Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Ferizaj Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Skënderaj Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Gjakovë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Gllogoc Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Prizren Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE RINOVIME ETJ MOLERI
  Sherbime

  NGJYROSJE RINOVIME ETJ MOLERI

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJ

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne lagjen Kodra e Trimave Lokali eshte ne katin perdhes ne Rrugë k

  Prishtinë Sot, 12:39
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2

  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2 ne magjistralen Prishtine-Tirane( afer Aeroportit) ne Fsh

  Prishtinë Sot, 12:39
  1.600.000 €
 • 8 foto
  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo
  Sherbime

  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

  . Na kontaktoni: Kryejme: - Instalime elektrike. - Instalimin e nxemjes qendrore. - Instalimin e u

  Fushë Kosovë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekti 560 me 8 ari rruges per GERMI
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekti 560 me 8 ari rruges per GERMI

  Qmimi me marrveshje. Per ma shum info 044601786.

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Mitrovicë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Podujevë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Klinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dy lokale ne Lagjen e spitalit 110m2.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy lokale ne Lagjen e spitalit 110m2.

  Shiten dy lokale ne Lagjen e spitalit Me sip prej 110m2 edhe 100m2. Cmimet sipas marveshjes. nr 044-

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali me 117m2 ne Pejton te Prime Group
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali me 117m2 ne Pejton te Prime Group

  Shitet lokali ne Qytezen Pejton te Prime Group Lokali posedon 117m2, Lokali eshte i leshuar me q

  Prishtinë Sot, 12:39
  351.000 €
 • 2 foto
  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri

  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri (afer Gardenit ) me 7Ari truall . Objekti eshte i ndarë n

  Prishtinë Sot, 12:39
  450.000 €
 • 0 foto
  Lokal 19m2 në shitje te Qafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 19m2 në shitje te Qafa

  Lokal 19m2 në shitje te Qafa Lokali gjendet në kompleksin Qafa, është e lëshuar me qira dhe është në

  Prishtinë Sot, 12:39
  75.000 €
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,si dhe raste

  Fushë Kosovë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Service elektro MJESHTRI SHTEPIAK
  Punesime

  Service elektro MJESHTRI SHTEPIAK

  Servis elektro :Instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalus, servisim te aparateve te amvisn

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit lokali posedon 70m2 dhe pordum me 70m2 lokali gjendet te

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE PRISHTINE

  SHITET lokali në Prishtinë. REF: L19/17/SH - Lokali 160 m2 - 150 m2 tarasë ( në shfrytezim pa pa

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 30 litra italian
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30 litra italian

  Shes mikserin 30 litra italian(MADE IN ITALY).Eshte per 3 opcione.Per me shume info kontaktoni ne nr

  Prizren Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine per zierjen e kafes turke me rërë
  Makineri dhe inventare

  Makine per zierjen e kafes turke me rërë

  Shes makinen per zierjen e kafes turke me rërë.Eshte shume pak e perdorur.Per me shume info kontakto

  Prizren Sot, 12:39
  100 €
 • 0 foto
  Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI

  Shitet Biznesi ne Qender - Kodi 1284 Lokacioni: Te Fakulteti e Arteve Biznesi Funksionon Kafeteri

  Prishtinë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nxemje qendrore Shitje & Instalim & Servisim
  Sherbime

  Nxemje qendrore Shitje & Instalim & Servisim

  Termo System me bazë në Prishtinë, te xhamia e llapit, ben shitjen e materialit te ngrohjes qendrore

  Prishtinë Sot, 12:38
  45 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Suharekë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Skënderaj Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Ferizaj Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 126m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 126m2

  SHITET LOKALI nr.05 në Lagjën Arbëria - #Prishtinë (Alb-Design) REF: L04/18/SH - 126 m2 Çmimi: 190

  Prishtinë Sot, 12:38
  1.900 €
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe..koncerte.panaire.e ndeja

  Podujevë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220
  Sherbime

  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220

  LESHOJ tenda karrika tavolina me qera per me shum info nr tel 045502220

  Prishtinë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet lokali 63m2 në lagjen Mat 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 63m2 në lagjen Mat 1

  ⭕️Shitet lokali 63m2 në lagjen Mat 1 ⭕️Çmimi sipas marreveshjes Per te kerkuar banesa,

  Prishtinë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET ose LËSHOHET ME QIRA lokali 210m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET ose LËSHOHET ME QIRA lokali 210m2

  SHITET ose LËSHOHET ME QIRA lokali në Ferizaj. REF: L26/17/SH - 210 m2 - 2 banjo - Lokali është

  Ferizaj Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë

  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë - Rruga Dëshmorët e Marevcit. REF: L02/18/Q - Lokali 35 m2 Ç

  Prishtinë Sot, 12:38
  120 €
 • 0 foto
  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash afer Universitetit Iliria Lokali posedon: 400m2 çmimi

  Prishtinë Sot, 12:38
  3.200 €
 • 7 foto
  Lokal me qera te sllovenia sport afer market sumes
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera te sllovenia sport afer market sumes

  lokali posedon hapsir 115m2 i pershtatshum per zyre , callcenter etj lokali gjindet afer market sum

  Prishtinë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI 53M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 53M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Shtime Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali xhamija e llapit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali xhamija e llapit

  Shitet lokali rruges se pazarit te Xhamia e Llapit ne katin e pare te qendra e inzhinjeringut. Loka

  Prishtinë Sot, 12:38
  12.000 €
 • 1 foto
  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1

  Leshohet me qira dhe shitet lokali prej 40m2 Mati-1 mbrapa rruges b I pershtatshem per veprimtar

  Prishtinë Sot, 12:38
  36.000 €
 • 5 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045646222

  Jap tenda- karrika- tavolina me qera per ahengje dhe raste te ndryshme familjare.Tendat jan me dimen

  Kaçanik Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande

  Shitet dyqan prane universitetit Sarande ne rrugen Studenti.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo llo

  Sarandë Sot, 12:37
  68.000 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Gjakovë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejme instalimin e nxemjes qendrore ujit klimave
  Sherbime

  Bejme instalimin e nxemjes qendrore ujit klimave

  Musa Therm ofron keto sherbime: -Instalimin e nxemjes qendrore me gypa gjerman inox, me baker, pbs,

  Fushë Kosovë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër

  Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62m2 me dokumentacion , çmimi i qeras mujore es

  Prishtinë Sot, 12:37
  320.000 €
 • 4 foto
  Shitet objekti 1400m2 me 14 ari truall
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti 1400m2 me 14 ari truall

  Shitet Objekti Max Factor me 1400m2 ne 14 ari truall. Objekti gjendet mbrapa Kosova Motors \"Ford\"

  Prishtinë Sot, 12:37
  700.000 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Vushtrri Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" perball Interex dhe QKUK. Eshte i ndare ne dy pjes

  Prishtinë Sot, 12:37
  130.000 €