• Biznesi i Hibercukut

  Biznesi i Hibercukut

  Shitet Biznesi i Hibercukut i gatshëm me të gjitha paisjet percjellse për punë deri në katin e 13-të. Viber: 00377 44 801 101 Ju mirëpresim..

  Me Marrveshje
  Tropojë
  9 janar 20:08
 • Shitet Biznesi (Restaurant Happy)

  Shitet Biznesi (Restaurant Happy)

  Shitet Biznesi ne lagjen e Spitalit me invertare dhe me te gjitha paisjet percjellese te gjitha te reja . Info : 044-572-487 Viber : +37744572487

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 18:45
 • lavatest OKAZION

  lavatest OKAZION

  ka disha shenja perdorimi. esht tip i vecant. cmimi i diskutushem. cel: 0696251811

  200 Lek
  Tiranë
  9 janar 12:08
 • Lavatest OKAZION

  Lavatest OKAZION

  lavatesti ka disa shenja perdorimi. esht tip i vecant. cmimi i diskutushem. cel: 0696251811

  200 Lek
  Tiranë
  9 janar 11:08
 • Shitet biznesi

  Shitet biznesi

  Shes biznesin e perpunar , piceri me te gjitha paisjet e nevojshme dhe gjithe inventarin cmimi me marrveshje , biznesi gjendet ne breg te diellit te kolegji Iliria.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 janar 21:33
 • Shitet Hoteli ne Tokbashqe - Kodi 0873

  Shitet Hoteli ne Tokbashqe - Kodi 0873

  Shitet Hoteli ne Tokbashqe - Kodi 0873 Lokacioni: Rruges per Germi Siperfaqe 1504 m2 Objekti Posdon: - Objekti 5 Katshe - 3.68 Ari Tok - 4 Salla te mdhaja - 14 Banjo - 12 Dhoma - Nxem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 janar 16:32
 • kredi në mes të veçantë numri

  kredi në mes të veçantë numri

  Financimi i ofrojnë mes veçantë serioz dhe Përshëndetje zotëri. dhe madame. Unë jam një individ dhe unë kam një kapital shumë të lartë pra ju individëve Itali, zvicër, kanada, Belgjikë, Spanjë, Francë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 janar 14:29
 • Kredi private, pa kolateral

  Kredi private, pa kolateral

  janë të interesuar për një kredi? keni nevojë për kredi për biznes ose për përdorim personal? ju mund të aplikoni sot këtu me interes 3% në vit. nuk kolateral nevojshme. lutemi plotësoni të dhënat e

  2.000 €
  Novoberdë
  6 janar 12:28
 • fondet e ndihmës

  fondet e ndihmës

  Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : [email protected] Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujore

  Me Marrveshje
  Leposaviq
  6 janar 11:28
 • Paisjet e barit

  Paisjet e barit

  Shiten paisjet e barit 10 komplete kolltuqe 6 komplete teke dhe 4 ,1500€dyshe frigoriferi200€ 16 metra perde500€ dy tenda me krahe njera 3 metra tjetra 7metra 500€ nje sob kerpudhe me gaz 100€ kompju

  Me Marrveshje
  Vlorë
  5 janar 18:08
 • Shiten Paisje per Parukeri Estetik

  Shiten Paisje per Parukeri Estetik

  Shiten te gjitha paisjet e nevojshme per nje Parukeri Estetik. Çdo gje eshte bler e re jo me larg se para 8 muaj dhe jane ne gjendje perfekte. Perfshire edhe dhoma e depilimit e cila eshte e pershtash

  1.500 €
  Tiranë
  4 janar 23:53
 • Shes paisje te pastiqeris

  Shes paisje te pastiqeris

  -Shes furre me gaz dhe korent me karroce me vetesiellje gjate pjekies bashke me dhomen e ardhis se brumit dhe karrocen me tepsia. - Figorifer tavoline pune i ri me tre dollape. -Gjenerator tre fazorsh

  Me Marrveshje
  Lezhë
  4 janar 20:53
 • Kredi private, pa kolateral

  Kredi private, pa kolateral

  keni nevojë për ndihmë financiare? ju doni të zgjeruar ose të filluar një biznes? keni nevojë Morney për përdorim personal? aplikohen këtu tani në interes 3% në vit. nuk kolateral nevojshme.

  1.000 €
  Podujevë
  4 janar 14:29
 • Shes webside

  Shes webside

  shesum webside, emrin e domainit mundeni me lan qysh deshironi ju vet osht i licencum , pa limit dizajnin e webit e bajna sipas marveshjes.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 janar 23:28
 • LOKALI ME QIRA NE RR. KRYESORE ( Lagje e Spitalit

  LOKALI ME QIRA NE RR. KRYESORE ( Lagje e Spitalit

  Lokali eshte e pershtatshme per shum veprimtari posedon te gjitha kushtet wc - edhe nje hapsire e ndamas per magzine apo kuzhine apo per qka ju duhet.. eshte ne rruge kryesore gjendet afer super vi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 janar 12:38
 • HELP FINANCE

  HELP FINANCE

  HELP FINANCE A keni plane të financimit për vitin e ri? Unë jam në dispozicion për t'ju ndihmuar për të gjitha problemet tuaja financiare. Kontaktoni me mua thjesht për adresën: antoniajonhson2442@

  2.500 €
  Tepelenë
  3 janar 11:26
 • FINANCIMIN

  FINANCIMIN

  Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : [email protected] Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujore

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  3 janar 00:38
 • Butiku per femra . 5 ERO

  Butiku per femra . 5 ERO

  Shitet biznesi butik per femra i perpunuar 2 vite. kur them 5 ero . qdo se numrohet edhe llogaritet 5 ero do te thot sikur nje pallto qe kushton 40 ero apo nje fusta n 25 ero apo nje bluz 5 ero apo n

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 janar 23:09
 • AKBGroupe kredi siguron financim për vitin e ri

  AKBGroupe kredi siguron financim për vitin e ri

  AKBGroupe kredi siguron financim për vitin e ri Hi, Nëse dëshira juaj është për të marrë kredi të shpejtë dhe të besueshëm në 24 për të investuar në Çdo projekt, ose për të bërë blerje ose për të pag

  200 €
  Fier
  2 janar 16:53
 • AKBGroupe e investimeve private për vitin e ri

  AKBGroupe e investimeve private për vitin e ri

  AKBGroupe e investimeve private për vitin e ri Unë jam një individ duke ofruar investime për njerëzit në nevojë. I ofrojnë Investimet pa kushte për njerëzit që kanë nevojë për të holla për të ndërtua

  200 €
  Delvinë
  2 janar 16:53
 • Biznesi Sallon Bukurie

  Biznesi Sallon Bukurie

  Shitet biznesi i nje salloni. Ambjenti eshte duplex, i oraganizuar ne parukeri kati i pare, dhe estetike kati i dyte. Arredim modern dhe nuk mungon asgje. Shitet ne gjendje pune dhe bleresi vazhdon p

  6.000 €
  Tiranë
  2 janar 12:08
 • SHES BIZNESIN- INVENTARIN FAST FOOD - RESTAURANT

  SHES BIZNESIN- INVENTARIN FAST FOOD - RESTAURANT

  Te gjitha paisjet jon te rujten shumm, shum pak te perdoruna, janë te pershtatshme per shumm lloj biznesi, Posedon SHANK - ULSE - TAVOLINA - FRIGORIFER PIE 2 - FRIGORIFER INOX PER SALLATA - FRIZ TA

  3.200 €
  Prishtinë
  2 janar 03:28
 • SHES BIZNESIN - INVENTARIN - APO NDERROJ ME VETURE

  SHES BIZNESIN - INVENTARIN - APO NDERROJ ME VETURE

  Te gjitha paisjet jon te rujten shumm, shum pak te perdoruna, janë te pershtatshme per shumm lloj biznesi, Posedon SHANK - ULSE - TAVOLINA - FRIGORIFER PIE 2 - FRIGORIFER INOX PER SALLATA - FRIZ TA

  3.200 €
  Prishtinë
  2 janar 02:28
 • SHITETEN PAISJE KUZHINE CMIMI OKAZION.

  SHITETEN PAISJE KUZHINE CMIMI OKAZION.

  PAISJE KUZHINE Friteze e vogel, zgare , 2 frigorifera kollon (grires ,freskues ) kappa+mottor , 4 plita te sajuara (sobe), tavolina pune , te gjitha pajisjet (garuzhde , lug druri vasketa te gjitha

  180.000 Lek
  Tiranë
  31 dhjetor 11:53
 • FINANCIMIN

  FINANCIMIN

  Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : [email protected] Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujore

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  31 dhjetor 11:38
 • Nxito tani ofert Speciale 30% Zbritje per Fundvit

  Nxito tani ofert Speciale 30% Zbritje per Fundvit

  Nxito tani oferte Speciale 30% Zbritje Website te hapura nga (Webi im) dhe mirembajtjen e tyre qe posedojm jan : www.anniel.ch www.Garage-vt.com www.Garedenkosova.com www.Ius-civile.com Me respekt :

  Me Marrveshje
  Gjilan
  30 dhjetor 20:29
 • Okazion Lavatest dhe kervat estetik

  Okazion Lavatest dhe kervat estetik

  Shitet një lavatest dhe nje kërvat estetik pak të përdorur në gjendje të mirë. 250€ i disutueshem.

  250 €
  Tiranë
  29 dhjetor 18:08
 • Makina per gatim dhe pjekje + aparat per akullore

  Makina per gatim dhe pjekje + aparat per akullore

  Shiten furra,frizi tavolinat,makina per zenien e brumit si dhe pjes tjera te nevojshe kontaktoni ne 044 225 071 ose viber Gjindemi ne Kacanik

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 dhjetor 11:28
 • Shitet Invertari FAST FOD

  Shitet Invertari FAST FOD

  Shes Invertarin per Fast FOOd, i perdorun 3Muaj. Skara Plin- inox 80x60 /1 vit garancion/ Kupola e Skares komplet. Toster -(Plin) / 1 vit garancion/ Frigorifer Vitrin Frigorifer per pije 2 Tavolina me

  2.700 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 22:31
 • FAST FOOD - RESTAURANT - CAFFE BAR - ( PRISHTINË )

  FAST FOOD - RESTAURANT - CAFFE BAR - ( PRISHTINË )

  Te gjitha paisjet jon te rujten shumm, shum pak te perdoruna, janë te pershtatshme per shumm lloj biznesi, Posedon SHANK - ULSE - TAVOLINA - FRIGORIFER PIE 2 - FRIGORIFER INOX PER SALLATA - FRIZ TA

  3.800 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 22:29
 • Shitet Invertari FASt FOOD

  Shitet Invertari FASt FOOD

  Shes Invertarin per Fast FOOd, i perdorun 3Muaj. Skara Plin- inox 80x60 /1 vit garancion/ Kupola e Skares komplet. Toster -(Plin) / 1 vit garancion/ Frigorifer Vitrin Frigorifer per pije 2 Tavolina me

  2.700 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 21:30
 • Shitet invertari Fast Food

  Shitet invertari Fast Food

  Shes Invertarin per Fast FOOd, i perdorun 3Muaj. Skara Plin- inox 80x60 /1 vit garancion/ Kupola e Skares komplet. Toster -(Plin) / 1 vit garancion/ Frigorifer Vitrin Frigorifer per pije 2 Tavolina m

  2.700 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 20:38
 • Shitet invertari (Fast Food)

  Shitet invertari (Fast Food)

  Shes Invertarin per Fast FOOd i perdorun 3 Muaj. - Skara, 80x60 / 1vit garancion/ - Kupola e skares komplet - Toster (plin) /1vit garancion/ - Frigorifer vitrin - Frigorifer pijev. - 2 Tavolina m

  2.700 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 19:38
 • TË VEÇANTË TË FINANCIMIT TË

  TË VEÇANTË TË FINANCIMIT TË

  Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : [email protected] Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujor

  6 €
  Kamenicë
  27 dhjetor 18:38
 • TË VEÇANTË TË FINANCIMIT TË

  TË VEÇANTË TË FINANCIMIT TË

  Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : [email protected] Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujore

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  27 dhjetor 18:28
 • Shiten Aparatura Per Gomisteri

  Shiten Aparatura Per Gomisteri

  Shiten kto paisje per aktivitet gomisterie ., Kompresor + Hapse Gomash + Centruesen e disjeve me gjith dy pistoleta ajeri dhe serit e celsave ,. te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel +355672

  320.000 Lek
  Lushnjë
  27 dhjetor 12:53
 • Nuk shqetësohet më shumë në qoftë se keni nevojë

  Nuk shqetësohet më shumë në qoftë se keni nevojë

  Kjo ndihmë financiare vlen për ju, nëse ju jeni një nga ata që kanë nevojë për kredi, ju mund të më kontaktoni për kërkesën tuaj të kreditit të merren parasysh dhe për fondet që do të vihen në dispozi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  27 dhjetor 07:29
 • orgjentisht mbyllet lokali

  orgjentisht mbyllet lokali

  Mall cilesor, kepuc,sandale,byzhuteri,qanta, inventari i peshtatshem per cdo shitore, per ata qe deshirojn te fillojn nje biznes te ri eshte i gatshem me te gjitha paisjet dhe shume cmim te volitshem.

  Me Marrveshje
  Prizren
  27 dhjetor 05:38
 • GEORGIA

  GEORGIA"S BOUTIQUE

  Boutique lider tek Komuna e Parisit prej 2,vitesh shitet si biznes. Tek lulishtja e komunes ngjitur me KMY ambient super i pershtatshem dhe i areduar me shije te holle.

  15.000.000 Lek
  Tiranë
  27 dhjetor 04:53
 • FAST FOOD - RESTAURANT - CAFFE BAR - EMBELTORE

  FAST FOOD - RESTAURANT - CAFFE BAR - EMBELTORE

  Te gjitha paisjet jon te rujten shumm, shum pak te perdoruna, janë te pershtatshme per shumm lloj biznesi, Posedon SHANK - ULSE - TAVOLINA - FRIGORIFER PIE - FRIGORIFER INOX PER SALLATA - FRIZ TAVO

  3.800 €
  Prishtinë
  27 dhjetor 00:38
 • Jepet me qera license per farmaci

  Jepet me qera license per farmaci

  Jepet me qera license per farmaci per nje kohe te gjate, çmimi eshte 20.000 leke muaj.

  20.000 Lek
  Tiranë
  26 dhjetor 13:08
 • servicios bancarios

  servicios bancarios

  Usted necesita financiación para su hogar, para su negocio, para compra de coche, para la compra de moto, para la creación de su limpieza de la empresa, para sus necesidades personales más preocupacio

  10 €
  Obiliq
  26 dhjetor 10:38
 • Shitet biznesi bar kafe

  Shitet biznesi bar kafe

  shitet biznesi bar kafe ne zonen e kombinatit me sip 122m i restauruar ne menyre bashkohore me verande te jashtme per mundesi shtimi tavolinash po ashtu me 20 tavolina brenda

  35.000 €
  Tiranë
  26 dhjetor 10:08
 • Pra, nëse jeni të interesuar, kontaktoni me mua me

  Pra, nëse jeni të interesuar, kontaktoni me mua me

  Me ardhjen e globale apo të krizës ekonomike botërore shumë njerëz të cilët janë në një rrugë pa krye dhe nuk kanë asnjë mënyrë për të dalë për të përballuar sfidat e përditshme. Kjo është arsyeja ps

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  26 dhjetor 09:38
 • Biznesin

  Biznesin

  Shitet berberane ose paisjet per berber dhe parukeri

  Me Marrveshje
  Elbasan
  25 dhjetor 22:08
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Gjirokastër
  24 dhjetor 10:53
 • Grantet dhe kredi të holla kredi në mes të veçantë

  Grantet dhe kredi të holla kredi në mes të veçantë

  Përshëndetje Zotëri, Madam, që më në fund të thyer bllokimin që shkaktojë bankat, ata kanë zgjidhje për problemet e tyre. Unë jam një individ, kreditimi afat të shkurtër dhe të gjatë duke filluar nga

  100 €
  Gjakovë
  23 dhjetor 17:38
 • siguron paratë e kredisë për individët të shpejtë në 72 orë

  siguron paratë e kredisë për individët të shpejtë në 72 orë

  siguron paratë e kredisë për individët të shpejtë në 72 orë Hello, Ju nevojë për të kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me Vështirësitë financiare në fund të thyer bllokimi

  25.000 €
  Graçanicë
  23 dhjetor 16:30
 • ofertë serioze kredi

  ofertë serioze kredi

  ofertë serioze kredi Hello, Ju jeni në kërkim për një kredi të ligjshme? Tired of kërkuar Kredi dhe Pengu? A keni qenë të refuzuar nga banka juaj? A keni nevojë për një kredi për të pastruar b

  10.000.000 €
  Lipjan
  23 dhjetor 16:07
 • ofrojnë kredi në mes të individëve për fund të vitit

  ofrojnë kredi në mes të individëve për fund të vitit

  ofrojnë kredi në mes të individëve për fund të vitit përgjigje të shpejtë: Unë jam një kredi të veçantë duke ofruar ndërkombëtarisht. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi në mes të in

  25.000 €
  Lushnjë
  23 dhjetor 16:03