• Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)

  Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)

  shesim nje pike turistike ne bregun e detit te Radhimes (Vlore) te interesuarit te na kontatoin ne numrat e me poshtem cmlml i diskutushem....

  850.000 €
  Vlorë
  Dje, 22:49
 • Pasije parukerije

  Pasije parukerije

  Okazion ne shitje paisje per paruketi ne gjenje shum te mir dhe me cmim te arsyeshem.

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 20:08
 • Dyqan për shitje 590 €/m²

  Dyqan për shitje 590 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 74 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës, me adresë: Tophanë, Xhabije (afër "Fitness Body Style"). ✅Dyqani përbëhet nga: -Një banjo

  43.660 €
  Shkodër
  Dje, 17:53
 • Dy kapanone me qira

  Dy kapanone me qira

  Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë. Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri. Ofrohen me qira së

  80.000 Lek
  Shkodër
  Dje, 16:15
 • Studio per thonje

  Studio per thonje

  Jap ambient te kompletuar me qera per thoje Adrs unaza e re . Rr. Teodor keko Kompleksi ales

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 13:54
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:18
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:17
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:16
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:15
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:14
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:13
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:12
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:11
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:11
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  30.000 €
  Tiranë
  Dje, 12:10
 • OoookaaaaBisnesi Veshje fe+meshk

  OoookaaaaBisnesi Veshje fe+meshk

  Bisnisi i ngritur prej vitesh me xhiro te kontrollume cdo ghe esh ne bllok ka rreth 14000€mall mund ta bejm me iventa dhe monitorojm punen.vesje1kostume klasik e sportiv.f+m.fustane klasik e ditor shi

  6.999 €
  Tiranë
  Dje, 11:53
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Tiranë
  Dje, 07:39
 • Shitet Biznesi Bar Kafe

  Shitet Biznesi Bar Kafe

  Shitet biznesi aktualisht ne gjendje pune inarreduar tani shpejt ambjet shume i kendshem dhe pozicion buze rruge me 10 tavolina te jashtme dhe 10 te brendshme ambjenti i jashtem i pershtatur dhe per n

  12.000 €
  Tiranë
  16 tetor 19:08
 • Shitet biznesi Bar Coffe

  Shitet biznesi Bar Coffe

  Shitet biznesi bar-coffe pozicion buze rruge hapsire te jashtme 30m2 te brendshme 60m2 ambjent familiar bleres serioz ju lutem shitet per arsye familjare 12000 pak i disk

  12.000 €
  Tiranë
  16 tetor 18:53
 • Biznes për shitje në Zues

  Biznes për shitje në Zues

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin një ndërtesë me sipërfaqe 300 m². ✅ Biznesi ka dy ambiente kryesore: restorantin

  280.000 €
  Shkodër
  16 tetor 17:41
 • Kati I Dyte + ambient biznesi i kompletua

  Kati I Dyte + ambient biznesi i kompletua

  Ndertesa eshte me hipoteke ne ane te rruges kryesore. Lagja '11 janari'

  Me Marrveshje
  Kuçovë
  15 tetor 13:53
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  15 tetor 00:00
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:59
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:57
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:56
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  29.998 €
  Tiranë
  14 tetor 23:54
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:52
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:50
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:48
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte

  30.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:47
 • dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  dëshmia e gjallë e kredisë ofron në mes të veçantë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  10.000 €
  Tiranë
  14 tetor 23:43
 • SHITET BIZNES I NGRITUR BILARDO PING PONG EUROLLOT

  SHITET BIZNES I NGRITUR BILARDO PING PONG EUROLLOT

  ZONA ALI DEMI TEK RRUGICA E BURGUT TE GRAVE.(325). SHITET BIZNES I NGRITUR ME PUNE ,ME PERSONEL, ME TE GITHA KUSHTET E MOBILUAR ,BANAK ,2 BILARDO (GARLANDO ITALIANE)TE KOMPELTUARA, 1 PING PONG I KOMPL

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 tetor 21:53
 • Dyqan me qira 39 m²

  Dyqan me qira 39 m²

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39m² dhe me adresë: rruga "Dugajtë e Reja", përballë Universitetit. ✅Përbërja e dyqanit: - Ambienti i punës. - 1 (një) banjo. ✔Cilësitë e d

  200 €
  Shkodër
  14 tetor 19:53
 • Shitet aktiviteti - Gomisteri- Servis - Paulini

  Shitet aktiviteti - Gomisteri- Servis - Paulini

  Gomisteri Servis Paulini, Shitet aktiviteti me te gjitha paisjet per arsye familjare, me klientel te rregullt 7 vite pune. paisjet jan keta, 2 ura servisi njera 3.5 ton dhe tjetra 3 ton, 3 kompiutera

  14.900 €
  Tiranë
  14 tetor 15:53
 • Shitet Biznesi - Bilardo

  Shitet Biznesi - Bilardo

  Shitet biznesi , salle me 3 bilardo, e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, me rreth 30 steka, xhetona, me banak, frigorifer, kondicioner, banjo. Me pamje ne te dyja krahet. Arsyeja e shitjes

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 tetor 12:53
 • Hua të veçantë serioze

  Hua të veçantë serioze

  Përshëndetje, u drejtohem të gjithë individëve dhe bizneseve në nevojë për ata që u jap kredi prej parave nga 2000 € në 10.000.000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje ta paguajnë atë me një n

  2.000 €
  Lushnjë
  13 tetor 22:18
 • Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit

  Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit

  Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi shitet dhe me pas jepet me qera dyqani me aktivitet (change) western union, bileta udhetimi, pagesa faturave te ndryshme si

  5.000 €
  Tiranë
  13 tetor 13:08
 • Furre buke pasticeri

  Furre buke pasticeri

  shiten tre biznese (furre buke pasticeri) Me te njenjtin pronar dhe me te njejtin emer. furrat jan aktualisht sot qe flasim ne gjendje pune dhe me nje tziro gozha te mire dhe me nje staf prej 28 vetas

  Me Marrveshje
  Vlorë
  13 tetor 12:08
 • rroba femijesh,mbyllje biznesi

  rroba femijesh,mbyllje biznesi

  kam per te shitur tesha per femije per arsye se dua te mbylli dyqanin,teshat do jepen me pak se cmimi i shumices

  Me Marrveshje
  Shkodër
  13 tetor 08:59
 • Biznes për shitje në Zues

  Biznes për shitje në Zues

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Ndërtesa përfshin 800 m², kurse ambienti i oborrit ka një sipërfaqe prej 1060 m². Përveç kësaj, ka edhe 300 m² soletë dhe është në p

  280.000 €
  Shkodër
  12 tetor 19:00
 • Jepet me qera objekt sip 150m2

  Jepet me qera objekt sip 150m2

  Objeti eshte i pershtatshem per shum lloje biznesesh. Pozicioni eshte mjaft strategjik prane Sahatit Cmimi 490€ ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398

  490 €
  Shkodër
  12 tetor 17:35
 • Shitet dyqan me sip 41m2

  Shitet dyqan me sip 41m2

  Dyqani ndodhet prane katedrales dhe eshte i gatshem per pune. Mund te jete i pershtatshem per ndonje klinike private, parukeri, zyre sherbimesh etj Cmimi 1100€/m2 Kontakto Agjent Imobiliar Amaril

  45.100 €
  Shkodër
  12 tetor 17:08
 • Jepet me qira objekt biznesi sip 170m2 ne qender Shkoder!

  Jepet me qira objekt biznesi sip 170m2 ne qender Shkoder!

  Objekti ndodhet ne katin -1 vetem 300m nga Universiteti Luigj Gurakuqi. Mund te jete i pershtatshem per ndonje call center, salle lojrash (mund te jete biznes i sygjruar duke qene se nuk ka nje te

  750 €
  Shkodër
  12 tetor 16:42
 • plystation 3

  plystation 3

  shitet aktivitet ose paisjet ku perfshihen 5 ps 3 5televizora 3d 40 polsh 10 kolltuqe banak dhe kondicioner

  450.000 Lek
  Tiranë
  12 tetor 13:08
 • Kapanon/magazinë me qira

  Kapanon/magazinë me qira

  Sun Real Estate ofron për qira një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, një ndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit. Prona ndodhet në rrugën “Inxhinier Gjovalin Gj

  3.000 €
  Shkodër
  12 tetor 12:09
 • TUBA INOKSI PER THERTORE

  TUBA INOKSI PER THERTORE

  PRODHOJME STRUKTURA PER MBAJTJEN E MISHIT NEPER THERTORE. INOKS USHQIMOR AISI 304

  Me Marrveshje
  Durrës
  12 tetor 10:09
 • Paisjet Lokali te Mbyllur

  Paisjet Lokali te Mbyllur

  Shiten: bashke dhe vec e vec (mbyllje biznesi) 1.Ekspres Faema, 2. Frigorifer, 3. Banak, 4. Grila Druri, 5. Panorama foto, 6. Ndricues te gjitha te pershtatura per ambient lokali...

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 tetor 09:09
 • Shitet biznes pjekje-bluarje kafe

  Shitet biznes pjekje-bluarje kafe

  Shitet biznesi bashke me godinen 24m2. Godine e levizshme per transport dhe multifunksionale per cdo lloj biznesi tjeter. Mund te shiten edhe me vete pajisjet dhe me vete godina. E pajisur me te gjit

  9.000 €
  Tiranë
  11 tetor 23:02
 • URGJENTE DYQAN SERVIS CELULARESH

  URGJENTE DYQAN SERVIS CELULARESH

  SHITET BIZNESI i RREGULLT : SHITJE -BLERJE - RIPARIME CELULARE DHE AKSESORËT- (RIMBUSHJE VODAFONE) -DYQANI KA NJE QERA MINIMALE - NDODHET NE DURRES 20 M NGA UNIVERSITETI A.MOJSIU NE CURRILA. - KA

  3.999 €
  Durrës
  11 tetor 22:14
 • Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

  Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

  Dyqani ka sherbyer kohet e fundit si salle interneti dhe videolojra. Cmimi 35000 leke ne muaj i diskutueshem Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whstapp agjensiaextr

  35.000 Lek
  Shkodër
  10 tetor 17:15