• TRUNG MISHI

  TRUNG MISHI

  Shitet trung mishi . I sjellë nga Italia. Për kasap .

  Me Marrveshje
  Durrës
  16 tetor 20:54
 • FURRA BUKE E PASTIÇERIE

  FURRA BUKE E PASTIÇERIE

  Shesim furra profesionale për bukë e për pastiçeri. Italiane te markës "BAKE OFF". Çmime konkuruese. Me garanci.

  Me Marrveshje
  Durrës
  16 tetor 20:53
 • Shiten vjetat shumë KUALITET

  Shiten vjetat shumë KUALITET

  Shes vjetat, janë shumë të mirë dhe të hes , meshkuj janë dytë.Ju mund te na shkruani ne viber +37745548885

  Me Marrveshje
  Obiliq
  16 tetor 20:41
 • Shitet urgjent invertari

  Shitet urgjent invertari

  -Frizi i brumav osht digjital punon shum 2 vjet garancion 1 muj i perdorun -Frizi per mish osht me drit punon shum mir

  4.500 €
  Prishtinë
  16 tetor 20:37
 • Shiten

  Shiten

  Shiten viçat shumë kualitet..

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 20:35
 • shes bikun mbi 500 kg

  shes bikun mbi 500 kg

  biku esht i ushqyer bio

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  16 tetor 20:30
 • Qej Coocker Spaniel

  Qej Coocker Spaniel

  Qen rrace origjinale coocker spaniel anglez 1 muajsh sapo erdhur nga londra me cip dhe dokumenta pashaporte.

  300 €
  Korçë
  16 tetor 19:58
 • Microlife

  Microlife

  Aparat matje tensioni.... super !!! Automatik.

  70 €
  Elbasan
  16 tetor 19:53
 • Viq femen 5 muj

  Viq femen 5 muj

  Viqi asht femen ika afer 6 mujve yshymin e tagjin ehan mir prej lopes ekamnda.kush asht interesun me pre japren kasapt edhe ktu

  250 €
  Gllogoc
  16 tetor 19:40
 • Shitet Mzati 500 kg

  Shitet Mzati 500 kg

  Shes mzatin 500kg shum i mir siq shihet edhe ne foto Çmimi :1300 pak i diskutushum Viberi : +37744266751

  1.300 €
  Prishtinë
  16 tetor 19:40
 • Mzati

  Mzati

  Shes mzatin i majtun me kallamoq te blun per cilcin e mishit garantoj qmimi me marveshje

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  16 tetor 19:40
 • Shitet biznisi mall nga italia

  Shitet biznisi mall nga italia

  Shes biznizin komplet Te mathne patika puma cokullka per dimer. Jan Afersisht 1500 par Te gjitha Te zgjedhura Te importuara nga italia. Biznisi Shitet per arsye personale jo qe nuk ka pune.

  9.000 €
  Prishtinë
  16 tetor 19:39
 • Shes bizinisin mall nga italia

  Shes bizinisin mall nga italia

  Shes komplet biznisin, mall nga italia, ku jan Afersisht 1500 par Te mathne patika, cokullka krejt jan te zgjedhura dhe origjinale Te importuara nga italia. Shiten me nje cmim shum Te volitshem. Lokal

  8.000 €
  Prishtinë
  16 tetor 19:37
 • Shes lopen

  Shes lopen

  Shes lopen lopa esht shum e mir ka 12 litra qumesht nuk esht bars per me shum kontaktoni edhe ne viber +37745981294

  850 €
  Gllogoc
  16 tetor 19:37
 • Shes Viqin femen 6 mujsh....

  Shes Viqin femen 6 mujsh....

  Shes Viqin femen 6 mujsh rac shum e mir me majt por edhe me pre....Kontakti ne nr. 049 238 116 dhe 045 432 763.....

  480 €
  Skënderaj
  16 tetor 19:37
 • Shiten kikirezat qifta

  Shiten kikirezat qifta

  Shiten kikirezat qifta

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 19:37
 • Shitet Biznesi Bar Kafe

  Shitet Biznesi Bar Kafe

  Shitet biznesi aktualisht ne gjendje pune inarreduar tani shpejt ambjet shume i kendshem dhe pozicion buze rruge me 10 tavolina te jashtme dhe 10 te brendshme ambjenti i jashtem i pershtatur dhe per n

  12.000 €
  Tiranë
  16 tetor 19:08
 • Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt . [email protected] Këtu është zgjidhja . paratë në llogarinë tuaj në më pak se 72 orë , oferta është e vlefshme për të gjithë njerëzit e ndershëm. Tani, ky

  1.000 €
  Devoll
  16 tetor 19:08
 • FIZIOTERAPI

  FIZIOTERAPI

  APARATURA FIZIOTERAPIE

  Me Marrveshje
  Durrës
  16 tetor 18:53
 • Shitet biznesi Bar Coffe

  Shitet biznesi Bar Coffe

  Shitet biznesi bar-coffe pozicion buze rruge hapsire te jashtme 30m2 te brendshme 60m2 ambjent familiar bleres serioz ju lutem shitet per arsye familjare 12000 pak i disk

  12.000 €
  Tiranë
  16 tetor 18:53
 • Shes biznesin ne ulpian

  Shes biznesin ne ulpian

  shesh biznesin ne ulpian caffee black coffe esht per momentin tu pun esht shum mir e rregullume me gjitha gjerat pres njerz serioz biznesi esht tu punu dhe ka pun mir muni me ardh me pa

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 18:32
 • klysh t sharrit

  klysh t sharrit

  shes klysh te sharrit nje mashkell dhe nje femer jan prej kti kombinimi qe i shifni ne foto t interesumit mujn mena shkru dhe n viber +377 45 248 076

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 tetor 18:31
 • Carpigiani

  Carpigiani

  Okazion shitet makineri akullore carpigiani

  1.000 Lek
  Krujë
  16 tetor 18:08
 • Biznes për shitje në Zues

  Biznes për shitje në Zues

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin një ndërtesë me sipërfaqe 300 m². ✅ Biznesi ka dy ambiente kryesore: restorantin

  280.000 €
  Shkodër
  16 tetor 17:41
 • Ofrohet lokali me qira ne lagjjen Mati 1!DELTA

  Ofrohet lokali me qira ne lagjjen Mati 1!DELTA

  Ofrohet me qira hapesira afariste ekskluzive ne lagjjen "Mati 1"perkatesisht ne rrugen B ne kompleksin"Iliria building".Hapesira eshte e shperndare ne 4 njesi te ndara pune dhe ka metrazh prej 360m2.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 17:38
 • Ndihma financiare e rëndë dhe e shpejtë.

  Ndihma financiare e rëndë dhe e shpejtë.

  Ndihma financiare e rëndë dhe e shpejtë. Unë jam Z. RENE SCHUNEMANN, biznesmen me origjinë gjermane dhe banues në Francë. Për të luftuar kundër varfërisë dhe përjashtimit bankar, ju propozoj në inter

  20 €
  Fushë Kosovë
  16 tetor 17:30
 • Pula Brahma

  Pula Brahma

  Shiten 3pula jan brahma jan te vaksionuara

  Me Marrveshje
  Viti
  16 tetor 16:44
 • Hapësirë / lokal për qira, Mati 1 Id: #03-01-12

  Hapësirë / lokal për qira, Mati 1 Id: #03-01-12

  Primmo Patundshmëri - ofron hapësirë/lokal për qira 60m², në Lagjen Mati 1, Rrugën Ahmet Korronica Lokali është afër rrugës, ka hapësirë parkimi, i përshtatshëm për shumë veprimtari/biznese. Ofroh

  200 €
  Prishtinë
  16 tetor 16:43
 • Shiten paisje ushqimore

  Shiten paisje ushqimore

  Shiten paisje marketi ushqimore dhe sallameri ne gjendje shume te mire pune, banak freskues, rafte ushqimore, frigorifer ngrires, preres sallami etj.

  Me Marrveshje
  Pogradec
  16 tetor 15:53
 • friza inox per restauranta 0 deri -2 grad

  friza inox per restauranta 0 deri -2 grad

  shes dy friza inox industral gjendje te mir shum te ardhur nga zvicrra qmim per cop a 350 euro per mashum na kontaktoni ne nr ipko vala 044\049 240706

  700 €
  Prizren
  16 tetor 15:36
 • Shitet trualli ne kolovic

  Shitet trualli ne kolovic

  Shitet trualli ne kolovic prej 5 Ari ne gjysmen e shumes pranojm edhe vetur infrastruktura e kompletuar uje rrym kanalizim rrug

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 15:31
 • urgjent jepet lokali me qira dhe shitet inventari

  urgjent jepet lokali me qira dhe shitet inventari

  jepet lokali me qira si dhe shitet inventari per fast food doner pizza gjitha jan.lokali ka dikun afer 100 m katror gjindet dardani te ora ose sahati perball ipkos ka pozit shum te pershtatshem esht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 15:29
 • Aplikim per Green Card, formulare

  Aplikim per Green Card, formulare

  Bëjmë përgaditjen e formulareve për viza turistike, imigruese, bashkim familjar, viza studentore etj, aplikime për Green Card Lottery vetem 10 euro , për Ambasaden Amerikane dhe Ambasadat tjera në KS.

  10 €
  Prishtinë
  16 tetor 14:47
 • Aplikim per Green Card, formulare

  Aplikim per Green Card, formulare

  Bëjmë përgaditjen e formulareve për viza turistike, imigruese, bashkim familjar, viza studentore etj, aplikime për Green Card Lottery vetem 10 euro , për Ambasaden Amerikane dhe Ambasadat tjera në KS.

  10 €
  Prishtinë
  16 tetor 14:47
 • tavolina per lokal

  tavolina per lokal

  memarveshje

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 tetor 14:41
 • naser

  naser

  shes qenin lesi ika 1vjeqar

  200 €
  Lipjan
  16 tetor 14:40
 • MJALT DHE QUMESH BLETE

  MJALT DHE QUMESH BLETE

  Mjalt dhe qumesht blete 100% cilsi dhe garanici .Bletet I shtegetoj ne vende te ndryshme te jugut te shqiperis. Kontaktoni per me shum info

  1.500 Lek
  Vlorë
  16 tetor 13:53
 • Furra

  Furra

  Shes furre te bukes ose pjekurinave te ndryshme , Eshte dy kateshe , te dy katet kan kontroll te veqant dhe mund te punojn edhe veq e veq. Eshte me energji elektrike . komplet inox. Qmimi nga 1900 k

  990 €
  Podujevë
  16 tetor 13:31
 • Moler

  Moler

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLER

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 tetor 13:28
 • VR REAL ESTATE AGENCY LOKALET ME QIRA ULPIANË

  VR REAL ESTATE AGENCY LOKALET ME QIRA ULPIANË

  Lëshohen lokalet me qira që gjenden në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë(afër ish Hotel Bacit),kati:I parë(I),sipërfaqja:70m2(përfshihen dy lokalet). Lokalet posedojn:nga një njësi dhe një banjo dhe jan

  600 €
  Prishtinë
  16 tetor 12:44
 • Karrige/Ulese/Stola sipas porosis

  Karrige/Ulese/Stola sipas porosis

  Karrige/Ulese/Stola te punuara me hekur dhe dru. Të pershtatshme per parqe dhe oborre. Punojme me shumice dhe pakice. Mundesi zgjedhje te madhesis dhe ngjyres qe ju deshironi. Qmimi me i miri ne treg

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 tetor 12:41
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Tropojë
  16 tetor 11:37
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Pukë
  16 tetor 11:35
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Tiranë
  16 tetor 11:25
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  16 tetor 11:23
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Tiranë
  16 tetor 11:20
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  16 tetor 11:13
 • Frigorifer kollone

  Frigorifer kollone

  Shes 4 frigorifer kollone te perdorur , ne gjendje pune . Po u moren te gjith pernjehere ka dhe ulje .

  150.000 Lek
  Kavajë
  16 tetor 10:53
 • Salle e Re e Sporteve"PRIZREN ARENA

  Salle e Re e Sporteve"PRIZREN ARENA

  Salla`e re e Sporteve "Prizren Arena" Një kompleks multifunsional me ndërtim solid dhe me hapsira të mëdha. -Fusha ka shtroja multifuksionale me trashësi 9mm, gjatësia 50m dhe gjerësia 25m -Lartesia

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 tetor 10:36
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Tiranë
  16 tetor 09:31