• ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Graçanicë
  25 nëntor 09:34
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:26
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:24
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:22
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:21
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:20
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:19
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:19
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:18
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:16
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:15
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:11
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte që

  30.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 21:10
 • Oferta e kredisë në aplikacionin tuaj të aplikimit

  Oferta e kredisë në aplikacionin tuaj të aplikimit

  Përshëndetje A keni nevojë për një hua dhe jeni refuzuar nga bankat dhe tani jeni të zhgënjyer dhe nuk dini çfarë të bëni më, mos u shqetësoni më sepse kemi ardhur për të ndihmuar dhe nëse jeni të int

  7.888 €
  Tropojë
  24 nëntor 19:53
 • Shitet biznes i ngritur

  Shitet biznes i ngritur

  SHITET BIZNESI Coffe bar . Theksoj biznesi jo lokali ...aktualisht ne gjendje pune , ne zone shume te frekuentueshme buze rruge,klientele te rregullt familjare ,ambjent te jashtem 35 m2 i pershtatur

  7.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 17:53
 • Shitet Biznisi fitim i Garantuar URGJENT

  Shitet Biznisi fitim i Garantuar URGJENT

  Shitet biznesi me inventar , puna esht duke shkuar ne rritje , ka nje pamje prefekte esht ne udhkryq te Germis , e shes urgjentisht per arsyje se do shkoj jasht vendit , une fitoj me shum se 700 euro

  1.600 €
  Prishtinë
  24 nëntor 15:38
 • Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 22 m². ✔Cilësitë e dyqanit: - Ësht

  17.000 Lek
  Shkodër
  24 nëntor 13:27
 • Shtije biznesi i perpunuar

  Shtije biznesi i perpunuar

  Shitet biznes i perpunuar ne gjendje pune me kliente te rregullt, 'zgara te stela' te ish fusha aviacionit. Cmimi 7500 euro i diskutueshem Celular 0696930985

  7.500 €
  Tiranë
  24 nëntor 10:53
 • Hua të fondeve dhe investimeve

  Hua të fondeve dhe investimeve

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 nëntor 01:28
 • Hua të fondeve dhe investimeve

  Hua të fondeve dhe investimeve

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 nëntor 01:28
 • Frigorifer 4 metra 1500 euro okazionnnnnnnnnnnnnn

  Frigorifer 4 metra 1500 euro okazionnnnnnnnnnnnnn

  Okazion ‭069 461 6570‬

  1.500 €
  Durrës
  23 nëntor 20:53
 • Paisje berberi

  Paisje berberi

  Shiten 2 poltrona berberi,1lavatest ,banaku me pasqyrat ,kornizat me postera, makinat profesionale , gershere , tharse , kolltuku.(etj) Jane ne gjendje shume te mire . SHITEN TE GJITHA BASHKE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  23 nëntor 19:53
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Tu je rešitev . denar v vaš račun v manj kot 72 ur , je ponudba velja za vse pošteni ljudje. Zdaj, ta možnost je na voljo, da vam pomaga priti v neposredni stik z investitorji verjetno, da vas spreml

  100 €
  Librazhd
  23 nëntor 18:04
 • Dyqan me qira në Parrucë

  Dyqan me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme prej 45 m². Dyqani ndodhet në Parrucë, pas pallateve të vjetra. ✔Cilësitë e dyqanit: - Ka një banjo të kompletuar me du

  25.000 Lek
  Shkodër
  23 nëntor 17:06
 • Ambient biznesi me qira në Rus

  Ambient biznesi me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe në sheshin “Rus i Madh”, rruga “Martin Camaj”. E rikonstruktuar në dhjetor të 2013, ndë

  2.000 €
  Shkodër
  23 nëntor 14:14
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Përmet
  23 nëntor 11:27
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Delvinë
  23 nëntor 08:59
 • Keni nevojë për një hua

  Keni nevojë për një hua

  A keni nevojë për rifinancim? Nëse po, problemi juaj është gjysmë i zgjidhur. Becaus i huadhënës i amortizuar I ofroj fonde për njerëzit me tarifa të ulëta. Nëse jeni në ndonjë mënyrë në nevojë për fo

  6.767 €
  Pukë
  23 nëntor 07:53
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  500 €
  Gjakovë
  23 nëntor 07:06
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  100 €
  Suharekë
  23 nëntor 07:02
 • oferta e kredisë me normë interesi të ulët

  oferta e kredisë me normë interesi të ulët

  Përshëndetje, Aplikoni tani për të marrë ofertë reale konkurruese të kredisë !. nuk ka detyrime! norma e interesit prej 3.% ju mund të merrni financimin e dëshiruar që ju nevojitet. na kontaktoni p

  1.000.000 €
  Kamenicë
  22 nëntor 23:53
 • Shitet biznes marangozi,mobileri

  Shitet biznes marangozi,mobileri

  Shitet biznes mobilerie,cdo gje gati me te gjitha veglat e duhura qe nga trapanet e deri te makinerit e medha si 1)sharre e madhe me hapje 3.6m , 2)seganaster(sharre shirit) per prerje ne forme harku

  Me Marrveshje
  Vlorë
  22 nëntor 22:53
 • Paisje per pjekje bluarje kafeje

  Paisje per pjekje bluarje kafeje

  Shes. Furr kafe per pjekjen e kafes. Plus mulli plus expres

  2.000 €
  Tiranë
  22 nëntor 18:53
 • shes Bitcoin me 0.00% interes viber

  shes Bitcoin me 0.00% interes viber

  Menyra e shitjes me bankë ose live në Malishevë

  Me Marrveshje
  Malisheve
  22 nëntor 17:38
 • Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm, Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme prej

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  22 nëntor 17:32
 • Oferta e kredisë në para - Në 48

  Oferta e kredisë në para - Në 48

  A keni nevojë për një hua? A keni nevojë për ndihmë financiare? A ka firma, firma ose industri juaj e nevojshme ndihmë financiare? A keni nevojë për financim për të filluar biznesin tuaj? A keni nevoj

  65.656 €
  Skënderaj
  22 nëntor 17:28
 • Fabrik kozmetike ne Tirane

  Fabrik kozmetike ne Tirane

  Shitet fabrik kozmetike prodhim me te gjitha makinerit dhe klentel ne tirane cmimi 250000 eur i diskutushem arsye familjare Per cdo informacion kontaktoni Agjensi Tana Information

  250.000 €
  Tiranë
  22 nëntor 12:53
 • OKAZION Shitet Biznesi

  OKAZION Shitet Biznesi

  Super Okazion Shitet Biznesi me cmim teper te arsyeshem. Kontakt 0673977111

  Me Marrveshje
  Tiranë
  22 nëntor 10:53
 • Super Okazion, shitet biznesi "Servis Makinash".

  Super Okazion, shitet biznesi "Servis Makinash".

  Super okazion!!! Shitet biznesi per arsye emigrimi. Servisi ndodhet ne dalje te kombinatit, prane GTS-se. Ambienti 150m2 plus oborr, te perfshira veglat si meposhte: 1.Furre per lyerje 2.Kompresor 50

  400.000 Lek
  Tiranë
  21 nëntor 21:53
 • Shitet biznes marangozi,mobileri

  Shitet biznes marangozi,mobileri

  Shitet biznes mobilerie,cdo gje gati me te gjitha veglat e duhura qe nga trapanet e deri te makinerit e medha si 1)sharre e madhe me hapje 3.6m , 2)seganaster(sharre shirit) per prerje ne forme harku

  Me Marrveshje
  Vlorë
  21 nëntor 17:08
 • OKAZION BIZNES SERVIS KOMPJUTERASH&CELULAR

  OKAZION BIZNES SERVIS KOMPJUTERASH&CELULAR

  SHITET BIZNESI OKAZION "SERVIS KOMPJUTERASH&CELULARESH" NE GJENDJE PUNE ME KLIENTELE TE RREGULLT DHE ME PAISJE BRENDA. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI SERVISI KA KETO PAISJE BRENDA : 1.FOTOKOP

  80.000 Lek
  Tiranë
  21 nëntor 15:53
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Skrapar
  21 nëntor 14:17
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Berat
  21 nëntor 13:45
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Kllokot
  21 nëntor 13:31
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Gllogoc
  21 nëntor 13:11
 • SALLON PER MESHKUJ

  SALLON PER MESHKUJ

  Salloni eshte ne gjendje shume te mire dhe klientele cilesore. Shitet per arsye emigrimi.

  2.500 €
  Tiranë
  21 nëntor 13:08
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Deqan
  21 nëntor 12:50
 • shërbimi, të kredisë për financimin dhe investimin

  shërbimi, të kredisë për financimin dhe investimin

  Individët apo biznes lider të botës,ose privat, banka, të cilat duhen fonde për të konsoliduar borxheve tuaj, Ose të financimit për të mundësuar kompaninë tuaj për të marrë Përsëri në rrugë të mbarë.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 nëntor 23:32
 • shërbimi, të kredisë për financimin dhe investimin

  shërbimi, të kredisë për financimin dhe investimin

  Individët apo biznes lider të botës,ose privat, banka, të cilat duhen fonde për të konsoliduar borxheve tuaj, Ose të financimit për të mundësuar kompaninë tuaj për të marrë Përsëri në rrugë të mbarë.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 nëntor 23:32
 • Biznesi

  Biznesi

  Shitet biznesi Dyqan rrobash per femra me klientele te rregullt. te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696009517

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 nëntor 20:53