• LINJE PRODHIMI PATATE TE NGRIRA {FRENCH FRIES}

  LINJE PRODHIMI PATATE TE NGRIRA {FRENCH FRIES}

  Fuqia prodhuese e linjes eshte 200 kg ne ore dmth brenda dites kapaciteti prodhimit perfundimtar kalon 1 ton.Linja eshte e perbere nga 9 makineri; 1' makineria e larjes dhe qerimit 2' makineria e prer

  29.000 €
  Tiranë
  17 gusht 14:53
 • SALLON ONDULIMI

  SALLON ONDULIMI

  Shitet Komplet Sallon Ondulimi me te gjitha paisjet qe shifen ne foto dhe shum e shum te tjera qe nuk jan ne foto me nje qmim shum te mir per Kontakt vetem VIBER +37744144421

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 gusht 10:39
 • shes komplet biznisin

  shes komplet biznisin

  shes ose ndrroj konplet biznisin me naj vetur malli o komplet zvicran te firmave te njohura dikun 250 par shtiklla kpucnper femra jon jakne origjinal likur Leonardo te gjitha te reja te pa perdorura p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 gusht 01:28
 • Ne edhe për kreditë deri në R150 000

  Ne edhe për kreditë deri në R150 000

  A keni nevojë për një kredi Ne jemi legjitim dhe me reputacion huadhënës të holla. Ne jemi një kompani me ndihmën financiare. Ne hua fonde jashtë për individët dhe kompanitë që kanë nevojë për ndihmë

  787 €
  Librazhd
  15 gusht 19:53
 • Bisnesi veshjeve .shit dhe vetem malli.ndrrohet

  Bisnesi veshjeve .shit dhe vetem malli.ndrrohet

  Shitet bisnesi veshmbathjeve per femra e meshkuj e femije.fustane klasik e ditote.kostume f.m .bluza.fem.e meshk pantallona klasik e xhinse metrazhe mbi2000m.rroba banjo.canta f.valixhe syze dielli e

  9.000 €
  Tiranë
  15 gusht 14:53
 • Shitet biznesi bar kafe

  Shitet biznesi bar kafe

  Shitet biznes Bar Kafe funksional me klientele te sigurte dhe te mire. Ambjenti ndodhet midis pazarit te ri dhe ATSH-s. 0696042801

  700.000 Lek
  Tiranë
  14 gusht 23:53
 • shitet tenda 5x10

  shitet tenda 5x10

  Shitet tenda e re e ardhur nga Gjermania. Eshte me cerade PVC, dimensioni eshte 5x10,me ngjyre te bardhe e te gjelbert, e njejta eshte ende e paketuar. Per me shume mund te kontaktoni permes telefonit

  1.100 €
  Malisheve
  14 gusht 15:33
 • shitet tenda e re 5x10

  shitet tenda e re 5x10

  Shitet tenda e re e ardhur nga Gjermania. Eshte me cerade PVC, dimensioni eshte 5x10,me ngjyre te bardhe e te gjelbert, e njejta eshte ende e paketuar. Per me shume mund te kontaktoni permes telefonit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 gusht 15:28
 • shitet tenda 5x10

  shitet tenda 5x10

  Shitet tenda e re e ardhur nga Gjermania. Eshte me cerade PVC, dimensioni eshte 5x10,me ngjyre te bardhe e te gjelbert, e njejta eshte ende e paketuar. Per me shume mund te kontaktoni permes telefonit

  1.100 €
  Mitrovicë
  14 gusht 15:28
 • INVESTO DHE PERFITO (viber)

  INVESTO DHE PERFITO (viber)

  shiko linkun me poshte per tu informuar me kontratat e disponueshme per secilin person dhe lajmero viber per info +386 49 160 629 https://getoarmorinaa.wixsite.com/about/mundesite-dhe-kontratat

  50 €
  Fushë Kosovë
  14 gusht 13:33
 • INVESTO DHE PERFITO (viber)

  INVESTO DHE PERFITO (viber)

  shiko linkun me poshte per tu informuar me kontratat e disponueshme per secilin person dhe lajmero viber per info +386 49 160 629 https://getoarmorinaa.wixsite.com/about/mundesite-dhe-kontratat

  50 €
  Ferizaj
  14 gusht 13:32
 • Shitet tenda e re, 5x10

  Shitet tenda e re, 5x10

  Shitet tenda e re e ardhur nga Gjermania. Eshte me cerade PVC, dimensioni eshte 5x10,me ngjyre te bardhe e te gjelbert, e njejta eshte ende e paketuar. Per me shume mund te kontaktoni permes telefoni

  1.100 €
  Prizren
  14 gusht 12:29
 • INVESTO DHE PERFITO (viber)

  INVESTO DHE PERFITO (viber)

  shiko linkun me poshte per tu informuar me kontratat e disponueshme per secilin person dhe lajmero viber per info +386 49 160 629 https://getoarmorinaa.wixsite.com/about/mundesite-dhe-kontratat

  50 €
  Prishtinë
  14 gusht 11:31
 • SHITEN TE GJITHA PAJISJET E NJE DYQANI PER THONJ

  SHITEN TE GJITHA PAJISJET E NJE DYQANI PER THONJ

  Per arsye emigrimi shes te gjitha pajisjet e nje Dyqani (NAILS) per venje thonjesh me xhel, te perdorura vetem nje muaj. Dyqanin e kam patur te kompletuar me te gjitha pajisjet. Tavolina.karriget,frez

  220 €
  Tiranë
  13 gusht 12:53
 • Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: sanchezaline24@gmail.com ?

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ?

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ?

  50.000.000 €
  Kamenicë
  13 gusht 00:01
 • Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: sanchezaline24@gmail.com ?

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ?

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ?

  50.000.000 €
  Fushë Kosovë
  12 gusht 23:54
 • Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: sanchezaline24@gmail.com ?

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ?

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ?

  50.000.000 €
  Gjakovë
  12 gusht 23:33
 • shiten

  shiten

  shiten qadrat per taras urgjend edhe furra picav

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 gusht 18:40
 • Brumatrice e re nje muaj e perdorur mono faze

  Brumatrice e re nje muaj e perdorur mono faze

  Brumatrice monofazë 10kg..okazion vetëm një muaj e përdorur shitet për mospërdorim të mëtejshëm .nxitoni..

  550 €
  Durrës
  12 gusht 12:53
 • Paisje inoksi

  Paisje inoksi

  Okazjon shiten te gjitha paisjet e lokalit...sob zgar frigorifer ngrirs dhe freskus dhom frigoriferike .makineri akulli 800 kg aspirator edhe shum gjera te tjera....

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 gusht 09:53
 • furr buke

  furr buke

  shes.biznesin e gatshem furr buke me qarkullim te mir

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 gusht 06:29
 • 25 postacione per callcenter OKAZION

  25 postacione per callcenter OKAZION

  25 postacione ME NGJYRAT sic keni mundesine ti shikoni ne foto (vetem postazionet pa kompjutera karrige). Falen per 300€ tavolina per callcenter, call center , postazione postacione. OKAZION

  300 €
  Tiranë
  11 gusht 13:53
 • Jepet me qera Coffe&Fast food

  Jepet me qera Coffe&Fast food

  Jepet me qera Coffe&Fast food aktualisht ne gjendje pune me klientele te rregullt jepet me qera per arsye personale ju lutem vetem njerez serioz 1100€

  1.100 €
  Tiranë
  10 gusht 19:53
 • Lokal & Lloto ne Paskuqan

  Lokal & Lloto ne Paskuqan

  Lokal dhe lottosport i kompletuar me te gjitha paisjet bashkohore, poltrona, kondicioner, verande etj.

  50.000 Lek
  Tiranë
  10 gusht 15:08
 • Raft buke

  Raft buke

  Shes raft buke nga alumini thuje i ri

  100 €
  Gllogoc
  9 gusht 22:30
 • Studio bukurie komplet

  Studio bukurie komplet

  Shitet salloni me te gjitha paisjet 3 ulse me pasqyre fema figaro drejtuese krahna gjitha qka duhet per flok. 2 ulse me komod t grimit + make up te gjitha me lapsa senka sherka etj komplet qka duhet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 gusht 18:32
 • Okazion!!! Shitet biznesi

  Okazion!!! Shitet biznesi

  Shitet biznesi i nje parukeri ose jepet me qera ne tirane rruga Siri kodra klientele te rregullt shitje 200000 leke qera 40000 leke

  200.000 Lek
  Tiranë
  9 gusht 15:08
 • Dorezim biznesi ose materiale yogurteria akullore

  Dorezim biznesi ose materiale yogurteria akullore

  OKAZION!!! Shitet biznesi ose materiale akullore, akullore e bute (yogurteria) dhe leng frutash. Babak frigoriferi , makine prodhimi akulloreje. Adresa .Rruga Muhamed Gjolleshi afer lumit Lana .

  6.000 €
  Tiranë
  9 gusht 09:53
 • Ambiente biznesi me qera ne rrugen Shkoder-Koplik

  Ambiente biznesi me qera ne rrugen Shkoder-Koplik

  Sun Real Estate ofron me qera ambientet e një ndertese III katëshe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi prej 860m² të ndarë në: - 180m² magazine (-1) - 180

  40.000 Lek
  Shkodër
  8 gusht 19:57
 • financimi kredi

  financimi kredi

  Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikim

  1.000 €
  Devoll
  8 gusht 17:19
 • Frizere me të gjitha mjetet per punë

  Frizere me të gjitha mjetet per punë

  Shitet Bisnisi i perpunuar , ose pajisjet komplet per nje sallon frizere modern, pajisjet jan pothuajse te reja dhe te ruajtura shume mire pa asnje gervishje, posedojmi 4 karrika levizese, 4 Pasqyre

  Me Marrveshje
  Gjilan
  4 gusht 23:29
 • Masazh

  Masazh

  Shes biznesin e kompletuar

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 gusht 18:38
 • Masazha biznesi shitet

  Masazha biznesi shitet

  Shitet biznesi masazh i kompletuar Qmimi volitshem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 gusht 16:28
 • Pajove

  Pajove

  Shes fabrike mielli 7.5 KV ne ore,Per arsy emigrimi Fabrika esht ne gjendje te mire rrulat jane te riguar plazisteri eshte i ri me sita te reja dhe furce te reja te ardhura nga italia Marka e Fabrik

  1 €
  Peqin
  4 gusht 15:53
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  Kredi Ofrojnë 100% e Garantuar Dhe Serioze nga 10.000 në 1.000.000 Në Një Normë Prej 2%. Shpejtë Dhe Të Lehtë - në Mega investime për të zhvilluar aktivitetet tuaja dhe projektet tuaja. *Nëse j

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 gusht 15:31
 • DYFISHO PARATE BRENDA 12 MUAJVE (viber)

  DYFISHO PARATE BRENDA 12 MUAJVE (viber)

  mundesia per ti dyfishuar parate tuaja vetem caktoni shumen dhe procesi vazhdon per 12 muaj per me shume info - viber & whatsapp tag earn money iphone samsung nokia sony htc laptop acer asus he

  50 €
  Prishtinë
  4 gusht 09:35
 • Në lidhje me luftën kundër varfërisë dhe ç'kyçjes

  Në lidhje me luftën kundër varfërisë dhe ç'kyçjes

  Në lidhje me luftën kundër varfërisë dhe ç'kyçjes financiare, unë ju ofrojmë internet: komerciale kredi, kredi personale, kredi e financimit, pasuritë E paluajtshme dhe të tjera të kredive, duke fillu

  3.000 €
  Tiranë
  3 gusht 22:53
 • OBJEKT / LOKAL AFARIST NE MITROVICE

  OBJEKT / LOKAL AFARIST NE MITROVICE

  SHES OBJEKT / LOKAL AFARIST NE MITROVICE.

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  3 gusht 21:38
 • OFROJ BIZNESIN ME PA LOKAL AFARIST

  OFROJ BIZNESIN ME PA LOKAL AFARIST

  Shes LOKALIN AFARIST ME ( PA ) BIZNES NË MITROVICË.

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  3 gusht 21:38
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  PONUDE KREDITA IZMEĐU POJEDINACA Kredit legitimne su uvijek bili veliki problem za klijent financijske potrebe. Pitanje kredita i sigurnost je ono što kupci su sve više zabrinuti traže kredit od legi

  5.000 €
  Tiranë
  3 gusht 18:30
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË Merrni një hua legjitime ka qenë gjithmonë një problem i madh për të konsumatorëve nevojat financiare. Çështja e kreditit dhe të sigurimit është diçka që konsumatorët

  5.000 €
  Tiranë
  3 gusht 18:28
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË Merrni një hua legjitime ka qenë gjithmonë një problem i madh për të konsumatorëve nevojat financiare. Çështja e kreditit dhe të sigurimit është diçka që konsumatorët

  5.000 €
  Tiranë
  3 gusht 18:24
 • Kpuca,mbyllet shitorja

  Kpuca,mbyllet shitorja

  Shes mallin komplet kpuca modele te ndryshem,komplet bisnesin,me rafta,e gatshme per pun menjiher.baj edhe ndrrim me naj vetur si kompensim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 gusht 11:29
 • Cadrra plazhi. Kashtore

  Cadrra plazhi. Kashtore

  Komplete cadrrash + shazllone druri + dyshek me veshje kundrra ujit + tavolin mesi . Totali 100 € kompleti 70 komplete total

  100 €
  Durrës
  3 gusht 10:53
 • zerim me qira

  zerim me qira

  japim zerimin me qira per me shum informata kontakto n tel 045550206

  35 €
  Podujevë
  3 gusht 00:03
 • zerim

  zerim

  japim zerimin me qira per ahengje te ndryshme per me shum kontakto n tel 045550206

  35 €
  Prishtinë
  3 gusht 00:00
 • Okazjon

  Okazjon

  Shiten kompjutera Play station. 3- ps 4 me leva e lojra. 2 - ps 3 me lojra e leva. 5 tv 42 polsh Dhe 5 kolltuqe dysh. Cdo gje ne gjendje perfekte. Cmimi i pa diskutueshem. Shiten ose nderrohen me maki

  3.000 €
  Tiranë
  2 gusht 20:08
 • Shitet kapanon + toke i ndodhur ne Shkoder.

  Shitet kapanon + toke i ndodhur ne Shkoder.

  Disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem. Cmimi 475000€ Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com

  475.000 €
  Shkodër
  2 gusht 17:45
 • Shitet objekt 65m2 perballe Katedrales ne Sarre Shkoder.

  Shitet objekt 65m2 perballe Katedrales ne Sarre Shkoder.

  Objekti mund te vihet ne shfrytezim ne funksion te 250 familjeve qe jetojne te ky bllok ndertimi ose mund te kthehet ne apartament banimi. Cmimi okazion vetem 52000€ Kontakto Amarildo Sterkaj +35569

  52.000 €
  Shkodër
  2 gusht 17:06
 • Jepet me qera objekt sip 100m2

  Jepet me qera objekt sip 100m2

  Dyqani nododhet ne Hyrje te Vau dejes. Cmimi 200€/muaji Ka mundesi shfrytezimi 2 kate Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 Agjensia e Sherbimeve Extra Adresat: Zyra 1 Rr.Gjuhadol 100m nga

  200 €
  Shkodër
  2 gusht 14:56