• Biznes ekspozite mobilerie

  Biznes ekspozite mobilerie

  shitet biznes ekspozite mobilerie ekspozita ndodhet ne tirane ne rrugen me te mire dhe me nje xhiro te mire. shitet per arsye largimi. te interesuarit te kontaktojne ne mail [email protected]

  Me Marrveshje
  Tiranë
  23 shtator 11:53
 • Mos të humbim më kohë, këtu është zgjidhja, në

  Mos të humbim më kohë, këtu është zgjidhja, në

  Në këtë vit unë do të doja të jap një seancë për njerëzit në dëshpërim dhe të solli gëzim në zemrat e tyre. Ata kanë probleme financiare, të cilat janë refuzuar nga institucionet financiare në lidhje

  15 €
  Fushë Kosovë
  22 shtator 19:38
 • Bëni kërkesat tuaja për kredi këtu

  Bëni kërkesat tuaja për kredi këtu

  A keni nevojë për një kredi ? Atëherë nuk ka më merak për shkak se e kam vënë në dispozicionin tuaj :- Hua - Financiare të pasurive të patundshme Kredisë - të investimeve të Hua - auto Hua - Borxh kon

  200 €
  Kaçanik
  22 shtator 19:37
 • Çfarë jeni duke pritur për të, të bëni kërkesë?

  Çfarë jeni duke pritur për të, të bëni kërkesë?

  Unë do të doja të sjell në vëmendjen tuaj që ne ofrojmë kredi variojnë nga 1000 deri në us $ 1,000,000 repayable mbi një afat prej 12 deri në 360 muaj me 3% interes Ju e dini se është e ndaluar të ves

  12 €
  Gjilan
  22 shtator 19:36
 • Të shpejt të merrni hua e parave për mua në të

  Të shpejt të merrni hua e parave për mua në të

  Në mënyrë që të zgjerojë programin e saj të forcimit të fuqisë blerëse të qytetarëve , të marrë ofertë të veçantë e kredi në mes të veçantë, duke e lejuar ju për të zgjeruar aktivitetet tuaja , ju mun

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  22 shtator 19:32
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serioz dhe të arsyeshme A keni nevojë për një huasë? ose personale të kredisë?Kompania prioditos kreditit tani ofron kredi për të gjithë ata që janë në nev

  1.000 €
  Kamenicë
  21 shtator 20:53
 • Kredia PRIVATE dhe të ofrojë kredi personale apli

  Kredia PRIVATE dhe të ofrojë kredi personale apli

  A keni nevojë për një kredi për të zgjeruar biznesin tuaj ekzistues ose të ngritur një të re? Projekti / kredi ndërtim? Ose një kredi për ndonjë qëllim tjetër? Ose një kredi për konsolidimin e borxhit

  8.574 €
  Klinë
  21 shtator 20:51
 • Kredisë seriozisht në mes të veçantë

  Kredisë seriozisht në mes të veçantë

  Nevojë për një kredi? Ne kemi vënë në dispozicionin tuaj një kredi në kushte shumë të thjeshta. Ne gjithashtu të bëjë investime dhe kredi në mes të veçantë e të gjitha llojeve të gatshëm të pasurive t

  1.000 €
  Kamenicë
  21 shtator 20:36
 • SHITET BIZNESI

  SHITET BIZNESI

  Shitet biznesi Eco Clean, facebook.com/ecocleanks +386 49 295 255 Telefonatat mund te behen prej ores 09:00.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shtator 18:28
 • financimi

  financimi

  Ky mesazh është për individët, të varfërit, dhe të gjithë ata në nevojë për një kredi të veçantë për akuzat e tyre të ndryshme (gati me qira, borxhet, duke blerë makinë, apartament me qira, Investimet

  10.000 €
  Kolonjë
  21 shtator 16:53
 • financimi

  financimi

  Ky mesazh është për individët, të varfërit, dhe të gjithë ata në nevojë për një kredi të veçantë për akuzat e tyre të ndryshme (gati me qira, borxhet, duke blerë makinë, apartament me qira, Investimet

  10.000 €
  Gjirokastër
  21 shtator 16:53
 • Furre me 3 kate

  Furre me 3 kate

  Shitet furre me 3 kate e cila perdoret me korent dhe gaz. shume e lehte ne punim dhe shume pak e perdorur. Ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i diskutueshem

  70.000 Lek
  Tiranë
  21 shtator 09:53
 • Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Cili është problemi juaj ? Ky është një para problem? Nëse po, kjo do të ju interesojnë ne jemi një OJQ-ve që kanë një kapital kosto dhe sasi të gatshëm të financojnë atë me kusht që ju do të jetë në

  2.000 €
  Ferizaj
  21 shtator 01:29
 • Hua e parave në mes të individëve të rënda

  Hua e parave në mes të individëve të rënda

  Ju jeni në Gjermani, zvicër , Francë , kanada dhe vende të tjera, dhe keni nevojë për kredi të holla për të paguar për një makinë me qira një shtëpi të plotë , një projekt dhe çdo të tjera të rëndësi

  2.000 €
  Kamenicë
  21 shtator 00:28
 • Kredi ofrojnë d' para.

  Kredi ofrojnë d' para.

  Unë ofrojë të gjithë llojit të kredisë për çdo person të aftë të paguajë me interes në normën shumë të lartë për çdo shumë që ju të jeni me të vërtetë nevojë për një përpjekje të gatshëm të kontaktoni

  Me Marrveshje
  Berat
  20 shtator 19:53
 • Shiten paisje picerie

  Shiten paisje picerie

  Shiten paisjet e nje picerie aktualisht ne gjendje pune.Furre me 2 kate me kapacitet 12 pica,frigorifer banak 2 frigorifer kollone,fetatrice,brumatrice 4 tavolina druri me karrike,motorr me kosh dhe c

  7.000.000 Lek
  Tiranë
  20 shtator 18:53
 • Faqe per e-commerce (shit-blerje)

  Faqe per e-commerce (shit-blerje)

  Shes nje faqe interneti per e-commerce, qe sherben per blerje dhe shitje nga interneti. Faqja shitet bashke me domain, por host duhet te jete nga ana juaj per arsye qe faqja te jete komplet ne kontro

  Me Marrveshje
  Durrës
  20 shtator 17:54
 • Frigorifer ngrires kolon edhe banak pasticeri

  Frigorifer ngrires kolon edhe banak pasticeri

  Frigorifer ngrires kolon 35000 lek edhe 50000 lek perfekt diskutusem .frigorifer banak pasticeri 200.000lek

  35.000 Lek
  Durrës
  20 shtator 15:53
 • Biznesi i nje butiku cunash

  Biznesi i nje butiku cunash

  Shitet biznesi i nje dyqani meshkujsh Klientel e rregullt Produkte cilesore dhe modelet e fundit Produktet jan te sesonit Dyqani ndodhet ne 1 zone shume te mire te frekentuar nga shkolla call center e

  6.000 €
  Tiranë
  20 shtator 10:53
 • Paisje Rrobaqepsie

  Paisje Rrobaqepsie

  Dy makina qepse linare PAF professionale suzator,tavolin prerje,hekur me tavolin,etj. Me cmim te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 shtator 22:53
 • Leshoj 85 ari tok me qira për shum vite ne Kolovic

  Leshoj 85 ari tok me qira për shum vite ne Kolovic

  Leshoj 85 ari tok me qira për shum vite ne Kolovicë-Prishtinë, shum e pershtatshme per bujqesi, mjedrra. Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. Imella. [email protected]

  250 €
  Prishtinë
  19 shtator 22:29
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë ose të gjithë njerëzit serioz në kërkimin shkencor, si dhe ndërmarrjeve dhe shoqërive, nj

  Me Marrveshje
  Vlorë
  19 shtator 21:21
 • Galaxy s5

  Galaxy s5

  ne gjendje perfekte pune

  200 €
  Kukës
  19 shtator 21:18
 • Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Keni nevojë për kredi për të mbushur? Ju doni të ndërtoni, rinovuar, Për të rivendosur, ose thjesht të rregulluar të qëndrimit tuaj? Blerje një shtëpi apo një ngastër të tokës? Apo vetëm për të Mbulua

  1.000 €
  Dragash
  19 shtator 19:48
 • Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale

  I vënë në dispozicionin tuaj të kredisë në kushte shumë të thjeshta. Unë ofroj kredi të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë termi bashkëpunim me tim avokat. Ne nuk e dimë tuaj përdor dhe ynë transferet ja

  1.000 €
  Klinë
  19 shtator 19:30
 • rryp per makineri industriale

  rryp per makineri industriale

  rrypi esht i pa perdorur gjatsi 17 ml ×gjersi 11.5cm ×trashsi 1cm mund te perdoret per mulli drithi dhe nakineri te ndryshme esht shum i fort.

  17.000 Lek
  Tiranë
  19 shtator 13:53
 • parukeri&estetik

  parukeri&estetik

  Shitet biznesi i parukeris dhe estetikes,krevat depilimi,makin depilimi,makin per pastrim fytyre,tavotinae thonjve,fura,aspirator,freza,2pasqyra 2karige karel tharse flokes,nje lavatest,dy politrona k

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 shtator 11:53
 • PËR NJË GJENDJE TË NJË JETE MË TË MIRË AXA JU SHOQ

  PËR NJË GJENDJE TË NJË JETE MË TË MIRË AXA JU SHOQ

  Nëse ju jeni në rregull dhe në gjendje për të përmbushur tuaj të pagesave mujore, ju lutem kontaktoni me mua me e-mail, kështu që unë mund të ju jap cilësimet për marrjen Email: [email protected]

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  19 shtator 01:29
 • KARRIKE PLUS TAVOLINA PER BAR CAFFE

  KARRIKE PLUS TAVOLINA PER BAR CAFFE

  shes 24 karrike dhe 6 tavolina te kompletuara gjithashtu dhe me xham mbrojtes .120 mileke kompleti.1 vit te perdorura ..ne gjendje shum shum te mire

  720.000 Lek
  Elbasan
  18 shtator 12:53
 • OKAZION KOLLTUQE PLUS TAVOLINA PER BAR CAFFE

  OKAZION KOLLTUQE PLUS TAVOLINA PER BAR CAFFE

  shes 7 kolltuqe dopje 13 kolltuqe tekje 3 pupa 9 tavolina 3 ndarse druri jap dhe 8 panorama kanavace me dimesione te medhaja per bar cafe ,,qe te gjitha jan ne gjendje shum te mire SHITEN PER ARSYE T

  1.500 €
  Elbasan
  18 shtator 12:53
 • Venta 1.9

  Venta 1.9

  Shes ose ndrroj venten 1.9 nivit rigjistrim negjendje porfekte boj ndrrim me naj pikap me ulse venta osht teper emir me centrall dyrve etj shum erujtun 1apo 2 her njaft del kerri naj pun se ska kush

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shtator 09:29
 • OFERTA PRITET TË FILLOJË PROJEKTET TUAJA

  OFERTA PRITET TË FILLOJË PROJEKTET TUAJA

  TË MIRË TË SHËRBIMIT ËSHTË ME NE NA KONTAKTONI PËR NJË SATISFATION DHE NJË JETË MË TË MIRË.

  20 €
  Dragash
  18 shtator 06:28
 • OFERTA PRITET TË FILLOJË PROJEKTET TUAJAMË TË MIRË

  OFERTA PRITET TË FILLOJË PROJEKTET TUAJAMË TË MIRË

  NA KONTAKTONI PËR NJË SATISFATION DHE NJË JETË MË TË MIRË. Email: [email protected]

  Me Marrveshje
  Novoberdë
  18 shtator 06:28
 • KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  Kreditimit të holla në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, Zvicër, Francë, Kanada dhe vende të tjera dhe keni nevojë për të holla hua për të paguar për një makinë, me qira një shtëpi, një

  3.000 €
  Kamenicë
  18 shtator 00:38
 • KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  Kreditimit të holla në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, Zvicër, Francë, Kanada dhe vende të tjera dhe keni nevojë për të holla hua për të paguar për një makinë, me qira një shtëpi, një

  3.000 €
  Kamenicë
  18 shtator 00:28
 • KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID Kreditimit të holla në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, Zvicër, Francë, Kanada dhe vende të tjera dhe keni nevojë për të holla hua për të paguar për

  3.000 €
  Dragash
  18 shtator 00:28
 • cadra 3x3 pa cope

  cadra 3x3 pa cope

  shiten 8 cope skelete cadra 3x3 ne gjendje shume te mire 30000leke te vjetra copa

  3.000 Lek
  Tiranë
  17 shtator 22:53
 • Shkopinje Italian me fara dhe susam

  Shkopinje Italian me fara dhe susam

  Bejme pergatitjen e shkopinjeve italian me fara susam dhe qokollate.Bejme shitjen e tyre dhe me porosi, mund te shiten neper furra te bukes,minimarkete,pastiqeri. Jane te shijshem dhe dietal. I SHESIM

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shtator 12:38
 • MERRNI NË ASNJË TUAJ TË KREDISË

  MERRNI NË ASNJË TUAJ TË KREDISË

  ju jeni në kërkim për një të gatshme ose për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti, ose për të blerë një apartament, por për fat të keq banka ju pyet për kushtet të cilat j

  555 €
  Durrës
  17 shtator 02:53
 • kafeteti

  kafeteti

  shes biznisin te kurrizi afer restaurant dubrovniku me qmim shumm te volitshem

  700 €
  Prishtinë
  16 shtator 22:35
 • Unë sigurojnë shërbime financiare vetëm

  Unë sigurojnë shërbime financiare vetëm

  .Unë sigurojnë shërbime financiare vetëm për familjet dhe individët në nevojë urgjente për financimin e që do të jetë në gjendje për të shlyer kredinë pa shqetësime kryesore në zgjidhjen e pagesave.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  16 shtator 21:08
 • Tavolina dhe karrige

  Tavolina dhe karrige

  Shes tavolina dhe karrige per ambjente Bar-i,Club-i..Arsyeja,falimentim i biznesit..2 muaj te perdorur..Cmimi shume i arsyeshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shtator 18:53
 • Tavolina dhe karrige

  Tavolina dhe karrige

  Shes tavolina dhe karrige per ambjente Bar-i,Club-i..2 muaj te perdorur..Arsyeja,falimentim i biznesit..Shiten me cmim shume te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shtator 17:53
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Biznes Serioz Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL të dy për qind për njerëzit të rënda të jetë në gjendje për të shlye

  Me Marrveshje
  Leposaviq
  16 shtator 17:20
 • Financave të grupit

  Financave të grupit

  Biznes Serioz Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL të dy për qind për njerëzit të rënda të jetë në gjendje për të shlye

  Me Marrveshje
  Leposaviq
  16 shtator 16:44
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shtator 12:57
 • 8 Komplete Kolltuqe

  8 Komplete Kolltuqe

  Shiten 8 komplete kolltuqesh ne gjendje sh te mir per ambjent te brendshem lokali 15000 kompleti i diskutueshem per me teper kontakto

  15.000 Lek
  Tiranë
  16 shtator 10:08
 • Kredi të shpejtë të holla reagim të menjëhershëm.

  Kredi të shpejtë të holla reagim të menjëhershëm.

  Nevojë për një kredi të holla të shpejtë? Nëse urgjente për të (mjekësore, shpenzimet, kostoja e zëvendësimit të një automjet, të riparuar shpenzimet, etj) ose për një projekt më pak të rëndësishme (t

  Me Marrveshje
  Fier
  15 shtator 23:53
 • kredi ofron financime për realizimin e projekteve.

  kredi ofron financime për realizimin e projekteve.

  Ju që jeni duke kërkuar për një kredi për zhvillimin e juaj projektet ose për konsolidimin e borxheve tuaj. Ju keni nevojë për një sfond të fondet për realizimin e projektet tuaja.Ju jeni të tilla n

  Me Marrveshje
  Has
  15 shtator 23:53
 • Grantet, Huatë dhe Fondet

  Grantet, Huatë dhe Fondet

  Unë kam një kredi prej € 5000 € për 25 milionë euro në interes të ulët lehtë. Unë jam gjithashtu e investimeve dhe të kredive private arsimit. Huamarrja e bashkëpunimit në të shkurtër, afatmesme dhe

  Me Marrveshje
  Dibër
  15 shtator 23:08