• MOLER PROFESIONALIST PRISHTIN.....

  MOLER PROFESIONALIST PRISHTIN.....

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 16:28
 • second hand dhe outlet fitimprures

  second hand dhe outlet fitimprures

  Biznesi fitimprures i veshembathjeve second hand dhe outlet, me te gjtiha paisjet, shitet me qmim shume te volitshem. Retro Outlet ka ndertuar klientele te qendrushme. Lokali gjindet ne vend shume

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 15:28
 • Mbathje Nga gjermonia

  Mbathje Nga gjermonia

  Shes Komplet mallin me nje Qmim Te volitshem, Te gjitha jan origjinale Dhe Te zgjedhura Te importuara nga gjermonia. Jan Afersisht 1500 par patika, Te dimrit per Fmi dhe Te rritur. Numrat jan prej 37

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:30
 • Shitet biznes i kozmetikes me te gjitha paisje

  Shitet biznes i kozmetikes me te gjitha paisje

  Shitet biznesi kozmetikes me te gjitha paisje perkahtse, lokacioni gjindet ne lagjen e spitalit te banesat e capave. Per ma shum kontaktoni ne numer telefonit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  26 mars 13:40
 • Me qera

  Me qera

  Leshoj lokalet me qera njera punon si kafiteri dhe ka 23m kurse tjetra si fitness dhe ka100m.por jan te pershtatshme edhe per aktivitete tjera si sport bar callcenter zyre depo etj.gjindemi afer salle

  1.000 €
  Prishtinë
  25 mars 22:42
 • background juaj commerce investim

  background juaj commerce investim

    Përshëndetje Z. / Znj Çështja e kredisë dhe të sigurisë është diçka që konsumatorët janë të shqetësuar në lidhje me duke kërkuar një kredi nga një huadhënës të ligjshme. Norma e interesit për

  65.000 €
  Gllogoc
  25 mars 14:33
 • Shitet Inventari

  Shitet Inventari

  Shitet inventari i mbrendshem dhe i jashtem i pershtatshem per kafiteri: Ndriqimin, Zerimin, Sistemin e kamerave, TV, Kompjuter, Sistemin e Ventillimit, Frigorifer, Kamin etj. Pres bleres serioz per

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 mars 17:31
 • shitet biznesi mobi shop Urgjent

  shitet biznesi mobi shop Urgjent

  shitet biznisi mobi shop ne gjilan lokali gjendet ne qender te qytetit posedon te gjitha pajisjett e nevojshme mall shank karrika tavolina te punes karrika reklama qmimi i volitshem qirane e paguar de

  1.400 €
  Gjilan
  24 mars 15:38
 • Japim Banesa Shtepi Lokale Me Qira Prishtine

  Japim Banesa Shtepi Lokale Me Qira Prishtine

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Prishtine me qmime te volitshme ather Kontaktoni 049-897-378 (Whatsapp) 049-677-634 (Viber) Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc c

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 mars 01:28
 • Leahohet ose shitet lokali

  Leahohet ose shitet lokali

  Lokali gjindet ne ulpian

  110.000 €
  Prishtinë
  23 mars 20:28
 • OKAZION Arome zgare & gatime tradicionale

  OKAZION Arome zgare & gatime tradicionale

  shitet biznesi i kompletuar me te gjitha paisjet e duhura dhe me nje klientel te rregullt dimer vere me nji xhiro ditore te mire , shitet per arsye emigrimi biznesi ndodhet ne qender te durresit ne nj

  8.000 €
  Prizren
  23 mars 20:28
 • Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj... 044-296..

  Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj... 044-296..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 mars 19:50
 • XL Rent a Car

  XL Rent a Car

  Ofrojm vetura me qera Automatik dhe manual Rent a car Renta car Rent Vetura me qera Vetura me qira 044158473 045444504

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 mars 16:28
 • Fast Food Restorant

  Fast Food Restorant

  Shes biznesin ne prishtin tek shpija e bajram kelmendit. dhe i gateshum per pune, une vet momentalisht punoj ne lokal, per arsyje personale dua ta nderpres kete pune. lokali posedon:8 Kauqa (Separe) m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 mars 16:28
 • shes butikun urgjent

  shes butikun urgjent

  Shes butikun komplet me mall rafta dhe kukulla butiku gjindet ne tregun e ri ne vushtrri dhe mundeni me startu me pun menjeher

  1.200 €
  Vushtrri
  23 mars 14:45
 • kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor-ortak ne biznesin Nesa underwear

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 mars 14:40
 • Shes furren me plin

  Shes furren me plin

  Shes furren me plin i perdorur

  80 €
  Prishtinë
  23 mars 13:28
 • Shes furren

  Shes furren

  Shes furren per pica etj

  80 €
  Prishtinë
  23 mars 13:28
 • Shitet biznesi cafe sandwich bar

  Shitet biznesi cafe sandwich bar

  Biznesi "Mejdan" gjindet ne lagjen marigona residence afer proper pizza dhe zepter. Shitet me te gjitha paisje kuzhine, kariga, frigorifera, te gjitha paisjet jon porosit reja. Biznesi osht komplet i

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 mars 12:30
 • Paisje pastrimi

  Paisje pastrimi

  Shiten te gjitha paisjet e pastrimit

  150 €
  Mitrovicë
  23 mars 11:38
 • Leshohet marketi me Qera

  Leshohet marketi me Qera

  Leshohet marketi me Qera me siperfaqe 350 m2 perdhesa Kati I gjithashtu 350 m2 Kati II gjithashti 350 m2 komplet me infrastruktur te gatshme per pune 049129127 ne Gjakove

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  22 mars 20:28
 • Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Mail: [email protected] Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një individ i cili ofron kredi për të gjithë njerëzit që kanë nevojë serioze për bizneset e vogla, investimet personale. I ofrojnë k

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  22 mars 20:24
 • Investime dhe kredi pa pushim

  Investime dhe kredi pa pushim

  Mail: [email protected] Përshëndetje Misses; Mrs dhe Znj I bëjë kredi vendore dhe ndërkombëtare kredi për njerëzit në të gjithë të monde.je jam i drejtë dhe i sinqertë dhe i besueshëm. I o

  1.000 €
  Dragash
  22 mars 20:18
 • Leshohet me qera Lokali i gatshem për pune.

  Leshohet me qera Lokali i gatshem për pune.

  Leshohet me qera lokali i gatshem per pune, njekohsisht shitet dhe interieri.

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  22 mars 11:29
 • Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe viber +38649129127 1.Vakum lini. 2.Klipse per salama dhe sugjuk. 3.Mbushse Robot Vemag 200L 4.Injektor

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 mars 10:38
 • Shes komplet biznesin

  Shes komplet biznesin

  Shes komplet biznesin. Shes mallin e perzim per shitore per 1 eur e me teper. Shitorja gjindet ne rrugen qarkore ne gjilan Bej edhe kompensim me kerre ose banese ne gjilan ose prishtin. MURATI GROUP.n

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 08:28
 • A04-Jepen me qera 1200m2 ne qender pejes

  A04-Jepen me qera 1200m2 ne qender pejes

  Ipet me qera pllaci prej 1200m2 + 25 ari brapa pllacit per lager qe gjindet ne fidanishte pikerisht perball berdynajve dhe alpetrollit rruga qe te qone per vitomeric bashke me pllacin gjinden restoara

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 mars 22:43
 • Shitet invertari

  Shitet invertari

  Shitet Jakova Grill 2 Bregu i Diellit ose invertari.Lokali posedon të gjithe invertarin e nevojshem, 1 skar me prush 1 skar me plin 2 friza horizental njeri për ekspozimin e mishit tjetri për sallata

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 22:28
 • Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë Ju duhet finacement për një projekt që është e rëndësishme për ju, më shumë shqetësim. Unë jam i gatshëm të japë kredi për ju në 72 orë, pa kushte apo protokoll. Ju lutemi të na kont

  60.000 €
  Junik
  20 mars 11:03
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda.

  Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda.

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj Nevojë për ndihmë me fonde për të trajtuar një ndihmë ose të paguajnë dikë. Oferta nga 5,000 euro për 5.000.000 euro. Nuk shqetësohet më

  200 €
  Gjilan
  18 mars 03:53
 • Ofrojnë kredi me një 100%

  Ofrojnë kredi me një 100%

  Mail: [email protected] Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare në qoftë se ju janë sig

  10.000 €
  Dragash
  18 mars 03:44
 • Financimi dhe kreditit marrëveshje

  Financimi dhe kreditit marrëveshje

  Mail: [email protected] Përshëndetje Z. dhe Znj Ju mohohet për fat të keq kredi për të mbyllur bankat për shkaqe të ndryshme. I ofrojnë kredi prej 2500 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzi

  100 €
  Malisheve
  18 mars 03:17
 • Investime dhe kredi pa pushim

  Investime dhe kredi pa pushim

  Mail: [email protected] Përshëndetje Misses; Mrs dhe Znj I bëjë kredi vendore dhe ndërkombëtare kredi për njerëzit në të gjithë të monde.je jam i drejtë dhe i sinqertë dhe i besueshëm. I o

  100 €
  Fushë Kosovë
  18 mars 03:11
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda

  Ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj Nevojë për ndihmë me fonde për të trajtuar një ndihmë ose të paguajnë dikë. Nuk shqetësohet më shumë për ju, ju lutem kontaktoni me: inve

  1.000 €
  Leposaviq
  18 mars 02:39
 • Shitet ose jepet me qera biznesi per frizere

  Shitet ose jepet me qera biznesi per frizere

  Shes ose jap me qera biznesin per frizere. Biznesi permban te gjitha mjetet e punes. Per cdo informat me te hollesishme kontakto ne nr: +37745842842

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 mars 14:54
 • Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë

  Paratë në 72 orë Ju duhet finacement për një projekt që është e rëndësishme për ju, më shumë shqetësim. Unë jam i gatshëm të japë kredi për ju në 72 orë, pa kushte apo protokoll. Ju lutemi të na kont

  20.000 €
  Deqan
  16 mars 19:20
 • Kredisë Të Palës 2017

  Kredisë Të Palës 2017

  Unë jam në pension agjent i fondit monetar Ndërkombëtar në lidhje me institucionet ndërkombëtare ekonomike, ndërkombëtare huadhënësit që marrin kredi arritjen e 2 000 € për 2.000.000 €, me një inter

  34.444 €
  Klinë
  12 mars 10:01
 • Kredisë Të Palës 2017

  Kredisë Të Palës 2017

  Unë jam në pension agjent i fondit monetar Ndërkombëtar në lidhje me institucionet ndërkombëtare ekonomike, ndërkombëtare huadhënësit që marrin kredi arritjen e 2 000 € për 2.000.000 €, me një inter

  1.222 €
  Gjilan
  12 mars 09:58
 • Kredi dhe Garanci për mbështetje

  Kredi dhe Garanci për mbështetje

  Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare në qoftë se ju janë sigurisht të interesuar. I ofrojnë k

  100 €
  Dragash
  1 mars 07:34
 • Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një individ i cili ofron kredi për të gjithë njerëzit që kanë nevojë serioze për bizneset e vogla, investimet personale. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €,

  1.000 €
  Dragash
  21 shkurt 17:40
 • Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një francez Private unë ofrojnë kredi për të gjithë në gjendje të paguajë atë pa interes. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzit mund të. P

  1.000 €
  Ferizaj
  21 shkurt 17:39
 • Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Pist me vetura qe perplasen komplet me 23 vetura prodhim francez Tren per femij 15 vende prodhim italian i ri 1 vit i perdorur Mates force (Boks) cop 3, 6 muaj te perdorur Lodra te tjera per te fitua

  10 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:38
 • Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel LUKSOZ në Prishtinë afër Gërmisë 1'300m² | 9 Dhoma | 14 Banjo | Penthouse ▁▁▁ •Sipërfaqe ndërtimi 1'300m² •9 Dhoma gjumi të mobiluara me banjo private si dhe j

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:39
 • KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  900.000 €
  Gjilan
  20 shkurt 00:23
 • shitet

  shitet

  Shes biznesin ne Ulpian esht komlet me taras I gaqem veq me ja fillu punes per me shum na viItoni ose na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 12:38
 • Mjete per mishtore

  Mjete per mishtore

  Shiten mjete per mishtore ni komore 2*2 dy tavolina punë dy vittina nje esht dy metra e gjat tjetra njê meter e gjat dhe nje reklam 380 me 80

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 20:36
 • Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali ne lagjen Kalabri

  Leshohet me qera lokali 55m2 ne lagjen Kalabri Lokali posdon te gjithe inventarin e nevojshem per pun per me shum informata na kontaktoni Qmimi sipas marreveshjes PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 15:37
 • Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të F..

  Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves afer postes (PTK) • Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h • Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste Banesat kanë ndriçim

  480 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 15:33
 • PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 12:29
 • Farë PRESHI

  Farë PRESHI

  Farë preshi kualitativ. Sorta : Kumanovski Kamush E prodhojme vete. Eshte e qendrueshme ne dimer.

  80 €
  Prishtinë
  18 shkurt 11:30