• Furre per Piceri

  Furre per Piceri

  Objekti nxirret ne shitje per arsye te mbylljes se aktivitetit. Objekti ne gjendje shume te mire

  1.300 Lek
  Tiranë
  Dje, 21:53
 • Shitet Biznesi

  Shitet Biznesi

  Shitet binzesi Bar-kafe. Hapesira e brendshme: 70 m2 Hapesira e jashtme: 50m2 Lokali eshte i kompletuar! Per me shume info: +355682037443

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 18:53
 • Nuk ka më shqetësime financiare

  Nuk ka më shqetësime financiare

  A keni nevojë për ndihmë financiare? A doni të blini një makinë? A doni të blini një shtëpi? A keni projekte në pritje për financim? Kontaktoni me mua për zgjidhjen e problemit tuaj.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 03:53
 • Shitet aktiviteti Internet & Kancelari

  Shitet aktiviteti Internet & Kancelari

  Shitet aktiviteti Internet dhe Kancelari,me te gjitha paisjet ne gjendje pune, 14 pc, fotokopje,printer, skaner, inverter , telefon me cmime shume te lira me jashte (Voip),tavolina , karrige.Shitet

  3.500 €
  Tiranë
  18 shkurt 19:53
 • Salle pleystationi

  Salle pleystationi

  Per arsye mbyllje biznesi shes sallen e pleystationit te perber me 7 televizora 42 polc lg dhe 7 ps3 me cip dhe me lojra te instaluara.te gjith paisjet jan ne gjendje shum te mire mund te shiten dhe t

  Me Marrveshje
  Kavajë
  18 shkurt 16:53
 • OKAZION pajisje per market

  OKAZION pajisje per market

  Shiten pajisje per mini market.. rafte ne gjendje shum te mire 210cm te lart me 5 kate (rreth 20m linear. 10x131m 5x100m 4x64m)... Frigorifer banak 2.5m ARREDOFAB... Frigorifer kollon me volum 355dm k

  540.000 Lek
  Lezhë
  18 shkurt 15:53
 • Paisje estetike

  Paisje estetike

  Cmim i arsyeshme , puthajse te rea

  25.000 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 12:53
 • Shitet biznesi servis aksesor dhe celulare

  Shitet biznesi servis aksesor dhe celulare

  shitet biznesi sic esht ne foto( cdo artikull mobilje pjes kembimi celulara qe ndodhen ne dyqan jan ne cmim) per arsye emigrimi. biznesi esht gati per ta punuar pasi ashtu ka qene ne pune qeraja esht

  570.000 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 10:53
 • Shitet biznesi restorant te ambasada amerikane

  Shitet biznesi restorant te ambasada amerikane

  Shitet biznesi restorant me klientel prej 15vjetesh. Rikonstruksioni dhe gjithcka e ber nga ne guzhina ne gjendje te mir stafi i kompletuar aktualisht esht ne gjendje pune.. Shitet per arsye emigracio

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 19:53
 • shitet nje faqe instagrami

  shitet nje faqe instagrami

  shitet faqja @lmaoo.al me 7.8k follow vetem 50000 lek te cilen mund ta perdorni per reklamimin e ndonje bisnesi tuajin. i interesuari te kaloje ne dm tek @lmaoo.al ose te komentoje ne postim. ju lutem

  50.000 Lek
  Shkodër
  16 shkurt 15:53
 • kredi mes private

  kredi mes private

  Ky mesazh u drejtohet atyre që janë në nevojë financiare. Ju jeni të veçantë, të ndershëm dhe me karakter të mirë. Ju jeni të lodhur nga refuzimi nga bankat dhe mendoni se ka më shumë që vijnë për ju.

  Me Marrveshje
  Fier
  16 shkurt 15:08
 • Ambient biznesi në shitje te Drejtoria e Transportit

  Ambient biznesi në shitje te Drejtoria e Transportit

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejtoria e Transportit Rrugor, Shkodër. Ka një sipërfaqe totale prej 229 m² e ndarë respektivisht në:

  180.000 €
  Shkodër
  16 shkurt 12:16
 • Biznesi mbyllet. Shiten lodrat OKAZION

  Biznesi mbyllet. Shiten lodrat OKAZION

  Biznesi mbyllet. Shiten lodrat OKAZION

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 09:53
 • SHITEN PAJISJE PER MARKET RAFTE-FRIGORIFER-SKANER

  SHITEN PAJISJE PER MARKET RAFTE-FRIGORIFER-SKANER

  OKAZION!!!SHITEN PAJISJE PER MARKET TE GJITHA NDEN GJYSEM CMIMI SHITEN RAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. FRIGORIFER-FRESKUS-MURAL- DHE NGRIRES-PROGRAM KOMPJUTERIK PER MARKET EDHE BANAK I ARDHUR NGA ITALI

  Me Marrveshje
  Fier
  15 shkurt 18:08
 • SHITEN PAJISJE PER MARKET RAFTE-FRIGORIFER-SKANER

  SHITEN PAJISJE PER MARKET RAFTE-FRIGORIFER-SKANER

  OKAZION!!!SHITEN PAJISJE PER MARKET TE GJITHA NDEN GJYSEM CMIMI SHITEN RAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. FRIGORIFER-FRESKUS-MURAL- DHE NGRIRES-PROGRAM KOMPJUTERIK PER MARKET EDHE BANAK I ARDHUR NGA ITALI

  Me Marrveshje
  Tiranë
  15 shkurt 18:08
 • Shiten banake xhami dhe kosha metalike

  Shiten banake xhami dhe kosha metalike

  Shiten banake xhami me skelet duralumini me tre ndarje. Shiten dhe kosha metalike te montueshem sipas lartesise qe deshironi. Shiten artikuj kancelerie dhe lodra.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  15 shkurt 18:08
 • Dyqan me qira në Sarreq

  Dyqan me qira në Sarreq

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 75 m² i ndodhur në kat të parë të pallatit në Sarreq, rruga “Marin Biçikemi”. ✔Dyqani ka këto cilësi: - Është i shtruar në pllakë. - Ka vetrat

  350 €
  Shkodër
  15 shkurt 17:32
 • paisje per piceri kreperi

  paisje per piceri kreperi

  furre me permasa 160*120*90 2 kate dhe shum aksesore te tjere te kompletuar

  Me Marrveshje
  Berat
  15 shkurt 16:53
 • salle lojrash..PS3 dhe kompjutra PC internet

  salle lojrash..PS3 dhe kompjutra PC internet

  4 PS3 me chip te kompletuar me kolltuqe doreza lojra me tv 43 inch cmimi i arsyshem

  Me Marrveshje
  Berat
  15 shkurt 16:53
 • Frigorifer banak 3 metra, frig. kollone, peshore

  Frigorifer banak 3 metra, frig. kollone, peshore

  Shitet frigorifer banak reklamues Zanussi freskues, 3 metra me xham harku me ndricim shume te mire. Frigorifer kollone freskues 2 metra i larte ne gjendje shume te mire, peshore elektronike moderne sh

  150.000 Lek
  Tiranë
  15 shkurt 14:08
 • salle playstationi 3&4 +tavolin ping pongu

  salle playstationi 3&4 +tavolin ping pongu

  Shes salle playstationi +tavoline ping pongu.8 tv,6 philips 40pl,1 fuego 43pl,1 sony 40, 6 ps3 me cip me nga dy doreza, 2 ps4 me fifa 2018 me nga 3 doreza,8 kolltuqe ,banak,pc,frigorifer,freskuse,kond

  650.000 Lek
  Tiranë
  15 shkurt 13:55
 • OKAZION PISHINA KUCOVE

  OKAZION PISHINA KUCOVE

  Okazion ,Shitet aktiviteti i kompletuar 3000m2.Ambjeti esht i pershtateshem per shum gjera te tjera . esht ne vend perallor ne koder ne hyrje te Kucoves dhe rruget e lidhin me te gjitha anet ,gjithash

  Me Marrveshje
  Kuçovë
  15 shkurt 10:53
 • Marrëveshja për kredi dhe investime

  Marrëveshja për kredi dhe investime

  Në mënyrë që të luftojmë kundër varfërisë dhe përjashtimit nga banka, ne ofrojmë hua për investime nga 15000 € deri në 1500.000.000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje të paguajnë me një norm

  20 €
  Kolonjë
  14 shkurt 23:53
 • Jepet me qira objekt biznesi i ndodhur L.Rus prane Markates (zone tregetare)

  Jepet me qira objekt biznesi i ndodhur L.Rus prane Markates (zone tregetare)

  sip 50m2 Cmimi eshte i arsyeshem! Vetem 20.000 leke te reja Kontakto Agjent imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp Agjensia e Sherbimeve Extra agjensiaextra.com

  20.000 Lek
  Shkodër
  14 shkurt 17:56
 • Shitet Ambient Biznesi "BeleNails Estetica"

  Shitet Ambient Biznesi "BeleNails Estetica"

  Shitet Biznes, Qender Estetike "BeleNails Estetica", ne Rr. Myslym Shyri, prane karburant Gulf. Qendra ndodhet ne katin e pare te nje pallati me akses ne rrugen kryesore, eshte e ndare ne 2 ambiente p

  20.000 €
  Tiranë
  14 shkurt 17:30
 • Paisje per dyqan Mishi

  Paisje per dyqan Mishi

  Shiten paisje per dyqan mishii OKAZiON..Dhom frigoriferike 2/2 ne gjendje super te mir,frigorifer vitrin ekeni tek fotot,frigorifer ngrires,makin per bluarjen e mishit,thika ganxha peshore etj te gjit

  Me Marrveshje
  Sarandë
  14 shkurt 15:53
 • Piceri - Kreperi - Fast Food

  Piceri - Kreperi - Fast Food

  shitet biznesi te rruga durrsit pran gjimnazit qemal stafa ne gjendje shum te mire pune dhe me te gjitha pajisjet e reja

  8.000 €
  Tiranë
  14 shkurt 12:08
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Bulqizë
  14 shkurt 10:21
 • shiten 5 komplete tavolinash

  shiten 5 komplete tavolinash

  Shiten 5 komplete tavolinash per restorant ose zgare ne gjendje shume te mire dhe frigorifer vitrine

  90.000 Lek
  Tiranë
  13 shkurt 14:55
 • Apartament 1+1+2BLK

  Apartament 1+1+2BLK

  Me gjitha dokumentat Shikimi nga deti 10 Minuta Qendra

  82.000 €
  Sarandë
  12 shkurt 23:43
 • Kerkoj Hotel me qera

  Kerkoj Hotel me qera

  Pershendetje!! Kerkoj Hotel me qera ose per te bler ne plazhet e shqiperis. Jetoj nga vit 1996 ne gjermani dhe kam kryr shkollen e hoteleris me eksperienc Shum vjetore ne gjermani. ju lutem ofertat ne

  1.000 €
  Tiranë
  12 shkurt 16:53
 • Dyqan me qira te spitalet (për berber)

  Dyqan me qira te spitalet (për berber)

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan për berber në rrugën “Kolë Heqimi”, te spitalet. Dyqani ka një sipërfaqe 14 m² dhe ndodhet në katin përdhesë. ✔Dyqani ka këto cilësi: - Është i pajisur me t

  1 €
  Shkodër
  12 shkurt 14:16
 • Lodra per lokal ose ambjent kopshti

  Lodra per lokal ose ambjent kopshti

  Shitet lisharse rreshkitese dhe kosh basketbolli 3ne 1 per femije Shitet per mbyllje aktiviteti Shume pak e perdorur Gjendja si e re

  25.000 Lek
  Fier
  12 shkurt 13:53
 • Jepet liçens me qira

  Jepet liçens me qira

  Jepet liçens me qira per hartimin e raporteve te vleresimit te ndikimit ne mjedis, per te kryer auditimin mjedisor, per hartimin e ekspertizave per probleme mjedisore dhe thirrjen si ekspert per te v

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 shkurt 11:53
 • 2 Ambazhura per lokal zgar etj

  2 Ambazhura per lokal zgar etj

  per arsye se mbylljes se lokalit shiten ambazhurat. Ne gjendje shume te mire, Te bler te rinj.. 067 4111 004 cmimi 60 mij lek te vjetra te dy... .

  6.000 Lek
  Tiranë
  10 shkurt 21:53
 • Shitet " Furre buke"

  Shitet " Furre buke"

  Shitet "Furre buke" ne gjendje pune shume te mire,pajisjet e furres te reja. Ndodhet te Rruga e Elbasanit perballe 7 xhuxhave. Cmimi i diskutushem.

  22.000 €
  Tiranë
  10 shkurt 18:53
 • Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit

  Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon + tokë + zyra me sipërfaqe 900 m² dhe me adresë: 1 km pa mbërritur tek ''Ura e Mesit". ✅Kapanoni përbëhet nga: - Kati I: ambienti nuk ka ndarje me mure po

  900 €
  Shkodër
  10 shkurt 12:37
 • SHITEN BANAKE XHAMI , RAFTE , KOSHA METALIK.

  SHITEN BANAKE XHAMI , RAFTE , KOSHA METALIK.

  Banaket jane prej xhami me kornize duralumini. Raftet jane me skelet metalik dhe ndarese prej druri. Edhe kosha metalik. Shiten artikuj kancelerie , artikuj kinkalerie dhe lodra. Shitet fotokopje tosh

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 shkurt 18:53
 • SHITET BIZNESI ME KEPUCE "KOMUNA PARISIT"

  SHITET BIZNESI ME KEPUCE "KOMUNA PARISIT"

  Shitet biznesi me tregti kepucesh tek Komuna e Parisit perball Grand Bar Mos hezitoni te telefononi 👉 068 55 86 785

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 shkurt 11:54
 • Shite

  Shite

  Pltorn per stomtalog

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 shkurt 17:08
 • Shiten materiale per call center

  Shiten materiale per call center

  Shiten materiale per call center. 35 postazione me permasa 60x90cm, me 28 pc aktualisht te montuar. Recepsion per 2vende, salle backoffice per 5vende ,zyre per 4 persona si dhe 43 karrige. Per info in

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 shkurt 16:53
 • Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë të ndërtesës. ✔Cilësi të ambientit: - Është i sht

  35.000 Lek
  Shkodër
  7 shkurt 17:28
 • okazion shitet biznesi

  okazion shitet biznesi

  shitet aktiviteti arome zgare dhe gatime tradicionale . me te gjitha paisjet e duhura , xhiro ditore te mire dhe klientel te rregullte , shitet per arsye emigracioni

  7.000 €
  Durrës
  7 shkurt 09:08
 • Butik Veshjesh Unike

  Butik Veshjesh Unike

  Shitet Biznesi:Butik Veshjesh Unike(Butiku eshte shum modern , me nje stil unik dhe te vecante ne treg te gjitha rrobat)Na kontaktoni per me shum informacion!

  12.000 €
  Tiranë
  6 shkurt 21:53
 • paisje parukerie

  paisje parukerie

  shes paisje parukerie mobilim shum pak te perdorura

  1.700 €
  Durrës
  6 shkurt 18:53
 • paisje parukerie

  paisje parukerie

  shes paisje parukerie te kompletuar bashk me mobilim, gati per te filluar pun

  1.800 €
  Durrës
  6 shkurt 18:53
 • Lodra

  Lodra

  Biznesi mbyllet ! Shiten te gjitha lodrat okazion

  Me Marrveshje
  Tiranë
  6 shkurt 16:53
 • Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron për qira një dyqan me sipërfaqe 54 m², në katin e dytë të një ndërtese me vendndodhje në rrugën “Studenti”, në qendër të qytetit. ✔Cilësi të dyqanit: - Përbëhet nga një banjo

  50.000 Lek
  Shkodër
  6 shkurt 13:42
 • Shes Frigorifer freskues dhe ngrires per markete

  Shes Frigorifer freskues dhe ngrires per markete

  Shes frigorifer per ambiente marketi ose bulmetore e sallameri, frigorifer Reklame,eshte ne gjendje te shkelqyer pune,freskues dhe ftohes permasat gjatesia 250cm me 120cm gjersi. CMIMI 800 mije i disk

  800 Lek
  Tiranë
  6 shkurt 13:08
 • Tuba inoxi per aspirator

  Tuba inoxi per aspirator

  Shiten 15 metra tuba inoxi per aspirator I kompletuar me diameter ¤ 25 cm. Cmimi 10,000 leke

  Me Marrveshje
  Tiranë
  5 shkurt 15:53