Devoll

Biznes & Punësime në shitje në Devoll

 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Devoll 21 shtator 23:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Devoll 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   ndihmë dhe shërbim të besueshëm
  Sherbime

  ndihmë dhe shërbim të besueshëm

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Devoll 2 shtator 16:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER
  Sherbime

  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER

  KURSE PROFESIONALE PER BERBER !!!Hapet sezoni i ri per te gjithe te rinjte,te cilet jane te etur per

  Devoll 25 gusht 00:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Devoll 21 gusht 09:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Devoll 20 gusht 02:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihmë financiare !!
  Sherbime

  Ndihmë financiare !!

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Devoll 16 gusht 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Devoll 16 gusht 03:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Devoll 16 gusht 01:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë në Shqipëri
  Sherbime

  Oferta e huasë në Shqipëri

  Merrni një kredi prej 1.000 deri 9,000,000 € me një normë interesi 3% më lehtë nga kompania më e mir

  Devoll 15 gusht 15:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Kafshe ferme

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Devoll 12 gusht 01:33
  3.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Devoll 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Devoll 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten delet
  Kafshe ferme

  Shiten delet

  Shitet tufa me dele rac e mir shiten per arsye emigrimi

  Devoll 5 gusht 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Devoll 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Devoll 3 gusht 07:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet tufa e deleve
  Kafshe ferme

  Shitet tufa e deleve

  Shiten dele rac shum e mir shiten per arsye emigrimi te interesuarit te tel 0683131625

  Devoll 1 gusht 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që varion nga 2000 euro në 5 milionë, pavar
  Sherbime

  Kredia që varion nga 2000 euro në 5 milionë, pavar

  financime në dispozicion, pavarësisht nga projekti. Më kontaktoni direkt me email ose whatsapp.

  Devoll 20 korrik 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Devoll 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Devoll 10 korrik 03:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Devoll 5 korrik 07:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Devoll 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Devoll 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kali Shitet 4vjec mashkull kale super okazion
  Kafshe ferme

  Kali Shitet 4vjec mashkull kale super okazion

  Shitet kali 4 vjec raca afringer mashkull kali shume i mire dhe kale i forte i bukur .kale me shkoll

  Devoll 30 qershor 12:02
  1 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Devoll 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Devoll 26 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.
  Sherbime

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë. Ky mesazh ka për qëllim personat fizikë, personat juridi

  Devoll 26 maj 11:16
  2 €
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Devoll 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Devoll 25 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Devoll 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Devoll 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Devoll 11 maj 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Koshere me Blete me mema te reja

  Devoll 28 prill 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kapital financiar: gati për të gjithë
  Sherbime

  kapital financiar: gati për të gjithë

  FINANCIAR KAPITALE, ne jemi një bankë me një kapital prej 27 milionë dollarë, banka jonë ekziston në

  Devoll 21 prill 01:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gati për të gjithë
  Sherbime

  gati për të gjithë

  CAPITAL-FINANCAVE, janë një bankë me një kapital prej 27 milion, banka jonë ekziston në 12 vende të

  Devoll 19 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Devoll 19 prill 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Devoll 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Devoll 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Devoll 8 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Devoll 7 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Devoll 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kelysh pitbulli
  Kafshe ferme

  Shitet kelysh pitbulli

  Shitet kelysh Pitbulli 1 muajsh e gjysem ngjyra e zeze

  Devoll 3 prill 23:10
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Dhen
  Kafshe ferme

  Dhen

  Shes Dele Te races Asaf 45 krere

  Devoll 3 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Een snelle kans voor allen die er behoefte
  Sherbime

  Een snelle kans voor allen die er behoefte

  Professionele bankier en momenteel actief op het gebied van micro-en macro-credits, Ik heb een vrij

  Devoll 3 prill 10:08
  100 €
 • 0 foto
  Je zelf vertellen hoe je een lening te krijgen
  Sherbime

  Je zelf vertellen hoe je een lening te krijgen

  Bent u een particulier of een ondernemer in nood van een lening voor een consolidatie van de schuld

  Devoll 3 prill 10:08
  1.000 €
 • 0 foto
  Finish vandaag uw financiële zorgen, en uw dromen
  Sherbime

  Finish vandaag uw financiële zorgen, en uw dromen

  Hallo, ik wend mij tot alle personen in nood voor hun informatie dat ik leningen van het geld van 10

  Devoll 3 prill 10:08
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Paratë e vërteta të ofruara këtu me normë interesi prej 2%
  Biznes ne shitje / me qera

  Paratë e vërteta të ofruara këtu me normë interesi prej 2%

  A keni nevojë për një hua personale, ne japim kredi të sigurta dhe të pasigurta dhe kapital sipërmar

  Devoll 29 mars 12:41
  1.000 €
 • 0 foto
  END PROBLEMET TUAJA FINANCIARE.
  Sherbime

  END PROBLEMET TUAJA FINANCIARE.

  Merrni aplikacionet tuaja të financimit në mënyrë të sigurt tani në 2%. Periudha e ripagimit nga 1 n

  Devoll 7 mars 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kali
  Kafshe ferme

  Shitet kali

  Shitet per arsye emigrimi ne greqi .kali esht 4 vjet 800 mije lek i pa diskutushem.

  Devoll 6 shkurt 19:53
  800 Lek
 • 1 foto
  Top Quality Actavis Promethazine me Shurup Kollë Kodeine Për Shitje
  Biznes ne shitje / me qera

  Top Quality Actavis Promethazine me Shurup Kollë Kodeine Për Shitje

  Jemi Furnizues të Licencuar dhe Genuine të Actavis me Cilësi të Lartë Shurup Promethazine kode koll

  Devoll 31 janar 17:30
  200 €