• Inkubator

  Inkubator

  Përshkrim i sendit SHES INKUBATOR TE NDRYSHEM PER NGA KAPACITETI, QE NGA ME I VOGLI - 100 GJER NE 500 VEZE. JANE NJESHTRESOR, TE PUNUAR ME NJE TRADITE 26 VJEQARE. KANE NJE IZOLIM TE JASHTEZAKONSHEM. T

  Me Marrveshje
  Kukës
  18 shkurt 12:53
 • aparat per akullore

  aparat per akullore

  aparat akullore me 3 leva ne gjendje shm te mire monofaze , ben prodhimim e akullores ne 7-8 min pas ndezjes se saj mund tua veme ne prove 0693509398 viber

  2.200 €
  Durrës
  18 shkurt 12:53
 • PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Obiliq
  18 shkurt 12:49
 • Lokali 80m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  Lokali 80m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet lokali 80m2 ne lagjen Bregu i Diellit, Zona e Jugut. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste. Qmimi eshte 125.000 euro. Agjensioni Dion 038 520 063, 044 147 956, 049 1

  125.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:44
 • Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2 ne Dardani

  Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2 ne Dardani

  Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2, tek ish Novi Domi, ne lagjen Dardania, ne pllato mbi katin perdhese. Lokali eshte i gatshem dhe i pershtatshem per zyre apo dyqan. Qmimi eshte 35.000euro, i diskut

  35.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:44
 • Shiten viçat

  Shiten viçat

  Shiten viçat mashqi krejt tshendosh per me shumm kontaktoni në 044136821

  Me Marrveshje
  Lipjan
  18 shkurt 12:44
 • san

  san

  shes duj te sanes ka 1.20 jan 100 duj +37744835852

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 shkurt 12:43
 • Sjellim vetura nga Gjermania sipas porosis

  Sjellim vetura nga Gjermania sipas porosis

  Sjellim vetura nga Gjermania sipas porosis. Me qmim te volitshem. Per detaje tjera telefononi... Tel.: 044-240 106 (Viber) ose 049-237 430

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 12:43
 • lokal

  lokal

  lokali 44mplus taras afersisht 30mme dokumente jan keto metra kerse lokali ka 60m medy nivele nga 30 m

  2.600 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:42
 • Urgjent ... shiten 5 lop qumshtore

  Urgjent ... shiten 5 lop qumshtore

  shes 5 copa lop qumshtore te races tmesme lopt shiten me vjeta ose pa vjeta te interesuarit let lajmrohen tel: 044232673 ose shkruni wiber 049580206

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 shkurt 12:41
 • GLOBBUS - DYER AUTOMATIKE PER SPITALE- SALLA TE ..

  GLOBBUS - DYER AUTOMATIKE PER SPITALE- SALLA TE ..

  Dyer automatike me senzor për : - Qendra tregtare - Supermarkete - Hotele dhe restorane - Spitale dhe salla të operacioneve - Sensor të ndryshëm Montim profesional! Përvoj - 14 vite Garancion

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 12:41
 • Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj

  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj

  Jane ne gjendje te rregullt 3fazore , njera prerese esht mekanike kurse njera me rrym 3 faz e ben prerjen e metalit ne kende te ndryshme Kontakti: 044 412 193

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  18 shkurt 12:40
 • Lokal prej 37m2 ne lagjen Kalabria

  Lokal prej 37m2 ne lagjen Kalabria

  Lokali posedon 37m2 - ndertues "Blerti" cmimi 1250 euro/m2 N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  1.250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:38
 • PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  PAISJE PER RESTORANTE TE REJA

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 12:29
 • Paisje per Restorante

  Paisje per Restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE TE REJA ME GARANCION 15 MUAJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  18 shkurt 12:29
 • PËR SHITJE - Banesë Kati Përdhes tek Sheshi

  PËR SHITJE - Banesë Kati Përdhes tek Sheshi

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa 67.5 m2 (Netto) ne Qender te Prishtines tek Sheshi Zahir Pajaziti ne katin Perdhes dhe shume e pershtatshme per afarizem Banesa gjindet menjeher pas ish Shtepise se mallrave

  205.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:29
 • Paisje per Restorante

  Paisje per Restorante

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE ,QEBAPTORE ,FAST FOOD ETJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Me Marrveshje
  Podujevë
  18 shkurt 12:29
 • PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE TE REJA ME GARANCION GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER : +37744205539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper KUZHINA PAISJE

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  18 shkurt 12:28
 • TOSTERA TE TE GJITHE LLOJEVE

  TOSTERA TE TE GJITHE LLOJEVE

  SHESIM TOSTERA TE GJITHE LLOJEVE ME RRYME DHE ME PLIN ,GARANCION 12 MUAJ. O44 205 539 inox inoks skara me plin skar tost toster furra pizza pica kamin kamina fritez friteza

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 12:28
 • PAISJE PROFESIONALE PER HOTELERI

  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELERI

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper KUZHINA PAISJE SKARA TOSTER TOSTERA PROFESIONALE ME PLIN

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 12:28
 • BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne SHtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  18 shkurt 11:39
 • Objekt afarist në shitje

  Objekt afarist në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet objekti me sipërfaqe prej 8 Ari Objekti me afër 3000m2 posedon: Kati përdhes i tëri bodrum . Kati i parë janë lokale të gatshme për shfrytë

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:38
 • Makina cnc

  Makina cnc

  Shitet makina cnc per prodhimin e mobilev e po sa ardhur nga jasht viti prodhimit 1997

  Me Marrveshje
  Podujevë
  18 shkurt 11:31
 • Farë PRESHI

  Farë PRESHI

  Farë preshi kualitativ. Sorta : Kumanovski Kamush E prodhojme vete. Eshte e qendrueshme ne dimer.

  80 €
  Prishtinë
  18 shkurt 11:30
 • Objekti në Gjilan

  Objekti në Gjilan

  Shitet objekti me dy hyrje të veçanta. Objekt me 4 kate me 1200m2 të shfrytëzuara posedon këtë rënditje: Kati i parë: lokal me 150m2 të shfrytëzuara, dhe dy tualete. Kati i dytë: hapsirë prej 280m2 e

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:29
 • SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045897 859

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045897 859

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe montimi jan gr

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  18 shkurt 11:29
 • SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe montimi jan g

  Me Marrveshje
  Lipjan
  18 shkurt 11:28
 • TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Shatora Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe mont

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 11:28
 • SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe montimi jan g

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 shkurt 11:28
 • SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe montimi jan g

  Me Marrveshje
  Obiliq
  18 shkurt 11:28
 • TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Shatora Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe monti

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 11:28
 • SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe montimi jan gr

  Me Marrveshje
  Podujevë
  18 shkurt 11:28
 • 	 TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Shatora Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe monti

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:28
 • Risi risi ferma bio te kusha bajm shitjen e

  Risi risi ferma bio te kusha bajm shitjen e

  Risi risi ferma- bio te kusha bajm shitjen e vezeve te pulav po ashtu edhe qurav qmimi i vezeve te pulav 50 cent ne cop kurse te qurav 1 euro cop po ashtu edhe bajm shitjen e pulav shbo knus e pul 30

  30 €
  Suharekë
  18 shkurt 11:28
 • Shiten 9 komplete tavolina karrike.

  Shiten 9 komplete tavolina karrike.

  Shiten 9 komplete tavolina karrike. Mund t'i gjeni te Magazina Ofertave. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  Me Marrveshje
  Durrës
  18 shkurt 11:08
 • Shiten tavolina pune, te reja.

  Shiten tavolina pune, te reja.

  Shiten tavolina pune, te reja. Mund t'i gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 7 000 lek copa. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  7.000 Lek
  Durrës
  18 shkurt 11:08
 • Fritez profesionale me gaz

  Fritez profesionale me gaz

  Shitet fritez profesionale me gaz. Mund t'a gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 25 000 lek. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  25.000 Lek
  Durrës
  18 shkurt 11:08
 • BANAK USHQIMOR

  BANAK USHQIMOR

  Shitet banak ushqimor, ngrires. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067 20 12 232. Adresa: rr. 'Teodor Keko' unaza e re ngjitur me uren e Lanes. /// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK ///

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 shkurt 11:08
 • 2 Frigorifere banak

  2 Frigorifere banak

  Shiten 2 frigorifere banak me xham te rrumbullaket perpara per market ose lokal. Madhesia nga 2 metra te gjate dhe 1.5 te larte. Poshte jane me rafte druri sherbejne per te magazinuar produkte. Cmimi

  900 €
  Elbasan
  18 shkurt 11:08
 • NGJITESE PER QESE

  NGJITESE PER QESE

  Shitet ngjitese profesionale per qese. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067 20 12 232. Adresa: rr. 'Teodor Keko' unaza e re ngjitur me uren e Lanes.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 shkurt 10:53
 • GJIRO MISHI

  GJIRO MISHI

  Shitet gjiro mishi, e re me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt: 067 20 12 232 Adresa: rr. 'Teodor Keko' unaza e re ngjitur me uren e Lanes /// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 shkurt 10:53
 • PAISJE PER PASTICERI VITRINA KOLLONA

  PAISJE PER PASTICERI VITRINA KOLLONA

  Shiten paisje per pasticeri, vitrina, kollona etj. Cmime te arsyeshme. Kontakt 067 20 12 232 Adresa: rr. 'Teodor Keko' unaza e re ngjitur me uren e Lanes. /// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPOR

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 shkurt 10:53
 • Tavolina karrike me thurje

  Tavolina karrike me thurje

  Shiten tavolina karrike me thurje, super cilesore. Disponojme 12 te tilla. Mund t'i gjeni te Magazina Ofertave. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  Me Marrveshje
  Durrës
  18 shkurt 10:53
 • LINJA KOMPLET PER PRODHIMIN E DYERVE E DRITAREVE..

  LINJA KOMPLET PER PRODHIMIN E DYERVE E DRITAREVE..

  SHESIM MAQINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME QMIME SHUM TE VOLITSHME 1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ............................

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:44
 • Komplet Linja per dyer e drıtare nga Pvc

  Komplet Linja per dyer e drıtare nga Pvc

  SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME QMIME SHUME TE ARSYESHEM 1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ................................... 2.MAQINA N

  Me Marrveshje
  Prizren
  18 shkurt 10:44
 • MJESHTER PER LAVATRIQE

  MJESHTER PER LAVATRIQE

  ELEKTRO SERVIS:- BANI::- KRYEN KTO SHERBIME:INSTALIME ELEKTRIKE MIRMBAJTJE TE RRJETIT ELEKTRIK SERVISIM TE APARATEVE TE ANVISNIS MONTIMIN EBOJLERVE LLUSTERVE NDRIQIME PRIVATE E PUBLIKE SI DHE SHU

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:44
 • Duj te sanes dhe tetelines

  Duj te sanes dhe tetelines

  Duj te sanes dhe duj te tetelines

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 shkurt 10:44
 • Service elektro

  Service elektro

  Servis elektro :Instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalus, servisim te aparateve te amvisnis, montim bojlerve, llusterve, lidhje ne shtylla elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:43
 • Incubator automatik

  Incubator automatik

  Shesim Inkubator Fabrikisht te pa perdorur (Te ri) ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lageshtin dhe temperature automatike. Gjithashtu perveq 220 volt e ka edhe kabllen me hyrje p

  200 €
  Suharekë
  18 shkurt 10:39
 • PASQYRE

  PASQYRE

  *Shiten Pasqyret me Dizajn shume te Bukur. ☆PER SALLONE, SHTEPI ETJ. *Dimenzionet: 120x40 (4 copa). -Tel:045/300083

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:38