Deqan

Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 0 foto
  Shes mshtjeren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjeren

  Shitet mshtjerra 9 muajshe Qmimi si pas marveshjes ne tel

  Deqan 7 gusht 08:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  credit
  Biznes ne shitje / me qera

  credit

  Schneller Online-Kreditantrag Hallo Herr und Frau Sie brauchen eine Finanzierung für Ihr Zuhause, I

  Deqan 5 gusht 21:18
  1.000 €
 • 0 foto
  NDIHMA FINANCIARE
  Sherbime

  NDIHMA FINANCIARE

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër. Ajo u siguron klien

  Deqan 5 gusht 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shite🐐 per arsyje se nuk ka kush kujdest per to, Per me shum inf 📞.

  Deqan 4 gusht 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Deqan 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes viqin rac
  Kafshe ferme

  Shes viqin rac

  shitet viqi rac mashkull per me shum informatat na kontaktoni ne viber ose tel

  Deqan 2 gusht 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për çdo individ serioz
  Sherbime

  Kredia e ofruar për çdo individ serioz

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Deqan 2 gusht 08:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  U shit flm merr jep
  Kafshe ferme

  U shit flm merr jep

  Shitet lopa per kurban lopa osht 1 pjellshe boj edhe ndrrim me naj lop tomlit qmimi sipas marrveshje

  Deqan 31 korrik 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Deqan 30 korrik 17:28
  69.454 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individë të rëndë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individë të rëndë

  Zyra më e mirë e financave me interes shumë më të madh është këtu për t\'ju ndihmuar. Nga tani e tut

  Deqan 29 korrik 19:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bietet zwischen individuen 24uhr
  Sherbime

  bietet zwischen individuen 24uhr

  Dringende und dringende Darlehen und Investitionen Hallo, ich bin eine Person, die Kredite internat

  Deqan 29 korrik 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Deqan 22 korrik 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Magjin per kaqkavall
  Makineri dhe inventare

  Magjin per kaqkavall

  Maqina per blurjen e mishit edhe kaqkavallit per pica ne gjendje te mir shum e ardhur prej gjermanij

  Deqan 22 korrik 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten dy dhi me cjap
  Kafshe ferme

  Shiten dy dhi me cjap

  Shiten per arsye si spoka kush mi kqyr ja shum te mira per me shum kontaktoni ne nr.045537391

  Deqan 21 korrik 23:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa per kurban
  Kafshe ferme

  Shitet lopa per kurban

  Shitet lopa osht e mir per kurban lopa osht 1 pjellshe boj edhe ndrrim me naj lop tomlit qmimi sipas

  Deqan 21 korrik 21:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vejeta te races simentall
  Kafshe ferme

  Vejeta te races simentall

  Viqi ashte mashkull

  Deqan 19 korrik 11:07
  300 €
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Deqan 19 korrik 04:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Dhija e kuqe
  Kafshe ferme

  Shitet Dhija e kuqe

  Ngjendje tmire , mjelet

  Deqan 18 korrik 20:30
  100 €
 • 1 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lopen

  Deqan 18 korrik 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Deqan 17 korrik 14:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda EGZONI 049633978
  Sherbime

  Tenda EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Deqan 15 korrik 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Deqan 14 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Viqi 4 muajsh
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi 4 muajsh

  Shitet viqi 4 muajsh,mashkull,simental

  Deqan 13 korrik 20:09
  800 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ofrojme me qera : *Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ( me ndriqim ) , *Karrika me mbulesa d

  Deqan 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Deqan 12 korrik 22:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kollomoqi i bardh ne shitje
  Kafshe ferme

  Kollomoqi i bardh ne shitje

  Urgjent shitet kollomoqi i sapo shkoklum shum i mir

  Deqan 12 korrik 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 044312509
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 044312509

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 044312509

  Deqan 10 korrik 16:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda karrka tavolina me qira 049633978
  Sherbime

  Tenda karrka tavolina me qira 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Deqan 9 korrik 03:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sveiki Jums reikalingas finansavimas jūsų namams,
  Sherbime

  Sveiki Jums reikalingas finansavimas jūsų namams,

  Sveiki Jums reikalingas finansavimas jūsų namams, verslui, automobilio įsigijimas dviračio pirkimu

  Deqan 8 korrik 23:33
  789 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Deqan 8 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite lopa me viqe
  Kafshe ferme

  Shite lopa me viqe

  Shitet lopa 3 pjellshe per ma ollsisht kotaton ne qet numer 044364625 viber edh ne wacapp i njet

  Deqan 7 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan 3 korrik 14:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan 3 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Biznes ne shitje / me qera

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Are you looking for Finance?Are you looking for a Loan to enlarge your business?I think you have com

  Deqan 2 korrik 08:01
  800.000 €
 • 2 foto
  Bletë
  Kafshe ferme

  Bletë

  Shes 4 koshere me Bletë

  Deqan 30 qershor 22:07
  110 €
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Makineri dhe inventare

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 28 qershor 21:25
  900 €
 • 8 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 25 qershor 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lufta kundër deficitit të mjeteve
  Sherbime

  Lufta kundër deficitit të mjeteve

  Lufta kundër deficitit të mjeteve. Arritja e qëllimeve tona është metaforikisht një luftë që duhet

  Deqan 24 qershor 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes lopen me gjith viq
  Kafshe ferme

  Shes lopen me gjith viq

  Shes urgjentisht lopen me gjith viq per arsye emigrimi ,mund te me therrisni edhe ne viber +38344785

  Deqan 23 qershor 17:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi ndërmjet individëve privatë
  Sherbime

  Financimi ndërmjet individëve privatë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Deqan 22 qershor 13:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Lopa milet ne dit 10-15 litra lopa eshte 6 vjeqe Viqi mashkull 4 mujsh i qumshtit thith ende qumsht

  Deqan 21 qershor 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të çuar pë

  Deqan 21 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Huaja e shërbimit midis private
  Sherbime

  Huaja e shërbimit midis private

  Përshëndetni të gjithë, Kontaktoni email-in time: [email protected] Nëse keni probleme për sh

  Deqan 20 qershor 21:26
  5.000 €
 • 2 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shitet lopa bars, shum e urt. Shitet mzati 9 muj i ka.

  Deqan 20 qershor 07:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Deqan 18 qershor 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kreditimi i të varfërve dhe shoqërive në nevojë
  Sherbime

  Kreditimi i të varfërve dhe shoqërive në nevojë

  Përshëndetje, Ju kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por fatkeqësisht banka po kërkon k

  Deqan 18 qershor 05:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA
  Sherbime

  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA

  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA

  Deqan 18 qershor 01:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet invertari
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari

  Shitet inventari shanki!

  Deqan 16 qershor 19:59
  450 €
 • 1 foto
  Sonë
  Kafshe ferme

  Sonë

  Dongji

  Deqan 15 qershor 14:16
  2 €
 • 2 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  Shiten lopet qumshtore 6 lopë 3 viqa Qmimi spias marrveshjes

  Deqan 12 qershor 19:49
  Me Marrveshje