• 1 foto
  Oferta e financimi garantuar 100%,
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garantuar 100%,

  Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eur

  Leposaviq 8 mars 23:10
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garantuar 100%.
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garantuar 100%.

  Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eur

  Leposaviq 8 mars 22:58
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garantuar 100%
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garantuar 100%

  Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eur

  Deqan 8 mars 22:52
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Ndihma financiare për të gjithë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje A keni nevojë për një hua në 48 orë të sigurtë? Jo më shumë shqetësime për t'ju bërë.

  Leposaviq 8 mars 22:29
  1 €
 • 0 foto
  mundësi financimi
  Biznes ne shitje / me qera

  mundësi financimi

  Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të merrni financimin që ju nevojitet. Ne punojmë me qindra investitor

  Prishtinë 8 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mundësi financimi
  Biznes ne shitje / me qera

  mundësi financimi

  Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të merrni financimin që ju nevojitet. Ne punojmë me qindra investitor

  Prizren 8 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  financimin dhe shërbimin e huasë
  Biznes ne shitje / me qera

  financimin dhe shërbimin e huasë

  Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të merrni financimin që ju nevojitet. Ne punojmë me qindra investitor

  Klinë 8 mars 21:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rafte 18 Metra okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Rafte 18 Metra okazion

  Shiten rafte 18 Metra ......okazion Rafte jane shume te mira What's up Viber. 0695246357 Flm

  Tiranë 8 mars 16:53
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Bilardo bar
  Biznes ne shitje / me qera

  Bilardo bar

  Shiten 2 bilardo 1banko bar 1scriveni per kompjuter dhe zyre.te gjitha se bashku 2200euro por mund t

  Vlorë 8 mars 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion shitet biznesi ne gjendje pune
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion shitet biznesi ne gjendje pune

  Shitet restoranti ne gjendje pune tek stacioni i trenit Durres. Pozicioni eshte strategjik dhe pike

  Durrës 8 mars 13:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shërbimet për bizneset dhe individët të rënda.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shërbimet për bizneset dhe individët të rënda.

  Shërbimet për bizneset dhe individët të rënda. Ky mesazh i është drejtuar personave fizikë, persona

  Rahovec 8 mars 00:28
  100 €
 • 7 foto
  Rrobaqepsi e kompletuar e gatshme per pune
  Biznes ne shitje / me qera

  Rrobaqepsi e kompletuar e gatshme per pune

  Shitet biznesi laborator rrobaqepsie i gatshem per te filluar pune pasi qe cdo makine eshtë e kola

  Shkodër 7 mars 20:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100 % pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100 % pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kaçanik 7 mars 19:08
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gllogoc 7 mars 18:59
  60.000.000 €
 • 3 foto
  okazion per markat peshku
  Biznes ne shitje / me qera

  okazion per markat peshku

  shes paisje profesionale te perdorura expozitor peshku,400 zgare gize 250, friteze me korent 200

  Tiranë 7 mars 15:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Objekt 2-katësh me qira
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt 2-katësh me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodh

  Shkodër 7 mars 13:53
  1 €
 • 0 foto
  Zhabica ( Lidhse per skele )
  Biznes ne shitje / me qera

  Zhabica ( Lidhse per skele )

  Shes zhabica apo lidhse skelev 1cop = 2 euro

  Ferizaj 7 mars 12:06
  2 €
 • 0 foto
  Merr ndihmë financiare
  Biznes ne shitje / me qera

  Merr ndihmë financiare

  Merr ndihmë financiare Përshëndetje Ju që keni pasur vështirësi në marrjen e një kredie janë zgjid

  Prizren 7 mars 01:11
  500 €
 • 1 foto
  Vello lir - likuidim
  Biznes ne shitje / me qera

  Vello lir - likuidim

  Shes aktivitetin vello per shitje dhe me qera Me mundsi te medha fitimprurese - mund te shfrytezohet

  Prishtinë 6 mars 16:41
  50 €
 • 1 foto
  .Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber +22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  .Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kaçanik 6 mars 13:41
  60.000.000 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Parrucë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndodhje në rrugën “Hamz Kazazi”, në zonën Parrucë-Zdr

  Shkodër 6 mars 11:33
  1 Lek
 • 1 foto
  Shitet dyqan sip 16m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet dyqan sip 16m2

  Dyqani eshte i ndodhur prane Universitetit Luigj Gurakuqi ne Shkoder Cmimi 30000€ Kontakto Amari

  Shkodër 6 mars 10:52
  30.000 €
 • 1 foto
  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë n

  Leposaviq 6 mars 01:15
  1.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer akulloreje,me ajer 7 vasketa.
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer akulloreje,me ajer 7 vasketa.

  Shitet per arsyje falimenti eshte Blere 1500€

  Durrës 5 mars 20:08
  700 €
 • 1 foto
  A keni nevojë për një hua? "Ju jeni të shqetësuar dhe keni
  Biznes ne shitje / me qera

  A keni nevojë për një hua? "Ju jeni të shqetësuar dhe keni

  A keni nevojë për një hua? "Ju jeni të shqetësuar dhe keni dhënë një dhuratë për fëmijët tuaj në fun

  Kamenicë 5 mars 18:50
  200 €
 • 4 foto
  Ambient me qira te Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient me qira te Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në kat të dytë me vendndodhje në rrugën “Vaso Kadi

  Shkodër 5 mars 14:04
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kaçanik 5 mars 12:14
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Lipjan 5 mars 12:01
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Leposaviq 5 mars 11:55
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Ferizaj 5 mars 11:38
  600.000.000 €
 • 0 foto
  financimi dhe mundësia e huasë
  Biznes ne shitje / me qera

  financimi dhe mundësia e huasë

  Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të merrni kredinë që ju nevojitet. Ne punojmë me qindra huadhënës të

  Prishtinë 4 mars 23:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jepet me qira objekt sip 120m2 ndertim dhe 80m2 pjesa jashte e mbuluar.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira objekt sip 120m2 ndertim dhe 80m2 pjesa jashte e mbuluar.

  Objekti eshte i gatshem per pune. Nuk jepet per Bar apo Lloto. Mund te jete i pershtatshem per ndo

  Shkodër 4 mars 20:28
  370 €
 • 1 foto
  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara
  Biznes ne shitje / me qera

  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara

  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara. Kontaktoni: +33756870126 / [email protected]

  Librazhd 4 mars 19:21
  12 €
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Fushë Kosovë 4 mars 15:14
  500.000.000 €
 • 2 foto
  Aparatesh per prodhimin e fotografive te po
  Biznes ne shitje / me qera

  Aparatesh per prodhimin e fotografive te po

  Shes te gjitha paisjet qe permban laboratori i prodhimit te fotografive te porcelanit 1- kompnyt

  Gjirokastër 4 mars 09:53
  10.000 €
 • 0 foto
  Laburator Porcelani
  Biznes ne shitje / me qera

  Laburator Porcelani

  Shes pajisje per foto porcelani. Kimpjurer, prunter, rul ngjeshes dhe furre pjekjeje. Shitet per ars

  Gjirokastër 3 mars 18:08
  10.000 €
 • 0 foto
  Bitcoin dhe monedha tjera ne shitje fee 0%
  Biznes ne shitje / me qera

  Bitcoin dhe monedha tjera ne shitje fee 0%

  deri 20k / person per info whatsapp +38649160629

  Malisheve 3 mars 15:39
  10.000 €
 • 6 foto
  Shes Biznesin e Perpunuar per Proteina
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin e Perpunuar per Proteina

  Shitet Biznesi i perpunuar per shitjen e Proteinave dhe pergaditjen e ushqimit shendetshem, Biznesi

  Prishtinë 3 mars 15:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten artikuj kancelerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten artikuj kancelerie

  Shiten lodra femijesh per djem dhe vajza.

  Tiranë 3 mars 15:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten lodra te ndryshme
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten lodra te ndryshme

  Shiten lodra femijesh per djem dhe vajza.

  Tiranë 3 mars 15:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten banake xhami dhe kosha metalike
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten banake xhami dhe kosha metalike

  Shiten banake xhami me skelet duralumini dhe kosha metalike te montueshem sipas gjatesise se deshiru

  Tiranë 3 mars 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten bizhuteri te ndryshme.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten bizhuteri te ndryshme.

  Shiten varese, vathe, byzylyke. Me cmim te arsyeshem dhe te diskutueshem.

  Tiranë 3 mars 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten shapka dhe pupa dimerore.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten shapka dhe pupa dimerore.

  Shiten shapka dhe pupa dimerore per femije dhe te rritur , per femra dhe per meshkuj.

  Tiranë 3 mars 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i ndihmës për individë të rëndë
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i ndihmës për individë të rëndë

  Ich habe ein Kapital von privaten Darlehen von 2.300.000 €, die ich kurz- und langfristig zuordnen k

  Prizren 3 mars 12:11
  140 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Rus, rruga “Europa”, përballë shkollës “10 korriku”. Dyqa

  Shkodër 3 mars 11:56
  25.000 Lek
 • 1 foto
  oferta private e kredisë
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta private e kredisë

  përshëndetur ne jemi një organizatë e krishterë, me seli në Francë, e cila jep kredi që shkojnë nga

  Prizren 3 mars 11:54
  10 €
 • 1 foto
  Kredi dhe financim i shpejtë
  Biznes ne shitje / me qera

  Kredi dhe financim i shpejtë

  oferta e kredisë midis njerëzve të rëndë. Ne ofrojmë kredi që shkojnë në mes të 1,000 dhe 10,000,000

  Prishtinë 3 mars 10:21
  100 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Dragash 2 mars 23:40
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Fushë Kosovë 2 mars 23:27
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Shitet biznes Tobacco
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes Tobacco

  Shitet biznesi tobacco me shumice dhe pakice brenda tregut “Dinamo” me nje klientel te ngritur

  Tiranë 2 mars 19:53
  5.000 €