• DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Rahovec
  21 shkurt 14:38
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  21 shkurt 14:29
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Shtime
  21 shkurt 14:29
 • MOLER   0.50m²

  MOLER 0.50m²

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 13:38
 • Maqina per dyer dhe drirare pvc dhe alumin

  Maqina per dyer dhe drirare pvc dhe alumin

  Shese maqina per dyer dhe dritare maqina te perdorta firm gjermane na kontaktoni ne kete +377 44 120 110

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 13:38
 • makina per PVCshes

  makina per PVCshes

  shes makina profesionale te reja PVC - GERA-- - TEHA - BURMASJINA dhe te gjitha llojet e tjera me porosi bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega. astra.calibra.banesa

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 13:28
 • Dy cadra te medha

  Dy cadra te medha

  shes cadra lokali.te perdorura ne gjendje shume te mire 200 mije leke secila.kam dhe pese skelete cadrash pa cope 100 mije leke secila

  10.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 12:53
 • Makineri Luciduse

  Makineri Luciduse

  Makineri luciduse per servise zdruktar Marca: NASA Modeli:SANDY Makinerit jan te reja mund ti shikoni Per zhdo info keni email ose numrin e telefonit

  400 €
  Vlorë
  21 shkurt 12:53
 • Shiten 15 copa veze te pulave Brahama

  Shiten 15 copa veze te pulave Brahama

  Shiten 15 copa veze te pulave Brahama gold Brahma gold blu Brahama lemon dhe Bso pulat gjeli lemon sples

  2 €
  Prishtinë
  21 shkurt 12:39
 • SERVIS PER QELSA

  SERVIS PER QELSA

  Shumezimin e te gjitha llojeve te celesave klasic dhe me kode hapjen zhbllokimin e dyerve te blinduar hapjen e veturave pa demtime sherbime edhe ne teren TAGS: Dyrt, Dyrt , Qelsat , Qils

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:39
 • Servis i qelsave

  Servis i qelsave

  shumezimin e qelsave te thjesht dhe me kode hapjen e veturave pa demtim kur ngelen mbyllur zhbllokimin e dyerve te blinduara perforcimin e dyerve me brava extra plus riparimin e te gjitha llojeve t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:39
 • Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Pist me vetura qe perplasen komplet me 23 vetura prodhim francez Tren per femij 15 vende prodhim italian i ri 1 vit i perdorur Mates force (Boks) cop 3, 6 muaj te perdorur Lodra te tjera per te fitua

  10 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:38
 • Shitet Lokal Caffe Miri+Banes 4 dhomshe ne Prizren

  Shitet Lokal Caffe Miri+Banes 4 dhomshe ne Prizren

  Adresa: Tek Lorik Center në Prizren . Shitet/ Jepet me qera : Banese dhe Lokal ( Caffe Bar Miri). *****Lokali Caffe Miri , sip. netto 165 m2******* - Inventar modern lux i kompletuar, me afro 200

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 11:38
 • Shitet Qeni

  Shitet Qeni

  Shes Qenin te races Argetines Dogo Argetino,eshte i mesuar mir dhe eshte i vaksionuar 2her,qeni eshte 7Muaj i ka, Per ma shum lajmro Viber +38649545045 Ipko. 049/545-045

  229 €
  Ferizaj
  21 shkurt 11:38
 • Servis i qelsave

  Servis i qelsave

  shumezimin e te gjitha llojeve te qelesa elektronik dhe klasik riparimin-servisimin e te gjith moduleve pilotave hapjen e dyrve -zhbllokimin hapjen e veturave kur mbesin mbyll pa demtime Dyrt,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:37
 • Bejm transportin e qymyr

  Bejm transportin e qymyr

  Bejm transportin e thengjillit - qymyr te njom dhe te that ne gjith teritorin e kosoves per mashum 044422323

  Me Marrveshje
  Obiliq
  21 shkurt 11:37
 • Depo me qera 6km jasht Prishtines

  Depo me qera 6km jasht Prishtines

  jap me qira depoja nakambetur edhe vetem ni depo ka 1250m2 pa asni stub ne midis dhe ka parking te mjaftushum ,sistemin e te zjarit, ,trafon e vete, etj. ipershtatshum per qdo veprimtari depoja gji

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:34
 • Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës

  Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës

  Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës Agjensioni REALCON ne Prishtinë Tel: Viber Kontakt 0037745/882-888 049-405-591 e mail: [email protected] Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:33
 • dhit

  dhit

  Shes 2dhi dhe 1 cap

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:32
 • Aparat per makiato

  Aparat per makiato

  Aparati esht me servis te krym punon prefekt

  450 €
  Klinë
  21 shkurt 11:32
 • Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, of

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:29
 • Makine për ABS Holzher 1436

  Makine për ABS Holzher 1436

  Makine per ABS e markes HolzHer 1436 ne gjendje shumë te mire pune.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:28
 • Makine per lidhjen e paketave

  Makine per lidhjen e paketave

  Makine per lamine e industrise paketimit eshte automatike. Kemi disa lloje makinash per paketim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:28
 • Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  shitet pajisje qe ben te gjitha llojet e riparimeve ne argjendari . e ardhur nga amerika . esht ne gjendje perfekte . e vitit 2015. shitet per arsye emigrimi.

  Me Marrveshje
  Berat
  21 shkurt 10:54
 • Shitet lokali 41m2 ne rrugen kryesore ne Arberi

  Shitet lokali 41m2 ne rrugen kryesore ne Arberi

  Shitet lokali 41 m2 ne rrugen kryesore perball Hotel Adria ne lagjen Arberia. Lokali eshte i gatshem per pune dhe ploteson te gjitha kushtet, ka ngrohje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtat

  55.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:39
 • GURËGDHËNDES Gurit&Drunit

  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit

  Punojm Permendore,Lapidar,Varreza,shkall,kuzhina,parmak dritareve,praxhe per dyrë,etj te gjitha nga graniti natyral me garencion 5vite per punen tonë. Sherbime funeral Transport kufomave, Arkivole,pir

  450 €
  Pejë
  21 shkurt 10:29
 • Autolarje nga Gjermania

  Autolarje nga Gjermania

  Auto larje te gjitha te ardhura nga Gjermania. 049145804

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:29
 • Shitet Biznesi (Okazion)

  Shitet Biznesi (Okazion)

  Shitet biznesi "Novis Bar&Lounge" . Siperfaqja 180m2 , kati 2 me verande shitet per arsye emigrimi . Xhiroja ditore e kenaqshme , 40 metra larg gjimnazit ALEKS BUDA Nr tel :0699636740

  600.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 09:55
 • NADI INKUBATOR 66 VEZ AUTOMATIK

  NADI INKUBATOR 66 VEZ AUTOMATIK

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori automatik Kapaciteti 66 veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerman, i montum me paisje profesionale per inkubator,posedon termostat digjital me 0.1C precizitet

  130 €
  Rahovec
  21 shkurt 09:48
 • Worvek vez 1.5 euro copa

  Worvek vez 1.5 euro copa

  Viber +38649338863

  2 €
  Rahovec
  21 shkurt 09:42
 • Shitet Rotfajlleri

  Shitet Rotfajlleri

  Qeni esht shum i mir per familje ma shkur ska behane kush osht i interesum edhe ndrrim boj

  Me Marrveshje
  Lipjan
  21 shkurt 09:42
 • NADI INKUBATOR 88VEZ

  NADI INKUBATOR 88VEZ

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne gypat plastik) Kapaciteti 88 veze prodhimi vendor i

  120 €
  Rahovec
  21 shkurt 09:41
 • NADI INKUBATOR 66 VEZ

  NADI INKUBATOR 66 VEZ

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne gypat plastik) Kapaciteti 66 veze prodhimi vendor

  100 €
  Rahovec
  21 shkurt 09:40
 • Paisje per restorante

  Paisje per restorante

  shesim paisje te reja per restorante dhe fast food gjindemi perballe ETC ne Ferizaj wiber : +37744205539

  Me Marrveshje
  Leposaviq
  21 shkurt 09:28
 • TRANSPORT ME BYLYK

  TRANSPORT ME BYLYK

  Transport me bylyk per hekur dhe materjale me gjatsi der ne 12..13 m te gjata Transport mallrash te ndryshem me vinv 2800kg disponoj dhe mjete tj vinc mete madh Sherbim me kamjon vinc per xhdo lloj p

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 08:53
 • Objekt ne shitje ne hyrje te Graqanices

  Objekt ne shitje ne hyrje te Graqanices

  Objektë ne shitje ne hyrje te Graqanices,posedon 5000m2, vetem ndertimi i vrazhd, 4-katshe me podrum, me 37 ari tok me gjithë objekt. 74 metra ballin ne rrugë kryesore. cmimi 790.000 euro N.SH "Or

  790.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:37
 • SHITET MZATI BARDH E KUQ VIBER

  SHITET MZATI BARDH E KUQ VIBER

  Mzatiasht i lshun ne fush per mish garantoj qe asht kfalitet per kush e ka me pre mujna me thirr kaspin e pren ne oborr temin viber+38649649868

  650 €
  Lipjan
  21 shkurt 08:33
 • Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Pse po pret ? Behu edhe ti me faqe ne facebook me Pelqime te gatshme pa ja nisur prej 0 , Investo pak per faqe ne facebook dhe fito shum , Ti qe ke resturant, Firm, biznis etj na kontakto dhe porosit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:30
 • FASADER VELLEZRIT XHEMAJLI PRANOJM VETURA

  FASADER VELLEZRIT XHEMAJLI PRANOJM VETURA

  kryem keto pun termoizolim fasada glet knauf renovim suvatim ndertim tel.044-362-483 049-871-759 pranojm vetur me kompenzim qmimi me marrveshje flm per mirkuptim add [email protected]

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 07:38
 • Inkubator

  Inkubator

  Shesim inkubator per 112 veze..Fullautomatik.

  150 €
  Lipjan
  21 shkurt 06:28
 • Roleta dhe Perde

  Roleta dhe Perde

  Produktet që i punojme dhe i ofrojm klienteve: - Perde Shiritore - Perde Zebra - Perde Rolle - Roleta Veneciane - Roleta Klasike të jashtme AL & PVC - Dyer Harmonikë etj. Për të gjitha punet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 01:38
 • Inventar per market

  Inventar per market

  Shiten raftat dhe 2 friza per market per Me shum ne tel 049493494

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 01:29
 • Moler : Ngjyra,Fasada,Glet,Knauf,Dekorime.etj

  Moler : Ngjyra,Fasada,Glet,Knauf,Dekorime.etj

  MOLER Profesional , bëjm ngjyrosje te banesave , lokaleve , dhomave, zyreve , objekteve , etj, si dhe renovime te objekteve shtepive , dekorime te zyreve,shtepive ,dhe pun me dizajne sipas porosis,

  Me Marrveshje
  Podujevë
  21 shkurt 00:28
 • Solarium ergoline 500

  Solarium ergoline 500

  Jon 2 Solariuma funktionale. Kan ardh prej svizzres Qmimi per 1 cop 2000€ Qmimi per 2 copa 3000€ Kom edhe gjitha tjera sena (shum mall) ne shitje Bizikla tfitnessit, makina me nga (laufband), billi

  3.000 €
  Gjilan
  21 shkurt 00:28
 • THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te ko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te ko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Shitet Ndrohet Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Shitet Ndrohet Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Shitet lokali afarist tek qendra tregtare e Dardanis afër postës kryesore me siperfaqe 87m2 dhe 150m2 teras. Lokali është tërësisht funksional në gjendje pune me të gjitha mjetet e nevojshme Kontakt

  136.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Shitet lokali afarist tek qendra tregtare e Dardanis afër postës kryesore me siperfaqe 87m2 dhe 150m2 teras. Lokali është tërësisht funksional në gjendje pune me të gjitha mjetet e nevojshme Kontakt

  136.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Ptbulla

  Ptbulla

  Shes 2 pitbulla ka 9muj jan ndashi per jeshi nashi per luftra baj Edhe ndrrim me Shka tum konevnon

  300 €
  Shtime
  20 shkurt 23:38
 • PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD TE NDRYSHEM ,PRANOJME EDHE POROSI QE JUVE JU DUHEN. TEL 044 205 539 inoks inox rosfraj rostfrej kuzhina gastronomia

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 23:28