• Jepet me qera objekt sip 150m2

  Jepet me qera objekt sip 150m2

  Objeti eshte i pershtatshem per shum lloje biznesesh. Pozicioni eshte mjaft strategjik prane Sahatit Cmimi 490€ ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398

  490 €
  Shkodër
  12 tetor 17:35
 • Shitet dyqan me sip 41m2

  Shitet dyqan me sip 41m2

  Dyqani ndodhet prane katedrales dhe eshte i gatshem per pune. Mund te jete i pershtatshem per ndonje klinike private, parukeri, zyre sherbimesh etj Cmimi 1100€/m2 Kontakto Agjent Imobiliar Amaril

  45.100 €
  Shkodër
  12 tetor 17:08
 • Jepet me qira objekt biznesi sip 170m2 ne qender Shkoder!

  Jepet me qira objekt biznesi sip 170m2 ne qender Shkoder!

  Objekti ndodhet ne katin -1 vetem 300m nga Universiteti Luigj Gurakuqi. Mund te jete i pershtatshem per ndonje call center, salle lojrash (mund te jete biznes i sygjruar duke qene se nuk ka nje te

  750 €
  Shkodër
  12 tetor 16:42
 • plystation 3

  plystation 3

  shitet aktivitet ose paisjet ku perfshihen 5 ps 3 5televizora 3d 40 polsh 10 kolltuqe banak dhe kondicioner

  450.000 Lek
  Tiranë
  12 tetor 13:08
 • Kapanon/magazinë me qira

  Kapanon/magazinë me qira

  Sun Real Estate ofron për qira një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, një ndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit. Prona ndodhet në rrugën “Inxhinier Gjovalin Gj

  3.000 €
  Shkodër
  12 tetor 12:09
 • TUBA INOKSI PER THERTORE

  TUBA INOKSI PER THERTORE

  PRODHOJME STRUKTURA PER MBAJTJEN E MISHIT NEPER THERTORE. INOKS USHQIMOR AISI 304

  Me Marrveshje
  Durrës
  12 tetor 10:09
 • Paisjet Lokali te Mbyllur

  Paisjet Lokali te Mbyllur

  Shiten: bashke dhe vec e vec (mbyllje biznesi) 1.Ekspres Faema, 2. Frigorifer, 3. Banak, 4. Grila Druri, 5. Panorama foto, 6. Ndricues te gjitha te pershtatura per ambient lokali...

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 tetor 09:09
 • Shitet biznes pjekje-bluarje kafe

  Shitet biznes pjekje-bluarje kafe

  Shitet biznesi bashke me godinen 24m2. Godine e levizshme per transport dhe multifunksionale per cdo lloj biznesi tjeter. Mund te shiten edhe me vete pajisjet dhe me vete godina. E pajisur me te gjit

  9.000 €
  Tiranë
  11 tetor 23:02
 • URGJENTE DYQAN SERVIS CELULARESH

  URGJENTE DYQAN SERVIS CELULARESH

  SHITET BIZNESI i RREGULLT : SHITJE -BLERJE - RIPARIME CELULARE DHE AKSESORËT- (RIMBUSHJE VODAFONE) -DYQANI KA NJE QERA MINIMALE - NDODHET NE DURRES 20 M NGA UNIVERSITETI A.MOJSIU NE CURRILA. - KA

  3.999 €
  Durrës
  11 tetor 22:14
 • Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

  Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

  Dyqani ka sherbyer kohet e fundit si salle interneti dhe videolojra. Cmimi 35000 leke ne muaj i diskutueshem Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whstapp agjensiaextr

  35.000 Lek
  Shkodër
  10 tetor 17:15
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Librazhd
  10 tetor 08:55
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Leposaviq
  10 tetor 08:54
 • Shitet objekt biznesi prane Spitalit Shkoder

  Shitet objekt biznesi prane Spitalit Shkoder

  Objekti eshte totalisht i restauruar dhe i gatshem per pune si mengjezore ose bar kafe. Zona ka nevoje per nje biznes te tille sepse aty afer nuk ka. Cmimi 65000€ Kontakto Agjent Imobilair Amari

  65.000 €
  Shkodër
  9 tetor 16:56
 • Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me një sipërfaqe prej 220m² në qendër të Shkodrës me adresë tek Rruga e gjanë, bulevardi “Bujar Bishanaku”. ✅ Ambienti më përpara është përdorur si pa

  90.000 Lek
  Shkodër
  9 tetor 16:45
 • Shitet super prone ne Shkoder.

  Shitet super prone ne Shkoder.

  Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara tregetare ne Shkoder. Dy kate dyqane me sip 100m2 Dy kate strukture hoteliere e ndare me dhoma me dhoma e tualete. Disponon te gjithe dokumentacionin e ne

  245.000 €
  Shkodër
  9 tetor 14:03
 • NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK

  NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK

  NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK Unë jam një huadhënës privat që jep hua për njerëzit në ankth, norma ime e interesit është 3.7% në vit. Ata bazohen në kushte shumë të thjeshta dhe strikte. P

  50 €
  Istog
  8 tetor 05:58
 • NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK

  NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK

  NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK Unë jam një huadhënës privat që jep hua për njerëzit në ankth, norma ime e interesit është 3.7% në vit. Ata bazohen në kushte shumë të thjeshta dhe strikte. P

  50 €
  Gjilan
  8 tetor 05:52
 • Dyqan me qira 25 m²

  Dyqan me qira 25 m²

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e parë të një pallati me adresë: Rruga "Besnik Sykja" te Ura Dervishbeg, dhe gëzon një sipërfaqe prej 25 m². ✅ Dyqani ndodhet buzë trotuari, në krah të

  25.000 Lek
  Shkodër
  7 tetor 17:00
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne ja

  1 €
  Malësi e madhe
  6 tetor 20:15
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 01:01
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:59
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:58
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:56
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:55
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:52
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:50
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:48
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  6 tetor 00:44
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 Lek
  Tiranë
  6 tetor 00:42
 • Dyqan për shitje në Parrucë

  Dyqan për shitje në Parrucë

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 87m² dhe vendndodhje në Parrucë (te banjoja e vogël, pas ndërtesës së Abcom-it). Cilësi të këtij dyqani: - Ndodhet në një zonë shumë të

  78.000 €
  Shkodër
  5 tetor 19:35
 • ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  100 €
  Kaçanik
  5 tetor 12:06
 • kredisë

  kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxheti

  1.000 €
  Klinë
  5 tetor 06:45
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  ka nevojë për një hua dhe ka probleme të mobilizimit fondet e kredisë për bankat vendore dhe institucionet e tjera financiare? Unë ofroj kredi me një normë interesi të ulët prej 2% pa verifikim kre

  20 €
  Deqan
  5 tetor 06:22
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:31
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:30
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:29
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:29
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:28
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:27
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:26
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:25
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:24
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:23
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:22
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:22
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:20
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:20
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:19
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:18
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  5 tetor 02:17