• rasni pilici

  rasni pilici

  pilici stari od 1 do 20 dana rase amrok australop sasex kaporka njuhempshir italijanke kokinkine velike brama bela... cena pilica se krece od 1e u zavisnosti od starosti pilica.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 15:30
 • Kamionet t4 2.4 ndrrim me lop ose viqa

  Kamionet t4 2.4 ndrrim me lop ose viqa

  Shes kamioneten t4 2.4 shum i rujten regjistrim deri ne fund te muajii te dhjet, 4 gomat e reja. Bej ndrrim me lop ose me viqa jamjerohuni tel. Dhe viber 044/049/142-506 viber +37749142506

  2.850 €
  Malisheve
  19 shkurt 15:30
 • Ntn

  Ntn " KOPSHTI-BA" Shtime

  kryejm shum punë; mihje te ndryshme,transporte te ndryshume,ngjeshje me dilinder,hapje te kanaleve,instlime te kanalizimit,ujit,rrymes,ju fornizojm me te gjihta llojet e rërës si dhe betonit te gatshu

  Me Marrveshje
  Shtime
  19 shkurt 15:30
 • BANAK FRIGORIFERIK USHQIMOR ME AJER

  BANAK FRIGORIFERIK USHQIMOR ME AJER

  FTOHJE ME AJER. PRODHIM ITALIAN. CMIMET ME TE MIRA NE TREG!!!

  Me Marrveshje
  Durrës
  19 shkurt 14:53
 • Eko Me ngjyra

  Eko Me ngjyra

  Shiten eko 2 cope per arsye mospërdorimi per informacion rreth tyre kontaktoni

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 shkurt 14:53
 • Impiant Per Prodhimin e Birres

  Impiant Per Prodhimin e Birres

  Impiant per prodhimin e birres .Prodhim hungarez dhe teper cilesor. Siguron 14mije litra per 24h.Gjendje shume te mire dhe funksionale. Sigurisht eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e tjera si fuci

  44.000 €
  Pogradec
  19 shkurt 14:53
 • Program profesional për biznese të ndryshme

  Program profesional për biznese të ndryshme

  EMPsoft tani mund ta merrni me 12 këste pa kamat përmes StarCard-ës TEB! EMPsoft , është program profesional për kategori të ndryshme të bizneseve. - Nuk kërkohet të shkarkohet apo instalohet askund

  120 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:39
 • Shitet lopa bars kuq e bardh !!!!

  Shitet lopa bars kuq e bardh !!!!

  Shitet lopa eshte bardh e kuq 9 muj bars 15 litra qumsht per ma shum kontaktoni ne nr ose ne viber +37745598764

  1.500 €
  Ferizaj
  19 shkurt 14:38
 • Nxemje Qendrore Punojmë në kosov dhe diaspor

  Nxemje Qendrore Punojmë në kosov dhe diaspor

  Oferta dimrore!!! Kontaktoni Kryejmë këto shërbime: -Instalimin e nxemjes qendrore me qymyr, dru, pelet, rrymë, ekonomike etj. Instalimet I bëjmë me gypa special inox. Poashtu edhe me bakër Punojm

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 14:28
 • Shitet aktivitet

  Shitet aktivitet

  SHITET INTERNET DHE PIK RIMBUSHJESH TE GJITHA KOMPANIVE TELEFONIKE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET

  4 €
  Tiranë
  19 shkurt 13:53
 • FIRMA EMI ndertoe shepin me qelsa ne dore

  FIRMA EMI ndertoe shepin me qelsa ne dore

  Ndertojm shtepi me qelsa ne dore kryejm fasad izolim dekorime etj ndertimi vrazhde me matrial tonin 65 ero metra kurse veq ndertimi pun dore 12 ero metra kurse komplet me qelsa ne dore 280 ero metr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 13:40
 • Ipet lokali ose depo me qera ne Prishtine

  Ipet lokali ose depo me qera ne Prishtine

  Gjindet ne Bregun e diellit te xhambazt afer bankes Rajfajzen.40m. Mund të përdoret edhe për kafiq,depo dhe për biznise të tjera.Qmimi me marreveshje.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 13:39
 • Blete

  Blete

  Shes 10 copa blet, blet jan te shendosha jan te trajtuara kunder varoas jan ne gjendje perfekte te interesuarit munden me i pa

  120 €
  Deqan
  19 shkurt 13:39
 • Auto larje KING CRAFT

  Auto larje KING CRAFT

  Auto larje king craft shum osht e mir e sapo ardhur nga zvicra i ka dy lloje t pishtolav njo e ki me ndreq sa pe don gjon edhe njo e qet rrumbullak edhe e ka per mi la pllakat osht shum e mir edhe osh

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  19 shkurt 13:39
 • Ipet lokali ose depo me qera në Prishtinë

  Ipet lokali ose depo me qera në Prishtinë

  Ipet me qera lokali ose depo.180 m.Mund të përdoret edhe për Restorant,Fitnes,Bilardo,Minimarket,Ordinancë,Depo dhe për biznise të tjera.Gjindet ne Bregun e diellit afer bankes Rajfajzen.Qmimi:Me marr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 13:39
 • Tenda me qera ZYM, GJoNAJ, RUMAJ etj

  Tenda me qera ZYM, GJoNAJ, RUMAJ etj

  Dpt ;ZOGAJ'' ju ofron tenda dhe tavolina me qira. Tendat dhe tavolinat tona jane orgjinale nga zvicra,jane te pajisura me llampa elektrike si dhe reflektor, Dimensionet e tendave 4x10, 8x10 , 4 x20 ,

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 shkurt 13:29
 • BIZNES RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE AKSESORE

  BIZNES RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.PAGESA OSHEE AKSESORE

  Biznesi Permban Aksesore Per Telefoni Mobile dhe Kompiuterike Rimbushje Elektronike per kompanite Mobile & Fikse Pagesa UNIONNET OSHEE, DIGITALB, GJOBA MAKINA, ALBTELECOM, ABCOM, UJESJELLES U

  Me Marrveshje
  Elbasan
  19 shkurt 12:54
 • Makineri per akullore

  Makineri per akullore

  pajisje per berjen e akulloreeve 1100 euro i disk

  1.100 €
  Tiranë
  19 shkurt 12:54
 • Kuzhine per restorant

  Kuzhine per restorant

  Shes kuzhine gjermane per restorant. Te gjitha mjetet e kuzhines jane te cilesise se larte. Per me teper informacion kontaktoni ne nr e tel: 00 49 177 3693514 Ose whats app: ‪+49 1522 2754820‬

  Me Marrveshje
  Lezhë
  19 shkurt 12:54
 • shitet

  shitet

  Shes biznesin ne Ulpian esht komlet me taras I gaqem veq me ja fillu punes per me shum na viItoni ose na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 12:38
 • 	Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 12:38
 • Shes Lopen

  Shes Lopen

  shes lopen shum e mir me 28 shkurt i bon 9 muj deri qe ni jav u mjel lopa i qet 25 litra tamel viqi e katert lopa i pet me garancjon

  1.600 €
  Fushë Kosovë
  19 shkurt 12:29
 • MIKSERA BRUMI ITALIAN

  MIKSERA BRUMI ITALIAN

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA RESTORANTE DHE FAST FOOD ,ITALIANE GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZAJ WIBER : +37744205539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper KUZHINA PAISJ

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 12:29
 • Ferma

  Ferma

  Shihem nga fita disa jan barda nja asht shtu qe dy dit nja asht pa viq veq ka tamel shum shiten me marveshje

  Me Marrveshje
  Klinë
  19 shkurt 11:40
 • Brahama Buf 1 qift

  Brahama Buf 1 qift

  Shes ndrroj brahama buf me qka tum konvenon jan 7 mujsh jan te vakcionuara arsya qe e shes osht se kom tjera e du me i paku bojm edhe zbritje pak ju mirpres ne viber +38649298608

  35 €
  Shtime
  19 shkurt 11:39
 • Gjela t'novipazarit

  Gjela t'novipazarit

  Gjelat i kan ka ni vit te verdh dhe te kuq

  40 €
  Klinë
  19 shkurt 11:39
 • Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit

  Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit

  Bojm prodhimin edhe montimin e kubzave te betonit si dh edhe skajoret {ansoret} KRYEZIU 2

  Me Marrveshje
  Lipjan
  19 shkurt 11:33
 • Sharre brenta

  Sharre brenta

  Shes sharren vertikale fi 1100mm, vagoni 5m gjatesi, me 4 sharra te reja me shtuc. Ne gjenjde perfekte Kemi edhe mrese Volmer cmimi 1750 euro.

  5.250 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 11:32
 • Moler Profesionalsit / www.molerTaha.tk/

  Moler Profesionalsit / www.molerTaha.tk/

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 11:31
 • Rregullimi i oborreve. Me kubza te betonit

  Rregullimi i oborreve. Me kubza te betonit"kryeziu

  Bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit si dhe skajorve "KRYEZIU"2

  Me Marrveshje
  Lipjan
  19 shkurt 11:30
 • Sanë e re 90 cent

  Sanë e re 90 cent

  Shitet sana e sivjetit.Sana është e livadhev tona jan kan 1100 duj po jon shit kan mbet edhe 400 duj.Çmimi për duj 90 cent.

  Me Marrveshje
  Lipjan
  19 shkurt 11:29
 • Kashtë 50 cent

  Kashtë 50 cent

  Shitet kashta jan 600 duj tsivjetit.Çmimi per duj 50 cent.Presim bleres serioz.+Viber nr +37744136821

  Me Marrveshje
  Lipjan
  19 shkurt 11:29
 • Paisje

  Paisje

  Te gjitha llojet e paisjeve per EMBELTORE QEBAPTORE PICERI RESTORANTE

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 shkurt 11:28
 • Karrotrec 24h fushkruje

  Karrotrec 24h fushkruje

  Sherbim karrotreci ne cdo qytet Sherbim me vinxh Transportojm Vetura Furgon Autobuz Kamjoncina Mini ekskavator Zitora fadroma Kontenjer

  Me Marrveshje
  Krujë
  19 shkurt 10:54
 • Paisje per Bar Kafe

  Paisje per Bar Kafe

  Shiten paisje për Bar-Kafe të përdorura. Frigorifer freskues kollonë, 6 komplete tavolinë + karrige, ekspres kafeje i markës "La Cimbali" + 2 mullinj. Çmime të arsyeshme! Faleminderit!

  Me Marrveshje
  Kavajë
  19 shkurt 10:54
 • DEPO NE PRIZREN 1425 m2

  DEPO NE PRIZREN 1425 m2

  Lëshohet Depo-ja me qeradhenie në zonën industriale (1425) m2 e kompletuar me gjitha elementet për zhvillim të punës.(prodhimtari&tregti) (E.elektrike industrial 24 h,Ndriçimi brendshem&jashtë

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 shkurt 10:41
 • TENDA  & tavolina   045, 592 443..

  TENDA & tavolina 045, 592 443..

  **Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , tavolinat jon te me mbulesa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 10:41
 • SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ

  SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ

  , , ,,,Ofrojm ne sherbim SHATORA tavolina dhe ulse te drunit .per dasma .dhe ahengje te ndryshme .tendat jon me dimenzine te ndryshme ,4x8 ,4x10.5x10,6x12 , TENDAT JON ME NDRIQIM,,, ME ZBUKU

  Me Marrveshje
  Shtime
  19 shkurt 10:39
 • Shesim familje bletesh me koshere me ama cilesore

  Shesim familje bletesh me koshere me ama cilesore

  Shesim blete me ama cilesore me dhe pa koshere. Kosheret jane te punuare prej drurit masiv.Kosheret jane te tipit DB dhe LR. Cmimi sipas marreveshjes.

  Me Marrveshje
  Suharekë
  19 shkurt 10:33
 • Viq Mashkull

  Viq Mashkull

  shitet viqi mashkull per mar

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 10:32
 • Shitet Lopa me viq

  Shitet Lopa me viq

  Shitet lopa me viq osht ne viqin e 2 viqin e ka mashkell qe dy jav u shtu edhe viqi osht shyt

  1.600 €
  Lipjan
  19 shkurt 10:31
 • APARAT PER PASTRIMIN E TAPICERIVE ESHT PE LAVAZHI

  APARAT PER PASTRIMIN E TAPICERIVE ESHT PE LAVAZHI

  APARATURE PER PASTIM TAPICERISH KOLLTUQE SEDILE E TETJERA APARATURA ESHTE 1500W PROFESIONALE PE LAVAZHI SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA cmimi 50Milek te vjetra

  35 €
  Korçë
  19 shkurt 10:08
 • Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket

  Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Renovime Suvatime Moler Glet Knauf Fasad Gur dekorativ Llajsne dekorative si dhe Prerje dhe thyerje te Betonit .Bejm dhe shtruarjen e dyshemeve me Laminat Parket Vynyl

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 09:42
 • Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

  Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

  Rexha-N Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive Lokaleve dhe Zyreve,jemi ekip shum e mir ,ne ngjyrosje punet i kryejm me perkushtim te lart ,dhe pune

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 09:41
 • Lopt qumshtore te pares klas

  Lopt qumshtore te pares klas

  Lopt jan trea tmdhaja meviqa barsa Lopa nefoto asht lop mbi 800 kg asht epares klas viqin femen ashtu streti her kaqumsht mbi 25 shkon deri te 30 kam edhe tjera pershitje munimezgedh cilajup

  2.000 €
  Malisheve
  19 shkurt 09:41
 • Paisje hoteleri kuzhina per restorante interier

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhnë restaurante / hotele / fasfood / qebaptore. " vellusha " Prodhojme : - Kalda për nxemje qëndrore 6k

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 09:39
 • Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier..

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier..

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhnë restaurante / hotele / fasfood / qebaptore. " vellusha " Prodhojme : - Kalda për nxemje qëndrore 6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 09:38
 • Paisje hoteleri kuzhina per restorante

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhnë restaurante / hotele / fasfood / qebaptore. " vellusha " Prodhojme : - Kalda për nxemje qëndrore 6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 09:38
 • Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhnë restaurante / hotele / fasfood / qebaptore. " vellusha " Prodhojme : - Kalda për nxemje qëndrore 6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 09:38
 • Prevoz mehanizacije

  Prevoz mehanizacije

  Vrsim prevoz poljoprivredne i gradjevinske mehanizacije. Za vise informacije zvati na tel. 066\145-245 ili na viber +38166145245

  Me Marrveshje
  Lipjan
  19 shkurt 09:28