Biznes ne shitje / me qera në shitje në Prishtinë

 • 10 foto
  Paisje per piceri dhe bare
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per piceri dhe bare

  OKAZION ! 15000EURO Shiten paisje per piceri dhe bare Paisjet jane te reja vetem 4 muaj te perdorur

  Prishtinë Sot, 09:47
  15.000 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shitet biznesi kafe bar ne rrugen C, Prishtine. Cmimi 6,500

  Prishtinë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Web faqe per kompani
  Biznes ne shitje / me qera

  Web faqe per kompani

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë Dje, 23:45
  249 €
 • 0 foto
  kerkoj bashkepuntor
  Biznes ne shitje / me qera

  kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor-ortak ne biznesin Nesa underwear

  Prishtinë Dje, 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hamburger (FastFood)
  Biznes ne shitje / me qera

  Hamburger (FastFood)

  Shitet Biznesi HAMBURGER i gatshem per pun me te gjitha paisjet e nevojshme Lokali gjindet ne prisht

  Prishtinë 10 nëntor 23:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet biznesi “Fotokopje” Biznes i perpunuar
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi “Fotokopje” Biznes i perpunuar

  Shitet biznesi i perpunuar “ Fotokopje” Biznesi eshte qe 8 vite gjindet ne rrugen agim ramadani

  Prishtinë 10 nëntor 22:01
  25.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet biznesi restorani per shitje, Prishtine
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofrohet biznesi restorani per shitje, Prishtine

  Ofrohet biznesi për shitje (Fast Food Demolli) Te dhenat rreth biznesit: Biznesi Fast Food Demolli

  Prishtinë 10 nëntor 19:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Linja e prodhimit koplet
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Linja e prodhimit koplet

  Shitet linja ( maqina) e prodhimit te gotave si dhe ngjyrosja e tyre per jogurt dhe ajron 180 gr. -M

  Prishtinë 10 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Biznesin per prodhim te detergjentit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin per prodhim te detergjentit

  Shes biznisin per prodhim te detergjentit shamponit te durve,enve,xamave etj me maqin edhe land te p

  Prishtinë 10 nëntor 14:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Piceria MELIKA
  Biznes ne shitje / me qera

  Piceria MELIKA

  Tek rrethi , mbrapa ish Hotel Bcit akutlaisht Viva fresh store. Shitet bisnzi i cili posedon te gjit

  Prishtinë 9 nëntor 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 4 Playstation 3-sh me qip
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes 4 Playstation 3-sh me qip

  Shes 5 kompleta Playstation 3-sh me qip Te gjithe sonat posedojne qip me lojera te ndryshme 10 kont

  Prishtinë 8 nëntor 22:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali ne Ulpiane i leshuar me qira
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet lokali ne Ulpiane i leshuar me qira

  Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 po

  Prishtinë 7 nëntor 22:38
  109.000 €
 • 0 foto
  Program i avancuar per menaxhim te restoranit
  Biznes ne shitje / me qera

  Program i avancuar per menaxhim te restoranit

  Shesim softuerin/programin e avancuar per menaxhim te bareve/lokaleve (restorant, kafiteri, embeltor

  Prishtinë 6 nëntor 22:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Instalim i programit per market barnatore..
  Biznes ne shitje / me qera

  Instalim i programit per market barnatore..

  Bejme instalime te programit per menaxhim te shitjes ne Shitore (market), Butik, Barnatore, Librari,

  Prishtinë 6 nëntor 22:08
  10 €
 • 0 foto
  Shitet SIGURIA.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet SIGURIA.com

  Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e sigurimeve. Domaini eshte i pershtat

  Prishtinë 4 nëntor 20:42
  30.000 €
 • 1 foto
  Dëshmia e huasë midis personit të suksesshëm
  Biznes ne shitje / me qera

  Dëshmia e huasë midis personit të suksesshëm

  Përshëndetje Unë vij nga kjo hua për reklama në mes të internetit për t'ju thënë që të jeni shumë t

  Prishtinë 3 nëntor 00:44
  5 €
 • 9 foto
  Torno komplet
  Biznes ne shitje / me qera

  Torno komplet

  shitet puntoria Torno torno potisje me paisje frez italiane me orman te vetin me paisje ratifikues

  Prishtinë 31 tetor 20:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet biznesi pastrim kimik
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi pastrim kimik

  Shitet biznesi pastrim kimik i kompletuar dhe i gatshëm me të gjitha paisjet dhe makinat më të mira

  Prishtinë 20 tetor 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  "A pe don edhe ti njo" Lavanderi vetesherbyese
  Biznes ne shitje / me qera

  "A pe don edhe ti njo" Lavanderi vetesherbyese

  Doni te hapni 1 biznes qe menaxhohet lehte me angazhim minimal. Ne ju ofrojme makineri dhe koncepti

  Prishtinë 16 tetor 08:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet industria e mishit komplet ne Gjakove
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet industria e mishit komplet ne Gjakove

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Prishtinë 11 tetor 19:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofertë e sigurt dhe e besueshme e huasë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e sigurt dhe e besueshme e huasë

  Keni nevojë për ndihmë për të realizuar projektet tuaja? Aplikimi për kredi në internet ju duhet të

  Prishtinë 1 tetor 10:21
  500.000 €
 • 0 foto
  Shitet biznesni i gatshem
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesni i gatshem

  Shitet biznesi ne prishtine rruga muharrem fejza mati 1. Ka 52 Karrike , 6separe, 17 tavolina, 2 ta

  Prishtinë 27 shtator 07:27
  16 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shitet biznesi funksional me veprimtari Masazhën, Lokali gjendet ne lagjen Emshir tek tirana lab afe

  Prishtinë 26 shtator 19:46
  10.000 €
 • 3 foto
  Lokali me qera per Call Center L.Bill Klinton
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali me qera per Call Center L.Bill Klinton

  Objekti gjindet ne lagjen Bill Klinton me saktesisht ne lagjen sante. Gjendja e lokalit eshte e reno

  Prishtinë 26 shtator 00:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biznes ne shitje ne Kampusin Unversitar
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes ne shitje ne Kampusin Unversitar

  Shitet biznesi i funksional kafiteri me siperfaqe 170 m2

  Prishtinë 25 shtator 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Biznes - Urgjent!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznes - Urgjent!

  Shitet Biznesi per arsye largimi. Produktet jane te nje nder brand-eve me te mira Italiane ne fushen

  Prishtinë 25 shtator 09:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet biznesi i gatshem
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi i gatshem

  shitet biznesi i gatshem - lavanderi dhe pastrim kimik

  Prishtinë 24 shtator 23:59
  6.000 €
 • 7 foto
  Auto Larje me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Auto Larje me qera

  Leshihet autolarje me qera me te gjitha paisjet e gatshme menjehere per pune.

  Prishtinë 24 shtator 18:01
  320 €
 • 9 foto
  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s

  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s me qmim të volitshem per ma shum info kontakto

  Prishtinë 21 shtator 10:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes biznesin urgjent
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznesin urgjent

  Shes biznesin komplet me rafta me mall komplet Objekti gjendet ne prishtin perball shkolles xhemajl

  Prishtinë 19 shtator 22:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes apo ndrroj biznesin me vetur
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes apo ndrroj biznesin me vetur

  Shes apo ndrrroj biznisin me naj vetur

  Prishtinë 19 shtator 18:41
  10.000 €
 • 8 foto
  Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes

  Lokal me qera me 50 m2 hapesire,me tavan te larte 3.5 m,ne rruge afer ish shkolles teknike dhe Pompe

  Prishtinë 19 shtator 16:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet biznesi i perpunuar per Kozmetik dhe sallon
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi i perpunuar per Kozmetik dhe sallon

  Biznesi gjendet afer parkut te qytetit ne prishtin eshte komplet i dedikuar per kozmetik por qe mu

  Prishtinë 18 shtator 14:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes biznesin
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznesin

  Shes bisnesin me inventar pizzeri skar me krejta e gatshme ne funksion tu punu eshte ne rrugen bill

  Prishtinë 17 shtator 09:55
  15.000 €
 • 3 foto
  Shitet qadra automatike
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet qadra automatike

  Qader automatike shum pak e perdoren

  Prishtinë 17 shtator 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA KUJORE SERIOZE : Whatsapp: +33756918294
  Biznes ne shitje / me qera

  OFERTA KUJORE SERIOZE : Whatsapp: +33756918294

  OFERTA KUJORE SERIOZE. Unë ju ofroj kredi nga 2.000 EURO deri në 8.000.000 EURO ju me të vërtetë ken

  Prishtinë 16 shtator 15:44
  500.000 €
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina nr info 044280873 ne gjdo kohe jeni te mir pri

  Prishtinë 16 shtator 00:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fabrika e Pelletit
  Biznes ne shitje / me qera

  Fabrika e Pelletit

  Shitet fabrika e pelletit me kapacitet prodhimi 1.5 - 2T/h

  Prishtinë 14 shtator 20:54
  295.000 €
 • 8 foto
  Shes Biznesin e gatshum per pune
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin e gatshum per pune

  Shes kiosken e gatshme per pune ne rrugen Muharrem Fejza. Per Momentin veprimtaria eshte Free Shop

  Prishtinë 13 shtator 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiter biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiter biznesi

  Shiter biznesi. POST E SHPEJT Biznesi posedon website licencen e leshuar nga ARKEP qertifikaten e

  Prishtinë 12 shtator 09:41
  1.500 €
 • 1 foto
  Biznesi i perpunuar
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi i perpunuar

  Shitet biznesi i perpunuar ne Albi Mall. Biznesi operon qe 10 vjet ne kete lokacion. Shitet invertar

  Prishtinë 11 shtator 13:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Leshohet lokali me qire i gatshum per pun
  Biznes ne shitje / me qera

  Leshohet lokali me qire i gatshum per pun

  Leshohet lokali me qire te vorri i ibrahim rugoves,osht i gatshum per pun posedon furr druri per pic

  Prishtinë 10 shtator 16:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet APARATI I KAFES
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet APARATI I KAFES

  Shitet Aparati i kafes i perdorun vetem 3 muaj eshte elektorinik ne gjendje te rregullt ka dhe mulli

  Prishtinë 9 shtator 14:57
  750 €
 • 0 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Biznes ne shitje / me qera

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 9 shtator 12:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER COLOR'S
  Biznes ne shitje / me qera

  MOLER COLOR'S

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 6 shtator 14:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ordinaca Stomatologjike
  Biznes ne shitje / me qera

  Ordinaca Stomatologjike

  Shitet ordinaca me pajisje tëra: 2 Karrika 2 Kompresora 2 Autokllava 2 karrika terapeutike 2 dollap

  Prishtinë 6 shtator 14:04
  2.500 €
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Prishtinë 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Prishtinë 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Prishtinë 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Biznesin Frizer Lili te Llesna ne Prishtine
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin Frizer Lili te Llesna ne Prishtine

  Shitet urgjent Biznesi frizer per meshkuj .me qmim te volitshem e gatshme me enterier komplet ne pri

  Prishtinë 31 gusht 12:13
  Me Marrveshje