Biznes ne shitje / me qera në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Shitet akvtiviteti, BULMETORE. Rruga Fortuzi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet akvtiviteti, BULMETORE. Rruga Fortuzi

  Shitet aktiviteti i nje dyqan Bulmeti, me te gjitha pajisjet dhe mallin aktual. Frigorifere, rafte

  Tiranë Dje, 21:10
  500.000 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer pepsi
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer pepsi

  Frigorifer i madh pepsi freskues ,ne gjendje shum te mire,,cmimi 520 mij lek tel 0695673065

  Tiranë Dje, 19:41
  52.000 Lek
 • 6 foto
  klinike dentare me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  klinike dentare me qera

  Jap me qera klinike dentare 55 m2 i kompletuar me te gjitha pajisjet gati per pune. ambienti eshte

  Tiranë Dje, 19:29
  300 €
 • 0 foto
  Shtypshkronje
  Biznes ne shitje / me qera

  Shtypshkronje

  Shitet shtypshkronje e kompletuar me klientele.

  Tiranë Dje, 18:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Biznesin servis celularesh edhe kompjuterash
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin servis celularesh edhe kompjuterash

  Shitet biznesi aktualisht esht i hapur me klientele te rregullt. Ka 15 vjet si dyqan. Ka edhe pjese

  Tiranë Dje, 16:07
  2.000 €
 • 3 foto
  Shitet biznesi Restorant ne Bllok
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi Restorant ne Bllok

  Restorant ne mes te Bllokut me 164 m2 dhe 100 m2 verande te mbuluar. Momentalisht punon si bar-resto

  Tiranë Dje, 16:02
  49.000 €
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë Dje, 15:55
  5.000 €
 • 9 foto
  BUTIK shiten te gjitha paisjet.
  Biznes ne shitje / me qera

  BUTIK shiten te gjitha paisjet.

  Shiten te gjitha paisjet e nje butiku city park Varese rrobash Tavolina Rafte inox dhe metalik Manik

  Tiranë Dje, 14:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyqan Ne Shitje
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan Ne Shitje

  Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionuar ne nje nga zonat m

  Tiranë Dje, 12:26
  157.000 €
 • 9 foto
  Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane

  Shitet biznes Call Center ne gjendje pune, me 42 poste operatoresh te ndare ne dy salla, dhe nje sal

  Tiranë Dje, 12:12
  12.000 €
 • 0 foto
  2 Biznese
  Biznes ne shitje / me qera

  2 Biznese

  Shiten dy biznese ,nje dyqan veshjesh femrash dhe meshkujsh dhe aksesore dhe nje dyqan lulesh te dy

  Tiranë Dje, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Biznes paketimi ushqimor Mealbox
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes paketimi ushqimor Mealbox

  MEALBOX shet biznesin dhe asetet . Klikoni prezantimin : http://mealbox.al/mealbox.pdf

  Tiranë Dje, 00:23
  25.000 €
 • 2 foto
  Okazion banaqe argjendari, drita led, xham kristal
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion banaqe argjendari, drita led, xham kristal

  Shiten me cmim okazion banaqet per argjendari ose bizhuteri Jane te rinj Per me teper informacion t

  Tiranë 11 nëntor 21:33
  4.000 €
 • 5 foto
  Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.

  Shitet biznes Yogurterie me te gjitha paisjet dhe aksesoret. Frigorifer ekspozitor per Jogurterine,

  Tiranë 11 nëntor 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre buke bongard 4 kateshe me korent
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  shitet furre buke 4 kateshe me korent,kapaciteti 140+ buke,katet punoj vecanerisht nga njeri tjetri.

  Tiranë 11 nëntor 13:35
  6.000 €
 • 2 foto
  Biznesi shitet ose jepet me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi shitet ose jepet me qera

  Jepet me qera ose shitet biznesi,punishte per perpunim mishi.E ngritur prej 5 vitesh,e paisur me te

  Tiranë 11 nëntor 12:46
  500 €
 • 3 foto
  Farmaci
  Biznes ne shitje / me qera

  Farmaci

  Shiten rafte shume cilesore dhe shume pak te perdorur,kryq farmacie,frigorifer,tv,sistem kamerash,ta

  Tiranë 11 nëntor 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj partner biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Kerkoj partner biznesi

  Kerkoj partner biznesi, kam pas linjen e prodhimit te nallaneve te drurit, kerkoj ti tregtoj, ose te

  Tiranë 11 nëntor 08:48
  1 Lek
 • 6 foto
  Shitet biznesi i OK-Bar
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi i OK-Bar

  Shitet biznesi i OK- bar , ndodhet tek drejtoria e policis Tirane , tek rr- Myslum Shyri , lokali nd

  Tiranë 8 nëntor 18:06
  1 €
 • 8 foto
  Paisje per furre buke
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per furre buke

  Shiten te gjitha paisjet per furre buke dhe pasticeri jan thuajse te reja jan perdorur vetem 4 muaj

  Tiranë 8 nëntor 13:11
  8.500 €
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë 8 nëntor 10:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Biznes Byrektore
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznes Byrektore

  Shitet Biznes Byrektore me paisje te reja. Me klientele te ngritur ku tregetohe Byrek , Pizza , Emb

  Tiranë 6 nëntor 19:43
  10.000 €
 • 0 foto
  SHITET BIZESI .PASTRIM KIMIK - LAVANDERI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BIZESI .PASTRIM KIMIK - LAVANDERI

  BIZNESI ESHTE NE PUNE 14 VITESH , ME NJE KLIENTELE TE RREGULLT DHE ME BASHKEPUNIM ME DY HOTELE DHE D

  Tiranë 5 nëntor 10:53
  35.000 €
 • 0 foto
  Biznes alumini dhe hekuri komplet.. I DISKUTUSHEM
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes alumini dhe hekuri komplet.. I DISKUTUSHEM

  Shitet komplet biznesi te gjitha pajisjet prerese per alumine gjithashtu dhe prerese hekurash, thjes

  Tiranë 5 nëntor 08:26
  30.000 €
 • 6 foto
  Shiten paisjet ose meren bashk ambjentin ku jane.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisjet ose meren bashk ambjentin ku jane.

  Shiten paisjet e duqanit ose me ambjentin qe jane. Dyqane eshte ne gjendje pune, dhe punon me produk

  Tiranë 4 nëntor 13:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #Shitet Lokal prane Ministrise se Jashtme , Tirane
  Biznes ne shitje / me qera

  #Shitet Lokal prane Ministrise se Jashtme , Tirane

  #Shitet Lokal prane Ministrise se Jashtme , Tirane 📐Siperfaqja 125m2 ✅Posedon dokumentacion te rre

  Tiranë 4 nëntor 12:48
  250.000 €
 • 10 foto
  SHITET BIZNESI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BIZNESI

  SHITET BIZNESI I BAR PIZZERI .BIZNESI NDODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA NE TIRANE TEK KOMUNA E

  Tiranë 4 nëntor 10:05
  17.000 €
 • 1 foto
  SHITET BIZNES 2 FARMACI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BIZNES 2 FARMACI

  SHITET AKTIVITET I 2 FARMACIVE NE TIRANE. INVESTIM MODERN. SHITET INVSTIMI DHE INVENTAR PRODUKTESH

  Tiranë 3 nëntor 00:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes/Kembej License furre buke me Leje Mjedisore
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes/Kembej License furre buke me Leje Mjedisore

  Shitet license e rregullt :( jo pajisje furre /Nuk shes pajisjet ) Prodhime Brumi(Furre Buke dhe Pas

  Tiranë 2 nëntor 15:45
  2.950 €
 • 4 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Biznes ne shitje / me qera

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Tiranë 31 tetor 22:21
  100 €
 • 3 foto
  Okazion !!! Shitet biznes fast food zgare
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion !!! Shitet biznes fast food zgare

  Shitet biznes i kompletuar funksional , me leje mjedisore , dhe arredim te kompletuar ...

  Tiranë 31 tetor 13:01
  17.000 €
 • 9 foto
  Shitet biznesi 'Linka Nails'
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi 'Linka Nails'

  Zona/Rruga : Prane Juveniljes se Vjeter Shitet biznesi Linka Nails 17.000€ (cmim i diskutuesh

  Tiranë 30 tetor 20:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma

  Ugodan dan Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se konta

  Tiranë 26 tetor 21:39
  100 €
 • 2 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  Biznes ne shitje / me qera

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim poteškoćama i

  Tiranë 21 tetor 14:47
  100 €
 • 0 foto
  SHITET BISNES MAKINA ME QERA NE RINAS AIREPORT
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BISNES MAKINA ME QERA NE RINAS AIREPORT

  shite bisnes makina me qera me rinas aireporti.bisnesi permban 9 makina qe jan gjendje te shkelqyre

  Tiranë 21 tetor 14:37
  1 €
 • 2 foto
  INTERNET CAFE + KANCELARI
  Biznes ne shitje / me qera

  INTERNET CAFE + KANCELARI

  Shitet biznesi internet cafe, 21 pc dell, 3 printera, dy black dhe nje color, aspirator, kondicioner

  Tiranë 18 tetor 12:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ
  Biznes ne shitje / me qera

  ® ® RREGJISTRONI EMRIN E BISNESIT TUAJ,MARKEN TUAJ

  Mbani Mend! Regjistrimi i Markes Tregtare nepermjet nje agjenti te licensuar ju kursen kohe dhe ju

  Tiranë 18 tetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Tiranë 17 tetor 22:29
  7.000.000 Lek
 • 8 foto
  Okazion paisje supermarketi
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion paisje supermarketi

  Shiten paisje dhe rafte supermarketi. Rafte 270m linar 12800€. Frigorifera nje mural 5m gjatsi me 2

  Tiranë 15 tetor 10:05
  21.100 €
 • 1 foto
  Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit

  Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durrësit". Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 me sipërfaqe 81 m2

  Tiranë 11 tetor 19:41
  17.000 €
 • 5 foto
  Biznes Aksesor+Pjes Kembimi Makinash
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes Aksesor+Pjes Kembimi Makinash

  Shitet Biznesi ne gjendje pune Anes rruges me parking perpara berball Doro City Hotel tek Zogu i Zi

  Tiranë 10 tetor 11:54
  10.000 €
 • 3 foto
  Philips
  Biznes ne shitje / me qera

  Philips

  E re philips blere ne suedi

  Tiranë 6 tetor 18:39
  13 €
 • 2 foto
  15
  Biznes ne shitje / me qera

  15

  Blere ne suedi

  Tiranë 6 tetor 18:38
  15 €
 • 0 foto
  Biznesi Game PC
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi Game PC

  Shitet biznesi me te gjidha paisjet 14 pc. . 6 muaj i vene ne pune . Xhiro ditore mesatare 6.000 .

  Tiranë 3 tetor 12:51
  20.000 €
 • 9 foto
  Maqine qendisje toyota
  Biznes ne shitje / me qera

  Maqine qendisje toyota

  Toyota Maqine Qendisje, industriale, e drejtuar nga kompjuter me software me te mire ne bote dhe ni

  Tiranë 3 tetor 12:39
  37.000 €
 • 8 foto
  OKAZION! Shitet Biznesi Servis Celularësh “NOKIA”
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION! Shitet Biznesi Servis Celularësh “NOKIA”

  Shitet biznesi “NOKIA SERVIS KOMUNA PARISIT” – 2\'500\'000 Lek Nokia Servis, me nje pozicion

  Tiranë 1 tetor 13:09
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  shitet fast food okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet fast food okazion

  shitet biznes fast food. 8 vjet aktiv, me klientel te rregullt, te sheshi wilson.

  Tiranë 1 tetor 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zajam ponuda izmedu osobito
  Biznes ne shitje / me qera

  Zajam ponuda izmedu osobito

  Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam puno novaca na mom racunu, a moj

  Tiranë 30 shtator 18:37
  100 €
 • 1 foto
  Shitet biznesi bar kafe lounge
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi bar kafe lounge

  Funksional edhe i kompletuar Zona 21 zogu zi

  Tiranë 27 shtator 21:07
  10.000 €
 • 5 foto
  Playstation
  Biznes ne shitje / me qera

  Playstation

  Shitet biznesi playstation ....tek rruga don bosko vizion plus tirane

  Tiranë 26 shtator 14:39
  12.000 €