Biznes ne shitje / me qera në shitje në Peqin

 • 6 foto
  paleta
  Biznes ne shitje / me qera

  paleta

  shesim paleta me porosi te te gjitha llojeve, derrasa plepi , tallash. sipas kerkeses se klienteve

  Peqin 4 prill 09:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Brumatriçe e perdorur.
  Biznes ne shitje / me qera

  Brumatriçe e perdorur.

  Shitet ose nderrohen dy brumatice nga 120 kilogrameshe pirun dhe spirale, ose nderrohen me dy me te

  Peqin 4 prill 07:00
  3.000 €