Butik, Barnatore, Librari, Punëtori, Ordinance, Argjendari, Mobilieri, Sallon, Kozmetike, Mishtore, Agjension, etj. Programi

  10 €
  Prishtinë
  4 shkurt 16:38
 • OBJEKT BISNESI E NGRITUR 25 VJET

  OBJEKT BISNESI E NGRITUR 25 VJET

  (FOR SALE).SHITET.Ndertese,me siperfaqe prej 230M2,Bisnes.Punishte Pasticerie, I ngritur,prej 25 vjetesh, me nje klientel dhe historic super. Vendodhja. Prane Rruges Bardhyl. Ndertesa prej 230M2, esht

  5.000.000 €
  Tiranë
  4 shkurt 12:54
 • Biznes alumini dhe hekurash

  Biznes alumini dhe hekurash

  Shitet komplet biznesi te gjitha pajisjet prerese per alumine gjithashtu dhe prerese hekurash... cmimi i diskutushem.. cel:0693585393

  250.000 €
  Tiranë
  4 shkurt 11:54
 • I gjith malli i lir

  I gjith malli i lir

  Shitet malli komplet me ni qmim te volitshem arsyja e mbylljes se lokalit personale malli i pa perdorur

  Me Marrveshje
  Obiliq
  4 shkurt 09:29
 • Shitet Bisnesi Furre Buke

  Shitet Bisnesi Furre Buke

  Shitet bisnesi furre buke ne qender te Shkodres. Eshte ne gjendje pune. Vellimi i punes i kenaqshem. Furra eshte me 4 kate . Ambjente totalisht te rinovuara.

  20.000 €
  Prizren
  3 shkurt 20:35
 • Videoprojektor

  Videoprojektor

  Shitet videoprojektor pak ore i perdorur i markes Dell

  25.000 Lek
  Tiranë
  3 shkurt 20:08
 • Shiten mobilje Farmacie

  Shiten mobilje Farmacie

  Shiten mobiljet e nje farmacie.Disponojme banak 2.4m te gjate 40cm te gjere dhe 1m te larte ,banaku eshte i ndare ne rafte dhe sirtare per medikamentet dhe kompjuterin.Disponojme dhe 13 rafte te ndar

  170.000 Lek
  Tiranë
  3 shkurt 20:08
 • Shes Biznes Playstation te Kinema ABC

  Shes Biznes Playstation te Kinema ABC

  Shes Biznesin Playstation Brooklyn te Kinema ABC Biznesi eshte duke punuar . Posedon: 10 TV FULL HD 8 Playstation 4 2 Playstation 3 Shum gjoystika rezerv CD te llojlojshme per Playstation 4 Kamera per

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 shkurt 12:39
 • Bar kafe

  Bar kafe

  shitet paisjet e lokalit banak , frigorifer , 5 komplete tavolina me nga 4 karige , Tenda e jashtme + anesore te perfshira , 2 vazo betoni drejtkendore si dhe asetet e tjera panorama,gota,tavulla,shis

  800 €
  Vlorë
  2 shkurt 21:08
 • Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

  Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

  Sun Real Estate ofron me qera një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 40 m² dhe adresë te Pedonalja, rruga Kolë Idromeno. Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pa

  30.000 Lek
  Shkodër
  2 shkurt 19:23
 • Shes Marketin Biznesin

  Shes Marketin Biznesin

  SHes biznesin te qafa 51meter lokali, ne rrugen kryesore rruga e uck per ball pompes se Benzinit Ip Biznesi eshte tu funksjonu shum mire pazarin ditor mesatar eshte 600 euro prej 8-deri12 te nates

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  2 shkurt 14:29
 • The Luxury 24K Real Gold Apple iPhone7256gbUnlocke

  The Luxury 24K Real Gold Apple iPhone7256gbUnlocke

  The Luxury 24K Real Gold Apple iPhone7 7Plus - 32 GB 128 GB 256 GB Unlocked For Sale Apple iPhone 7 32GB 128GB, 256GB For sale Apple iPhone 6, 6 Plus 128 GB, 64 GB 16 GB Samsung S7, EDGE, S6DGE 32G

  750 €
  Leposaviq
  2 shkurt 13:43
 • RAfta per butik ne shitje

  RAfta per butik ne shitje

  Rafta per butik ne shitje qmimi sipas marveshjes, numri kontaktues 045-677-693

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  1 shkurt 23:28
 • Shes biznesin Fast food & Coffee

  Shes biznesin Fast food & Coffee

  Biznesi eshte i gatshem per pun te menjehershme dhe ka kete invertar: Skara,furren per pica,aparat dyneri,fritez,toster,friz,8 tavolina me karrike ,nxemse dhe tv. Lokali gjendet ne Prishtine mbrapa

  2.500 €
  Prishtinë
  31 janar 21:45
 • Biznes RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE.AKSESORE

  Biznes RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE.AKSESORE

  Biznesi Permban Rimbushje Elektronike per kompanite Mobile, Pagesa UNIONNET OSHEE, DIGITALB, GJOBA MAKINA, ALBTELECOM, ABCOM, UJESJELLES UKT&UKD etj. LLOTARIA KOMBETARE&GERVISH E FITO. FO

  Me Marrveshje
  Elbasan
  31 janar 14:53
 • Makineri per prodhim celesash

  Makineri per prodhim celesash

  Makinerite jane te dyja ne gjendje perfekte pune. Kane edhe nje numer te konsiderueshem kapupe celesash te perfshira ne cmim. Te dyja perfshihen brenda nje cmimi prej 2000 Euro. Te interesuarit te kon

  2.100 €
  Tiranë
  31 janar 14:53
 • Website per shitjen e produkteve te LR cosmetics

  Website per shitjen e produkteve te LR cosmetics

  https://lralbania.com/ Shitet website i kompletuar per partneritet me shitjet e LR Health & Beauty. Faqja ka nje vit qe eshte ndertuar dhe eshte shume mire e integruar me makinat e kerkimit si go

  Me Marrveshje
  Tiranë
  31 janar 11:08
 • Shes biznesin Fast food & cooffe

  Shes biznesin Fast food & cooffe

  Biznesi eshte i gatshem per pun te menjehershme dhe ka kete invertar Furren per pica,skara,aparat dyneri,toster,fritez, friz,8tavolina me karrike,nxemse,tv. Bejme ndrrim me automobil. Lokali gjendet n

  2.500 €
  Prishtinë
  31 janar 09:29
 • Shiten Mobilje per FARMACI

  Shiten Mobilje per FARMACI

  Shiten mobilje per farmaci, ne gjendje te mire pune.Cmimi eshte i negociueshem. 10 rafte me xham + Banak

  250.000 Lek
  Tiranë
  30 janar 19:53
 • Shitet Bar-kafe perballe fakultetit drejtesise

  Shitet Bar-kafe perballe fakultetit drejtesise

  Shitet biznesi Bar Kafe perballe fakultetit te drejtesise me te gjitha paisjet e nevojshme si dhe me xhiro ditore te konsiderueshme.

  4.500 €
  Tiranë
  30 janar 15:53
 • Lëshohet/Shitet Biznesi

  Lëshohet/Shitet Biznesi

  Lêshohet/Shitet Biznesi ne lagjen Mati

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 janar 13:33
 • Kredi ofrojnë 100% e sigurt

  Kredi ofrojnë 100% e sigurt

  Tonë mail : [email protected] T'u kualifikuar për një kredi seriozisht në mes të individëve në afatshkurtër dhe afatgjatë duke filluar nga € 4000. - të.900.000€ norma E interesit është 2% . Për k

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  30 janar 12:26
 • Puntor mekanik

  Puntor mekanik

  Kerkojm puntor me provoj Pune mekanike

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 janar 09:38
 • Shes biznesin Fast food & coffe

  Shes biznesin Fast food & coffe

  Biznesi eshte i gatshem per pun te menjehershme me kete invertar: Furre per pica,skara,aparat dyneri,friz,toster,fritez,8 tavolina me karrike, nxemse,tv Lokali gjendet ne Prishtine mbrapa hotel Siriu

  3.500 €
  Prishtinë
  29 janar 11:28
 • shesim rafte per market

  shesim rafte per market

  shesim raftet per market jan afer 15 metra te murit dhe 5+5 te mesit

  55 €
  Ferizaj
  29 janar 10:31
 • Linja për prodhimin e produkteve kozmetike

  Linja për prodhimin e produkteve kozmetike

  - Ofrojmë një linjë komplete me makina, instrumente, ormane dhe vegla për mbushje dhe paketim, për prodhimin e pomadave, karminave, pudrave të lëngshme, parfemave, pudrave pluhur, shamponave dermatolo

  Me Marrveshje
  Durrës
  28 janar 23:53
 • Biznesin komplet

  Biznesin komplet

  Shes biznesin komplet me invertar (Tavolinat me karrika, frigoriferi i pijeve, skara) 900€ Mund te me kontaktoni ne nr telefonit 044143778

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 janar 22:34
 • Shes biznesin Fast food & Coffee

  Shes biznesin Fast food & Coffee

  Shes biznesin Fast food& cooffe i gatshem per pun te menjehershme me kete invertar: Furre per pica Skara Aparat dyneri Toster Fritez 8 tavolina me karrike Nxemse Tv Lokali gjendet ne Pri

  3.500 €
  Prishtinë
  28 janar 21:26
 • Shes Google Adsens E gatshme per pun

  Shes Google Adsens E gatshme per pun

  Shes Google Adsense e Gatshme per pun me adress te Germany me reklama te gatshme

  15 €
  Gjilan
  28 janar 16:38
 • Linja për prodhimin e produkteve kozmetike

  Linja për prodhimin e produkteve kozmetike

  - Ofrojmë një linjë komplete me makina, instrumente, ormane dhe vegla për mbushje dhe paketim, për prodhimin e pomadave, karminave, pudrave të lëngshme, parfemave, pudrave pluhur, shamponave dermatolo

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 janar 21:29
 • Shes biznesin Fast food & coffe

  Shes biznesin Fast food & coffe

  Biznesi eshte i gatshem per pun te menjehershme dhe ka ket invertar: Furre per pica Skara Aparat dyneri Toster Fritez Friz 8 tavolina me karrike Nxemse Tv Lokali gjendet ne Prishtine mbrapa hotel S

  3.500 €
  Prishtinë
  27 janar 19:38
 • Shes biznesin Fast food & Coffee

  Shes biznesin Fast food & Coffee

  Biznesi eshte i gatshem per pun te menjehershme dhe ka kete invertar: Furre per pica Skara Toster Fritez Friz 8 tavolina me karrike Tv Nxemse Lokali gjendet Prishtine mbrapa hotel Sirius

  3.500 €
  Prishtinë
  27 janar 19:33
 • AKTIVITETI

  AKTIVITETI

  Shitet salle playstation me 8 ps3 dhe 2 ps4. Ambienti ka kamera, aspirim, 2 kondicioner etj. Shitet per arsye emigrimi deri me 10/02/2017. Dyqani ndodhet prane shkolles "Industriale"

  9.000 €
  Vlorë
  27 janar 12:53