• Okazion fabrike vaji

  Okazion fabrike vaji

  Shiten makinerite per perpunimin e vajit te ullirit.

  30.000 €
  Fier
  13 qershor 15:53
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 14:37
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 13:18
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 13:15
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 13:02
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 12:52
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 12:51
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 12:50
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 12:40
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 12:39
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 12:38
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 11:48
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 11:20
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 10:53
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 10:23
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 10:20
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 10:18
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Kjo dëshmi është e vërtetë kredi. Unë jam një grua me tre fëmijë. Që nga vdekja e burrit tim, kam gjetur veten në telashe. Dhe aty ishte një shumë e borxheve për të paguar para fundit të janarit dhe t

  600 €
  Tiranë
  13 qershor 10:17
 • Jepet me qera

  Jepet me qera

  Biznesi I ngritur prej 4 vitesh + ,xhiro shum e kenaqshme .... I kompletuar me te gjitha pajisjet .Fillon pune qe diten e pare ;) Arsya e dhenjes me qera eshte se kam leviz jashte shqiperise. Per m

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 qershor 21:53
 • nude kredite između posebice ozbiljan

  nude kredite između posebice ozbiljan

  Poštovani gospodine / gospođo, morate financiranje za svoj dom, posao za kupnju automobila, Kupi motocikl, njihovi poslovi, kako bi stvorili svoje sumnje više need.We dati osobne kredite u rasponu od

  1 €
  Deqan
  12 qershor 12:44
 • Paisje per market kompletuar 130 m2

  Paisje per market kompletuar 130 m2

  Shiten : Rafte mural 25 m Rafte dopio 10.5m ,, Frigorifer freskues banak ,perma(250x100x120),,, Frigorifer kollon klima italia (200x60x55) Rraft per cigare me reklam ,permas (170x100) Rraft karamelesh

  Me Marrveshje
  Vlorë
  12 qershor 12:08
 • Shiten Playstation 3 me qip komplet

  Shiten Playstation 3 me qip komplet

  Shiten komplet: 4 PS3 me qip me nga 2 kontrollera 4 TV Beko 32" me garancion edhe 1vjet 8 ULSE ne form banane shum pak te perdorura 4 TAVOLINA dhe gjera te tjera per sonyplaystation ku mund te disk

  1.500 €
  Prishtinë
  12 qershor 01:38
 • Shes paisje te pastiqeris

  Shes paisje te pastiqeris

  -Shes furre me gaz dhe korent me karroce me vetesiellje gjate pjekies bashke me dhomen e ardhis se brumit dhe karrocen me tepsia. - Figorifer tavoline pune i ri me tre dollape. -Gjenerator tre fazorsh

  Me Marrveshje
  Lezhë
  11 qershor 22:56
 • Blete per shitjr

  Blete per shitjr

  1 koshere vlen 15000 lek

  15.000 Lek
  Fier
  11 qershor 17:54
 • ÇADRA ME QERA per dasma dhe evente Tavolina

  ÇADRA ME QERA per dasma dhe evente Tavolina

  ofrojme Çadra / Tenda me qera, stola dhe tavolina, kuzhinier, DJ per dasma, fejesa, panaire dhe raste te ndryshme, me cmimet me te lira, Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten, gjithashtu

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 qershor 12:54
 • PAISJE GUZHINE PROFESIONALE

  PAISJE GUZHINE PROFESIONALE

  Shiten pasije profesionale per guzhine si me poshte: -Lavapijate e kompletuar me tavoline -Politor -Lavastovilje banaku -Frigorifer ngrires -Frigorifer freskus -Projektor -Zgare qymyr guri -Fur

  3.500 €
  Durrës
  10 qershor 23:53
 • Super Okazion !!!!!!!

  Super Okazion !!!!!!!

  Mbyllje e nje aktiviteti me veshje , shiten te gjitha , jan veshje te reja me etiket per femra fustane , bluza etj jan te sezonit veror ... jan super veshje , jan rreth 100 artikuj , me cmim super nen

  600 Lek
  Tiranë
  10 qershor 19:01
 • Biznesi SuperMarket ne Tirane

  Biznesi SuperMarket ne Tirane

  Shitet biznesi SuperMarket i kompletur perball burgut 313 me te gjitha paisjet. Xhiro vjetore e kenaqshme. Qeraja mujore e ambjentit eshte 600 euro ne muaj dhe ka nje siperfaqe 220 metra katror.

  65.000 €
  Tiranë
  10 qershor 19:01
 • PAISJE PICERIE

  PAISJE PICERIE

  PER ARSYE NDERRIM BIZNESI SHITEN PAISJET E PICERIS NJE VIT TE PERDORURA CDO GJE ESHT NE GJENDJE PREFEKTE PER ME SHUM INFO JU LUTEM TE TELEFONOJN BLERES SERJOZ JU FLM

  Me Marrveshje
  Kavajë
  10 qershor 18:59
 • Autobusa dhe Linja

  Autobusa dhe Linja

  Linja Tiran-Milano 4 x në javë Tiranë - Prishitnë qdo dit Autobus Setra 415 hd 2003 Setra 315 Hdh 2001 Mercedes Benz Sprinter 515 2008 Per informata shtes na kontaktoni ne 049126576 (viber )

  Me Marrveshje
  Tiranë
  10 qershor 18:58
 • Paisje per Furre Buke

  Paisje per Furre Buke

  Shiten gjitha paisjet per furre buke,te perdorura pak muaj.po deshet mund ta vazhdoni edhe si biznes ne te njejtin dyqan.shiten per arsye emigrimi.jepni oferten tuaj.cmimi i diskutueshem

  15.000 €
  Tiranë
  10 qershor 18:56
 • Vetrate xhami 250 mije

  Vetrate xhami 250 mije

  Shitet vetrate xhami 160 - 285 me kase te gjere ngjyre jeshile cmimi 250 mije

  250 Lek
  Tiranë
  10 qershor 18:53
 • BAR RESTORANT PICERI me QERA CURRILA DURRES

  BAR RESTORANT PICERI me QERA CURRILA DURRES

  BAR RESTORANT,,3 KATE,,, ME SIPERFAQE 3 VERANDA 180M,,,,2 AMJENTE TE MBYLLUR,,,120M,,,GUZHINE 70M,,,2 BANJO ,,,UJE DHE DRITA ,3FAZOR,,,OBJEKTI NDODHET NE CURRILA DURRES ,,,JEPET ME QERA PER ARSYE EMIG

  550 €
  Durrës
  10 qershor 18:53
 • Potrebujete financiranje?

  Potrebujete financiranje?

  Pozdravljeni gospa in gospod je v svoji pozornosti. Kontakt: idolfinance@gmail.com Želite prejeti kredit za zlom zastoj, ki povzročajo banke, ki jih zavrnitve vaše vloge datotek kreditov. Ali - kaj

  300 €
  Vlorë
  8 qershor 21:18
 • ponuda kredita u 72 sata

  ponuda kredita u 72 sata

  ponuda kredita u 72 sata Trebate novac brzo? Možemo vam pomoći ste poduzetnik, poduzetnik, poljoprivrednik, uzgajivač, uzgajivač, vlasnik, trgovac ili drugi s velikom projektu i treba investicije. D

  900 €
  Kaçanik
  4 qershor 00:51
 • Shitet dyqan sip 70 m2

  Shitet dyqan sip 70 m2

  CITYHOME ka per te shitur dyqan sip 70 m2. Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore. Adresen: Rr. Kordinal Mikel Koliqi. Shkoder. KONTAKT CITYHOME Rr. Kole Idromeno (Pedonale) Shkoder Tel 068205

  140.000 €
  Shkodër
  3 qershor 20:02
 • Shitet dyqan sip 34 m2

  Shitet dyqan sip 34 m2

  CITYHOME ka per te shitur dyqan sip 34 m2. Dyqani ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres. Adresa: Rr. Nuri Bushati. KONTAKT CITYHOME Rr. Kole Idromeno (Pedonale) Shkoder Tel 0682052992

  68.000 €
  Shkodër
  3 qershor 19:55
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 19:00
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:57
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:53
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:52
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:51
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:51
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:26
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të sh

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 18:25
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të shkr

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 17:44
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të shkr

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 17:34
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të shkr

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 17:30
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të shkr

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 17:29
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë shumë shpejt

  ofrojnë kredi në mes të veçantë shumë shpejt

  Kredi Oferta nga Private Përshëndetje z & Znj Individëve unë të ofrojë kredi prej 3000 në 900000 për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në 2%. Për të gjithë të interesuar, ju lutem të shkr

  600 €
  Tiranë
  3 qershor 17:17