• Studio per thonje

  Studio per thonje

  Jap ambient te kompletuar me qera per thoje Adrs unaza e re . Rr. Teodor keko Kompleksi ales

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 tetor 13:54
 • OoookaaaaBisnesi Veshje fe+meshk

  OoookaaaaBisnesi Veshje fe+meshk

  Bisnisi i ngritur prej vitesh me xhiro te kontrollume cdo ghe esh ne bllok ka rreth 14000€mall mund ta bejm me iventa dhe monitorojm punen.vesje1kostume klasik e sportiv.f+m.fustane klasik e ditor shi

  6.999 €
  Tiranë
  17 tetor 11:53
 • Shitet biznisi mall nga italia

  Shitet biznisi mall nga italia

  Shes biznizin komplet Te mathne patika puma cokullka per dimer. Jan Afersisht 1500 par Te gjitha Te zgjedhura Te importuara nga italia. Biznisi Shitet per arsye personale jo qe nuk ka pune.

  9.000 €
  Prishtinë
  16 tetor 19:39
 • Shes bizinisin mall nga italia

  Shes bizinisin mall nga italia

  Shes komplet biznisin, mall nga italia, ku jan Afersisht 1500 par Te mathne patika, cokullka krejt jan te zgjedhura dhe origjinale Te importuara nga italia. Shiten me nje cmim shum Te volitshem. Lokal

  8.000 €
  Prishtinë
  16 tetor 19:37
 • Shitet Biznesi Bar Kafe

  Shitet Biznesi Bar Kafe

  Shitet biznesi aktualisht ne gjendje pune inarreduar tani shpejt ambjet shume i kendshem dhe pozicion buze rruge me 10 tavolina te jashtme dhe 10 te brendshme ambjenti i jashtem i pershtatur dhe per n

  12.000 €
  Tiranë
  16 tetor 19:08
 • Shitet biznesi Bar Coffe

  Shitet biznesi Bar Coffe

  Shitet biznesi bar-coffe pozicion buze rruge hapsire te jashtme 30m2 te brendshme 60m2 ambjent familiar bleres serioz ju lutem shitet per arsye familjare 12000 pak i disk

  12.000 €
  Tiranë
  16 tetor 18:53
 • Biznes për shitje në Zues

  Biznes për shitje në Zues

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin një ndërtesë me sipërfaqe 300 m². ✅ Biznesi ka dy ambiente kryesore: restorantin

  280.000 €
  Shkodër
  16 tetor 17:41
 • tavolina per lokal

  tavolina per lokal

  memarveshje

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 tetor 14:41
 • Fabrike prodhuese Pete dhe Kadaif per shitje

  Fabrike prodhuese Pete dhe Kadaif per shitje

  Ofrojme per shitje linje prodhimi pete te njome byreku dhe bakllavaje. Gjithashtu dhe makineri per prodhimin e kadaifit. Fabrika e petes ka kapacitete te larte prodhues 1,200kg/8 ore pune. Fabrika

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 07:31
 • Restaurant

  Restaurant

  Jap Lokalin me qera, i kompletuar dhe i gatshem per pune.Ka 150m2 , ka hapsiren e veqant per Kuzhine, terasat e rregullara, komplet inventarin.Eshte i pershtatshem per Caffe Bar,pizeri,Restaurant.Te i

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  15 tetor 16:37
 • Kati I Dyte + ambient biznesi i kompletua

  Kati I Dyte + ambient biznesi i kompletua

  Ndertesa eshte me hipoteke ne ane te rruges kryesore. Lagja '11 janari'

  Me Marrveshje
  Kuçovë
  15 tetor 13:53
 • shitet malli i sanitaris ujsjells.ndrrim

  shitet malli i sanitaris ujsjells.ndrrim

  shesim mallin komlet ujsjells kanalizim bojlera komda.shole .etj bejm edhe ndrrim .etj

  1 €
  Ferizaj
  15 tetor 09:40
 • SHITET BIZNESI

  SHITET BIZNESI

  shes biznesin ne lagjen e spitalit mati 1

  7.000 €
  Prishtinë
  14 tetor 23:42
 • SHITET BIZNES I NGRITUR BILARDO PING PONG EUROLLOT

  SHITET BIZNES I NGRITUR BILARDO PING PONG EUROLLOT

  ZONA ALI DEMI TEK RRUGICA E BURGUT TE GRAVE.(325). SHITET BIZNES I NGRITUR ME PUNE ,ME PERSONEL, ME TE GITHA KUSHTET E MOBILUAR ,BANAK ,2 BILARDO (GARLANDO ITALIANE)TE KOMPELTUARA, 1 PING PONG I KOMPL

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 tetor 21:53
 • Dyqan me qira 39 m²

  Dyqan me qira 39 m²

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39m² dhe me adresë: rruga "Dugajtë e Reja", përballë Universitetit. ✅Përbërja e dyqanit: - Ambienti i punës. - 1 (një) banjo. ✔Cilësitë e d

  200 €
  Shkodër
  14 tetor 19:53
 • Shitet aktiviteti - Gomisteri- Servis - Paulini

  Shitet aktiviteti - Gomisteri- Servis - Paulini

  Gomisteri Servis Paulini, Shitet aktiviteti me te gjitha paisjet per arsye familjare, me klientel te rregullt 7 vite pune. paisjet jan keta, 2 ura servisi njera 3.5 ton dhe tjetra 3 ton, 3 kompiutera

  14.900 €
  Tiranë
  14 tetor 15:53
 • Shitet Biznesi - Bilardo

  Shitet Biznesi - Bilardo

  Shitet biznesi , salle me 3 bilardo, e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, me rreth 30 steka, xhetona, me banak, frigorifer, kondicioner, banjo. Me pamje ne te dyja krahet. Arsyeja e shitjes

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 tetor 12:53
 • Shes

  Shes

  Shes komplet biznesin me te gjtha paisjet ne gjendje shum te mire. Marketi eshte ende duke punuar .
Te interesuarit te lajmerohen ne tel 044167166

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  14 tetor 10:46
 • Hua të veçantë serioze

  Hua të veçantë serioze

  Përshëndetje, u drejtohem të gjithë individëve dhe bizneseve në nevojë për ata që u jap kredi prej parave nga 2000 € në 10.000.000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje ta paguajnë atë me një n

  2.000 €
  Gjakovë
  13 tetor 22:33
 • Hua të veçantë serioze

  Hua të veçantë serioze

  Përshëndetje, u drejtohem të gjithë individëve dhe bizneseve në nevojë për ata që u jap kredi prej parave nga 2000 € në 10.000.000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje ta paguajnë atë me një n

  2.000 €
  Lushnjë
  13 tetor 22:18
 • Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit

  Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit

  Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi shitet dhe me pas jepet me qera dyqani me aktivitet (change) western union, bileta udhetimi, pagesa faturave te ndryshme si

  5.000 €
  Tiranë
  13 tetor 13:08
 • Furre buke pasticeri

  Furre buke pasticeri

  shiten tre biznese (furre buke pasticeri) Me te njenjtin pronar dhe me te njejtin emer. furrat jan aktualisht sot qe flasim ne gjendje pune dhe me nje tziro gozha te mire dhe me nje staf prej 28 vetas

  Me Marrveshje
  Vlorë
  13 tetor 12:08
 • rroba femijesh,mbyllje biznesi

  rroba femijesh,mbyllje biznesi

  kam per te shitur tesha per femije per arsye se dua te mbylli dyqanin,teshat do jepen me pak se cmimi i shumices

  Me Marrveshje
  Shkodër
  13 tetor 08:59
 • Biznes për shitje në Zues

  Biznes për shitje në Zues

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Ndërtesa përfshin 800 m², kurse ambienti i oborrit ka një sipërfaqe prej 1060 m². Përveç kësaj, ka edhe 300 m² soletë dhe është në p

  280.000 €
  Shkodër
  12 tetor 19:00
 • Jepet me qera objekt sip 150m2

  Jepet me qera objekt sip 150m2

  Objeti eshte i pershtatshem per shum lloje biznesesh. Pozicioni eshte mjaft strategjik prane Sahatit Cmimi 490€ ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398

  490 €
  Shkodër
  12 tetor 17:35
 • Shitet dyqan me sip 41m2

  Shitet dyqan me sip 41m2

  Dyqani ndodhet prane katedrales dhe eshte i gatshem per pune. Mund te jete i pershtatshem per ndonje klinike private, parukeri, zyre sherbimesh etj Cmimi 1100€/m2 Kontakto Agjent Imobiliar Amaril

  45.100 €
  Shkodër
  12 tetor 17:08
 • Jepet me qira objekt biznesi sip 170m2 ne qender Shkoder!

  Jepet me qira objekt biznesi sip 170m2 ne qender Shkoder!

  Objekti ndodhet ne katin -1 vetem 300m nga Universiteti Luigj Gurakuqi. Mund te jete i pershtatshem per ndonje call center, salle lojrash (mund te jete biznes i sygjruar duke qene se nuk ka nje te

  750 €
  Shkodër
  12 tetor 16:42
 • plystation 3

  plystation 3

  shitet aktivitet ose paisjet ku perfshihen 5 ps 3 5televizora 3d 40 polsh 10 kolltuqe banak dhe kondicioner

  450.000 Lek
  Tiranë
  12 tetor 13:08
 • Kapanon/magazinë me qira

  Kapanon/magazinë me qira

  Sun Real Estate ofron për qira një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, një ndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit. Prona ndodhet në rrugën “Inxhinier Gjovalin Gj

  3.000 €
  Shkodër
  12 tetor 12:09
 • TUBA INOKSI PER THERTORE

  TUBA INOKSI PER THERTORE

  PRODHOJME STRUKTURA PER MBAJTJEN E MISHIT NEPER THERTORE. INOKS USHQIMOR AISI 304

  Me Marrveshje
  Durrës
  12 tetor 10:09
 • Paisjet Lokali te Mbyllur

  Paisjet Lokali te Mbyllur

  Shiten: bashke dhe vec e vec (mbyllje biznesi) 1.Ekspres Faema, 2. Frigorifer, 3. Banak, 4. Grila Druri, 5. Panorama foto, 6. Ndricues te gjitha te pershtatura per ambient lokali...

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 tetor 09:09
 • Shitet biznes pjekje-bluarje kafe

  Shitet biznes pjekje-bluarje kafe

  Shitet biznesi bashke me godinen 24m2. Godine e levizshme per transport dhe multifunksionale per cdo lloj biznesi tjeter. Mund te shiten edhe me vete pajisjet dhe me vete godina. E pajisur me te gjit

  9.000 €
  Tiranë
  11 tetor 23:02
 • URGJENTE DYQAN SERVIS CELULARESH

  URGJENTE DYQAN SERVIS CELULARESH

  SHITET BIZNESI i RREGULLT : SHITJE -BLERJE - RIPARIME CELULARE DHE AKSESORËT- (RIMBUSHJE VODAFONE) -DYQANI KA NJE QERA MINIMALE - NDODHET NE DURRES 20 M NGA UNIVERSITETI A.MOJSIU NE CURRILA. - KA

  3.999 €
  Durrës
  11 tetor 22:14
 • Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

  Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

  Dyqani ka sherbyer kohet e fundit si salle interneti dhe videolojra. Cmimi 35000 leke ne muaj i diskutueshem Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whstapp agjensiaextr

  35.000 Lek
  Shkodër
  10 tetor 17:15
 • Shitet objekt biznesi prane Spitalit Shkoder

  Shitet objekt biznesi prane Spitalit Shkoder

  Objekti eshte totalisht i restauruar dhe i gatshem per pune si mengjezore ose bar kafe. Zona ka nevoje per nje biznes te tille sepse aty afer nuk ka. Cmimi 65000€ Kontakto Agjent Imobilair Amari

  65.000 €
  Shkodër
  9 tetor 16:56
 • Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me një sipërfaqe prej 220m² në qendër të Shkodrës me adresë tek Rruga e gjanë, bulevardi “Bujar Bishanaku”. ✅ Ambienti më përpara është përdorur si pa

  90.000 Lek
  Shkodër
  9 tetor 16:45
 • Shitet super prone ne Shkoder.

  Shitet super prone ne Shkoder.

  Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara tregetare ne Shkoder. Dy kate dyqane me sip 100m2 Dy kate strukture hoteliere e ndare me dhoma me dhoma e tualete. Disponon te gjithe dokumentacionin e ne

  245.000 €
  Shkodër
  9 tetor 14:03
 • NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK

  NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK

  NDIHMË E QËNDRUESHME FINANCIARE UNIK Unë jam një huadhënës privat që jep hua për njerëzit në ankth, norma ime e interesit është 3.7% në vit. Ata bazohen në kushte shumë të thjeshta dhe strikte. P

  50 €
  Gjilan
  8 tetor 05:52
 • Dyqan me qira 25 m²

  Dyqan me qira 25 m²

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e parë të një pallati me adresë: Rruga "Besnik Sykja" te Ura Dervishbeg, dhe gëzon një sipërfaqe prej 25 m². ✅ Dyqani ndodhet buzë trotuari, në krah të

  25.000 Lek
  Shkodër
  7 tetor 17:00
 • Dyqan për shitje në Parrucë

  Dyqan për shitje në Parrucë

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 87m² dhe vendndodhje në Parrucë (te banjoja e vogël, pas ndërtesës së Abcom-it). Cilësi të këtij dyqani: - Ndodhet në një zonë shumë të

  78.000 €
  Shkodër
  5 tetor 19:35
 • kredisë

  kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxheti

  1.000 €
  Klinë
  5 tetor 06:45
 • Dyqan me qira në Perash

  Dyqan me qira në Perash

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 27m² i cili ndodhet në katin e parë me adresë: rruga “Edith Durham”, Perash (përballë karburantit). ✅ Përbërja e dyqanit: - Ambienti i punës - Një

  25.000 Lek
  Shkodër
  3 tetor 14:06
 • Biznes Furrë Buke

  Biznes Furrë Buke

  Shitet Biznesi furrë Buke në gjendje pune dhe me klientelë të rregullt.Furra gjindet në Rrugën e Durrësit përball Gjimnazit Qemal Stafa,furra është me të gjitha paisjet dhe me staf pune.Vetëm blerës s

  Me Marrveshje
  Tiranë
  2 tetor 22:54
 • Biznesi (Parfumeri, Bizhuteri artizanale)

  Biznesi (Parfumeri, Bizhuteri artizanale)

  Shitet bisnes ne gjendje funksionale, parfumeri me rimbushje, kozmetike dhe bizhuteri te punuara ne menyre artizanale me gure natyral. Mundesi shume e mire per te filluar nje bisnes te vecante ne lloj

  18.000 €
  Tiranë
  2 tetor 22:54
 • Dyqan me qira përballë Kinema

  Dyqan me qira përballë Kinema

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 73m² dhe me adresë: rruga "Palok Kurti", përballë Kinema "Millennium". Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati. ✅ Dyqani përbëhet ng

  300 €
  Shkodër
  2 tetor 19:07
 • Prijedlog pret brzo hitno

  Prijedlog pret brzo hitno

  Nudimo Kredite od 2000€ do 5000000 € u iznosu od 2% na svaka fizička ili pravna osoba ; Pojedinci ili poslovnih vođa u svijetu, ili je privatna banka koju je potrebno financiranje za konsolidaciju vaš

  57.000 €
  Fushë Kosovë
  2 tetor 17:22
 • Ponuda zajma između ozbiljnih i brzih

  Ponuda zajma između ozbiljnih i brzih

  Bok Pojedinac sam dostupan kako bi vam posudio novac, između 2 000 do 7 000 000 € eura s kamatom od 3%, u razdoblju od 1 do 20 godina godina Za više informacija pišite na ovoj emajli: marinela

  100 €
  Istog
  30 shtator 23:53
 • Ambient biznesi/shërbimi me qira

  Ambient biznesi/shërbimi me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi/shërbimi në rrugën "Nuri Bushati" (Te Dollari). ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 200 m². Ambienti ndodhet në katin e II të ndërtesës me pamje nga r

  50.000 Lek
  Shkodër
  30 shtator 17:15
 • između pojedinaca za rješavanje svih vrsta problema i nevolje

  između pojedinaca za rješavanje svih vrsta problema i nevolje

  Pozdrav gospode brige za svoju financijsku potrebu vi koji trebate zajam za svoje projekte ili izgraditi svoje vlastita kuća platiti automobil itd ... Ja sam vam na raspolaganju recite mi koliko

  100 €
  Kamenicë
  29 shtator 18:37
 • Zajam ponuda riješiti svoje problema

  Zajam ponuda riješiti svoje problema

  Zajam ponuda riješiti svoje problema

  10.000 €
  Tropojë
  27 shtator 12:48