• shes bitcoin 6% fee

  shes bitcoin 6% fee

  +38649160629

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 janar 10:33
 • OKAZION MBYLLJE BIZNESI

  OKAZION MBYLLJE BIZNESI

  SHITEN 9 RAFTE PREJ MELAMINE PLUS NJE BANAK 3.2 m TE PERDORSHEM PER ÇDO LLOJE BIZNESI ME ÇMIM TE ARSYESHEM SI PASOJE E MBYLJES TE BIZNESIT. 3 MUAJ TE PERDORUR.

  80.000 Lek
  Pogradec
  24 janar 09:08
 • Shiten 2 qepena njeri eshte i lyer

  Shiten 2 qepena njeri eshte i lyer

  Shiten dy qepena 420 -275 150 mije dhe tjetri 405- 330 eshte i lyer ngjyre jeshile me furre 300 mije

  400 Lek
  Tiranë
  24 janar 08:53
 • të financimit

  të financimit

  Unë jam një person me karakter të mirë që i ndihmon njerëzit vështirësi financiare nëpërmjet shërbimeve të financimit tim. Pra, nëse ju janë në çdo nevojë, mund të më kontaktojnë gjeni më shumë rreth

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 janar 06:28
 • Tavolina dhe karrige

  Tavolina dhe karrige

  Shes karrige per ambjent Bar-i,Club-i..50 karrige te larta ( behen dhe te uleta)..Arsyeja,falimentim i biznesit..2 muaj te perdorur..Cmimi shume i arsyeshem.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  23 janar 22:53
 • Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)

  Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)

  shesim nje pike turistike ne bregun e detit te Radhimes (Vlore) te interesuarit te na kontatoin ne numrat e me poshtem cmlml i diskutushem....

  850.000 €
  Vlorë
  23 janar 20:37
 • Klinike Dentare e kompletuar

  Klinike Dentare e kompletuar

  Klinike dentare e pajisur me Poltrone me angla Sirona , Ekran dhe kamera Kompresor per 2 poltrona Autoklave Italiane Euronda Pajisje paketimi veglash per autoklave Karrige profesionale Tavoline prof

  5.850 €
  Tiranë
  23 janar 20:08
 • Dy kapanone me qira në Kodhel

  Dy kapanone me qira në Kodhel

  Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë. Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri. Ofrohen me qira së

  80.000 Lek
  Shkodër
  23 janar 14:55
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Vushtrri
  23 janar 13:48
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  23 janar 13:37
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Malisheve
  23 janar 13:32
 • Torno komplet

  Torno komplet

  shitet puntoria Torno torno potisje me paisje frez italiane me orman te vetin me paisje ratifikuese Presa per gypa hidraulik me paisje shpojse sharr dhe shum pjes tjera percjellese si maqin per var

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 janar 13:31
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Istog
  23 janar 13:26
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  23 janar 13:20
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Deqan
  23 janar 12:55
 • Shitet restorant vila albania

  Shitet restorant vila albania

  Shitet restorant vila albania. Sip. 2000m2 trruall rreth 320m2 sip.ndertimi. I arreduar deri ne detaje me stil italian.dy kate. Ambient i jashtem verand . Kuzhina e jashtme dhe e brendshme . Piceri me

  1 €
  Tiranë
  23 janar 12:08
 • Salle Playstation Okazion

  Salle Playstation Okazion

  8 Kolltuqe 4 Pupa 8 P/S3 3 P/S 4 7 Televizora 30 Leva ps3 6 Leva ps4 7 Komedina 1 Dollap Kryesor Serveri Kryesor (pc) plus tavolina dhe karrigia 7 Mbajtese televizorash 10 Kabuj korenti dhe 10 H

  Me Marrveshje
  Tiranë
  23 janar 09:08
 • BAR RESTORANT PICERI CURRILA DURRES

  BAR RESTORANT PICERI CURRILA DURRES

  BAR RESTORANT,,3 KATE,,, ME SIPERFAQE 400M,,NDERTIM,,3 VERANDA 180M,,,,2 AMJENTE TE MBYLLUR,,,120M,,,GUZHINE 70M,,,2 BANJO ,,,UJE DHE DRITA ,3FAZOR,,,OBJEKTI NDODHET NE CURRILA DURRES ,,,SHITET CMIMI

  550 €
  Durrës
  23 janar 08:53
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Junik
  22 janar 16:42
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Elbasan
  22 janar 16:37
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gllogoc
  22 janar 16:34
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gllogoc
  22 janar 16:26
 • Dyqan në shitje në Sarreq

  Dyqan në shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe të përgjithshme 54.5 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës dhe gjendet në adresën: rruga “Marin Biçikemi”, Sarreq. ✔Cilësi të amb

  100.000 €
  Shkodër
  22 janar 16:21
 • oferta e kredisë për biznes aplikohen tani

  oferta e kredisë për biznes aplikohen tani

  A keni nevojë për kredi? nga 5000 € në 20,000,000.00 Nëse po, kontaktoni SHBA me këto detaje të mëtejshme ... GLOBAL SOLUTION FINANCE COMPANY [email protected] (1) Emri i plotë

  600.000 €
  Fushë Kosovë
  22 janar 06:40
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Lipjan
  21 janar 18:20
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Dragash
  21 janar 18:07
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gjakovë
  21 janar 18:05
 • ofron të fondeve dhe investimeve

  ofron të fondeve dhe investimeve

  Unë jam një individ dhe unë kam një kapital shumë të lartë pra ju individëve Itali, zvicër, kanada, Belgjikë, Spanjë, Francë, kudo në botë, unë ju ofrojmë një financim prej £ 2000 7.000000€ me të gjit

  Me Marrveshje
  Rahovec
  21 janar 07:30
 • ofron të fondeve dhe investimeve

  ofron të fondeve dhe investimeve

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 janar 06:38
 • ofron të fondeve dhe investimeve

  ofron të fondeve dhe investimeve

  Unë jam një individ dhe unë kam një kapital shumë të lartë pra ju individëve Itali, zvicër, kanada, Belgjikë, Spanjë, Francë, kudo në botë, unë ju ofrojmë një financim prej £ 2000 7.000000€ me të gjit

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 janar 06:38
 • ofron të fondeve dhe investimeve

  ofron të fondeve dhe investimeve

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 janar 06:28
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Dragash
  21 janar 00:32
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  21 janar 00:26
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Dragash
  21 janar 00:13
 • OFERTE 20 LEK/ORA

  OFERTE 20 LEK/ORA

  OFERTE 20 LEK/ORA

  Me Marrveshje
  Durrës
  20 janar 19:53
 • Furre Buke

  Furre Buke

  Shes biznes "Furre Buke" (me dru), per arsye emigrimi. Furra eshte ne pune, me klientele te rregullt. Eshte e vetmja furre ne zonen ku jemi. Adresa: Paskuqan, Tirane.

  3.300.000 Lek
  Tiranë
  19 janar 20:08
 • Shitet furra urgjent

  Shitet furra urgjent

  Shitet furra per burek.pizza dy tavolina tgjamit per teras me karrika nje klim nje mikrovel dy tv plazma hugo nje frytez maqin per proshut nxemje me plin paisjet shiten edhe ndaras per me shum informa

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 janar 19:31
 • Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

  Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

  A keni nevojë për një hua? A keni nevojë për ndihmë financiare? A ka firma, firma ose industri juaj e nevojshme ndihmë financiare? A keni nevojë për financim për të filluar biznesin tuaj? A keni nevoj

  546.454 €
  Gjilan
  19 janar 17:29
 • SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK

  SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK

  Shitet objekt 270m2 + Siperfaqe toke (Oborr) 1500m2 aktualisht Fabrike Vaj Ulliri me klientele te ngritur dhe me dokumenta te rregullta, buze rruge kryesore. Shiten bashke ose te ndara.

  120.000 €
  Tiranë
  19 janar 16:50
 • Shitet Biznesi >Makina per Plastik

  Shitet Biznesi >Makina per Plastik

  Makinat per plastik ,me te gjitha paisjet percjellse per pun , komplet puntoria - Kamionet -Mercedes Sprinter.... Zyre e kompletuar---

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 janar 16:32
 • Shiten Karrike

  Shiten Karrike

  Shiten Karrike hekur i plote jane 8 komplete 4 komplete me tavolina druri dhe 4 komplete me tavolina xhami shiten dhe te ndara cmimi 200 mij lek kompleti

  200 Lek
  Tiranë
  19 janar 14:08
 • Shiten Vetrata

  Shiten Vetrata

  Shiten Vetrata Xhami me skelet hekuri xhami 8mm jane 15 cope permasat 1.80 x 1.20 kur mbylen palosen cmimi 500 mij lek te gjitha vec e vec 35 mij lek copa

  500 Lek
  Tiranë
  19 janar 13:53
 • Jepet me Qera Furra

  Jepet me Qera Furra

  Jepet me Qera furra ne ortakoll perball shkolles fillore abdyl frasheri , per me shum kontaktoni ne nr e telefonit 049 533 280 , 049 497 429 .

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 janar 13:29
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Vushtrri
  19 janar 12:57
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  19 janar 12:56
 • Shitje e biznesit ne Gjermani

  Shitje e biznesit ne Gjermani

  Shitet bizeni ne Gjermani ! Lindau Gjermani ne Lago di Konstanza Shitet biznes i ngritur Pizzeri, Fast Food. Pizzeria ka nje xhiro te deklaruar me fatura prej 40 mije euro ne muaj. Piceria funksio

  1 €
  Tiranë
  19 janar 10:53
 • Restorant Asqeri Caushi

  Restorant Asqeri Caushi

  Shitet Bar Restorant Asqeri Caushi. Restoranti ndodhet ne hyrje te Kucoves , te rrethrrotullimi ngjitur me karburantin e shtetit. Restorant i pershtatshem per dasma , klientel e rregullt. 2 kate 250m

  Me Marrveshje
  Kuçovë
  19 janar 00:53
 • Fabrics per prodhimin e Llaqeve

  Fabrics per prodhimin e Llaqeve

  Shes maqinat per prodhimin e ngjitsav dhe mallterav. Posedon million per bluarjen e zallit dhe vilushka 2.5 ton e gatshme per Pune. Mumd ta merr dikush edhe ne shfrytzim komplet me qera. shes z

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 janar 22:29
 • Fabrik per prodhimin e Llaqeve

  Fabrik per prodhimin e Llaqeve

  Shes maqinat per prodhimin e ngjitsav dhe mallterit. Posedon mullinin per bluarjen a zallit per nxhites dhe mallter si dhe vilushken 2.5 ton v.p 2003. komplet maqinat jan ne gjendje pune. Mund ti jap

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 janar 22:29
 • Frigorifer per pasticeri.

  Frigorifer per pasticeri.

  Shitet makina benzin+gaz ne super gjendje, Shitet sepse kam blere makine tjeter. Letra te paguar deri ne fund te vitit .

  1 Lek
  Mat
  18 janar 19:53