Biznes ne shitje / me qera në shitje në Durrës

 • 1 foto
  Ngrohese pica byrek briosh
  Biznes ne shitje / me qera

  Ngrohese pica byrek briosh

  Italiane e re

  Durrës Dje, 17:42
  1.222.333.677 €
 • 0 foto
  pastalizator 60l
  Biznes ne shitje / me qera

  pastalizator 60l

  gjendje perfekte pune ngrohje ftohje per 45min per vetem 2500€ eshte blere 22000.

  Durrës Dje, 10:35
  1 Lek
 • 0 foto
  TUBA INOKSI PER THERTORE
  Biznes ne shitje / me qera

  TUBA INOKSI PER THERTORE

  PRODHOJME STRUKTURA PER MBAJTJEN E MISHIT NEPER THERTORE. INOKS USHQIMOR AISI 304

  Durrës 21 shtator 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre byreku guzhine pasticeri
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre byreku guzhine pasticeri

  Me korent marka lainox

  Durrës 21 shtator 11:51
  123.455 €
 • 3 foto
  Frigorifer mishi bylmeti
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer mishi bylmeti

  Marka dgd italian ne gjende perfekte 2.5 mt

  Durrës 21 shtator 11:41
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Furre me ventilim pica byrek restorant pasticeri
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre me ventilim pica byrek restorant pasticeri

  Italiane te perdorur

  Durrës 21 shtator 11:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazionnnnn !!!!!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazionnnnn !!!!!!!

  Shitet resorant i kompletuar,biznes i ngritur. Vjen me nje cmime okazion 2000€ m2. Siperfaqja totale

  Durrës 21 shtator 10:40
  2.000 €
 • 0 foto
  Furre Buke
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre Buke

  Shiten te gjitha pajisjet e nje furre buke. Cmimi i padiskutueshem.

  Durrës 21 shtator 09:23
  350.000 Lek
 • 3 foto
  paisje piceri byrektore
  Biznes ne shitje / me qera

  paisje piceri byrektore

  okazion

  Durrës 20 shtator 09:31
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet bisnez i ngritur tek pista Durres
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet bisnez i ngritur tek pista Durres

  Super bizbes i ngtitur tek pista vollga Duurres siperfaqe 266m2 +30m2 veramde ambjent i jashtem. Bi

  Durrës 19 shtator 10:35
  650.000 €
 • 1 foto
  SHITET PALMA
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET PALMA

  SHitet palma sepse arsye emigrimi ,akoma ne vazo,lartesia 2.5m

  Durrës 19 shtator 09:41
  15.000 Lek
 • 0 foto
  AKTIVITET AGRO BIZNES TURIZEM
  Biznes ne shitje / me qera

  AKTIVITET AGRO BIZNES TURIZEM

  Përballë Gjirit të Lalëzit, në një kodër piktoreske rrethuar me vreshta, shitet Aktivitet Agro-Bizne

  Durrës 18 shtator 21:48
  290.000 €
 • 0 foto
  Gjiro PROFESIONALE Bottanuco IR6/40
  Biznes ne shitje / me qera

  Gjiro PROFESIONALE Bottanuco IR6/40

  Shitet Gjiro PROFESIONALE ..esht perdorur rreth 8 muaj ne itali..Bler e re 1400 Euro..aktualisht ben

  Durrës 16 shtator 23:44
  600 €
 • 0 foto
  Faqe biznesi me 18.5k shqiptare
  Biznes ne shitje / me qera

  Faqe biznesi me 18.5k shqiptare

  Eshte perdorur gjith kohes per biznes.. 250 mije leke

  Durrës 15 shtator 18:16
  250 Lek
 • 2 foto
  Furrre pasticerie restoranti
  Biznes ne shitje / me qera

  Furrre pasticerie restoranti

  Marka unox italian me garanci Me 10 tava mizura 60 me 40 me 3 ventilator

  Durrës 11 shtator 14:51
  12.345.678 €
 • 5 foto
  Tavolin inoksi
  Biznes ne shitje / me qera

  Tavolin inoksi

  Italiane e re marka klimaitalia me 2 temperatura ben dhe ngrirje dhe freski cmime me te lira ne shq

  Durrës 11 shtator 14:33
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Frigorifer tavolin inoks
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer tavolin inoks

  Italiane marka klimaitalia te reja me cmimet me te lira ne treg

  Durrës 11 shtator 14:32
  111.111.111.111 €
 • 2 foto
  Frigorifer peshku arneg
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku arneg

  Frigorifer peshku marka arneg 2.50 cm italian origjinal i perdorur

  Durrës 11 shtator 14:29
  111.111 €
 • 6 foto
  Frigorifer pica
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer pica

  Italian jo prodhim vendi

  Durrës 11 shtator 14:26
  123.456.799 €
 • 1 foto
  Tavolina inoksi frigorifer italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Tavolina inoksi frigorifer italiane

  Te perdorura

  Durrës 11 shtator 14:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer pica
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer pica

  Italian ja prodhime vendi me cmimet me te lira ne treg

  Durrës 11 shtator 14:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer peshku italian jo vendi
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku italian jo vendi

  Italian super gjendje

  Durrës 11 shtator 14:23
  12.345.678 €
 • 5 foto
  Frigorifer dopio italian klimaitalia
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer dopio italian klimaitalia

  Nga me cilesoret ne treg dhe super cmim

  Durrës 11 shtator 14:22
  123.456.789 €
 • 1 foto
  Cadra okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Cadra okazion

  Shiten 6 cadra me kollone anesore.shum praktike per shfrytezimin te gjithe siperfaqes ku vendosen.ca

  Durrës 8 shtator 13:38
  200.000 Lek
 • 9 foto
   Piceri
  Biznes ne shitje / me qera

  Piceri

  Shitet bar Piceri ne plazh Durrës me klientel te rregullt gjat gjith vitit xhiro e kenaqshme ka gati

  Durrës 6 shtator 22:47
  14.000 €
 • 0 foto
  Pajisje per furre buke
  Biznes ne shitje / me qera

  Pajisje per furre buke

  Shiten te gjitha pajisjet e nje furre buke. 1- Brumatrice 80kg 2- Prerse Buke 3- Tavolin inoksi per

  Durrës 3 shtator 13:59
  310.000 Lek
 • 11 foto
  OKAZION!! SHITET AMBIENT BISNESI + AKTIVITET TE SHKEMBI KAVAJES ( RESTORANT TROPLINI )
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION!! SHITET AMBIENT BISNESI + AKTIVITET TE SHKEMBI KAVAJES ( RESTORANT TROPLINI )

  Century21 Eon sjell prane jush ne menyre eksluzive nje mundesi te arte investimi ne zonen e Shkembit

  Durrës 31 gusht 10:36
  270.000 €
 • 12 foto
  SHITET AKTIVITET QENDER KURSESH
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AKTIVITET QENDER KURSESH

  Share : Century21 Eon sjell prane jush mundesi te mire investimi ne fushen e qendrave te kurs

  Durrës 31 gusht 10:33
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Furre pica pice picerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre pica pice picerie

  Marka cupone italian ne gjendje te mire

  Durrës 31 gusht 09:56
  122.556.678 €
 • 0 foto
  Shiten shtrydhese agrumesh profesionale
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten shtrydhese agrumesh profesionale

  Shiten shtrydhese agrumesh profesionale Cmimi me i lire ne treg per 30 cope

  Durrës 28 gusht 19:33
  59 €
 • 2 foto
  Zgar pjekje per lokale dhe restorant
  Biznes ne shitje / me qera

  Zgar pjekje per lokale dhe restorant

  Shitet zgar me gaz per lokale dhe restorante pak e perdorur e bler ne itali 350 euro shitet per 150

  Durrës 22 gusht 22:48
  150 €
 • 7 foto
  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE
  Biznes ne shitje / me qera

  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  BAR RESTORANT ME SIPERFAQJE 400 METRA NJE KAT ,,,RESTORANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE KA KOMPLETIM B

  Durrës 19 gusht 12:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Aktiviteti Per Arsye Emigrimi Me Klientele
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Aktiviteti Per Arsye Emigrimi Me Klientele

  Shitet Aktiviteti Per Arsye Emigrimi Me Klientele Te Rregullt Adresa> Lagja 11,Rruga Aleksander

  Durrës 14 gusht 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Hotel ne qender
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Hotel ne qender

  Shitet Hotel ne qender te Qytetit. Nr i dhomave 16

  Durrës 12 gusht 20:47
  750.000 €
 • 3 foto
  Shitet bisnes bar piceri
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet bisnes bar piceri

  Shitet piceri ne plazh Durrës.klientel e rregullt punohet gjat gjith vitit xhiro e kenaqshme.esht bi

  Durrës 7 gusht 19:52
  14.000 €
 • 0 foto
  Shitet paisje per berber ose parukjer
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet paisje per berber ose parukjer

  Shitet Paisje per berberhan te kompletuar ne menyre perfekte me dy pozicone pune,dy poltrone ,lavat

  Durrës 6 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  JEPET ME QIRA PICERI
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA PICERI

  Jepet me qira nje mundesi e mire investimi per aktivitet piceri e cila ndodhet nje zone shume te mir

  Durrës 3 gusht 13:58
  400 Lek
 • 6 foto
  Bar kafe snack lokal qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Bar kafe snack lokal qera

  Shitet aktiviteti bar kafe dhe snack bar.esht i gjithi i kompletuar te gjitha gjerat e nevojshme.i p

  Durrës 31 korrik 19:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dyqan ne shkozet durres
  Biznes ne shitje / me qera

  dyqan ne shkozet durres

  shitet per arsye mosperdorimi dyqan me sip totale 40 m katror kati 2-te buze rruge pallat i ri perba

  Durrës 28 korrik 19:44
  35.000 €
 • 5 foto
  MAKINERI PER AKULLORE (italjane) 5kg shitet
  Biznes ne shitje / me qera

  MAKINERI PER AKULLORE (italjane) 5kg shitet

  OKAZION Shitet - Frigomat (italjane) prefesionale. - Kapaciteti 5kg. - Koha per pregatitjen e aku

  Durrës 27 korrik 14:42
  1.999 €
 • 4 foto
  Shitet Frigorifer Ngrires per Akullore Mish etj
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Frigorifer Ngrires per Akullore Mish etj

  Shitet figorifer ngrires dhe freskues per biznese si akullore ose mish etj Frigoriferi perdoret per

  Durrës 27 korrik 14:34
  250 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer 2005
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer 2005

  Frigorifer Okazion 1000 lek

  Durrës 6 korrik 22:22
  1.000 €
 • 0 foto
  KREDI PA PROTOKOLL
  Biznes ne shitje / me qera

  KREDI PA PROTOKOLL

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi ose personel. Ju jeni t

  Durrës 1 korrik 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Shtrydhese Agrumesh Profesionale
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Shtrydhese Agrumesh Profesionale

  Shtrydhese Agrumesh Profesionale Cmim shumice per 20-50 cope

  Durrës 29 qershor 10:16
  1 €
 • 0 foto
  Shitje bisnesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitje bisnesi

  Shiten dy autobuse dhe nji furgon sprinter. Mjetet shiten me gjithe license linje e rregullt Shqiper

  Durrës 27 qershor 05:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biznesi boutique
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi boutique

  Shitet biznesi butik me nje arredim te mirfillt me klientel te rregullt ne nje nga zonat me te mira

  Durrës 6 qershor 17:09
  5.000 €
 • 5 foto
  LINJE PER PRESIM TUBASH PRESIONI VAJI
  Biznes ne shitje / me qera

  LINJE PER PRESIM TUBASH PRESIONI VAJI

  Linje per tuba presioni. Presa qe preson tubat Makineria qe zhvesh tubat Makineria qe i pret tubat T

  Durrës 3 qershor 21:40
  980.000 Lek
 • 0 foto
  Mbyllje aktiviteti
  Biznes ne shitje / me qera

  Mbyllje aktiviteti

  Pajisje per fast food,, zgare prushi helli.. pula , qengja, mish etj, piaster gazi greke per pite 12

  Durrës 30 maj 18:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sogiorno
  Biznes ne shitje / me qera

  Sogiorno

  sogiorno te ndryshme me permasa te ndyshme duke filluar nga120 euro kualitet cilesi sherbim ,,mont

  Durrës 22 maj 07:36
  120 €
 • 2 foto
  Furre byreku ose guzhine
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre byreku ose guzhine

  Me korent marka coven italian super okazion

  Durrës 15 maj 19:24
  1.234.567 €