• Karrige me rrota

  Karrige me rrota

  Materiali\ Metal, plastik dhe stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  6.000 Lek
  Berat
  22 maj 19:20
 • Tavoline Tryeze

  Tavoline Tryeze

  Tavoline me suprine druri dhe kembe inoxi .. e disponueshme ne 2 permasa ne forem vele. 2 dhe 2.5 m permasa me e vogel koston 30.000 lek ndersa permasa e madhe 37.000 lek Origjina banka zviceriane ZK

  30.000 Lek
  Berat
  22 maj 19:19
 • Karrige

  Karrige

  Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  6.000 Lek
  Berat
  22 maj 19:09
 • Karrige

  Karrige

  Materiali\ Metal dhe Stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  5.500 Lek
  Berat
  22 maj 17:11
 • Mobilje per nje zyre te kompletuar

  Mobilje per nje zyre te kompletuar

  Ofrohen kompletime zyrash me shumice dhe pakice, ne shitje perfshihen : Tavoline 180x85 cm Komodina 58x42x80 cm Komo me 3 sirtare per dosje\kartela 110x80x40 cm Raft dosjesh 160x110x40 cm 1 Karige me

  550 €
  Berat
  22 maj 16:11
 • Karrige per konferece seminare leksione etj

  Karrige per konferece seminare leksione etj

  Materiali\ Inox dhe stof Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj

  Me Marrveshje
  Berat
  22 maj 14:34
 • Bagëti lopë

  Bagëti lopë

  Shitet,lopë,laramane viçi dytë,me 20 litra qumesht,lopa,është rritë nga njerrz të moshuarr,,,,lopa është,bares,dy muajsh,i ka të gjitha arsyet,e mira,,komuna,ku ndodhet,poshnje,

  1.400 €
  Berat
  21 maj 12:53
 • ndihma financiare

  ndihma financiare

  A keni nevojë për një kredi? sa ju duhet dhe sa kohë pasi ju të kthejë mua kjo shumë? ju lutem kontaktoni me mua me e-mail. Duke pritur për të lexuar nga ju, nëse aplikimi juaj është me të vërtetë ser

  2.000 €
  Berat
  20 maj 15:55
 • Get projektet tuaja lirshëm me MEGALPOLBLUE.

  Get projektet tuaja lirshëm me MEGALPOLBLUE.

  Mos humbisni mundësinë për të shijuar subvencioneve dhe financimin e ofruara nga kompania jonë. Ditur se ku dhe se si të paraqesë një kërkesë kredi mund të jetë një avantazh absolut. Agjencia jonë fin

  Me Marrveshje
  Berat
  20 maj 08:08
 • Banak dhe 7 tavolina me nga 4 karrige

  Banak dhe 7 tavolina me nga 4 karrige

  Shitet banak dhe 7 tavolina me nga 4 karrige te firmes ardeno 2 muaj te perdorura banaku i kompletuar me te gjitha pothuajse te reja pa shenja perdorimi te gjitha 1 miljon e 400 mijlek te vjetra

  140.000 Lek
  Berat
  15 maj 14:53
 • Tuf me dhi

  Tuf me dhi

  Shitet nje tufë me bageti dhi prej 180 kreresh . Ndodhen ne Berat ne Fshatin Osmenzeze. Jane te mire ushqyera. Cmimi i diskutueshem . Per me shume kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 0698511571

  Me Marrveshje
  Berat
  5 maj 15:53
 • Makina akulli produktor akulli

  Makina akulli produktor akulli

  marka Brema & Ais matic

  Me Marrveshje
  Berat
  4 maj 12:53
 • Karige

  Karige

  Karige klasike per ambiente te jashteme sasia 60 cope.

  3.500 Lek
  Berat
  29 prill 19:53
 • kaponje dhe pula deti

  kaponje dhe pula deti

  Pula deti kaponje 6 milek kilja me oferta jan bio riten ne mal

  6 €
  Berat
  26 prill 17:36
 • Shes 2 makina tatto set valixhe ..shum te mira .

  Shes 2 makina tatto set valixhe ..shum te mira .

  Shes 2 makina ttatto shum te mira set me valixhe

  260 Lek
  Berat
  23 prill 12:53
 • Klinik Dentare

  Klinik Dentare

  Shiten pajisjet e nje klinike dentare ku perfshihen : 1- Uniti dentar i markes DENTSAN ( i mirembajtur) 2-Stoli + Tavolina e punes se mjekut 3- Banaku ne forem L-je me ekspozitor prej xhami dhe me si

  2.900 €
  Berat
  8 prill 22:53
 • OKAZION Frigorifer Banak 3m

  OKAZION Frigorifer Banak 3m

  Frigoriferi eshte banak 3 meter i gjate . Ne gjendje perfekte pune pa asnje problem.

  80.000 Lek
  Berat
  30 mars 21:53
 • Karige+ tavolina

  Karige+ tavolina

  shiten 5 komplete karigesh.te kuqe per perjashta.90.000 kompleti.shitet nje televizor sharp me vetereghistrim.56 polsh.lcd.likuori.di akua.ekran me uje per pastert figure.shiten 2produktore akulli.35k

  100.000 Lek
  Berat
  24 mars 19:08
 • Okazion karige plastike 30 cop okazion

  Okazion karige plastike 30 cop okazion

  okazion 30 cop karige plastike eksulzivi i COCACOLA Orgjinal OKAZION

  Me Marrveshje
  Berat
  22 mars 08:54
 • Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  Argjendari. pajisje ngjitje me kontakt

  shitet pajisje qe ben te gjitha llojet e riparimeve ne argjendari . e ardhur nga amerika . esht ne gjendje perfekte . e vitit 2015. shitet per arsye emigrimi.

  Me Marrveshje
  Berat
  21 shkurt 10:54
 • Vez pulav extra

  Vez pulav extra

  shesim vez te ktyre pulav vezet jan 2 € copa gjindemi ne Prishtinë

  Me Marrveshje
  Berat
  18 shkurt 14:53
 • Makine professionale per prodhimin e akullores

  Makine professionale per prodhimin e akullores

  Shitet makine professionale per prodhimin e akullores catabrigga effe 4 ne gjendje shume te mire Pune .shitet per arsye ndrimi

  210.000 Lek
  Berat
  17 shkurt 09:53
 • Shqiponje

  Shqiponje

  shes shqiponjen e eger eshte e sapo kapur eshte me trup te madh me nje hapje krahesh 1200 cm

  260 €
  Berat
  16 shkurt 21:53
 • shqiponje e eger

  shqiponje e eger

  shes shqiponjen ka nje diameter krahesh prej 1200 cm

  260 €
  Berat
  16 shkurt 21:08
 • Shqiponj e eger

  Shqiponj e eger

  Shes shqiponjen eshte e kapur rreth nje jave me par eshte me trup mesatar me nje hapje krahesh prej 1200 cm kush eshte i interesuar te telefonoi cmimi jo shum i diskutushem

  300 Lek
  Berat
  15 shkurt 21:53
 • Shqiponje e Eger

  Shqiponje e Eger

  Shes shqiponjen eshte me trup mesatar me nje hapje krahesh prej 1200 cm nese jeni te interesuar mund te merni ne numrin e telefonit pa u pertuar sepse ja vlene cmimi i diskutushem

  300 Lek
  Berat
  15 shkurt 21:53
 • pastor gjerman 3 muajsh 100% i paster

  pastor gjerman 3 muajsh 100% i paster

  shes pastor gjerman shume i mire dhe rrace e paster.Qeni eshte shume besnik dhe i edukuar.Vaksinat jane te bera.Qeni mund te miqesohet shpejt me pronarin dhe me familjaret.Qenushi eshte i seksit femer

  100 Lek
  Berat
  14 shkurt 20:08
 • Paisje byrektore

  Paisje byrektore

  jam i interesuar per paisje brektore te perdorura

  Me Marrveshje
  Berat
  9 shkurt 09:53
 • Ekspres La cimbali

  Ekspres La cimbali

  shitet ekspres la cimbali . ne gjendje te mire , thuajse i paperdorur. Ekspresi esht me impiant gazi. mund te perdorent me korent ose me gaz . Cmimi 500 mij lek te vjetra

  500 Lek
  Berat
  6 shkurt 12:53
 • Paisje marketi, dyqani

  Paisje marketi, dyqani

  Frigorifer banak 3 m, rrafte 20 m/linear me 6 kate, 2 frigo kollon, prerse sallami, peshore elektronike.

  500.000 Lek
  Berat
  9 janar 23:53
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Ok. Pa nam reci koliko dugo želite remboursser 8000 eura. Trajanje Tj vašeg rembourssement. Hvala želite brzo reagiraju dobro

  Me Marrveshje
  Berat
  22 dhjetor 21:08
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  21 dhjetor 10:53
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:53
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:53
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:53
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:53
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:53
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:08
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:08
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:08
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:08
 •  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:08
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë

  Të marrë paratë që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready shpejtë, serioz dhe i besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  16 dhjetor 19:08
 •  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Berat
  13 dhjetor 11:53
 • Shitet mbrojtse xhami per bilardo

  Shitet mbrojtse xhami per bilardo

  Shitet mbrojtse xhami per bilardo, gjatesia 4.20 cm. Lartesi 1.60 cm.cemimi 80 mij lek te vjetra

  80.000 Lek
  Berat
  12 dhjetor 13:53
 • Shitet Jonxhe

  Shitet Jonxhe

  Shesim Jonxhe te thate. Ne fshatin Bilce te rrethit Berat

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 11:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 04:08
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 03:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 03:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 02:53