• Lavarest

  Lavarest

  lavatest ne gjendje te mire pak i perdorur

  30.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 13:08
 • Tavolina dhe karrige

  Tavolina dhe karrige

  Okazion 4 komplete tavoline te kompletuara me karrige ne gjendje pothuajse te reja shiten per arsye mosperdorimi 600 mije leke te vjetra

  60.000 Lek
  Vlorë
  Dje, 12:53
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Email: [email protected] keni nevojë për ndihmë për projektin e pasurive të paluajtshme, duke krijuar biznesin tuaj, ri-mbledhni aktivitetin tuaj personal, keni dëshirë për të arritur, kon

  Me Marrveshje
  Sarandë
  Dje, 12:30
 • Shitet mshtjerra

  Shitet mshtjerra

  Shes mshtjerren oshte e mir han ballgur shka ti qitsh qmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 12:28
 • Shes lopen per mish

  Shes lopen per mish

  Shes lopen per mish ka edhe tamel per ma shum na kontaktoni ne nr 049/638/107 viber +386/49/638/107 ...

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 12:28
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  në po ju dërgoj këtë mesazh në mënyrë që t'ju jap një dorë dhe ju mbështesni në vështirësitë tuaja financiare. Në të vërtetë bëj kredi midis individëve për njerëzit që janë në nevojë ashtu si ju, p

  100 €
  Mirditë
  Dje, 12:23
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Vlorë
  Dje, 12:19
 • Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  Dje, 11:53
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Malësi e madhe
  Dje, 11:30
 • PULA

  PULA

  SHITEN PULA 4 PULA E 2 XHELA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:28
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Përmet
  Dje, 11:27
 • TAVOLINE FRIGORIFER LEVIZESE

  TAVOLINE FRIGORIFER LEVIZESE

  SHES NJE TAVOLINE LEVIZESE TE RE,PER RESTORANTE ,FRESKIE,PER FRUTA,SALLATURINA,PASTICERI.PUNUAR ME DRU ,TERMOSTAT DIGITAL.OKAZION ME CMIM NEN KOSTO.

  400 €
  Durrës
  Dje, 10:53
 • Paisjet per internet gaming

  Paisjet per internet gaming

  Shiten paisjet e nje salle internet gaming. salla perbehet nga 30 pastacione , 30 karrike, banak serveri, 25 kompjuter. 13njesi hp pro procesor g2020,ram 6 gb ddr3, gtx 750 ti 2gb ddr5. 5njesi hp qomp

  10.000 €
  Tiranë
  Dje, 10:53
 • karrige tavolina

  karrige tavolina

  shes 10 karrige shume te forta druri me lekure dhe sfungjer si kolltuk 2000 lek copa. shes 8 tavolina druri te zeza te reja pa perdorura 70x70 4000 lek copa

  2.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 10:53
 • Frigorifer PRESTIGE, freskues

  Frigorifer PRESTIGE, freskues

  Shitet frigorifer PRESTIGE, kollone, freskues. I perdorur, por ne gjendje te mire pune. SHITET per arsye se mbyllet aktiviteti. Cmimi 100 euro i padiskutueshem.

  100 €
  Tiranë
  Dje, 10:53
 • Lop bars 25 litra qumsht

  Lop bars 25 litra qumsht

  Shes lop hars 25litra qumsht

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 10:32
 • Lop bars 25 litra qumsht

  Lop bars 25 litra qumsht

  Shes lop bars 25 litra qumsht

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 10:32
 • Shitet mzati

  Shitet mzati

  Shitet mzati I kulloses

  700 €
  Mitrovicë
  Dje, 10:28
 • lepura

  lepura

  belgian giant rabbits.Shes lepurin femer, 8 muajshe e cila per disa dite do te pjell....Preluzhje,comuna Vushtrri...045 622 848 viber +38164 4450 285

  50 €
  Vushtrri
  Dje, 10:28
 • ELEKTRO SERVIS BANI

  ELEKTRO SERVIS BANI

  ELEKTRO SHERBIME INSTALIME ELEKTRIKE MIRMBAJTJE SERVISIME TE APARATEVE MONTIME E SHUM SHERBIME TJERA

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 10:28
 • ELEKTRO SERVIS BANI

  ELEKTRO SERVIS BANI

  Elektro sherbime Mirmbajtje elektrike Riparime Servisime Montime Dhe shum sherbime tjera

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 10:27
 • Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  Dje, 09:08
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  500 €
  Gramsh
  Dje, 09:02
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Durrës
  Dje, 09:00
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Delvinë
  Dje, 08:59
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Bulqizë
  Dje, 08:57
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Berat
  Dje, 08:55
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  199 €
  Skrapar
  Dje, 08:50
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  Me Marrveshje
  Kolonjë
  Dje, 08:45
 • Laser per nivelizim

  Laser per nivelizim

  Laseri ne gjendje shume te mire, cmimi sipas marreveshjes...

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 08:31
 • SKELE ME QERA

  SKELE ME QERA

  Montimin dhe Demontimin e Skeleve per 1 Euro ne m2. Gjakove Deqan Rahovec dhe Peje.

  1 €
  Gjakovë
  Dje, 08:29
 • A&M produksion Xhirime dasma profesionale

  A&M produksion Xhirime dasma profesionale

  Produksioni A&M ofron xhirime profesionale të: ● Ahengjëve familjare ● Dasma ● Syneti ● Fejesa ● Konferenca shkencore ● Aktivitete të ndryshme ● Party ● Ditëlindje ● Organizime s

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 08:08
 • Keni nevojë për një hua

  Keni nevojë për një hua

  A keni nevojë për rifinancim? Nëse po, problemi juaj është gjysmë i zgjidhur. Becaus i huadhënës i amortizuar I ofroj fonde për njerëzit me tarifa të ulëta. Nëse jeni në ndonjë mënyrë në nevojë për fo

  6.767 €
  Pukë
  Dje, 07:53
 • Shes gjelin

  Shes gjelin

  Shes gjelin austra white me qmim te volitshemose ndrrim me dy pula

  20 €
  Gjilan
  Dje, 07:29
 • Shes viqin

  Shes viqin

  Shes. Iqin femen asht e mir edhe per mar i ka tre muj ju mir pres

  340 €
  Klinë
  Dje, 07:28
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  500 €
  Gjakovë
  Dje, 07:06
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  500 €
  Zveçan
  Dje, 07:04
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  100 €
  Suharekë
  Dje, 07:02
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  100 €
  Shterpcë
  Dje, 07:00
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  Me Marrveshje
  Graçanicë
  Dje, 06:53
 • Qift dhelprash

  Qift dhelprash

  2 dhelpra mashkull dhe femer te rritura ne kushte shum te mira te afta per shumim

  600 €
  Lezhë
  Dje, 04:53
 • ofertën dhe financimin e kredisë

  ofertën dhe financimin e kredisë

  Ne kemi një kompani financiare në partneritet me investimet e ndërsjellta të kredive të bankave të përgjithshme (CMIBG) e cila ofron kredi dhe financime që variojnë nga 2000000 € në 5000000 € me një n

  Me Marrveshje
  Novoberdë
  Dje, 00:38
 • Makin për saldimin e qeseve të Aluminit

  Makin për saldimin e qeseve të Aluminit

  Shes makinen per saldimin e qeseve të aluminit.Makina ësht shum e pëtshtatshme për një prodhim të vogel familjar për saldimin e qeseve.Me makin vjen edhe një sasie prej 20kg qeseve të aluminit.Të cila

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 00:38
 • auba per skar

  auba per skar

  shitet auba per skar.me dimensione 2m e gjat .1m e gjer.40 cm e fell.inox e gatshme per pun.

  270 €
  Prishtinë
  Dje, 00:38
 • furra me avull

  furra me avull

  furr me avull( konventomat) manual dhe komore automatike ne gjendje te shkelqyer,vishew gjermane.e gatshme per pun.ideale per pjekurina krosane,lisnato,byreka,kifle,embelsira, mish etj.

  1.600 €
  Prishtinë
  Dje, 00:28
 • oferta e kredisë me normë interesi të ulët

  oferta e kredisë me normë interesi të ulët

  Përshëndetje, Aplikoni tani për të marrë ofertë reale konkurruese të kredisë !. nuk ka detyrime! norma e interesit prej 3.% ju mund të merrni financimin e dëshiruar që ju nevojitet. na kontaktoni p

  1.000.000 €
  Kamenicë
  22 nëntor 23:53
 • Shiten viçat

  Shiten viçat

  Shes viçat shum te kualitet dhe te hes viçat jepen me garancion, mund te na shkuani ne viber +37745548885.

  Me Marrveshje
  Obiliq
  22 nëntor 23:38
 • Pajisje për frizere

  Pajisje për frizere

  Shiten pajisjet per frizere : Larese per floke; 200 euro Karrike hidrualike ;150 euro Bojler;. 30 euro Pajisjet jane shum pak te perdorura,ne gjendje shum te mire dhe jane prodhim zvicrran. Shiten nd

  380 €
  Prishtinë
  22 nëntor 23:38
 • Kamjonet

  Kamjonet

  Shes kamjoneten e sapo e ardhur nga gjermania Dizel turbo 1995 e doganuar.

  3.000 €
  Lipjan
  22 nëntor 23:29
 • Shitet biznes marangozi,mobileri

  Shitet biznes marangozi,mobileri

  Shitet biznes mobilerie,cdo gje gati me te gjitha veglat e duhura qe nga trapanet e deri te makinerit e medha si 1)sharre e madhe me hapje 3.6m , 2)seganaster(sharre shirit) per prerje ne forme harku

  Me Marrveshje
  Vlorë
  22 nëntor 22:53