Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prishtinë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Agjencioni i Patundshmërive SHTËPIA E RE
  Sherbime

  Agjencioni i Patundshmërive SHTËPIA E RE

  Agjencioni për Patundshmëri • Shitëblerje • QIRADHËNIE • Qiramarrje • BANESA • Shtëpi •

  Prishtinë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Sot, 13:14
  1.100 €
 • 0 foto
  Shkresa, ankesa, kërkesa, forma, formularë
  Sherbime

  Shkresa, ankesa, kërkesa, forma, formularë

  Ofrojmë shërbime për përpilime të kërkesave, ankesave, shkresave, plotësime të formave dhe formularë

  Prishtinë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE

  Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndrysh

  Podujevë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 47m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 47m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet lokali 47m2 ne shitje ne lagjen "Dardania", ndodhet ne nje pozite mjaft te favorshme e strat

  Prishtinë Sot, 13:14
  5.000 €
 • 2 foto
  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN

  SHITEN dy lokale afariste në Lipjan. REF: L09/17/sh ✓ Lokali 1 :160.66 m2 -----------------

  Lipjan Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania) ⭕️Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70

  Prishtinë Sot, 13:14
  1.100 €
 • 0 foto
  Aparata kunder lageshtis me qira EXPRESS SERVIS
  Sherbime

  Aparata kunder lageshtis me qira EXPRESS SERVIS

  045 40 50 65 045 566 671 ################ Tag; myk vllag ybercug mallter lagshti lageshti banesa

  Prishtinë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash afer Universitetit Iliria Lokali posedon: 400m2 çmimi

  Prishtinë Sot, 13:14
  3.200 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L

  Shitet ;Pllaci 12 ari me objekt Kuadraturë;1200m2 Adresa;Hajvali afer shkolles Infrastrukturë;E kom

  Prishtinë Sot, 13:14
  280.000 €
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L

  Shitet :Lokali 57m2 Adresaa:Te 4Llullat afer Teatrit Dodona Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqi

  Prishtinë Sot, 13:14
  62.700 €
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L

  Shitet: Lokali 70m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme Lokali është në katin përdhes A

  Ferizaj Sot, 13:14
  91.000 €
 • 7 foto
  LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L

  Shitet Lokali dhe Ipet me qera Kuadraturë;82m2 Kati;Pëdhesë Adresa;Rr.Gjon Sereqi Infrastrukturë;E k

  Ferizaj Sot, 13:14
  1.780 €
 • 3 foto
  L02/17/SH SHITET lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJE
  Sherbime

  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te nd

  Fushë Kosovë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA -KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA -KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 045646222

  Jap tendakarrika tavolina me (pa)mbulesa per dasma ,ahengje si dhe raste te ndryshme familjare per r

  Novoberdë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Ferizaj Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 57m2 ne ulpiane perballe interex!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 57m2 ne ulpiane perballe interex!

  Shitet lokali me siperfaqe 57m2 ne lagjen Ulpiana.Eshte i leshuar me qira per kohe te gjate dhe arke

  Prishtinë Sot, 13:13
  110.000 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prizren Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gllogoc Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Obiliq Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Ferizaj Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shatora
  Sherbime

  Shatora

  Shatora

  Pejë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjilan Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62m2 me dokumentacion , çmimi i qeras mujore es

  Prishtinë Sot, 13:13
  320.000 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ
  Sherbime

  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Klinë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali 400m2 në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 400m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0159 Shitet lokali afarist 400m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet buzë rrugës Pejë-Prishtinë. Ë

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0429 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Sot, 13:13
  950 €
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0430 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ
  Sherbime

  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJ

  Shtime Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten/lëshohen me qira dy lokale afariste
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten/lëshohen me qira dy lokale afariste

  Kodi 0284, Shiten/lëshohet me qira lokali afaristel 311.92 m2. Lokali është me pranim teknik dhe p

  Vushtrri Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" saktesisht ne rrugen "Armend Daci" afe

  Prishtinë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje

  Kërkojmë me QIRA ose SHITJE banesa/shtëp/lokale/troje në të gjitha lagjet e Prishtinës. . . . 383

  Prishtinë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHTIME 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHTIME 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Shtime Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Novoberdë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali në arbëri 55m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në arbëri 55m2

  -Shitet lokali në arbëri 55m2 -qmimi 55000 eureo i disakutushem Per te kerkuar banesa, shtepi,

  Prishtinë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHTET LOKALI 86m2 RR.REXHEP BISLIMI 64/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHTET LOKALI 86m2 RR.REXHEP BISLIMI 64/16L

  Shitet: Lokali 86m2 Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Lokali është në katin e pare A

  Ferizaj Sot, 13:13
  58.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16

  Shitet dhe ipet me qira objekti Kati perdhes:dy lokale Kati I-Lokalë Kati II- III-IV-V- per banim A

  Ferizaj Sot, 13:13
  740.000 €
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( ra

  Ferizaj Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 0494633978 M NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 0494633978 M NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika
  Sherbime

  Karrika

  Karrika me qira

  Fushë Kosovë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  Sherbime

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Sot, 13:12
  1 €
 • 3 foto
  ⭕Filloj shitja e Lokaleve në Qender të Prishtinës
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Filloj shitja e Lokaleve në Qender të Prishtinës

  ⭕ Filloj shitja e Lokaleve ne lagjen e Muhaxherve ne qender te Prishtines (Trio construcion)⭕ Lo

  Prishtinë Sot, 13:12
  1.950 €