• Qen shari femer per dhi. Apo per dhen

  Qen shari femer per dhi. Apo per dhen

  Orgjinal qen sharri femer mosha 2 vjeq osht per dhi por edhe per dhen bon se u rrit me dhen edhi e shes se sme nevoitet ma qmimi i diskutum flm.shum ngon osht e mir edhe per oborr shum zile e sakt osh

  150 €
  Mitrovicë
  12 janar 20:39
 • shes 3lop 1600€ orgjentisht

  shes 3lop 1600€ orgjentisht

  lopet jon ushqy bio

  1.600 €
  Mitrovicë
  12 janar 20:39
 • Pula berhame

  Pula berhame

  Shes 5 pula edhe 1 gjel

  Me Marrveshje
  Malisheve
  12 janar 20:39
 • 70 VEZ PULAVE SUSSEX

  70 VEZ PULAVE SUSSEX

  SHESUM VEZ PULAVE SUSSEX ME PORSI VEZET JON TE FRESKTA KEMI 27 PULA 4 XHELA KEMI 70 VEZ TE FRESKTA .NUMRI KONTAKT 044 272 326

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  12 janar 20:31
 • Shes kasht

  Shes kasht

  Dujt jan te mdhaj te preses polistroj jan ne garazh i kom per shitje 6000 mij duj . viber +38649479041

  Me Marrveshje
  Klinë
  12 janar 20:29
 • Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Mirëmbrëma, zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 189.000€ me n

  40 €
  Kllokot
  12 janar 20:27
 • SHITET SALLONI PER MESHKUJ

  SHITET SALLONI PER MESHKUJ

  shitet salloni gjithcka qe shihet ne foto pervec televizorit vetem 2 muaj te perdorura shitet per arsye emigrimi cmimi pak i diskutushem

  2.000 €
  Durrës
  12 janar 19:53
 • Frigorifer ekspozitor

  Frigorifer ekspozitor

  Shitet: Vitrinë ngrirje në gjendje të mirë pune dhe paraqitje. Çmimi i diskutueshëm në tel.

  Me Marrveshje
  Vlorë
  12 janar 19:53
 • Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Mirëmbrëma, zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 90.000€ me nj

  40 €
  Gjakovë
  12 janar 19:48
 • Tenda dhe karrike me qera

  Tenda dhe karrike me qera

  Japim tenda dhe karrike me qera per nevojtarë. Çmimi i diskutueshem prej rasteve Ju mirepresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 janar 19:38
 • Shiten pul e gjel

  Shiten pul e gjel

  Shiten pul e gjel

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 janar 19:31
 • Shitet lopa shterrp

  Shitet lopa shterrp

  Lopa është e re , dy pjellsh , bajm ndrrim me lop plle.

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  12 janar 19:31
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Ju doni të merrni një kredi për thyerjen e bllokimit, por Bankat, ju le të refuzimit të kërkesës suaj fotografi e ndarjet. Na kontaktoni: [email protected]

  10.000 €
  Klinë
  12 janar 18:52
 • Lop Bars

  Lop Bars

  She's lopen Bars 7muj,milet ende 2her ndit ngapak asht e urt e he's pa behane mundeni edhe ne viber

  1.200 €
  Gllogoc
  12 janar 18:33
 • Transportoj vetura nga EU në KS

  Transportoj vetura nga EU në KS

  Transportoj vetura nga EU në KS, pra në marrveshje me juve shkoj në vendin e caktuar ne EU dhe ju sjelli veturen në Kosovë, për cmimet dhe kushtet mund të flasim në telefon!

  500 €
  Pejë
  12 janar 18:29
 • Shiten shotat

  Shiten shotat

  Shiten shotat me pesh 2'5deri4kg ju mirpres ne gjdo koh qmimi i volitshem +37744715697..

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 18:29
 • Shiten shotat

  Shiten shotat

  Shiten shotat

  Me Marrveshje
  Viti
  12 janar 18:28
 • Shitet lopa

  Shitet lopa

  Shitet lopa asht bars qet 3-4 dit shtohet asht shum e mir per her te trent qetash shtohet

  1.100 €
  Lipjan
  12 janar 18:28
 • Shiten shotat

  Shiten shotat

  Shiten shotat

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 janar 18:28
 • Shitet Peshorja

  Shitet Peshorja

  Vaga eshte shum e mir,mat deri 100Kg.

  100 €
  Pejë
  12 janar 17:39
 • Posedojm te gjitha llijet e tavolinave te punes

  Posedojm te gjitha llijet e tavolinave te punes

  posedojm te gjitha llojet e tavolinave te puns me ftofje dhe pa ftofje 1metrshe dhe dy metersheme ftofje posedojm tavolina edhe pa ftofje ne te gjitha anet inox 1.50cm te gjitha jan italjane

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 janar 17:30
 • Posedojm te gjitha llojet e frrave te picave

  Posedojm te gjitha llojet e frrave te picave

  posedojm te gjitha llojet e furrave te picave ne gjendje te shkelqyer italjane me 4 pica me 6 pica dhe dy kateshe me 8pica (4+4) qmimi i diskutushem per me shum kontakto edhe ne viber +37744306143 ose

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 janar 17:30
 • Mzat 7 muj simentall

  Mzat 7 muj simentall

  Mzati ika 6 muj egjys asht simentall asht shum racemir 044245505 vajber 044245505

  690 €
  Gllogoc
  12 janar 17:30
 • Mbajtse per birr leng ose ver

  Mbajtse per birr leng ose ver

  Shes mbajtsen per leng birr ose ver anash qitet birra lengu ose vera kurse ne mes mbushet akull qmimi i arrsyshem per me shum kontakto edhe ne viber +37744306143 ose ipko +38643901440.

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 janar 17:29
 • Kredi të ofruar të holla të shpejtë

  Kredi të ofruar të holla të shpejtë

  Nevojë për të holla të shpejtë të kredisë ? Nëse urgjente për të (mjekësore, shpenzimet, kostoja e zëvendësimit të një automjet, të riparuar shpenzimet, etj) ose për një projekt më pak të rëndësishme

  Me Marrveshje
  Deqan
  12 janar 17:22
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber  (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Malisheve
  12 janar 17:20
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber  (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Leposaviq
  12 janar 17:15
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber  (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  50.000.000 €
  Graçanicë
  12 janar 17:12
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber  (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gllogoc
  12 janar 17:10
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber  (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Dragash
  12 janar 17:08
 • Rafte ekspozimi ne kuadrate

  Rafte ekspozimi ne kuadrate

  Shiten Rafte ekspozimi ne kuadrate shume pak te perdorura. Permasat 2.60m x 2.30m x 0.40m Cope 2 Cmimi 175€ secili

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 janar 17:08
 • BANAK FRIGORIFERI INOKSI ITALIAN 3 M

  BANAK FRIGORIFERI INOKSI ITALIAN 3 M

  SHITET BANAK FRIGORIFERI INOKSI ITALIAN 3 M ME LAVAMAN DYSH ME VESHJE DRURI ME SHTRROJE POSHTE I ARDHUR NGA ITALIA DHE I PAPUNUAR NE SHQIPERI CMIMI 250000 LEKE

  250.000 Lek
  Tiranë
  12 janar 16:53
 • Shiten Mbajtese rrobash celiku

  Shiten Mbajtese rrobash celiku

  Shiten Mbajtese rrobash celiku ne 2 kate per dyqan/ butik ne gjendje shume te mire. 1) Permasat 2.70m X 1.94m -> 3 cope gjithsej cmimi 225€ 2) Permasat 2.60m X 1.94m -> 2 cope gjithsej cmimi 1

  675 €
  Tiranë
  12 janar 16:53
 • Varese rrobash plastike

  Varese rrobash plastike

  Varese rrobash plastike me ngjyra te ndryshme. Gjithsej 2906 cope, cmimi 165€.

  165 €
  Tiranë
  12 janar 16:53
 • Shitet bubi 55€

  Shitet bubi 55€

  Bubi eshte mashkull 13muaj eshti i shtire i menqur dhe i dashtur per familjar mun te bej edhe ndrrim me diq tjeter Te interesuarit te me kontaktojn ne wiber : 049 132154

  55 €
  Mitrovicë
  12 janar 16:40
 • Sherues i semundjeve te shpines

  Sherues i semundjeve te shpines

  Bejm sherimin e unazave te shpines me an te nje ilaqi te gjith ata qe kan probleme te na kontaktojn ne viber 045628257

  Me Marrveshje
  Malisheve
  12 janar 16:38
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare.     Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 € të gjithë njerëzit seriozë jan

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 janar 16:38
 • Shitet Detelina

  Shitet Detelina

  Shes Detelinen

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  12 janar 16:38
 • Pula me pika shum Lir 4€ copa

  Pula me pika shum Lir 4€ copa

  Shes pulat me shumic dhe pakic 4ero copa knojsi 7ero shota 5ero me pika jan shum te mira vojn qdo dit ju mirpresim viber +37744879965

  4 €
  Rahovec
  12 janar 16:38
 • Gruni sivjetit

  Gruni sivjetit

  Shes gruniin e sivjetit , 10 euro 50 kg

  10 €
  Prishtinë
  12 janar 16:31
 • Furre buke, picash, byreku OKAZION

  Furre buke, picash, byreku OKAZION

  Furra eshte blere e re dhe eshte perdorur shume pak (duket dhe nga gjendja qe eshte). Punon vetem me korent dhe eshte shume ekonomike nga ana e harxhimit.Jane dy kate + dhome fermentimi+ impianti avul

  3.300 €
  Tiranë
  12 janar 15:53
 • Llaktofriz

  Llaktofriz

  Shes llaktofrizin ne gjendje te rregullt .Osht tre fazor per ma shum infoo kontakt viber

  Me Marrveshje
  Obiliq
  12 janar 15:39
 • Shiten piklajkat

  Shiten piklajkat

  Shes piklajka me qmim super te mire jan zogza gjindemi ne fshatin Kqiq i Madh te Mitrovices qmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  12 janar 15:30
 • OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  Oferta urgjente e kredisë për një vit të ri 2018. Mirëmëngjesi. Ju jeni një operator ekonomik ose një nëpunës civil, ju jeni një familje dhe keni nevojë urgjente për nevojat tuaja në fillim të këtij

  100 €
  Fushë Kosovë
  12 janar 15:21
 • SOB

  SOB

  Soba me 4 vatra

  Me Marrveshje
  Durrës
  12 janar 15:08
 • Shes lopen

  Shes lopen

  Shes lopen nje pjellshe eshte shum e mir

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  12 janar 14:42
 • Shitet dhe leshohet me qera lokali te Qafa me 106m

  Shitet dhe leshohet me qera lokali te Qafa me 106m

  Shitet dhe leshohet me qera lokali te Qafa me 106m2 çmimi i qeras: 1000Euro çmimi i shitjes: 200.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në: E-mail:

  200.000 €
  Prishtinë
  12 janar 14:42
 • Skara me plin

  Skara me plin

  skara eshte ne gjendje perfekte me keto dimenzione 50cm me 35 cm. extra viber +37745309455

  65 €
  Prizren
  12 janar 14:39
 • shes lopen me viq

  shes lopen me viq

  shes lopen me viq mashkull i jep 10 - 15 litra osht e mir e urt jepet ma garancion per ma shum informata na kontaktoni ne kete Nr 049 - 192 - 267 ju mirpresim

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  12 janar 14:28
 • Gas Generator MWM DEUTZ 685 KW Type. TBG 616 V 16

  Gas Generator MWM DEUTZ 685 KW Type. TBG 616 V 16

  The machine is in very good condition. Full service and control for safe operation have been performed. Оrigin - Germany. The engine is developed by a state-owned company in accordance with all the

  10.000 €
  Berat
  12 janar 13:53