Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjakovë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Skënderaj Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali 26m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 26m2

  Kodi 0492 Shitet lokali 26m2 në lagjen afër Supervives, rr. Muharrem Fejza, Prishtinë. 383 45 251

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 53.7m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 53.7m2

  Kodi 0491 Shitet lokali 53.7m2 ngjitë me rrugën Muharrem Fejza në Mati, afër Pozhegu Brothers. Loka

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  tend

  Vushtrri Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  karrika

  Shtime Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Mitrovicë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Klinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Obiliq Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ZYRE ME QIRA NË KALABRI  |- LISI -|
  Lokale / Punetori / Magazina

  ZYRE ME QIRA NË KALABRI |- LISI -|

  Lëshohet hapësira për #Zyre me #qira në lagjen #Kalabria, me sipërfaqe prej ~300m2, është në katin e

  Prishtinë Sot, 09:08
  1.600 €
 • 0 foto
  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne lagjen Kodra e Trimave Lokali eshte ne katin perdhes ne Rrugë k

  Prishtinë Sot, 09:08
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2

  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2 ne magjistralen Prishtine-Tirane( afer Aeroportit) ne Fsh

  Prishtinë Sot, 09:08
  1.600.000 €
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Japim me qera : Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme , Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, Tavol

  Novoberdë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekti 560 me 8 ari rruges per GERMI
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekti 560 me 8 ari rruges per GERMI

  Qmimi me marrveshje. Per ma shum info 044601786.

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Mitrovicë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Podujevë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lokali tek Narteli
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali tek Narteli

  Kodi 0268 Shitet Lokali 73m2 në objektet e Nartelit në Emshir, Prishtinë. Lokali ka dy dyer, është

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Klinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap tenda-karrika-tavolina me qera per dasma ,ahengje si dhe raste te ndryshme familjare.Per rezervi

  Skënderaj Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITEN DY GARAZHA TE SANTEA BEHEN EDHE LOKALE
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITEN DY GARAZHA TE SANTEA BEHEN EDHE LOKALE

  Shiten dy garazha te santea ne Dardani ka 17m2 behen edhe lokale ose zyre me qmim te volitshem urgje

  Prishtinë Sot, 09:08
  18.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali me 117m2 ne Pejton te Prime Group
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali me 117m2 ne Pejton te Prime Group

  Shitet lokali ne Qytezen Pejton te Prime Group Lokali posedon 117m2, Lokali eshte i leshuar me q

  Prishtinë Sot, 09:08
  351.000 €
 • 2 foto
  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri

  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri (afer Gardenit ) me 7Ari truall . Objekti eshte i ndarë n

  Prishtinë Sot, 09:08
  450.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne "Qender" ne zone mjaft te frekuentuar, lokali ndodhet ne perdhese te

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontabilitet, prokurim, financa, plane biznesi
  Sherbime

  Kontabilitet, prokurim, financa, plane biznesi

  Ofrojmë shërbime të Kontabilitetit, Financave, Prokurimit, Hartimi i Planeve të Biznesit dhe shërbim

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda Karrika Tavolina Me Qera +383 49 306 493
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina Me Qera +383 49 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Novoberdë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 60m2 Adresa: Në Qendër të Han Elezit Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacion

  Ferizaj Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Reklamo biznesin tënd!!
  Sherbime

  Reklamo biznesin tënd!!

  Agjensioni Vlera bën publikime për të gjitha llojet e bizneseve nëpër web faqe të ndryshme. Qmimet

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17

  Shitet:Objekti 1500m2 Parcela:4ari oborr Organizimi:Sallê dasmash Me kuzhinë moderne 13 dhoma të m

  Ferizaj Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit lokali posedon 70m2 dhe pordum me 70m2 lokali gjendet te

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompani Pastrimi   -   EcoCleanKs
  Sherbime

  Kompani Pastrimi - EcoCleanKs

  Eco Clean KS Professional Services Ofrojm këto shërbime -Extra larje të mobil

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet Hapsira Afariste me qera në Shesh
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Hapsira Afariste me qera në Shesh

  Ofrohet Hapsira Afariste me qera në Qendër të Prishtinës më saktesisht në Shesh. Hapsira Afariste ka

  Prishtinë Sot, 09:08
  350 €
 • 2 foto
  Shitet dhome frigoriferike lulesh,cmimi 2800€
  Makineri dhe inventare

  Shitet dhome frigoriferike lulesh,cmimi 2800€

  Shitet frigorigifer lulesh cmim pak i diskutushem 4 muaj i perdorur. Frigoriferi ofrohet dhe me mon

  Tiranë Sot, 09:07
  2.800 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Lipjan Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Mitrovicë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Vushtrri Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prishtinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Prishtinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA ME QERA

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Prizren Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Fushë Kosovë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Gjilan Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fe

  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fejza ne mati-1 prishtine Cmimi 1500e 1/m2 (me mun

  Prishtinë Sot, 09:07
  1.500 €
 • 3 foto
  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr
  Lokale / Punetori / Magazina

  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

  Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma

  Ferizaj Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 1 ose 2 lokale ne qender te 4 llullat!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 1 ose 2 lokale ne qender te 4 llullat!Delta

  Ofrohen per shitje 1 ose 2 lokale ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen "Bajram Kelm

  Prishtinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda Korrika Tavolina me Qera +383 49 81 71 81
  Sherbime

  Tenda Korrika Tavolina me Qera +383 49 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Lipjan Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH

  Shiten LOKALET afer pallatit te Drejtesise - Prishtinë REF : L02/18/S Shiten LOKALET afer pallatit

  Prishtinë Sot, 09:07
  1.300 €