• Kredisë Të Palës 2017

  Kredisë Të Palës 2017

  Unë jam në pension agjent i fondit monetar Ndërkombëtar në lidhje me institucionet ndërkombëtare ekonomike, ndërkombëtare huadhënësit që marrin kredi arritjen e 2 000 € për 2.000.000 €, me një inter

  34.444 €
  Klinë
  12 mars 10:01
 • Kredisë Të Palës 2017

  Kredisë Të Palës 2017

  Unë jam në pension agjent i fondit monetar Ndërkombëtar në lidhje me institucionet ndërkombëtare ekonomike, ndërkombëtare huadhënësit që marrin kredi arritjen e 2 000 € për 2.000.000 €, me një inter

  1.222 €
  Gjilan
  12 mars 09:58
 • Kredi dhe Garanci për mbështetje

  Kredi dhe Garanci për mbështetje

  Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare në qoftë se ju janë sigurisht të interesuar. I ofrojnë k

  100 €
  Dragash
  1 mars 07:34
 • Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35m² dhe eshte i organ

  52.500 €
  Shkodër
  25 shkurt 18:55
 • Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një individ i cili ofron kredi për të gjithë njerëzit që kanë nevojë serioze për bizneset e vogla, investimet personale. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €,

  1.000 €
  Dragash
  21 shkurt 17:40
 • Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një francez Private unë ofrojnë kredi për të gjithë në gjendje të paguajë atë pa interes. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzit mund të. P

  1.000 €
  Ferizaj
  21 shkurt 17:39
 • Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Pist me vetura qe perplasen komplet me 23 vetura prodhim francez Tren per femij 15 vende prodhim italian i ri 1 vit i perdorur Mates force (Boks) cop 3, 6 muaj te perdorur Lodra te tjera per te fitua

  10 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:38
 • Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  shitet pajisje qe ben te gjitha llojet e riparimeve ne argjendari . e ardhur nga amerika . esht ne gjendje perfekte . e vitit 2015. shitet per arsye emigrimi.

  Me Marrveshje
  Berat
  21 shkurt 10:54
 • Shitet Biznesi (Okazion)

  Shitet Biznesi (Okazion)

  Shitet biznesi "Novis Bar&Lounge" . Siperfaqja 180m2 , kati 2 me verande shitet per arsye emigrimi . Xhiroja ditore e kenaqshme , 40 metra larg gjimnazit ALEKS BUDA Nr tel :0699636740

  600.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 09:55
 • Katering

  Katering

  Shitet biznes i tipit katering n autostraden tirane durres km 1....xhiro mesatare shkon n 150 mij lek ne dite 6 dit jave ndersa e diela esht pushim....cmimi 2500 euro ...pak i diskutueshem...pres vete

  2.500 €
  Tiranë
  20 shkurt 20:53
 • Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel LUKSOZ në Prishtinë afër Gërmisë 1'300m² | 9 Dhoma | 14 Banjo | Penthouse ▁▁▁ •Sipërfaqe ndërtimi 1'300m² •9 Dhoma gjumi të mobiluara me banjo private si dhe j

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:39
 • gggggggggggggg

  gggggggggggggg

  gggggggggggggggggggggg

  Me Marrveshje
  Bulqizë
  20 shkurt 12:08
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  900.000 €
  Gjilan
  20 shkurt 00:23
 • Shitet aktivitet

  Shitet aktivitet

  SHITET INTERNET DHE PIK RIMBUSHJESH TE GJITHA KOMPANIVE TELEFONIKE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET

  4 €
  Tiranë
  19 shkurt 13:53
 • BIZNES RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE AKSESORE

  BIZNES RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE AKSESORE

  Biznesi Permban Aksesore Per Telefoni Mobile dhe Kompiuterike Rimbushje Elektronike per kompanite Mobile & Fikse Pagesa UNIONNET OSHEE, DIGITALB, GJOBA MAKINA, ALBTELECOM, ABCOM, UJESJELLES U

  Me Marrveshje
  Elbasan
  19 shkurt 12:54
 • shitet

  shitet

  Shes biznesin ne Ulpian esht komlet me taras I gaqem veq me ja fillu punes per me shum na viItoni ose na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 12:38
 • Mjete per mishtore

  Mjete per mishtore

  Shiten mjete per mishtore ni komore 2*2 dy tavolina punë dy vittina nje esht dy metra e gjat tjetra njê meter e gjat dhe nje reklam 380 me 80

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:36
 • Biznes ne Tirane

  Biznes ne Tirane

  Shitet Bznesi Agjensi Udhtimi te Blvd.Zogu i I-re. E kompletuar ne menyre bashkohore dhe me nje klientel te rregullt ne turizem dhe Biletari Cmimi i diskutueshem

  2.500 €
  Tiranë
  18 shkurt 18:08
 • fast food

  fast food

  shiten te gjitha paisjet per fast food helli me gaz zgara me gaz friteze me korend ngrohese patatesh me korend tostiere me korend grirese patatesh hinka 3m bashke me aspiratorin dhe 10 m tubo banku 2.

  2.000 €
  Mallakastër
  18 shkurt 16:53
 • Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali 55m2 ne lagjen Kalabri Lokali posdon te gjithe inventarin e nevojshem per pun per me shum informata na kontaktoni Qmimi sipas marreveshjes PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 15:37
 • Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves afer postes (PTK) • Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h • Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste Banesat kanë ndriçim

  480 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 15:33
 • Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  shitet furre buke 4 kateshe me korent,kapaciteti 140+ buke,katet punoj vecanerisht nga njeri tjetri...ne gjendje pune te mire

  6.000 €
  Tiranë
  18 shkurt 13:53
 • PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 12:29
 • Farë PRESHI

  Farë PRESHI

  Farë preshi kualitativ. Sorta : Kumanovski Kamush E prodhojme vete. Eshte e qendrueshme ne dimer.

  80 €
  Prishtinë
  18 shkurt 11:30
 • Aktiviteti Sallon Parukerie

  Aktiviteti Sallon Parukerie

  shitet biznesi, sallon parukerie e kompletuar

  Me Marrveshje
  Fier
  17 shkurt 20:08
 • LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  BAR RESTORANT ME SIPERFAQJE 400 METRA NJE KAT ,,,RESTORANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE KA KOMPLETIM BASHKOHOR ME TE GJITHE PAISJET E REJA ,,,KAPACITETI 350 PERSONA,,, KATI I TRETE ESHTE FUNKSIONAL PER

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 shkurt 12:53
 • Arome Zgare

  Arome Zgare

  ambjenti i kompletuar me xhiro ditore te mire shitet per arsye familjare ...!

  8.000 €
  Durrës
  17 shkurt 11:53
 • Pajisje Pizerie

  Pajisje Pizerie

  Shiten pajisjet e nje pizerie komplet . Furre , frigorifere , lavaman, banak, tavolina, karrige, bolier, brumatrice, pjata aksesore te tjere. Cmimi i diskutueshem Tel 069 20 73 444 068 20 40

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 shkurt 11:53
 • Tabel reklame bar kafe

  Tabel reklame bar kafe

  50 cm gjeresia. 30 cm lartesia. 7 cm gjeresi. Eshte tabel me ndricim brenda me shkrim nga te dyja anet. Eshte si e re . Cmimi 35 mij lek te vjetra

  3.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:53
 • 2 Ambazhura per lokal zgar etj

  2 Ambazhura per lokal zgar etj

  per arsye se mbylljes se lokalit shiten ambazhurat. Ne gjendje shume te mire, Te bler ne greqi . 066 4111 004 viber ose wetsap, cmimi 40 mij lek te vjetra te dy. i pa diskutushem. 066 4111 004. .

  4.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:53
 • SHITET BISNESI

  SHITET BISNESI

  Shiten peshqira,carcaf,kortina,jorgan,jastek,perde te gjitha marka te njohura dhe te ardhura nga Greqia

  Me Marrveshje
  Fier
  16 shkurt 21:53
 • klinike dentare me qera

  klinike dentare me qera

  Jap me qera klinike dentare 55 m2 i kompletuar me te gjitha pajisjet gati per pune. ambienti eshte komod punime gipsi sistem kondicionimi dhe aspirimi, tualet. jepet me qera per klinike dentare ose d

  300 €
  Tiranë
  16 shkurt 19:53
 • Kolltuqe per lokal

  Kolltuqe per lokal

  Shiten kolltuqe per lokal 3 dopio ,6 tek , 3 pupa cmimi 500 mij lek te gjitha

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 18:08
 • promovimi

  promovimi

  Përshëndetje ne ofrojmë kredi për financimin e projektit dhe kredi personale ka një normë të ulët ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion e-mail:[email protected]

  500.000 €
  Kolonjë
  16 shkurt 17:53
 • Paisje lokali, arredimi i brendshem i lokalit.

  Paisje lokali, arredimi i brendshem i lokalit.

  Shpjegim: KETO SHITET PER ARSYE SE DO TE NDERROHET BIZNESI JAN 1 VIT TE PERDORURA NE GJENDIE SHUME TE MIR. -Kolltuqe + Tavolina te Rrumbullakta 20 Komplete + 3 Kende me 3 Tavolina (Tavolina Mermeri) 9

  2.250.000 Lek
  Durrës
  16 shkurt 17:53
 • lokal per qar do mundsie

  lokal per qar do mundsie

  Siq pe shifni objekti gjindet ne magjistralen suharek prizren,asht parapar per sall dasmash resorant lojra etj....ka 17 ari ven dhe objekti me siperfaqe 350m katror vendodhja e objektit asht ne hurje

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 shkurt 16:39
 • MOLER 0.50 m² ...044271219

  MOLER 0.50 m² ...044271219

  OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE PËR NGJYROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALVE ZYREVE ETJ . KEMI PËRVOJ MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT KEMI STAFIN PROFESINAL NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILE APO TI MBULON

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 14:38
 • Filikaqa Sports Bar

  Filikaqa Sports Bar

  Shitet Filikaqa Sports Bar qe gjendet ne lagjen Pejton dhe operon prej me shume se 7 vite. Lokali ka hapesire prej afro 300m2 dhe posedon te gjithe invertatin e nevojshem per operim. I gjithe lokali

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 14:31
 • Jepet me qera ose shitet

  Jepet me qera ose shitet

  Ofroj restorant ne Durres , ne zonen e plazhit per dhenie me qera.Shum i vaforshem dhe i pozicionuar ne nje zone te nxehte.Restoranti esht i kompletuar me cdo gje.Mund te diskutohet dhe shitja.Ju lute

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 14:29
 • Biznesi fast food Bon Appétit

  Biznesi fast food Bon Appétit

  Shitet biznesi fast food Bon Appétit perballe fakultetit ekonomik. Cmimi i arsyeshem.

  Me Marrveshje
  Elbasan
  16 shkurt 13:08
 • Lista per Call Center zona Itali .

  Lista per Call Center zona Itali .

  Shiten lista per call center per cdo lloj fushate, si fiks ashtu edhe celular me te gjitha te dhenat e klientit .

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 10:08
 • RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ, MARKEN TUAJ

  RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ, MARKEN TUAJ

  Aktiviteti im profesional eshte I zhvilluar ne rregjistrimin, ripeteritjen e Markave, Patentave dhe Disenjove Industriale dhe te Emertimeve te Origjines. Ne 27.04.1994 u aprovua Ligji Nr. 7819 “Per

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 08:53
 • Paisjet per HOTELERI me gjitha paisjet..

  Paisjet per HOTELERI me gjitha paisjet..

  shiten paisjet per HOTELERI me gjitha paisjet dhe inventari siq shihen ne foto shum pak te perdorura per info 044 318 682 049 788 818 +37744830167 viber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 07:28
 • 2 Biznese

  2 Biznese

  Shiten dy biznese ,nje dyqan veshjesh femrash dhe meshkujsh dhe aksesore dhe nje dyqan lulesh te dy me klientele te ngritur ne nje zone shume te kerkuar te tiranes.bizneset jane afer njeri tjetrit dh

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 07:08
 • Ndertim i SHTALLES

  Ndertim i SHTALLES

  Kerkoj ndërtus te shtalles. shtalla është 490m2 prej themeleve deri ne plloq kuse 490m2 jan mbi plloq ecila do te ndertohet Hangar apo (pleme)., Shtalla është me dimenzione 38 me 13 dhe laetsi

  40.000 €
  Prishtinë
  15 shkurt 08:29
 • SERRA E TIPIT BLLOK - 500m2

  SERRA E TIPIT BLLOK - 500m2

  SHES SERREN E TIPIT BLLOK 500m2 CMIMI I DISKUTUSHEM viber 044 265 028 dhe 049 901 049

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 shkurt 18:31
 • shitet sera ne gjendje te mir

  shitet sera ne gjendje te mir

  shitet sera ne gjendje te mir esht e montuar qe 1 vit per ma shum mund te na kontaktoni ne nr 044689562 edhe viber +37744689562 audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.

  1.500 €
  Lipjan
  14 shkurt 17:32
 • DYQAN NE ELBASAN 34 M

  DYQAN NE ELBASAN 34 M

  SHITET DYQANI OSE NDROHET ME MAKINE + LEKE ME SIPERFAQE 34 M2 - CMIMI ESHTE 30.000 EURO ME NDRRIM 32.000 EURO. ME TAPI TE RREGULLT . FLM.

  32 €
  Elbasan
  14 shkurt 15:08
 • ipet lokali me qira resturant

  ipet lokali me qira resturant

  ipet lokali me qira me 200 metra katror me invetar 100ulse me kejt paisjet veq me punu per resturant por mashum in 044450786 resturanti xhinde maxhistarja prishtin ferizaj ne llugaxhi

  Me Marrveshje
  Lipjan
  13 shkurt 20:38
 • Shes Mallin Byzheteri Vesh Mbathje nga Zvicrra

  Shes Mallin Byzheteri Vesh Mbathje nga Zvicrra

  shes mallin komplet byzheteri syza veshmbathje etj te gjitha nga zvicrra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 11:30