• VITRINA PESHKU

  VITRINA PESHKU

  Shiten vitrina peshku te madhesive te ndryshme. Cmime te arsyeshme Kontakt 0672012232 Adresa: Yrshek, rruga '7 Nentori' 1km pas Top-Chanel. /// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK ///

  Me Marrveshje
  Tiranë
  29 prill 10:08
 • PRODHUES AKULLI

  PRODHUES AKULLI

  Shitet prodhues akulli BREMA, i ri me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067 20 12 232 Adresa: Yrshek, rruga '7 Nentori' 1km pas Top-Chanel. /// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNI

  Me Marrveshje
  Tiranë
  29 prill 09:53
 • Jepet me qera Objekt 2 katesh

  Jepet me qera Objekt 2 katesh

  sip 380m2 per cdo kat. Objekti ka vend te mjaftueshem per parking rreth 1500m2 Cmimi qerase 1990€ / muaji i diskutueshem! Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp

  1.990 €
  Shkodër
  29 prill 08:54
 • Tlyni i lopes

  Tlyni i lopes

  shitet tlyni i lopve qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  29 prill 08:38
 • Pticar nkd

  Pticar nkd

  Kupim pticar nkd žensku 2 do 6 meseci. Viber +386 49 125 019

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 08:28
 • /FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI.

  /FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI.

  /SHATORA/ JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRIKA PER DASMA DHE AHNGJE TE NDRYSHEME ETJ... TENDAT KAN NDRIQIM MADHSIA E TENDAV 4X4 4X8 4X10 5X10 6X12 6X24 12X12 ETJ Rr RIZA MATOSHI FERIZAJ. Mob 045 230 445

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 prill 07:28
 • /FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI.

  /FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI.

  /SHATORA/ JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRIKA PER DASMA DHE AHNGJE TE NDRYSHEME ETJ... TENDAT KAN NDRIQIM MADHSIA E TENDAV 4X4 4X8 4X10 5X10 6X12 6X24 12X12 ETJ Rr RIZA MATOSHI FERIZAJ. Mob 045 230 445

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 prill 07:28
 • /FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI.

  /FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI.

  /SHATORA/ JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRIKA PER DASMA DHE AHNGJE TE NDRYSHEME ETJ... TENDAT KAN NDRIQIM MADHSIA E TENDAV 4X4 4X8 4X10 5X10 6X12 6X24 12X12 ETJ Rr RIZA MATOSHI FERIZAJ. Mob 045 230 445

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 prill 07:28
 • Bej Dizajne Grafike

  Bej Dizajne Grafike

  Bej dizajne te ndryshme grafike si: Logo, Kopertina, Postera, ilustrime, etj.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 prill 03:28
 • Shes lopt mshtjerrat 30cop 19.000e

  Shes lopt mshtjerrat 30cop 19.000e

  Shes lopt mshtjerrat 30cop 19.000e

  19.000 €
  Gjilan
  29 prill 01:28
 • POMP E UJIT

  POMP E UJIT

  Eshtë në gjendje të rregullt. Për më tepër mund të kontaktojm edhe në viber pa pages +37744351896.

  Me Marrveshje
  Prizren
  29 prill 01:28
 • shes son 100 duj

  shes son 100 duj

  Shes 100 duj son ka 2 euro copa Viber +41789324836

  2 €
  Pejë
  29 prill 01:28
 • Shatora . karrika . tavolina me qera

  Shatora . karrika . tavolina me qera

  Per rezervimin e tendave na kontaktoni ne numrin 044 734 295

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 prill 00:28
 • Shes urgjentishte 3 makina të rrobaqepsis

  Shes urgjentishte 3 makina të rrobaqepsis

  Shiten urgjentishte 3 makina të rrobaqepsis, makinat jan 2 te drejta dhe nje overlluk me 5 pej, makinat janë të gjitha industriale dhe jan shumë pak të përdorura dhe janë firm FEILI

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 00:28
 • NGROHJE QENDRORE

  NGROHJE QENDRORE

  NGROHJE KLIMATIZIM VENTILIM SOLARE SISTEM HIDROLIKE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 prill 00:28
 • Wij Bieden 100% Geld Met Echt Lage Rente

  Wij Bieden 100% Geld Met Echt Lage Rente

  Oferta e huazimit në hapin tuaj të derës APLIKOHET JENI DUKE KËRKOHEN PËR NJË OFERË TË KREDISË APLIKOHEN GET XMAS KREDI OFERTA APLIKOJË TANI. JENI duke kërkuar për ofertën e kredisë APLIKONI kakkanada

  10 €
  Devoll
  28 prill 23:53
 • Shes urgjentisht lokalet

  Shes urgjentisht lokalet

  Shes urgjentisht lokalet ne Dardani Prishtine, prapa postes se re, perball qerdhes se femijeve. Cmimi shume i volitshem. Lokalet jane te pershtatshme per veprimtari te ndryshme afariste. Aktualisht ja

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 23:39
 • Oferta per ahengje

  Oferta per ahengje

  Oferta me zbritje per ahengjet tuaja familjare si:dasma,fejesa,syneti,kanagjegje etj. Merrni keto sherbime: Xhirime full HD Krani Foto profesionale Fotoexpress Libri i marteses Fotoshooting etj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 23:38
 • Lop

  Lop

  Shes lop shyt 4 vjeqare me viq tamel qysh ti qitsh qet

  1.600 €
  Pejë
  28 prill 23:28
 • Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë...

  Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë...

  Mirëmbrëma miq. Unë jam një individ me një sasi të madhe të parave që është përdorur për dhënien e kredive për bizneset dhe për njerëzit e varfër. Tim norma e interesit është 2% në vit, dhe këshilla i

  4.000 €
  Elbasan
  28 prill 22:53
 • Oferta Kredi e parave në mes të veçantë

  Oferta Kredi e parave në mes të veçantë

  Përshëndetje Z. dhe Znj Ky mesazh është për individët, të varfrit, apo ata të cilët janë në nevojë për një kredi të veçantë për të rindërtuar e tyre jeta. ju jeni gati për të kërkuar për të rritur tu

  2 €
  Gramsh
  28 prill 22:53
 • Shes aparatin per Dyner

  Shes aparatin per Dyner

  Shes aparatin per Dyner eshteme gaz ne gjendje shum te mir I perdorun ja 3 muj eshte me du nxemse

  160 €
  Prizren
  28 prill 22:32
 • Pinik

  Pinik

  Shitet piniki,1vjet e 5muj,çmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Viti
  28 prill 22:32
 • shes pula dhe zoj te katunit

  shes pula dhe zoj te katunit

  shes pulat dhe zoj te katunit zojt i kan 1 muj e 1 vaj qmimi zojve 3 euro

  10 €
  Vushtrri
  28 prill 22:29
 • Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq qmimi volitshum lopa o e urt melaqe ni fmi me mjel seka problem .lopen e dho me .garancion lopa qe kater dit ka pjell lopa o ere nviqin e tret lopa ka 12 litra qmusht kontako

  Me Marrveshje
  Podujevë
  28 prill 22:29
 • Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq qmimi volitshum lopa o e urt melaqe ni fmi me mjel seka problem .lopen e dho me .garancion lopa qe kater dit ka pjell lopa o ere nviqin e tret lopa ka 12 litra qmusht kontako

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  28 prill 22:29
 • Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq qmimi volitshum lopa o e urt melaqe ni fmi me mjel seka problem .lopen e dho me .garancion lopa qe kater dit ka pjell lopa o ere nviqin e tret lopa ka 12 litra qmusht kontako

  Me Marrveshje
  Lipjan
  28 prill 22:28
 • Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq qmimi volitshum lopa o e urt melaqe ni fmi me mjel seka problem .lopen e dho me .garancion lopa qe kater dit ka pjell lopa o ere nviqin e tret lopa ka 12 litra qmusht kontako

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  28 prill 22:28
 • Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq

  Urgjent shes lopen me viq qmimi volitshum lopa o e urt melaqe ni fmi me mjel seka problem .lopen e dho me .garancion lopa qe kater dit ka pjell lopa o ere nviqin e tret lopa ka 12 litra qmusht kontako

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  28 prill 22:28
 • SHITET LOKALI

  SHITET LOKALI

  Shitet lokali 40m katror shhum.i frekuentuar per momentin esht duke punuar hamburger masaari lokali gjendet perball pompes se benzines rruges per germi qmimi i volitshem per me shum viber +336980108

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 22:28
 • punojme me bagera -minibagger

  punojme me bagera -minibagger

  podrumat kanalet temelat rrenimet e shtepive rrafshimet viber info : +37744185595

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 22:28
 • Gjeli

  Gjeli

  Gjeli

  30 €
  Istog
  28 prill 22:28
 • punojme me bager-minibagger

  punojme me bager-minibagger

  temela podrumet kanalizimet rrënimet e shtepive rrafshimet kanalet viber +37744185595

  Me Marrveshje
  Suharekë
  28 prill 22:28
 • punojme me bagera -minibagger

  punojme me bagera -minibagger

  podrumet rrafshimet kanalizimet temelat rrënimet e shtepive kanalet e ndryshme viber 0037744185595

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  28 prill 22:28
 • Shes lopen qumshtore me viq

  Shes lopen qumshtore me viq

  Shitet lopa shum shum e mier rekord me viq lopa osht qumshtore edhe ipet me garancijon qumsht deri 25 litra viqin e 4 e ka viqi osht mashkull dy muej e gjys edhe viqi osht sementall osht I races te m

  1.850 €
  Podujevë
  28 prill 21:39
 • lope me viq

  lope me viq

  shese lopen me viq mashkull i ka ba 3 muje,17litra qumsht

  1.700 €
  Lipjan
  28 prill 21:39
 • Pastrim

  Pastrim

  Kompania private për pastrimin e banesave *AROMA* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e brendëshme shtëpiake), pastrimin gjeneral të banesave larjen dhe dezinfektimin e tepihave, k

  30 €
  Prishtinë
  28 prill 21:38
 • lop

  lop

  shitet lopa mshtjerr se dyti shtohet edhe dy tri dit asht shum e mir asht qumshtore i qet 15 litra qumsht me garamcion pres blers serioz

  1.350 €
  Gllogoc
  28 prill 21:38
 • Shitet Lopa

  Shitet Lopa

  Shitet lopa 5 muaj bars , 15 litra qumsht per momentin qmimi sipas marrveshjes Viber +37744362744

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 21:38
 • Shitet Lopa

  Shitet Lopa

  Shitet lopa qmimi me marrveshje Viber +37744362744

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 21:38
 • Shitet Lopa

  Shitet Lopa

  Shitet lopa qmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 21:38
 • Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.

  Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.

  Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Bëj ndrrim me banes, po ash

  5.000 €
  Prishtinë
  28 prill 21:38
 • Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.

  Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.

  Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Bëj ndrrim me banes, po ash

  5.000 €
  Prishtinë
  28 prill 21:38
 • Biku

  Biku

  Shitet Biku peraforsisht 550 KG , pres bleres qmimi sipas marrveshjes nga te dyja palet.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  28 prill 20:40
 • zoj shumic pakic

  zoj shumic pakic

  Shes zoj 13 ditesh jan zoj te bardh te mishit jan te vaksionuar viber +37745584180 Qmimi 1.30

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  28 prill 20:35
 • Makine per akull

  Makine per akull "BREMA"

  Shes makinen e akullit ne gjendje perfekte si i riii.Eshte e firmes me te njohur "BREMA".Per me shume info kontaktoni ne nr:044149049 ose ne viber:+37744149049

  Me Marrveshje
  Prizren
  28 prill 20:33
 • Keca femra te races sanna-Alpine (Elite)

  Keca femra te races sanna-Alpine (Elite)

  Shes shes 8 keca femra dhe 1 mashkull te rces "Sanna" te kryqezuara me "Alpine" , babai i tyre eshte i races "Sanna" nenat jane Alpine. Kecat kane dale te bardhe te gjithe ai babai. Nenat jane shume

  100 €
  Gjirokastër
  28 prill 19:53
 • Gipsier

  Gipsier

  Punime dekorative gipsi ne mbar shqiperin

  Me Marrveshje
  Shkodër
  28 prill 19:53
 • Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

  Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

  Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon nje siperfaqe totale prej 1040m²,

  335.000 €
  Shkodër
  28 prill 19:36
 • pitbull

  pitbull

  pitbull ose classic amerikan eshte i mir per tshpis rojs i mir ka qef me lu me familje i paq shumm i ngushem eshte per me shum info kontakto ne viber

  70 €
  Gllogoc
  28 prill 19:30