Deqan

Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Deqan 29 maj 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në dispozicion të individëve dhe korporatave
  Sherbime

  Kredi në dispozicion të individëve dhe korporatave

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të çuar pë

  Deqan 28 maj 07:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për grupet personale dhe korporatat
  Sherbime

  Kredia për grupet personale dhe korporatat

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Deqan 26 maj 06:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta de préstamo de de privado gratis me urgencia
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta de préstamo de de privado gratis me urgencia

  Oferta de préstamo de de privado gratis me urgencia Está duke përgjuar një préstamo ose para rein

  Deqan 25 maj 12:33
  1 €
 • 2 foto
  Shitet mshtjera ose baj ndrrim me lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjera ose baj ndrrim me lop qumshtore

  shitet mshtjerra osht dhum e mir me e majt ose me e preh po boj edhe ndrrim me lop qumshtore

  Deqan 21 maj 22:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes delet
  Kafshe ferme

  shes delet

  shes dhemt me kingja per me shum na kontaktoni ne tel ose viber

  Deqan 21 maj 11:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bik 100 % bio
  Kafshe ferme

  Bik 100 % bio

  Shitet biki 13 muajsh 100% bio i ushqyr me ushqim te shendosh jo koncentrat gjindet ne fshatin dreno

  Deqan 18 maj 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes delmet
  Kafshe ferme

  shes delmet

  shes dhet komlet me kingja per me shum na kontaktoni ne tel ose viber.

  Deqan 17 maj 21:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen urgjent lopa osht e barrsume dhe shitet pa viq

  Deqan 17 maj 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar me siguri në transferim
  Sherbime

  Kredia e ofruar me siguri në transferim

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Deqan 16 maj 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mzatii
  Kafshe ferme

  Mzatii

  Shitet biku 9 mujsh i majtun me.ballgur. me drith Grunn Qmimi 2.80.me.kill Kontaktoni edhe ne vib

  Deqan 14 maj 20:10
  3 €
 • 0 foto
  Flamur
  Kafshe ferme

  Flamur

  Shitet bigi i majtun krejt me produkte bio grun ballgur Cmimi 2.80€ pres blers serioz

  Deqan 14 maj 19:46
  3 €
 • 3 foto
  Shitet shporeti me plin
  Makineri dhe inventare

  Shitet shporeti me plin

  Shitet shporeti me plin marka IGO Sloven i pershtatshem per restorane ne gjendje te mire funksionale

  Deqan 14 maj 18:37
  500 €
 • 4 foto
  Sharr per prerjen e trupave
  Makineri dhe inventare

  Sharr per prerjen e trupave

  Shitet sharra per prerjen e trupave (lisave) ne gjendje te mire per ma shum info thirr ne telefon ed

  Deqan 12 maj 17:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë
  Sherbime

  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Deqan 12 maj 08:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  U shit flm merrjep
  Kafshe ferme

  U shit flm merrjep

  Shes viqin femer montibillar 10 ditsh rac shum e mir viqi osht i shtalls teme osht i shnosh

  Deqan 3 maj 17:17
  280 €
 • 2 foto
     ushqim per bagti
  Kafshe ferme

  ushqim per bagti

  500 duj san ndrrim i mundshem

  Deqan 26 prill 16:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Deqan 23 prill 11:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  gsa

  Deqan 22 prill 23:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per berjen e akullorev me lesh
  Makineri dhe inventare

  Makin per berjen e akullorev me lesh

  Gjendemi ne Decan. 044327385

  Deqan 20 prill 14:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Deqan 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë
  Sherbime

  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Deqan 19 prill 18:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë individët si biznese
  Sherbime

  Financimi për të gjithë individët si biznese

  Të nderuar individë dhe kompani private, nga tani e tutje keni më shumë se sa duhet për të bërë për

  Deqan 16 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndryshimi i situatave
  Sherbime

  Ndryshimi i situatave

  Përshëndetje     Ndryshimi i situatave Ne jemi një organizatë e një strukture financiare. Ne kemi

  Deqan 15 prill 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes viqin
  Kafshe ferme

  shes viqin

  shitet viqi i 3 dite sod i ka bo osht simentall i mishit viq i shnosh per ma shumm na kontaktoni ne

  Deqan 15 prill 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për të gjithë
  Sherbime

  Kredia për të gjithë

  Keni financim të mirë me kompaninë e duhur në vetëm një normë interesi prej 3%. Për kërkesën tuaj pë

  Deqan 14 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi i ofruar në siguri të plotë
  Sherbime

  Financimi i ofruar në siguri të plotë

  Nuk shqetësohet më shumë për t\'ju kërkuar për të aplikuar për financim. Kompania më e sigurt vjen p

  Deqan 12 prill 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Hi Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do të na duhe

  Deqan 12 prill 07:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa me gjith viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me gjith viq

  Shitet lopa me gjith viq

  Deqan 11 prill 07:40
  1.600 €
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Deqan 10 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Deqan 10 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për të gjithë
  Sherbime

  Financimi me garanci për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Deqan 9 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gjelat
  Kafshe ferme

  Shiten gjelat

  Xhelat Wyandotte ne shitje te moshes 10 muaj

  Deqan 7 prill 20:38
  25 €
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Deqan 6 prill 15:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Qenin Kangall
  Kafshe ferme

  Shes Qenin Kangall

  Shes Qen Kangall , shum i mir per Oborr ,i majtun mir dhe shum i nigushem , pres blers serioz

  Deqan 6 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes bojler 120 litra gorenje urgjent
  Kafshe ferme

  Shes bojler 120 litra gorenje urgjent

  Urgjent ngjendje tmir

  Deqan 5 prill 00:51
  50 €
 • 5 foto
  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika
  Makineri dhe inventare

  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika

  Shes 100 karrige dhe 20 Tavolina nga Plastika,Karriget dhe Tavolinat jan far pak te perdorura.Gjith

  Deqan 4 prill 18:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shes viqin te races montebilard viqi shyt femen esht love te qekis te intersuarit mund te lajmro

  Deqan 4 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes urgjent kompletin per frizere
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes urgjent kompletin per frizere

  Shes kto paisje 2 ulse dhe nje ulse per larje flokve per frizere urgjent

  Deqan 4 prill 10:15
  300 €
 • 4 foto
  Karrikat + stufa
  Makineri dhe inventare

  Karrikat + stufa

  Shitet 3 komleta karrikat me tavolina qmim me marrveshje eshte edhe stufa ?

  Deqan 4 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pula dhe gjela ne shitje
  Kafshe ferme

  Pula dhe gjela ne shitje

  Shiten pula dhe gjela te races weindote 3+3 bllu red 3+3 silver 4+1 splash Mosha 7muaj

  Deqan 4 prill 09:11
  20 €
 • 0 foto
  Shiten urgjent
  Kafshe ferme

  Shiten urgjent

  Shes 4 lop shum te mira njo pjell ket jav njo osht barrs e 7 mujve njo osht shterrp njo osht barrs e

  Deqan 4 prill 01:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen urgjent ecila po pritet me pjell eka viqin e katert.

  Deqan 4 prill 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mshtjerr 7 mujsh
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerr 7 mujsh

  Shitet viqi femen ika afer 7 muj esht shum e shendosh dhe shum hes han qka ti qitsh..esht e rritur m

  Deqan 3 prill 23:26
  625 €
 • 2 foto
  vitrin per ftofse per embelsira
  Makineri dhe inventare

  vitrin per ftofse per embelsira

  qmimi sipas marrveshjes nr.+37744513657

  Deqan 3 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes dashin
  Kafshe ferme

  shes dashin

  shes dashin sykan 18mujsh

  Deqan 3 prill 21:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vjeta
  Kafshe ferme

  vjeta

  viçi ka një vit dhe peshon afer 500 kg ësht kuq e bardh numri i telefonit : 044 626 773. ose viber

  Deqan 3 prill 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vjeta
  Kafshe ferme

  vjeta

  viqi ka 10 muaj dhe peshon afer 450 kg dhe ësht bardh e zi numri i telefonit 044 626 773 ose viber

  Deqan 3 prill 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shes mzatin eshte i rritur me ballgur dhe grun, per me shume kontaktoni ne numer ose viber.

  Deqan 3 prill 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kropolic
  Sherbime

  Kropolic

  Qes kropolicen ne gjendje te mir

  Deqan 3 prill 16:40
  100 €