Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 9 foto
  BRUMATRICE 30 LITRA +TAVOLINE INOX 18/10
  Biznes ne shitje / me qera

  BRUMATRICE 30 LITRA +TAVOLINE INOX 18/10

  SHITET BRUMATRICE 30 LITRA INOX 18/30 QE I PLOTESON KUSHTET HIGJENIKE TE BIZNESIT,,ASHTU DHE SHITET

  Elbasan Sot, 14:31
  750 €
 • 3 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Mzati i ka afersisht 500kg asht i ushqyr vetem me ushqim natyral

  Mitrovicë Sot, 14:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në rr.Nazim Gafurri (pa intereier) ⭕️Objekti ka një sip

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal 128m2 në shitje në Tophane.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 128m2 në shitje në Tophane.

  Lokali gjendet në Tophane në rrugën Lidhja e Lezhës në objektin e ndërtuar nga kompania “PREMTIMI

  Prishtinë Sot, 14:29
  166.400 €
 • 3 foto
  Banak frigoriferik per bar kafe.
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik per bar kafe.

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet banak frigoriferik ne forme U material inoxi me 6 dyer d

  Tiranë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me lavaman per Bar Restorant
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik me lavaman per Bar Restorant

  Shitet banaku ne gjendje shume te mire me keto karakteristika: Gjatesia 3 metra Numri i kapakeve 5 c

  Tiranë Sot, 14:28
  2.000 €
 • 3 foto
  Banak frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik

  Per arsye te mbylljes se bar kafes shitet banaku frigoriferik ne gjendje shume te mire material inox

  Tiranë Sot, 14:28
  2.500 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet Lokali në FushëKosovës RR.Dardania ⭕
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet Lokali në FushëKosovës RR.Dardania ⭕

  ⭕Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania)⭕ ⭕Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70m2 l

  Fushë Kosovë Sot, 14:27
  1.100 €
 • 4 foto
  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan në kompleksin “ALB Dizajn” afër rrugës kryesore. Lokali ndodhet në ka

  Prishtinë Sot, 14:25
  240.000 €
 • 1 foto
  Shitet Lopa me Viq
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me Viq

  Qmimi sipas marrveshjes

  Shtime Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten desht ose ndrrohen me dele
  Kafshe ferme

  shiten desht ose ndrrohen me dele

  shiten

  Suharekë Sot, 14:22
  140 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕ ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i

  Prishtinë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaukaz
  Kafshe ferme

  Kaukaz

  Shes qenin kaukaz i ardhur prej serrbis mosha 2 vjet qeni ka passaport ka pedigre si dhe Qip te vend

  Tiranë Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTI

  Prishtinë Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithesj 2 Hapsira Pune dhe 1 WC. Lokal

  Prishtinë Sot, 14:19
  136.000 €
 • 9 foto
  KAUKAZ
  Kafshe ferme

  KAUKAZ

  Shitet qeni Kaukaz qeni ka mbush 2 vite qeni a passaport pedigre qip qeni osht agresiv osh i mir pe

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.

  Lokali gjendet te soliterat e Qafes dhe ka 32m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 35m2. Lokali ndodh

  Prishtinë Sot, 14:16
  75.000 €
 • 11 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri ⭕️Me sipërfaqe prej 320m2 dhe një Teras prej 4

  Prishtinë Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe me qira në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë ⭕️Me sipërfaqe p

  Prishtinë Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA M.GRAMENO
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA M.GRAMENO

  Shitet Lokali te shkolla Mihail Grameno,lokali ka 47m2 ka wc eshte i pershtatshem per qdo lloj vepri

  Prishtinë Sot, 14:14
  750 €
 • 3 foto
  Bain marie
  Makineri dhe inventare

  Bain marie

  Shitet “bain marin”. (Ekspozitor ushqimi) me hapesire 6 tava te ngrota dhe 3 tava te ftofta! N

  Tiranë Sot, 14:14
  340.000 Lek
 • 3 foto
  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim
  Sherbime

  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim

  Japim tenda me qera me dimenzione:5x10,5x12,6x12 me ndriqim. -Karrika PVC -Tavolina PVC -Transpo

  Gjilan Sot, 14:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim 045 2..
  Sherbime

  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim 045 2..

  Japim shatora apo tenda me qera per ahengje te ndryshme,apo raste familjare me madhesi :5x10,5x12,6x

  Ferizaj Sot, 14:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jepet Lokali me qera 60m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet Lokali me qera 60m2

  Jepet Lokali me qera 60m2 Lokali esht i pershtatshum per shum biznese.

  Fushë Kosovë Sot, 14:12
  250 €
 • 3 foto
  Detelin
  Kafshe ferme

  Detelin

  shes detelinen shume kualitet 2019 nuk e ka nxene shiu

  Fushë Kosovë Sot, 14:12
  150 €
 • 5 foto
  (QIRA) LOKAL - ZYRË në Dardani afër Postës së madhe 100m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  (QIRA) LOKAL - ZYRË në Dardani afër Postës së madhe 100m²

  Lëshohet LOKALI me Qira në Dardani afër Postës së madhe. Sipërfaqja (100m²). I renovuar, posedon dy

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal 58.5m2 në shitje te Mati 1.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 58.5m2 në shitje te Mati 1.

  Lokali gjendet te Mati 1 afër banesave të Standardit dhe rrugës B. Lokali ndodhet në katin përdhesë

  Prishtinë Sot, 14:11
  76.000 €
 • 2 foto
  Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren

  Shitet lokali ne qender te Prizrenit, ne sheshin shadervan. Lokali posedon podrum, dhe dy kate. Kati

  Prizren Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  (QIRA) BANESË - ZYRË komode afër Qafes
  Lokale / Punetori / Magazina

  (QIRA) BANESË - ZYRË komode afër Qafes

  Lëshohet BANESA - ZYRË komode me Qira afër Qafes, Rr. Sokol Dobrosh, Lidhja e Prizrenit. Kati i 3-të

  Prishtinë Sot, 14:09
  380 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet Lokali në FushëKosovë Rr.Dardania⭕️
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali në FushëKosovë Rr.Dardania⭕️

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania) 30 metra larg rruges kryesore Dardania â

  Fushë Kosovë Sot, 14:09
  900 €
 • 3 foto
  Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.

  Lokali gjendet te 4 Llullat në rrugën Bajram Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka një H

  Prishtinë Sot, 14:07
  206.000 €
 • 7 foto
  ⭕️Lëshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700m2 ne Fushe Kosove. ⭕️Lok

  Prishtinë Sot, 14:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  Sherbime

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Sot, 14:06
  1 €
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Makineri dhe inventare

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan Sot, 14:06
  150.000 Lek
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Shtime Sot, 14:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Suharekë Sot, 14:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Ofrojme avull dhe fishekzjarre per dasma +38345530036 +38349383133

  Skënderaj Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda.Tym dhe fishekzjarre per dasma
  Sherbime

  Tenda.Tym dhe fishekzjarre per dasma

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Lipjan Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda.tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda.tym dhe fishekzjarre

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Gjakovë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda.Tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda.Tym dhe fishekzjarre

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Gllogoc Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Sherbime

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Gllogoc Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2+1 race e paster Plimotrok 100%
  Kafshe ferme

  Shiten 2+1 race e paster Plimotrok 100%

  Shiten 2+1 race e paster Plimotrok 100% origjinale! Jane te bleme prej pulave te kampionit te Kosove

  Skënderaj Sot, 14:02
  70 €
 • 5 foto
  Shes vezë Rhode Island Red(Rodajlland)100%original
  Kafshe ferme

  Shes vezë Rhode Island Red(Rodajlland)100%original

  Shes vezë te races Rhode Island Red (Rodajlland) 100% origjinal per inkubim (qelje) !!! Te interesu

  Skënderaj Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..

  Objekti eshte 4 katesh 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON

  Gjilan Sot, 14:02
  800 €
 • 0 foto
  Lokal me qera ose shitet ne afersi te rruges B ,Pr
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera ose shitet ne afersi te rruges B ,Pr

  45 m2 lokal,shitet ose me qera te rruga B ner luriano, Çmimi 300 eur/muaj Shitet 2000 eur/m2 045 58

  Prishtinë Sot, 14:01
  300 €
 • 0 foto
  Avull dhe fishekzjarre per dasma
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre per dasma

  Ofrojm avull dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare. +38345530036 +38349383133

  Ferizaj Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda.tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda.tym dhe fishekzjarre

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Fushë Kosovë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme
  Sherbime

  Ofrojme

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Vushtrri Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal ne shitje Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal ne shitje Prishtine

  Shitet lokal ne Prishtine lagja e muhaxhereve, ka 60 m2 ,me parking para , Çmimi 61300 eur 045 584

  Prishtinë Sot, 13:59
  61.300 €
 • 2 foto
  Ofrojme sherbime
  Sherbime

  Ofrojme sherbime

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale,dhe fishekzjarreve per dasma dhe ahengje familjar

  Klinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje