Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539 tag pikap

  Lipjan Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE DHE TURKE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBE

  Prishtinë Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Lipjan Sot, 12:50
  1.000 €
 • 3 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40m2 Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni;Në rregul

  Ferizaj Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Lokali 28m2 në Qender të Prishtines
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 28m2 në Qender të Prishtines

  Shitet Lokali në Qender të Prishtines me saktesisht afër Gjimnazit Sami Frasheri me siperfaqe gjiths

  Prishtinë Sot, 12:50
  135.000 €
 • 0 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per kuzhina dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhina dhe restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZ

  Pejë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SERVIS PER ROLETA TE JASHTME DHE DYER DHE DRITARE
  Sherbime

  SERVIS PER ROLETA TE JASHTME DHE DYER DHE DRITARE

  SERVISOJM ROLETAT E JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA NE TERITOR TE PRISHTINES DHE FUSHE KOSOVES. S

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕️Shitet lokali 202m2 ne FusheKosove te Euro Medi
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 202m2 ne FusheKosove te Euro Medi

  Shitet lokali 202m2 ne Fushekosove te Euro Medi Lokali eshte ne rrugë kryesore eshte i pershtatshem

  Prishtinë Sot, 12:49
  2.400 €
 • 2 foto
  Ofrojmë Lokalin me qira në lagjën Kalabria 30m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojmë Lokalin me qira në lagjën Kalabria 30m2

  ⭕️Ofrojmë Lokalin me qira në lagjën Kalabria me sipërfaqe prej 30m2 ⭕️Lokali është i përshta

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bejme hapjen e Pusave
  Sherbime

  Bejme hapjen e Pusave

  Shpime te ngushta Dimensione te shpimit ne terene te forta dhe te buta nga: -125 Fi deri 330 Fi ne t

  Malisheve Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje restorantesh nga inoxi
  Makineri dhe inventare

  Paisje restorantesh nga inoxi

  shesim paisje profesionale Hoteliere per kafene ,restorante ,fast food etj shif fotot jane origji

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  shesim paisje profesionale Hoteliere per kafene ,restorante ,fast food etj shif fotot jane origji

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet Hapsira 1000m2 me qira ne qender Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Hapsira 1000m2 me qira ne qender Delta

  Ofrohet hapesire afariste 1000m2 me qira ne qender te qytetit.Objekti eshte 4-katesh dhe posedon 15

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE
  Makineri dhe inventare

  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE

  Mini furre profesionale per pizza dhe sandwichs , 1.6 kw shume ekonomike dhe efikase.prodhim Italia

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM KETO PAISJE SIQ SHIFEN NE FOTO 044 205 539

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Prishtinë Sot, 12:49
  420.000 €
 • 2 foto
  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 500 m2 Kati: Përdhesë Adresa: Lagjja Spitalit Pronari: Shqiptarë dhe doku

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lokali me qira ne lagjen Mati 1, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qira ne lagjen Mati 1, Prishtine

  Jepet me qira lokali ne lagjen Mati 1, lokali gjendet afer shkolles \'\' Pavaresia \'\', eshte i per

  Prishtinë Sot, 12:48
  400 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali 89m² në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 89m² në Fushë Kosovë

  Shitet Lokali 89m² kati përdhese, ndërtim i Berisha Group në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër Kompl

  Fushë Kosovë Sot, 12:48
  75.000 €
 • 2 foto
  Shpime Vertikale (Puse, Pilot preojekte, etj)
  Sherbime

  Shpime Vertikale (Puse, Pilot preojekte, etj)

  NTSH VLLEZERIT PAQARIZI, e paisur me teknologjin e fundit ne fushen e shpimeve vertikale, kryen ne

  Malisheve Sot, 12:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është

  Ferizaj Sot, 12:48
  420.000 €
 • 4 foto
  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering

  Shitet Lokali me 50 m2 Rr.12 Qershori Te ingineering Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  Ferizaj Sot, 12:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet OBJEKTI me lokal+3 banesa te Spitali-F

  Shitet: Objekti baza 85 m2 Podrumi 85 m2 Kati -I- Lokal Dhe tre kate banimi Adresaa: Rruga 12 Qer

  Ferizaj Sot, 12:48
  219.000 €
 • 6 foto
  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 110m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë dhe ka parkim dhe

  Ferizaj Sot, 12:48
  400 €
 • 2 foto
  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit

  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit Lokali gjendet në bregun e diellit afër Xhambazëve dhe ka

  Prishtinë Sot, 12:48
  240.000 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 12:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  M O L E R .. Agimi ...0.50m² ---049 837677
  Sherbime

  M O L E R .. Agimi ...0.50m² ---049 837677

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, , Renovime dhe Riparime .........me

  Prishtinë Sot, 12:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Sot, 12:47
  750.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen B.Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen B.Diellit

  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit te Qendra Tregtare. Lokali ndodhet ne katin

  Prishtinë Sot, 12:47
  70.000 €
 • 1 foto
  Objekti per shitje dhe Qiradhënie ,prej ,1120m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti per shitje dhe Qiradhënie ,prej ,1120m2

  Objekti per shitje dhe Qiradhënie ,prej ,1120m2 prishtine -bregu i diellit Kati: P+3 Sipërfaqja:

  Prishtinë Sot, 12:47
  1.150 €
 • 3 foto
  Leshoj lokalin me qera ne Breg Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokalin me qera ne Breg Diellit

  Lokali eshte ne rrugen kryesore dhe eshte afer shkolles Ismail Qemali. I gatshem per cdo lloje bizne

  Prishtinë Sot, 12:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  M O L E R Agimi 0.50m² . . .
  Sherbime

  M O L E R Agimi 0.50m² . . .

  Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Zyrave , Lokaleve

  Prishtinë Sot, 12:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CARPIGIANI dhe bejme servisin e tyre
  Makineri dhe inventare

  CARPIGIANI dhe bejme servisin e tyre

  Shes aprata per akullore CARPIGIANI dhe bejme servisimin e tyre me pjese te reja dhe te perdorura.Pj

  Prizren Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne "Ulpiane" ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme,

  Prishtinë Sot, 12:45
  2.500 €
 • 0 foto
  urgjent kerkoj lokal per mobil shop
  Lokale / Punetori / Magazina

  urgjent kerkoj lokal per mobil shop

  urgjent kerkoj lokal per mobil shop

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj

  ⭕️ Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologjike , me rreth 74m2 ne lagjen Lakrishte - Pris

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli per kafe si i rii
  Makineri dhe inventare

  Mulli per kafe si i rii

  Shes mullirin oer kafe si i rii ne gjendje perfekte.Eshte i firmes me te njohur italiane"MAZZER".Per

  Prizren Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  M O L E R Agimi 0.50 m² , ,
  Sherbime

  M O L E R Agimi 0.50 m² , ,

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor,, Renovime dhe Riparime ,.......me p

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77
  Punesime

  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Zyrave , Depove , Lokaleve me polikollor . . . punojm .

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia juaj në 72 orë
  Sherbime

  Kredia juaj në 72 orë

           Cilado qoftë gjendja juaj financiare,         Unë ofroj kredi prej 30,000 deri 200,000,000

  Ferizaj Sot, 12:44
  3.000 €
 • 2 foto
  Mikser 5 liter si i ri
  Makineri dhe inventare

  Mikser 5 liter si i ri

  Shes mikserin ne gjendje shume te mire pune.Eshte 5 litre.Eshte me 3 opsione.Po ashtu me 10 shpejtes

  Prizren Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Granitore ne gjendje te mire pune si e re
  Makineri dhe inventare

  Granitore ne gjendje te mire pune si e re

  Shes granitore ne gjendje perfekte si e re.Eshte italiane.Eshte ajo qe e shihini ne foto.Per me shum

  Prizren Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Sot, 12:44
  1.100 €
 • 10 foto
  Paisje te ndryshem
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshem

  Shiten paisjet te ndryshem ne gjendje te rregullt. Supermarket market cccc

  Prishtinë Sot, 12:44
  600 €