• shes mshtjerren shterrp baj ndrrim me lop

  shes mshtjerren shterrp baj ndrrim me lop

  shes mshtjerren asht eraces tmir per brisk kush eka apo me majt asht emir shum po pom vyn lop per tamel baj ndrrrim me lop viber 049_793_283

  700 €
  Gllogoc
  Sot, 10:41
 • Shpime bunarve me gypa plastikes 044/49 353 555

  Shpime bunarve me gypa plastikes 044/49 353 555

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Sot, 10:41
 • Oferta e kredisë ndërmjet private dhe serioze

  Oferta e kredisë ndërmjet private dhe serioze

  Përshëndetje, Për këdo që ka nevojë për financim për të bërë një blerje: shtëpi, makinë, për krijimin e një biznesi, për nevoja personale, pa dyshim. I jap kredi personale nga 1,000 € në 900,000 €

  1 €
  Peqin
  Sot, 10:41
 • SHPIME BUNARVE PILOTAV ANKERAV. 049222400

  SHPIME BUNARVE PILOTAV ANKERAV. 049222400

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:40
 • SHPIME BUNARVE PILOTAV ANKERAV ETJ 049222400

  SHPIME BUNARVE PILOTAV ANKERAV ETJ 049222400

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME GYPA BETONIT DERI 40 METRA THELLSI ME GYPA PLASTIKES DERI (500) METRA THELLSI ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:40
 • CAJA COMPNY BEJME HAPJEN E BUNARVE

  CAJA COMPNY BEJME HAPJEN E BUNARVE

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTIKES deri 500 metra thellsi -NE BEJM EDHE SHPIMIN E PILOTAVE.
 SHPIME PER NXEMJE GJEOTERMALE SHPI

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:40
 • Shpime bunarve me gypa plastikes. 049 222 400

  Shpime bunarve me gypa plastikes. 049 222 400

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Sot, 10:39
 • Loan offer between particular serious and fast

  Loan offer between particular serious and fast

  Hello Madam/Sir Offers of loans of money of 1000 - 900.000 to all persons able to repay me with an interest rate of 2 - 4% repayable over a period between 1 years and 25 years. Here are the areas in

  1 €
  Klinë
  Sot, 10:38
 • Shitet mzati 9 muj

  Shitet mzati 9 muj

  Shitet mzati 9 muj. osht i races , qmimi i diskutushum, per mashum kontakt 044353513

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 10:38
 • BEJM HAPJEN E BUNARVE 044/49 353 555/ 049 222 400

  BEJM HAPJEN E BUNARVE 044/49 353 555/ 049 222 400

  BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) ME THELLSI DERI (800) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" poashtu edhe me gypa te betonit 1 meter gjersi deri 40 metra thellsi dhe me gyp

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Sot, 10:29
 • SHPIME BUNARVE ME GYPA PLASTIKES 044/49 195 877

  SHPIME BUNARVE ME GYPA PLASTIKES 044/49 195 877

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 10:29
 • SHPIME BUNARVE ME GYPA BETONIT DHE PLASTIKES

  SHPIME BUNARVE ME GYPA BETONIT DHE PLASTIKES

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Obiliq
  Sot, 10:29
 • SHPIME BUNARVE ME GYPA BETONIT DHE PLASTIKES

  SHPIME BUNARVE ME GYPA BETONIT DHE PLASTIKES

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Klinë
  Sot, 10:28
 • SHPIME BUNARVE ME GYPA BETONIT DHE PLASTIKES

  SHPIME BUNARVE ME GYPA BETONIT DHE PLASTIKES

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Rahovec
  Sot, 10:28
 • Pula Brahma Gold

  Pula Brahma Gold

  Shes Pula Brahma Gold. Mosha: 8 muajshe. Shitja mund te behet edhe ndarazi. Viber: + 386 49 644 877 Ju Faleminderit.

  180 €
  Podujevë
  Sot, 10:28
 • Bejme Hapjen e BUNAREVE ne te gjitha TERENET

  Bejme Hapjen e BUNAREVE ne te gjitha TERENET

  Bejme Hapjen e BUNAREVE ne te gjitha terenet me te gjitha dimensionet standarte Bejme Hapjen e PILOTAVE Bejme Shpime per NXEMJE GJEOTERMALE 044 195 877 044 353 555 049 353 555

  40 €
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • SHPIME BUNARVE ME GYPA PLASTIKES 044/49 195 877

  SHPIME BUNARVE ME GYPA PLASTIKES 044/49 195 877

  CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dime

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:28
 • Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, paguaj faturat, investimet, kredi studimore d

  500.000.000 €
  Kamenicë
  Sot, 10:14
 • Shitet lokali te Qafa

  Shitet lokali te Qafa

  Lokali gjendet tek qafa (karshi postes) , lokali posedon 61.5 m2 . Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN tel: +377 45 912 721 email: [email protected] Gjindemi perballe S

  125.000 €
  Prishtinë
  Sot, 09:55
 • SHITET LOKALI NE QENDER TREGTARE BREGU I DIELLIT

  SHITET LOKALI NE QENDER TREGTARE BREGU I DIELLIT

  Shitet lokali me 35.8 metra katrore ne qender tregtare te Bregu i Diellit. Lokali posedon depo dhe banjo me te gjitha nyjet sanitare. Lokali gjindet ne katin e 2 dhe eshte i leshuar me qira. Cmimi

  80.000 €
  Prishtinë
  Sot, 09:54
 • Paisje per market

  Paisje per market

  Shiten : 1. Rafte marketi, te pershtateshme per siperfaqe 60 m2 (model italian). 2. Fregorifer muri (freskus). 3. Fregorifer ngrires 4. Banak elektronik (kase). 5. Prerse (proshute, djathti, etj.) 6

  350.000 Lek
  Fier
  Sot, 09:53
 • Shitet Lokali (35 m2) ne Qender te Qafa,Kati I

  Shitet Lokali (35 m2) ne Qender te Qafa,Kati I

  Shitet lokali te Qafa ,mbi dyqanin ''Emporium'' perballe ''Adria 7''. Siperfaqja : 35 m2. Pamje nga parkingu. I renovuar komplet . Lokali posedon dokumentacion te rregullt (qertifikate pronesie). Kat

  73.500 €
  Prishtinë
  Sot, 09:38
 • Mshtjerra

  Mshtjerra

  Shitet mshtjerra mundesi ndrrimi me lop

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  Sot, 09:38
 • Viqi

  Viqi

  Shitet mushtjerra 8muajsh qmimi me marrveshje per me shum ne chat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:30
 • RESNE PONUDBE 48 UR (stefan.korcon@gmail.com )

  RESNE PONUDBE 48 UR ([email protected] )

  Resne ponudbe 48 ur Strinjam se, da vam pomaga pri kolicini, ki sega od 5.000 € do 900.000€ E-pošta: [email protected]

  14.000.000 €
  Partesh
  Sot, 09:16
 • Inkubator per zogj transport gratis ne Shqiperi

  Inkubator per zogj transport gratis ne Shqiperi

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne shkopinj plastik) Kapaciteti 66.88.132.176 veze pro

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 08:53
 • Inkubator per zogjt transport gratis ne Shqiperi

  Inkubator per zogjt transport gratis ne Shqiperi

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne shkopinj plastik) Kapaciteti 66 88.132.176 veze pro

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 08:53
 • Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 08:32
 • Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Sot, 08:32
 • Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 08:32
 • viqi mzatin mzet viq

  viqi mzatin mzet viq

  shes mzatin o 11 muj muj osht i races simentall o i mir mi majt edhe per lop po edhe mi pre garantoj per cilcin e mishit qmimi me marrveshje shitet me kg

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 08:31
 • Inkubator 132 vez

  Inkubator 132 vez

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne gypat plastik) Kapaciteti 132 veze prodhimi vendor

  140 €
  Rahovec
  Sot, 08:30
 • Inkubator 176 veze

  Inkubator 176 veze

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori 176 vez Kapaciteti veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerman, i montum me paisje profesionale per inkubator,posedon termostat digjital me 0.1C precizitet gjith

  160 €
  Rahovec
  Sot, 08:30
 • Shitet Lopa

  Shitet Lopa

  Shitet Lopa mund ta shifni foto per me shume munde te kontaktoni edhe ne nr e me poshtum: viber:+37745567023

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Sot, 08:29
 • Inkubator full automatik

  Inkubator full automatik

  Shes inkubatorin full automatik me kapacitet prej 528 vo per mashum informata kontakto në nr tele

  600 €
  Mitrovicë
  Sot, 07:38
 • Financimi dhe shërbimi i kreditimit ndërmjet indiv

  Financimi dhe shërbimi i kreditimit ndërmjet indiv

  Përshëndetje, unë jam një individ dhe ofroj kredi për këdo që ka karakter të mirë dhe që ka një burim të të ardhurave mujore. Unë ofroj midis 3000 dhe 9 000 000 Euro me një normë interesi prej 3% mbi

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 06:28
 • Ofrohet lokali 65m2 per shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 65m2 per shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 65m2 per shitje ne Ulpiane. Lokali gjendet ne qender perball fakulltetit. Lokali gjendet ne katin e 1=re 049406434/049157113/044556777 Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne faceboo

  198.000 €
  Prishtinë
  Sot, 02:28
 • Salle PS3/PS4

  Salle PS3/PS4

  Shitet salle e kompletuar 3 PS3 4 PS4 7 TV 50"

  5.000 €
  Tiranë
  Sot, 01:08
 • Bejmë rregullimin e Murit te gjall

  Bejmë rregullimin e Murit te gjall

  Bej Rregullimin e kopshtit me Profesionalizem , dhe mirembajtje te kopshtit shtepiak per sezonen Pranvere < > Vere... Eshte fjala per kopshtin e njejte si ne Foto... Per informata shtese ju

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:28
 • Playstation Shitet

  Playstation Shitet

  8 Playstation 4 , 5 Playstation 3 , 10 TV FULL HD SONY , 10 Kauqa 6 tabure , 1 Tavolin Biliardo 7she, 1 Drita e Biliardos, 1 Shank , 1 Compjuteri me program , 4 Kamera per vezhgim dhe ingjizim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:25
 • MOLER NGJYROSJE 0.5m² +37744271219

  MOLER NGJYROSJE 0.5m² +37744271219

  OFROJM SHERBIME PROFESIONALE ME NJE STAF PROFESIONAL PER NGJYROSJE TE BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE DEPOVE ETJ. NUK KENI NEVOJ TE LESHONI BANESEN APO TI MBULONI MOBILET APO TI LARGONI ATO SEPSE

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 23:39
 • 3 viqa

  3 viqa

  3 viqa

  Me Marrveshje
  Obiliq
  Dje, 23:28
 • Bub

  Bub

  Munt te shkruani ne viber

  200 €
  Klinë
  Dje, 22:37
 • Financimi GLOBAL - KREDIT 24

  Financimi GLOBAL - KREDIT 24

  Global Finance një sektor ndërkombëtar nis produktin e saj të ri të vitit CREDIT 24 !!!! Ju jeni duke kërkuar për financim ku një përforcim i kapitalit tuaj është kjo për ju. Financimi Global jep hua

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Dje, 22:37
 • shes urgjent

  shes urgjent

  shes lopen me viq urgjent ka pjell qe 2 dit

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:36
 • Shes lope 2 muj bars , viber 049707549

  Shes lope 2 muj bars , viber 049707549

  Shes lopen qe 2 muj dite bars eshte pa behane 8 litra tamel me garanci , mund te kontaktoni edhe ne viber .

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 22:33
 • Ipet me qera

  Ipet me qera

  Objekti ipet me qera i pershtshem per mekanik limari e tjer

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Dje, 22:33
 • shes duj sane

  shes duj sane

  shes duj sane shum te mir ju mir press

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 22:33
 • agjension transportues

  agjension transportues

  transportojm gjesende te ndryshme me kamionet gjendemi ne prishtin qmimi sipas marveshjes ne baz te lokacionit mund te na kontaktoni edhe ne viber 38349664644

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 22:33
 • Llaktofriz

  Llaktofriz

  Shes llaktofrizin 520 litra ne gjendje te rregullt pune bej ndrrim me llaktofriz me te madhh

  1.250 €
  Pejë
  Dje, 22:32