Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  2 lokale 110m2 n'Ulpiane te Beni Dona Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  2 lokale 110m2 n'Ulpiane te Beni Dona Delta

  Ne lagjjen Ulpiana afer kompleksit Beni-Dona ofrohen per shitje 2 lokale te madhesise 75m2 perkatesi

  Prishtinë Sot, 02:26
  260.000 €
 • 3 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40m2 Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni;Në rregul

  Ferizaj Sot, 02:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrohet lokali ne shitje 30m2 te Qafa DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali ne shitje 30m2 te Qafa DELTA

  Ofrohet lokali ne shitje te Qafa Lokali eshte i rregulluar dhe ndodhet ne katin perdhese. Per me shu

  Prishtinë Sot, 02:09
  75.000 €
 • 0 foto
  Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI

  Shitet Biznesi ne Qender - Kodi 1284 Lokacioni: Te Fakulteti e Arteve Biznesi Funksionon Kafeteri

  Prishtinë Sot, 01:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lokali ne Mat - Rr. Muharem Fejza
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Mat - Rr. Muharem Fejza

  Shitet Lokali ne Mat - Kodi 1254 Lokacioni: Rr.Muharem Fejza Afer Shk.F. Pavarsia Siperfaqe: 53.17

  Prishtinë Sot, 01:50
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet Lokali ne Dardani - Rr. Bill Klinton
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Dardani - Rr. Bill Klinton

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031 Lokacioni: Rr. Bill Klinton Siperfaqe: 65 m2 Kati: 1 - Loka

  Prishtinë Sot, 01:50
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 57m3 ne Ulpiane perballe interex
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 57m3 ne Ulpiane perballe interex

  Shitet lokali me siperfaqe 57m2 ne lagjen Ulpiana.Eshte i leshuar me qira per kohe te gjate dhe arke

  Prishtinë Sot, 01:29
  110.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 66m2 ne Dardani mbi Kurriz
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 66m2 ne Dardani mbi Kurriz

  Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem pikerisht mbi shetitoren mbi Kurriz afer postes se madhe.

  Prishtinë Sot, 01:29
  420.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 100m2 ne qender te qafa buze rruges
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 100m2 ne qender te qafa buze rruges

  Shitet lokali afarist ne qender te qytetit tek qafa me siperfaqe 100m² ne rrugen \"UÇK\"lokali eshte

  Prishtinë Sot, 01:29
  620.000 €
 • 11 foto
  Biznes paketimi ushqimor Mealbox
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes paketimi ushqimor Mealbox

  MEALBOX shet biznesin dhe asetet . Klikoni prezantimin : http://mealbox.al/mealbox.pdf

  Tiranë Sot, 01:23
  25.000 €
 • 0 foto
  PULA KLLUQ
  Kafshe ferme

  PULA KLLUQ

  SHITET PULA KLLUQ PA VEZË

  Mitrovicë Sot, 01:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 50m2 n\'Dardani te busti Bill Klinton
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 50m2 n\'Dardani te busti Bill Klinton

  Lokali ndodhet ne perdhes skaj rruges.Eshte i leshuar me qira ne vlere 1500 Euro Ndodhet ne zone mja

  Prishtinë Sot, 01:17
  400.000 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA ME QERA

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Prizren Sot, 01:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Pejë Sot, 01:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Fushë Kosovë Sot, 01:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Gjilan Sot, 01:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Ferizaj Sot, 01:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shankerica
  Sherbime

  Shankerica

  Shankerica

  Prishtinë Sot, 01:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 40 dhi
  Kafshe ferme

  Shiten 40 dhi

  Shiten 40 dhi cmimi idiskutueshem

  Mat Sot, 01:13
  10 Lek
 • 2 foto
  shitet Lopa qumshtore
  Kafshe ferme

  shitet Lopa qumshtore

  shitet lopa qumshtore 10 litér qumesht ne ditë, bars 5 mujshe viber +37745576373

  Prizren Sot, 01:06
  1.200 €
 • 2 foto
  Zyre afariste 85m2 me qira ne Tophane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre afariste 85m2 me qira ne Tophane

  Ofrohet me qera banesa per zyre, call center etj, Banesa 84.5 m2 3 njesi pune banjo wc kati i 3-të

  Prishtinë Sot, 01:04
  400 €
 • 8 foto
  Tenda karrika tavolina Transporti ne ter Kosoven
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina Transporti ne ter Kosoven

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ( TENDAT POSEDOJNE DIMENZIONE 5X10 6X12 DHE NDRIQIM) TAVOLINA ME MBUL

  Novoberdë Sot, 01:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Makineri paketimi vasketash MAP me vakum dhe gaz
  Makineri dhe inventare

  Makineri paketimi vasketash MAP me vakum dhe gaz

  Shitet makineri paketimi automatike vasketash plastike per industrine ushqimore , e markes turke Lip

  Tiranë Sot, 01:02
  7.000 €
 • 11 foto
  Gilendera al/pvc dyr dritare rolete
  Sherbime

  Gilendera al/pvc dyr dritare rolete

  Punojme te gjitha modelet e gilenderave nga alumini ,roleta per shtepine tuaj... Na kontaktoni +3864

  Fushë Kosovë Sot, 00:57
  80 €
 • 5 foto
  Aparta kunder lsgështisë mykut vllages
  Sherbime

  Aparta kunder lsgështisë mykut vllages

  Ofrojme aparata kunder lagështisë me qira### Ofrojmë edhe matjen e lageshtisë si dhe matjen me kamer

  Prishtinë Sot, 00:54
  5 €
 • 0 foto
  Aparata kunder lageshtis me qira EXPRESS SERVIS
  Sherbime

  Aparata kunder lageshtis me qira EXPRESS SERVIS

  045 40 50 65 045 566 671 ################ Tag; myk vllag ybercug mallter lagshti lageshti banesa

  Prishtinë Sot, 00:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dehumbifier Profesional me qira 5€/24h
  Sherbime

  Dehumbifier Profesional me qira 5€/24h

  Aparata kunder lagshtis mykut me qera ###### ### 045 40 50 65 ### 045 666 671 ###tag: myk vllag yber

  Prishtinë Sot, 00:53
  5 €
 • 0 foto
  Shitet qenush
  Kafshe ferme

  Shitet qenush

  Shes qenush te rraces bichon frise! Te vaksinuar dhe te pajisur me passaporte ! Vetem 2 muajesh ! Nu

  Tiranë Sot, 00:48
  200 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ME PREPARATE EKOLOGJIKE
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ME PREPARATE EKOLOGJIKE

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMIC

  Malisheve Sot, 00:42
  1 €
 • 2 foto
  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa
  Makineri dhe inventare

  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa

  Makin per autolarje e importuar nga ch, Kranzle Quadro 26/250 TST ne gjendje te rregullt, model i ri

  Suharekë Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ME QERA: 2 Ordinanca të reja, me paisje të reja mjeksore
  Lokale / Punetori / Magazina

  ME QERA: 2 Ordinanca të reja, me paisje të reja mjeksore

  OBJEKTI ME QERA (ose SHITET shum lirë, 58'000€) Dy Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medic

  Fushë Kosovë Sot, 00:30
  950 €
 • 1 foto
  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje
  Makineri dhe inventare

  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje

  Servisim dhe pjes rezerv origjinale per makina te autolarjes(gumica,ventila,klipa,federa,rregullator

  Suharekë Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BUBASHFABA insekte buba shtepija banesa 044550009
  Sherbime

  BUBASHFABA insekte buba shtepija banesa 044550009

  viber +37744550009 BEJEM SHFARROSJEN E BUBASHFABAVE ME GARANCION 6 MUJOR, ME GELL EKOLOGJIK PRODHI

  Prishtinë Sot, 00:30
  1 €
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jap falas terrierat brown, mashkull dhe femen
  Kafshe ferme

  Jap falas terrierat brown, mashkull dhe femen

  Qent i kan 9muj jon teper t;shtir, edhe tmire per oborre , shkruani ne viber +38346107730 Gjendemi

  Prishtinë Sot, 00:26
  1 €
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 1000
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 1000

  Autolarje e tipit Karcher HD 1000, origjinale e ardhur nga zvicrra me presion te lart, ne gjendje sh

  Prizren Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Kranzler
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Kranzler

  Autolarje Kranzle 105 prodhim gjerman, monofaz ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, suharek 04

  Prizren Sot, 00:21
  140 €
 • 1 foto
  Autolarje KEW me uj te ngroht
  Makineri dhe inventare

  Autolarje KEW me uj te ngroht

  Makin per autolarje KEW 38A2 me uj te ngroht, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt, me zor dh

  Suharekë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Alto Poseidon 5
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Alto Poseidon 5

  Autolarje Alto Poseidon 5, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, me pajisje zo

  Suharekë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Wap
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Wap

  Makin per autolarje Wap e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, makina asht 3faz

  Suharekë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Veze thelleze 15lek/kokerr
  Kafshe ferme

  Veze thelleze 15lek/kokerr

  Shiten veze thelleze te fresketa 15/L kokrra me pakic/10 lek kokrra per porosi mbi 100 kokrra.(20 le

  Durrës Sot, 00:20
  15 Lek
 • 4 foto
  Dizhalic, Kran Demag
  Makineri dhe inventare

  Dizhalic, Kran Demag

  Dizhalic e ardhur nga ch ne gjendjee te rregullt, e markes Demag origjinal gjerman, zingjirin ee ka

  Suharekë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë shtrimin e kockave
  Sherbime

  Bëjmë shtrimin e kockave

  Bëjmë shtrimin e kockave me çmim të volitshëm nëpër gjithë Kosovën.

  Ferizaj Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 0 foto
  Moler 0.40 cent m2
  Sherbime

  Moler 0.40 cent m2

  Moler Hidrosanitari uji kanalizim rrym etj me qmim te volitshem

  Prishtinë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Autolarje Karcher 2 copa shiten keshtu siq jan pa zorr vetem maqinat motorrat punojn, qmimi i diskut

  Suharekë Sot, 00:16
  400 €
 • 11 foto
  Punojmë Me Kran 24h dhe Transport 24h 'EUROSHPED1
  Sherbime

  Punojmë Me Kran 24h dhe Transport 24h 'EUROSHPED1

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë Sot, 00:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne

  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne Rr.Bill Klinton Lokali ndodhet ne katin perdhese

  Prishtinë Sot, 00:01
  2.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Skënderaj Sot, 00:00
  Me Marrveshje