• 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Sherbime

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Malisheve 14 mars 17:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Klinë 14 mars 17:32
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Biznes ne shitje / me qera

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 17:32
  1 €
 • 2 foto
  shiten rrobat kpucat dhe invertari
  Biznes ne shitje / me qera

  shiten rrobat kpucat dhe invertari

  Shitet komplet invertari me mall nga amerika te kualitetit te lart dhe sasi te konsiderushme malli e

  Pejë 14 mars 17:32
  800 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Gllogoc 14 mars 17:28
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Leposaviq 14 mars 17:28
  1 €
 • 2 foto
  Produktor akulli.kuba akulli.
  Makineri dhe inventare

  Produktor akulli.kuba akulli.

  Shitet produktor akulli per lokal. frigorifer per kuba akulli. Ne gjendje shume te mire. Shume I mir

  Durrës 14 mars 17:08
  35.000 Lek
 • 1 foto
  gjeneratore 400 kva super gjendje
  Makineri dhe inventare

  gjeneratore 400 kva super gjendje

  gjenerator fiat iveco 400 kva super gjendje okazion

  Tiranë 14 mars 16:53
  20 €
 • 3 foto
  Makineri per sorbetto dhe granita
  Makineri dhe inventare

  Makineri per sorbetto dhe granita

  Makineri profesionale italiane per sorbetto dhe granita

  Durrës 14 mars 16:53
  1.200 €
 • 4 foto
  SHITET LOKALI NË QARSHI TË VJETER
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NË QARSHI TË VJETER

  Lokali gjendet pran Xhamis së Hadumit Gjakovë.Ka 34m2.Me Dokumentacion te rregullt. Lokali është dy

  Gjakovë 14 mars 16:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolinë për Arkitektur dhe Dizajn Grafik
  Makineri dhe inventare

  Tavolinë për Arkitektur dhe Dizajn Grafik

  Shitet tavolina speciale për këto branshe: - Arkitektur - Dizajnim Grafik - Shtypshkronja - Fotoga

  Prizren 14 mars 16:38
  390 €
 • 2 foto
  Shitet maqina e tamlit
  Kafshe ferme

  Shitet maqina e tamlit

  Shes maqina per mjeljen e lopve,maqinen e jep me garancion

  Vushtrri 14 mars 16:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:32
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:32
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:32
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:32
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:29
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:29
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:29
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 16:29
  1 €
 • 1 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Lop me viq

  Malisheve 14 mars 16:28
  1.150 €
 • 0 foto
  Leshohet me Qira
  Sherbime

  Leshohet me Qira

  Leshohet me Qira Certifikate

  Tiranë 14 mars 16:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Sherbime

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:38
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Kafshe ferme

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:29
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:29
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Makineri dhe inventare

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:29
  1 €
 • 0 foto
  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!
  Sherbime

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush!

  Gati për të gjithë dhe të drejtë pranë jush! Një mundësi askund tjetër: [email protected]

  Dragash 14 mars 15:29
  1 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shitet restorant piceri urgjent per arsye famijare. Ne qender te durrsit ..Cmimi 5 mij euro I padisk

  Durrës 14 mars 14:53
  5.000 €
 • 2 foto
  Shes Mzatin 8 mujsh....
  Kafshe ferme

  Shes Mzatin 8 mujsh....

  Shes Mzatin 8 mujsh rac e mir dhe i hes...Kontakti ne nr. 049 238 116 ose 045 432 763...

  Skënderaj 14 mars 14:31
  580 €
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shitet viqi mashkell

  Shtime 14 mars 14:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Viqat meshkuj shiten
  Kafshe ferme

  Viqat meshkuj shiten

  Viqat jan meshkuj 2 jafsh jan 4 cop Viber +37745334799

  Prishtinë 14 mars 13:40
  220 €
 • 2 foto
  Pastrimi i kolltuqeve, tepihave dhe orendive shte
  Sherbime

  Pastrimi i kolltuqeve, tepihave dhe orendive shte

  Bejm larjen e kauqave, tepihave dhe dezinfektimin e tyre dhe orendive tjera shtepijake , zyra , obje

  Prishtinë 14 mars 13:38
  25 €
 • 2 foto
  Kerkojme bashkepunetor
  Punesime

  Kerkojme bashkepunetor

  Deshironi te fitoni para online dhe te punoni nga shtepia, ju duhet vetem te klikoni ne linkun me po

  Prishtinë 14 mars 13:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pajisje kuzhinen dhe picerie
  Sherbime

  Pajisje kuzhinen dhe picerie

  Shiten urgjente per arsye familiare... Furre pice,pajisjet e piceris,derrasat pice,brumtarice,motorr

  Durrës 14 mars 12:53
  5 Lek
 • 3 foto
  Paisje për Ber-Ber
  Makineri dhe inventare

  Paisje për Ber-Ber

  Banaku, poltroni, stoli, pasqyra.

  Tiranë 14 mars 12:53
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet ambjent sherbimesh per 1300 eu/m2,Astir.
  Sherbime

  Shitet ambjent sherbimesh per 1300 eu/m2,Astir.

  Shitet Ambjent sherbimi 280 m2 kati 1 dhe 70 m2 kati 0. Ndodhet ne zonen e Astirit prane Urban Caff

  Tiranë 14 mars 11:53
  1.300 €
 • 0 foto
  Per 2000 euro/m2 shitet ambjent sherbimi ne Astir
  Sherbime

  Per 2000 euro/m2 shitet ambjent sherbimi ne Astir

  Shitet Ambjent sherbimi me siperfaqe 200 m2. Ndodhet ne katin 0 ne zonen e Astirit prane Urban Caffe

  Tiranë 14 mars 11:53
  2.000 €
 • 2 foto
  Parrots gri afrikane
  Kafshe ferme

  Parrots gri afrikane

  Përshëndetje unë kam parrots gri afrikane për shitje. I shesin ato në çifte. Të dy pulave dhe të rri

  Tiranë 14 mars 11:49
  500 €
 • 2 foto
  Shes viqin
  Kafshe ferme

  Shes viqin

  Shes viqin femer 5 ditsh

  Fushë Kosovë 14 mars 11:29
  220 €
 • 1 foto
  Rent a car..... Kujta ....Gjilan
  Sherbime

  Rent a car..... Kujta ....Gjilan

  Japim vetura me qera Opell zafira Mercedes automatik

  Gjilan 14 mars 11:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  knojsi(knus) xhela..xhel ..ndrrim me blet
  Kafshe ferme

  knojsi(knus) xhela..xhel ..ndrrim me blet

  ndrrim me pula ose me blet 0038643901950

  Gllogoc 14 mars 11:29
  10 €
 • 3 foto
  Mercedes 250D ndrrim mjete bujqsore.lop..vjeta
  Kafshe ferme

  Mercedes 250D ndrrim mjete bujqsore.lop..vjeta

  mercedes 250 mundsi ndrrimi me lop vjeta ....dele ..dhen...mjete bujqsore ndrim me pikap tel ose vi

  Gllogoc 14 mars 11:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Gjon Sereqi Kuadratura:28m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar.

  Ferizaj 14 mars 11:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 8 komplete kolltuqe hekur
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten 8 komplete kolltuqe hekur

  Shiten 8 komplete kolltuqe hekur per ambjente te jashtme ne gjendje te mire 100 mije i diskutueshem

  Tiranë 14 mars 11:08
  70.000 Lek
 • 3 foto
  Autobetoniere 1.5 deri nene 2.0 m3
  Makineri dhe inventare

  Autobetoniere 1.5 deri nene 2.0 m3

  Autobetoniere 1.5 deri ne 2m3 ne gjendje shume te mire ne shitje. Autobetonierja eshte vetengarkue

  Vlorë 14 mars 11:05
  3.500 €