• Lëshohet lokali me qera në Qender me 20m2

  Lëshohet lokali me qera në Qender me 20m2

  Lëshohet lokali me qera në Qender me 20m2 çmimi:300Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në: E-mail:[email protected] ose Agjencioni YLLI

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 12:28
 • gjela Orpington

  gjela Orpington

  Shes kta dy gjela orpington, 8 muajsh jan

  25 €
  Prishtinë
  Sot, 12:28
 • Biznesi ne gjenje pune furre buke

  Biznesi ne gjenje pune furre buke

  Shitet biznesi dhe dyqani 80m2 me paisje dhe me klientel furre buke

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 11:53
 • Kerkohet Kuzhinier,Kamarier dhe Banakier

  Kerkohet Kuzhinier,Kamarier dhe Banakier

  Kerkohet Kuzhinier,Kamarier dhe Banakier me eksperience.Lokali ndodhet prane shkolles. "Harry Fultz".Te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 11:53
 • NSH.

  NSH. "JURISTI"- Shitet lokali prej 100 m2

  NSH. "JURISTI"- Shitet lokali prej 100 m2 Lokali gjendet në fillim të rrugës për Nerodime përball furrës së bukës Oreksi. Lokali është shumë i përshtatshëm për ushtrimin e aktivieteve afariste, pos

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 11:29
 • Shesim duj sane dhe kasht

  Shesim duj sane dhe kasht

  Shiten 300duj sane dhe 80duj kasht. Sana eshte te kualitetit shum te mir. Qmimi eshte shum i volitshum.Ju mirpresim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:29
 • A-05 Shitet lokali te Santea 98.000€

  A-05 Shitet lokali te Santea 98.000€

  Lokali gjendet te Santea (te Emona market) afer ish kafenes "Mriz" Posedon : 66m2 neto KODI : A05 Viber: +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 049 / 578 - 555 E-mail: [email protected] Web: ww

  98.000 €
  Prishtinë
  Sot, 11:28
 • Peshore Elektronike IS&KAM Company

  Peshore Elektronike IS&KAM Company

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 10:53
 • Peshore Elektronike per Markete

  Peshore Elektronike per Markete

  Bejm Shitjen e peshoreve si dhe Servisim e tyre Peshore Elektronike per markete me kapacitet 6 kg 15 kg 30 kg Mund te mermorojn deri 250 artikuj Punojn ne temperature -10°C ~ +40°C Bateri deri ne 40h

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 10:53
 • PESHORE ELEKTRONIKE TE GJITHA LLOJEVE DHE KAPACI..

  PESHORE ELEKTRONIKE TE GJITHA LLOJEVE DHE KAPACI..

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 10:53
 • Peshore Elektonike IS&KAM Company sh.p.k

  Peshore Elektonike IS&KAM Company sh.p.k

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 10:53
 • lop

  lop

  she's lop qumshtore lopa asht emir ushtu qe 3muj tamel ika 15litra sod asht eurt

  850 €
  Viti
  Sot, 10:40
 • Zogj me shumice

  Zogj me shumice

  Shes zogj me shumice dhe pakice te racave Amrock Piklajka, e raca te ndryshme te perzier, cmimi 0.80 EURO

  1 €
  Suharekë
  Sot, 10:39
 • mbretëreshë Bletë Kranjska

  mbretëreshë Bletë Kranjska

  Zgjua "Tijana" shitur cilësi mbretëreshat rinj fekonduar në vitin 2017 vit nga 15 maj deri në mesin e gushtit; dmth. gjithe sezonit. Ne të fillojë me kontraktimin për sezonin e ardhshëm bletarisë. Për

  7 €
  Vushtrri
  Sot, 10:39
 • Peshore Elektronike për Kafshe. IS&KAM Sh.p.k

  Peshore Elektronike për Kafshe. IS&KAM Sh.p.k

  Bejm Shitjen e te gjitha llojeve te peshoreve për kafsh. Vretje Te gjitha Peshoret jan Prodhime te reja te pa perdorura dhe janë me Garancion 12 Muaj.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 10:38
 • Peshore Elektronike IS&KAM Company

  Peshore Elektronike IS&KAM Company

  INSTALIM, SERVISIM, KALAUDIM, AUTOMATIZIM, MODERNIZIM PER TE GJITHA LLOJET E PESHOREVE Kompania e Peshoreve "IS&KAM" mirret me shitjen, furnizimin, mirëmbajtjen, servsimin, kalibrimin, instalimin

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 10:38
 • Peshore Elektronike per Markete.

  Peshore Elektronike per Markete.

  Bejm Shitjen e peshoreve si dhe Servisim e tyre Peshore Elektronike per markete me kapacitet 6 kg 15 kg 30 kg Mund te mermorojn deri 250 artikuj Punojn ne temperature -10°C ~ +40°C Bateri deri ne 4

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 10:38
 • Ngrohje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)

  Ngrohje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)

  PAGUAJ DERI 300 € ME LIRE. OFERTA VLEN JANAR SHKURT Bëjmë instalimin e nxemjes qendrore komplet deri në ndezje. Me qymyr dry pelet rrymë. Ofrojmë garancion për punën tonë. Punojmë me bakër po ashtu e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • "CentroMetal" (Stufe) kalda per nxemje qendrore

  Shesim dhe montojmë Stufa per ngrohje qendrore. Bëjmë edhe montimin e nxemjes qendrore komplet Shitje & Montim. - CentroMetal, Stufa me dru, qymyr dhe pelet, nga 14 kw deri ne 110kw. - Shporet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • Stufa kalda për nxemje qendrore me dru qymyr pelet

  Stufa kalda për nxemje qendrore me dru qymyr pelet

  Oferta dimerore!!! Kontaktoni. Shesim dhe montojmë kaldatë me licencë Sllovene: -(Stufa) Kalda me dru -(Stufa) Kalda me Pelet Deri 32 kw 850 € (me dru) Deri 40 kw 950 € (me dru) Deri 50 kw 1030 € (m

  800 €
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • gjela amrok

  gjela amrok

  Shes gjela te races origjinal amrok i kom afer 20copa jon te shendosh po ashtu kom edhe zogza per shitje mun te kontaktoni ne viber ne te njejtin nr pres blers serjoz

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 09:39
 • MOLER........ COLORING

  MOLER........ COLORING

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 09:39
 • zojt shitje

  zojt shitje

  shiten zojt jon te shnosh gjithsej jon 20 copa +viber

  1 €
  Lipjan
  Sot, 09:39
 • Shes bubin shtepiak

  Shes bubin shtepiak

  Shes bubin shtepiak shtepien e ruan shume mir .

  60 €
  Kaçanik
  Sot, 09:39
 • Moler  colors , rinovime ngjyrosje, etj,

  Moler colors , rinovime ngjyrosje, etj,

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 09:29
 • Shitet lopa 8 muj barz

  Shitet lopa 8 muj barz

  Sshitet lopa 8 muj barz i ka vetem me nje qmim Te volitshom 750€

  750 €
  Skënderaj
  Sot, 09:28
 • MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  OFROJMË SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESINALE SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS KEMI EKIPIN PROFESIONAL PUNA BAHET MIR DHE PASTERT OFROJMË KATALO

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 09:28
 • OKAZION Frigorifer Restoranti

  OKAZION Frigorifer Restoranti

  SHITET FRIGORIFER RESTORANTI FRESKUS NGRIC 9 MUAJ I PERDORUR TRANSPORTI FALAS 🚚

  1.000 €
  Sarandë
  Sot, 09:09
 • Kondicioner Kollone

  Kondicioner Kollone

  Kondicioner kollone Maselino 48.000btu 3fazor eshte ne gjendje pune shume te mire , dhe nuk eshte perdorur shume. kondicioneri ka dhe tubot e bakrit+kabllot eshte i kompletuar . punon me gas R410a ç

  999 €
  Korçë
  Sot, 08:53
 • bika shum te mir 2 copa diku500kg...2.20 per kg

  bika shum te mir 2 copa diku500kg...2.20 per kg

  shiten me kg ose gjuturi per me shum kontakt tel ose viber 003745518009

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 08:28
 • nivelizim

  nivelizim

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigurojm styropor cement zhavor rreth fiber najlon me qmime ma te lira per gjdo informat na kontaktoni ne

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 06:38
 • Inventari për parukeri, kozmetikë, manikyr

  Inventari për parukeri, kozmetikë, manikyr

  Shitet komplet Inventari për parukeri /kozmetikë /manikyr, në gjendje shumë të mirë, i perdorur vetëm në një sezonë (verore) 4 pasqyre per Frizere 4 karriga per Frizere 4 dollapa per Frizere 1 tavol

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 03:28
 • Lop

  Lop

  Shitet lopa qumshtore e llojit semetall. Me 28 shkurt eshte shtu per her te dyt. 16 Litra qumsht i ka pas per her te par Eshte viq i rritur tek une. Shite per arsye te ndrrimit Vendbanimit. Viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 01:29
 • Shitet inventari per Grafik Studio

  Shitet inventari per Grafik Studio

  Përshkrimi: Shitet Grafik studio me gjitha elementet percjellese Shitet fotokopje xerox 7235 ne gjendje te rregullt 4 drumat rreth 90% 2 ngjyrat mbi 80% 1 ngjyre rreth 40% Ngjyra zeze rreth 0% Furr

  600 €
  Prishtinë
  Sot, 01:28
 • Friz vitrin

  Friz vitrin

  Shitet frizi i ri shum pak i perdorur 3 muj asht ne gjendje te rregullt Per meshum kontaktoni edhe viber +37744222274

  800 €
  Prizren
  Sot, 01:28
 • shes biznes 6 vjecar bar per arsye emigrimi.

  shes biznes 6 vjecar bar per arsye emigrimi.

  shes biznesin bar i arreduar i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme. ne pune qe prej 2011 me klientele te rregullt xhiro te mire dhe te dokumentueshme me program menaxhimi, ambient i arreduar

  2 €
  Vlorë
  Sot, 00:53
 • Shes invertarin per frizer

  Shes invertarin per frizer

  Shes invertarin per frizer (m) Qmimi sipas marrveshjes Per info me te hollsishme na kontaktoni ne: +38649884379

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:10
 • Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Mada

  Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Mada

  Ofrohet kredi (BKR nuk ka problem) Dear Sir / Madam, kreditimit të drejtë, marrëveshje të ndershme dhe të shtypura pafund. Trajtim brenda 48 orëve dhe vetëm pronarët holandeze investitorët. Mesazhet B

  2.000 €
  Lezhë
  Dje, 21:11
 • Brahma urgjent

  Brahma urgjent

  Shiten qifti brahma light 9 mujsh per me Shum kontakto n tel

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 21:07
 • Shes lopen me viq qmimi volitshum Rac Austiake

  Shes lopen me viq qmimi volitshum Rac Austiake

  Shes lopen .me.viq femer rac Austriake lopa qe 1 muj ka pjell .lopa ka 12 litra qumsht lopa o. Ere ne viqin e dyt lopen e dho me garancion osht e urt melaqe ni fmi me mjel seka problem lopa o

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 21:06
 • Call center ne Shkoder

  Call center ne Shkoder

  shes 18 postacione call center + 2 postacione per Team Leader, postacione permbajne pc, monitor, tastjer mouse, si dhe karrige. te gjitha postacione jane me ndarese te perkyera per punen me call cente

  2.500 €
  Shkodër
  Dje, 20:56
 • Punome ndertimi

  Punome ndertimi

  Bejm punime ndertimi. Muratur suvatime veshje fasadash me polisterol grafjato lyrje.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 20:53
 • Vinxh me elektromotorr

  Vinxh me elektromotorr

  Shitet vinxh me elektromotorr, me kapacitet deri ne 1 ton, 200 kg. Mund ta gjeni te Magazina Ofertave. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave.

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 20:51
 • Sobe +Tost

  Sobe +Tost

  Soba = 150 € Makineria qe ben tost = 150 € jan te ardhura nga italia.. Shum pak te perdorura

  150 €
  Durrës
  Dje, 20:28
 • Transport makinash Gjermani itali Shqiperi

  Transport makinash Gjermani itali Shqiperi

  TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne disponoj dy Bizzark dhe dy kamjona Mallrash te gjitha qytetet e Italise..duke filluar nga italia dhe gjermania kudo .. sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 20:14
 • Lojra Fati

  Lojra Fati

  (1) Gara me Qen Ka Shum Mundesi Fitimi Mund te Luash Vendin E 1-2 Si Dhe Kombinimet Cift Tek Posht Lart Posedon bonus 2x Dhe 3x. Dhe Xhekpot Mundet te Ndryshohet % ësht Shum Terheqes Per Lojtaret. De

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 19:54
 • Detektiv Privat

  Detektiv Privat

  -Të gjitha hetimet tona janë 100% konfidenciale, (sekrete)dhe profesionale. Studim ,korrektësi , marredhenie me klientin teper respektive,te gatshem per te ndihmuar . Mund te na kontaktoni edhe per nj

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 19:37
 • pulat

  pulat

  Shes vo qurave 1 euro copen

  1 €
  Skënderaj
  Dje, 19:29
 • inventar për shitore dhe ëmbëltore

  inventar për shitore dhe ëmbëltore

  shes inventar komplet per shitore raftat kaca monitor dhe friz per pije dhe mish ne ëmbëltore jan 6 tavolina me nga 4 karrige shanku friz per pije frizi per embelsira mulli per blurje te kafes apara

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 19:11
 • Viq

  Viq

  Shes viq mashkull kuq e bardh

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 19:01