Deqan

Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 8 foto
  4. TENDA me NGROHJE DHE DYSHEME
  Sherbime

  4. TENDA me NGROHJE DHE DYSHEME

  Ofroj me qera, tenda me ngrohje dhe dysheme per kohe dimri, per ceremoni te ndryshme, ahengje ose t\

  Deqan 2 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet inkubatori
  Makineri dhe inventare

  Shitet inkubatori

  Inkubatori ka kapacitet deri ne 112 veze.

  Deqan 2 prill 12:01
  110 €
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Deqan 2 prill 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kingja 25-35 kg
  Kafshe ferme

  kingja 25-35 kg

  shiten 12 kingja shum tmir 25-35 kg shiten urgjent

  Deqan 2 prill 00:53
  1 €
 • 8 foto
  Shiten makineri per zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Shiten makineri per zdruktari

  Shiten makinerit per zdruktari negjendje te mire dhe te gaqeshme per pune. Jane te ruajtura dhe te m

  Deqan 1 prill 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dhe boj ndrrim
  Kafshe ferme

  Shes dhe boj ndrrim

  Shes kamjoneten noj edhe ndrriim ne gjendje te mir ne rks ika skadu afati rigjistrikit

  Deqan 1 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen me viq femen urgjent

  Deqan 1 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkojm grun per me ble
  Kafshe ferme

  Kerkojm grun per me ble

  Kerkojm grun per me ble 10 thasë

  Deqan 1 prill 11:19
  10 €
 • 0 foto
  Lop per mish rreth 600 kg e gjall
  Kafshe ferme

  Lop per mish rreth 600 kg e gjall

  Lop per mish rreth 600 kg e gjall

  Deqan 1 prill 09:50
  1.100 €
 • 0 foto
  Lope 1 vjet
  Kafshe ferme

  Lope 1 vjet

  Lope e madhe

  Deqan 1 prill 09:33
  480 €
 • 1 foto
  shes gomarin
  Kafshe ferme

  shes gomarin

  shitet

  Deqan 1 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet lokali afarist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali afarist

  Shitet lokali i ri afarist në qender të Deçanit. Hapësira e lokalit është 115 m katrorë. Lokali gjin

  Deqan 1 prill 07:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viqi femer
  Kafshe ferme

  Viqi femer

  Viq femer simental , 3 jave

  Deqan 1 prill 06:10
  320 €
 • 0 foto
  Shes Maravq tmoqem shum tmir ndrrim me naj viq
  Kafshe ferme

  Shes Maravq tmoqem shum tmir ndrrim me naj viq

  Shes maravqin e moqem shum tmir ndrrim me naj viq

  Deqan 31 mars 21:03
  20 €
 • 0 foto
  Vezë ne shitje
  Kafshe ferme

  Vezë ne shitje

  Vezë ne shitje te pulave ne Video Sussex percelan TEL.+38344323993

  Deqan 31 mars 20:44
  1 €
 • 0 foto
  Shes po boj edhe ndrrim
  Kafshe ferme

  Shes po boj edhe ndrrim

  Shitet kamjoneta ne gjendje te mir dhe dokumentacjon ne rregull rigjistrimi ika skadu denime nuk ka

  Deqan 31 mars 20:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes edhe ndrroj
  Kafshe ferme

  Shes edhe ndrroj

  Shes os e nderroj kamjoneten ne gjendje te mir

  Deqan 31 mars 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes urgjent lopt
  Kafshe ferme

  Shes urgjent lopt

  Shes dy lop urgjent njona me viq 2 mujsh tjetra pa viq Shes dhe nje big 450 kg shes edhe 2 vjeta fe

  Deqan 31 mars 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  E ardhur nga Zvicra

  Deqan 31 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre per Pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per Pica

  E ardhur nga Zvicrra

  Deqan 31 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  terrier
  Kafshe ferme

  terrier

  Shes terrieren me dy klysh femer mashkull baba i klyshve shihet ne foto

  Deqan 31 mars 13:05
  150 €
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopt Shes vjetat femna 3 Shes nje big mbi 430 kg Pres blers serioz

  Deqan 31 mars 08:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arra
  Kafshe ferme

  Arra

  Arra

  Deqan 31 mars 07:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ftesa per Dasma, Kanagjegje, Fejesa dhe Syneti.
  Sherbime

  Ftesa per Dasma, Kanagjegje, Fejesa dhe Syneti.

  Me modelet me te mira dhe me cmimet me te volitshme ne treg, me kualitet e cilesi te deshmuar me shu

  Deqan 31 mars 07:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes urgjent kamjoneten
  Kafshe ferme

  Shes urgjent kamjoneten

  Shes apo boj ndrim me ndoni lop me kamjonet qe osht ne gjendje tmir Masat e sanakit jon 3.8×2.2krej

  Deqan 31 mars 06:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Deqan 30 mars 19:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shese Blete
  Kafshe ferme

  Shese Blete

  Shiten blete me gjithe koshere te reja te vitit te kaluar me dysheme antivaro. Blete jane te trajt

  Deqan 30 mars 17:05
  170 €
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Deqan 30 mars 16:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim i besueshëm
  Sherbime

  Financim i besueshëm

  Hi.    Financim i besueshëm Për muaj, për të mos thënë vite, kërkesa juaj e kredisë refuzohet ende

  Deqan 30 mars 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim i besueshëm
  Sherbime

  Financim i besueshëm

  Hi.    Financim i besueshëm Për muaj, për të mos thënë vite, kërkesa juaj e kredisë refuzohet ende

  Deqan 30 mars 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 29 mars 10:51
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Biznes ne shitje / me qera

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 29 mars 10:50
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Biznes ne shitje / me qera

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 23:26
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 23:25
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 23:24
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 12:52
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Biznes ne shitje / me qera

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 12:51
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 10:31
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 10:30
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 10:11
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 10:10
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Biznes ne shitje / me qera

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 10:09
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 10:00
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 28 mars 09:59
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 27 mars 23:12
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 27 mars 23:11
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 27 mars 23:10
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 27 mars 23:09
  100.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 27 mars 12:55
  10.000 €
 • 1 foto
  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.
  Sherbime

  HSBC Financojë të gjithë njerëzit me karakter të.

  Kujdes, kujdes, zgjidhja është atje për shqetësimet tuaja financiare. Për të bërë 2019 një vit su

  Deqan 27 mars 12:55
  10.000 €