• 7 foto
  Shes biznesin ushqimor
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznesin ushqimor

  Shitet Bizenisi ushqimor komeplet me mall me feriza me inventar Un ulpian ne rrugen keryesore rrug

  Prishtinë 2 mars 19:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Ferizaj 1 mars 23:47
  600.000.000 €
 • 3 foto
  Shiten aktivitet makina qepese,robaqepsi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten aktivitet makina qepese,robaqepsi

  Disponoj keto makina qepese: 1- makine prerje fileti - 50,000 lek 2- syzator 3 fish - 50.000 lek 3-

  Tiranë 1 mars 23:08
  320.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet faqe me 13,4kfollowers
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet faqe me 13,4kfollowers

  Shitet faqja me 13,4k followers Followersat jan origjinal 100% cmimi pak i diskutueshem Kontaktoni

  Kukës 1 mars 20:53
  100 €
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë Institutit
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë Institutit

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të një ndërtese më sipërfaqe 150 m² në rrugë

  Shkodër 1 mars 15:52
  1.000 €
 • 2 foto
  Ambient zyre me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient zyre me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre me sipërfaqe 39 m², në katin e dytë me vendndodhje në

  Shkodër 1 mars 14:56
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Jepet me qera objekt Biznesi i ndodhur ne qender sip.120m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera objekt Biznesi i ndodhur ne qender sip.120m2

  Ndodhet siper banka Veneto Cmimi 990€/muaji i diskutueshem ne varesi te menyres se pageses! Kont

  Shkodër 1 mars 12:51
  990 €
 • 2 foto
  Jepet me qira ambjent zyre sip 10m2 me tualet brenda.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira ambjent zyre sip 10m2 me tualet brenda.

  Ndodhet ne nje pozicion strategjik ne qender te Shkoder. Cmimi 23000 leke ne muaj Kontakto Amar

  Shkodër 1 mars 11:31
  23.000 Lek
 • 0 foto
  LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER
  Biznes ne shitje / me qera

  LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER

  Çmimi: 80 000 EUR Komuna: Korçë Hapësirat : Të tjera shitet makineri per perpunim e te gjitha plex

  Korçë 28 shkurt 23:08
  80.000 €
 • 1 foto
  Paisje estetike
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje estetike

  Paisje estetike

  Tiranë 28 shkurt 19:08
  300.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolin + 4 karrige plastike
  Biznes ne shitje / me qera

  Tavolin + 4 karrige plastike

  Shiten disa sete tavolinash + karrige ne gjendje super .Tavolinat dhe karriget momentalisht jane ne

  Elbasan 28 shkurt 16:53
  6.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira te Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 170 m² të ndodhur në katin e dytë dh

  Shkodër 28 shkurt 13:28
  700 €
 • 1 foto
  Servis celularesh shitje urgjente
  Biznes ne shitje / me qera

  Servis celularesh shitje urgjente

  Shitet biznesi te kryqezimi rruga hoxha tahsim rruga bardhyl ngjitur me bar oslon . Biznes aktiv pre

  Tiranë 27 shkurt 22:53
  450.000 Lek
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjilan 27 shkurt 10:02
  600.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi dhe një marrëveshje huaje
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi dhe një marrëveshje huaje

  Financimi dhe një marrëveshje huaje Përshëndetje Zotëri dhe Zonjë Unë ju ofroj kredi prej 5.000 €

  Mitrovicë 27 shkurt 09:55
  200 €
 • 1 foto
  Kreditë dhe garancitë për të mbështetur
  Biznes ne shitje / me qera

  Kreditë dhe garancitë për të mbështetur

  Përshëndetni të gjithë Unë ju ofroj kredi prej 5.000 € në 2.000.000 € për çdo person të aftë. Unë

  Dragash 27 shkurt 09:49
  200 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Fushë Kosovë 26 shkurt 21:11
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Mirëmbrëma Z. dhe Znj
  Biznes ne shitje / me qera

  Mirëmbrëma Z. dhe Znj

  Mirëmbrëma Z. dhe Znj Unë shpresoj se ju keni dëgjuar tashmë, ofron kredi BURSA bursë. Pasi të ke

  Malësi e madhe 26 shkurt 19:22
  10 €
 • 1 foto
  oferta private e kredisë
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta private e kredisë

  oferta private e kredisë përshëndetur ne jemi një organizatë e krishterë, me seli në Francë, e ci

  Junik 26 shkurt 19:19
  10 €
 • 0 foto
  LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVA DEKORATIVE QERAMIKE
  Biznes ne shitje / me qera

  LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVA DEKORATIVE QERAMIKE

  SHITET LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE PER BANJA, KUZHINA, SALLONI ETJ. LINJA ESHTE AKTUALI

  Korçë 26 shkurt 17:53
  250.000 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Rrugë të Gjanë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² në katin e I të ndërtesës. Dyqani ndodhet

  Shkodër 26 shkurt 13:26
  30.000 Lek
 • 1 foto
  oferta private e kredisë
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta private e kredisë

  oferta private e kredisë përshëndetur ne jemi një organizatë e krishterë, me seli në Francë, e ci

  Pukë 26 shkurt 11:10
  10 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Fushë Kosovë 25 shkurt 23:58
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Dragash 25 shkurt 23:42
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Deqan 25 shkurt 23:35
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Artikuj KANCELERIE, KINKALERIE,dhe LODRA
  Biznes ne shitje / me qera

  Artikuj KANCELERIE, KINKALERIE,dhe LODRA

  Shiten artikuj kancelerie si : Stilolapsa, Fletore të formateve të ndryshme, Blloqe, Dosje , Plastel

  Tiranë 25 shkurt 13:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KREDI TË OFROJË NË MËNYRË TË VEÇANTË TË SHPEJTË DHE TË SIGURT !!!
  Biznes ne shitje / me qera

  KREDI TË OFROJË NË MËNYRË TË VEÇANTË TË SHPEJTË DHE TË SIGURT !!!

  KREDI TË OFROJË NË MËNYRË TË VEÇANTË TË SHPEJTË DHE TË SIGURT !!! Përshëndetje Z./Znj Ne jemi të

  Kamenicë 25 shkurt 07:25
  2.000 €
 • 1 foto
  oferta private e kredisë
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta private e kredisë

  oferta private e kredisë përshëndetur ne jemi një organizatë e krishterë, me seli në Francë, e ci

  Pogradec 25 shkurt 00:47
  10 €
 • 0 foto
  Shes Firme transporti ne Gjermani.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Firme transporti ne Gjermani.

  Shes firme transporti ne kembe me EU Lizenze dhe me mjete (2 MAN euro 5e EEV +Volvo euro 5+ kontein

  Tiranë 24 shkurt 23:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kamenicë 24 shkurt 21:50
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Graçanicë 24 shkurt 21:48
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Dragash 24 shkurt 21:37
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Deqan 24 shkurt 21:30
  600.000.000 €
 • 11 foto
  Paisje lokali, arredimi i brendshem i lokalit.
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje lokali, arredimi i brendshem i lokalit.

  Shpjegim: KETO SHITET PER ARSYE SE DO TE NDERROHET BIZNESI JAN 1 VIT TE PERDORURA NE GJENDIE SHUME T

  Durrës 24 shkurt 16:53
  2.250.000 Lek
 • 7 foto
  Shiten vegla pune
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten vegla pune

  Shiten veglat e dores ne gjendje shume te mire Vidiato,trapan,seke dore dhe makin pastrimi Shietn 60

  Elbasan 24 shkurt 13:53
  600 Lek
 • 2 foto
  Dyqan me qira në Rrugë të Gjanë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron një dyqan me qira në rrugën “Bulevardi Bujar Bishanaku”. Dyqani ka një sipërfa

  Shkodër 24 shkurt 11:23
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten artikuj kancelerie dhe lodra
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten artikuj kancelerie dhe lodra

  Jane me cmim te arsyeshem.

  Tiranë 23 shkurt 18:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion Rafte 18 meter linar
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion Rafte 18 meter linar

  Okazion rafte pothuajse te reja shiten me cmim te arsyeshem . Gjithsej 18 metra linear.

  Tiranë 23 shkurt 18:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten banake xhami dhe kosha metalike
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten banake xhami dhe kosha metalike

  Banaket jane prej xhami me kornize duralumini. Koshat jane metalike dhe mund te mintohen njeri mbi t

  Tiranë 23 shkurt 17:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira te Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha” dhe me

  Shkodër 23 shkurt 13:08
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Jepet me qira objekt sip 120m2 ndertim dhe 80m2 pjesa jashte e mbuluar.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira objekt sip 120m2 ndertim dhe 80m2 pjesa jashte e mbuluar.

  Objekti eshte i gatshem per pune. Nuk jepet per Bar apo Lloto. Mund te jete i pershtatshem per n

  Shkodër 23 shkurt 06:42
  370 €
 • 3 foto
  Jepet me qira 2 katet e para objekt biznesi.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira 2 katet e para objekt biznesi.

  Sip 120m2 per cdo kat. Objekti eshte i pershtatshem per ndonje shoqate , call center etj Cmimi 6

  Shkodër 23 shkurt 04:18
  600 €
 • 1 foto
  Oferta e kredisë serioze dhe e favorshme për njerëzit në nevojë
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e kredisë serioze dhe e favorshme për njerëzit në nevojë

  Për të ju ndihmuar të paguani borxhet tuaja, për realizimin e projekteve tuaja, për blerjen e shtë

  Skrapar 22 shkurt 19:59
  1 €
 • 4 foto
  shitet furre picash e perdorur
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet furre picash e perdorur

  furre picash me korent 6x6 dy kate e perdorur 3 muaj gjendje prefekte arsyeja do e zevendesoj me

  Kurbin 22 shkurt 18:53
  1.000 €
 • 1 foto
  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë
  Biznes ne shitje / me qera

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Përshëndetje Zotëri, unë ju informoj se unë jam një person që ofron kredi financiare për të ndihmuar

  Tiranë 22 shkurt 18:23
  50.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira objekt biznesi 3 katesh
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira objekt biznesi 3 katesh

  Objekti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshem duke filluar si ekpozitor produktesh , punish

  Shkodër 22 shkurt 16:01
  2.000 €
 • 3 foto
  Aspirator lokali 10 metra +aspirator +7grila
  Biznes ne shitje / me qera

  Aspirator lokali 10 metra +aspirator +7grila

  Shitet aspirator per lokal 10 metra 7grila i kompletu per 100 m katrore 150 mije

  Tiranë 22 shkurt 14:53
  150 Lek
 • 5 foto
  Objekt me qira në Xhabije
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt me qira në Xhabije

  Sun Real Estate oforn me qira një objekt në katin -1 me sipërfaqe 150 m² dhe me vendndodhje në Xhabi

  Shkodër 22 shkurt 12:51
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Devoll 21 shkurt 22:47
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kamenicë 21 shkurt 22:38
  600.000.000 €