Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 1 foto
  Tabela per reklama
  Sherbime

  Tabela per reklama

  Shiten tabela per reklama per tu vendosur ne ane te rruges,per tu fiksuar me baze ne toke... ne gjen

  Durrës Sot, 10:14
  60 €
 • 5 foto
  Fotokopje
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Sot, 10:07
  600 €
 • 4 foto
  ?PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ME GAZ ZANUSSI!!!
  Makineri dhe inventare

  ?PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ME GAZ ZANUSSI!!!

  PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ZANUSSI ME GAZ. GRUP, PAKETE, ÇENTILA , PLLAKA SHAMOTI ETJ.. TEL 069879

  Durrës Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!
  Makineri dhe inventare

  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!

  Një rekalam pizza që vendoset në murë nga dy krahët Me shkronja dhe ndriçim, afërsisht 3meter Okaz

  Durrës Sot, 10:06
  250 Lek
 • 3 foto
  ?TAVOLINË 220×70 KOMPLET INOKS PLUS GRANITIN..
  Makineri dhe inventare

  ?TAVOLINË 220×70 KOMPLET INOKS PLUS GRANITIN..

  SHITET DURRES

  Durrës Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?OFERTE SHTRYDHËSE FRUTASH CEADO PROFESIONALE...
  Makineri dhe inventare

  ?OFERTE SHTRYDHËSE FRUTASH CEADO PROFESIONALE...

  SHTRYDHËSE FRUTASH CEADO PROFESIONALE.. INOKS.. SHUMË PAK E PERDORUR TEL 0698793743 DURRES.

  Durrës Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?SHITEN DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....
  Makineri dhe inventare

  ?SHITEN DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....

  DY TENDA DIELLI 3×50 ME 3×90 METER GJERËSIA DHE 360×346 AFËRSISHT NË GJËNDJE SHUMË TË MIRË...

  Durrës Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH \"CEADO\" PROFESIONALE...
  Makineri dhe inventare

  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH \"CEADO\" PROFESIONALE...

  SHTRYDHËSE AGRUMESH CEADO PROFESIONALE.. SHUME PAK E PERDORUR.. TEL 069 87 93 743 DURRES.

  Durrës Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makine per shllak
  Makineri dhe inventare

  Makine per shllak

  Makineri per shllak per bare dhe restorante e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re shitet

  Durrës Sot, 10:02
  250 €
 • 1 foto
  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

  Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picer

  Durrës Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Piz

  Durrës Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza,

  Durrës Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grohose byreku fastfood
  Makineri dhe inventare

  Grohose byreku fastfood

  Grohose per byrek fastfood pizza bagno maria professionale te reja me porosi sipas kerkesa te juaja.

  Durrës Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftohjeje Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftohjeje Frigoriferike

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre industriale me korent furre buke ose piceri
  Makineri dhe inventare

  Furre industriale me korent furre buke ose piceri

  Furre profesionale italiane e perdorur 2 kate me permasa te brendeshme 140 x 85 cm Cmimi i arsyesh

  Durrës Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Makineri dhe inventare

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Inoksi me porosi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Inoksi me porosi

  Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :069213252

  Durrës Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak grohose
  Makineri dhe inventare

  Banak grohose

  Banak grohes me banjo maria per me shume info tel : 0685767133 ose 0692132528

  Durrës Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hell per pjekje pule qijngji
  Makineri dhe inventare

  Hell per pjekje pule qijngji

  Prodhojm hell gjiro pjekse mishi pule qingji etj punime profesionale me cmime te arshyeshme nga me t

  Durrës Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak per pica banko pizza frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak per pica banko pizza frigoriferik

  Prodhojm Banak per piceri me tasa me porta me frigorifer posht. Prodhim i Ri. Permasat sipas porosi

  Durrës Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per Fast Food

  Pajisje per fast food te reja dhe te perdorura italiane si: gjiro mishi, zgara, friteza, tostiera, n

  Durrës Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgara per guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Zgara per guzhina fastfood

  Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furra pizza te dryshem me gas ose korent
  Makineri dhe inventare

  Furra pizza te dryshem me gas ose korent

  Furre pice disa modele te dryshme me gaz ose me korent me nje ose me dy kate, cmime te arsyeshme te

  Durrës Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavastovilje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje per restorant

  Lavastovilje profesionale e perdodorur per restorant italiane cmimi i arsyeshem tel 0685767133 ose 0

  Durrës Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone

  Frigorifer professional inoksi marka italiane i perdorur, cmimi i arsyeshem per me shume info tel: 0

  Durrës Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kappa Aspirator Guzhine
  Makineri dhe inventare

  Kappa Aspirator Guzhine

  Prodhojm aspiratore inoksi te rijn me pororise sipas mizurave te juaja. Cmime te arshyesme nga me te

  Durrës Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre
  Makineri dhe inventare

  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre

  Soba industriale professionale italiane te dryshme me 4ose 6 vatra me furre. Cmime te arsyeshme tel

  Durrës Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Friteze Professionale
  Makineri dhe inventare

  Friteze Professionale

  Friteze doppio me gaz, prodhim origjinal italian okazion! Per me shume info tel : 0692132528 ose 068

  Durrës Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banko pizza banak per piceri
  Makineri dhe inventare

  Banko pizza banak per piceri

  Prodhojm banak profeessional per pizzeri me frigorifer poshte, sipas muzurave dhe kerkesave te juaja

  Durrës Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhoma frigoriferike me porosi
  Makineri dhe inventare

  Dhoma frigoriferike me porosi

  Prodhojme dhoma frigoriferike grirese freskuese per mish peshk etj. Porosite sipas mizurave dhe kerk

  Durrës Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hell Gjiro Pule Mishi Profesionale inoksi
  Makineri dhe inventare

  Hell Gjiro Pule Mishi Profesionale inoksi

  Hell gjiro Pule Mishi professional inoksi ne shitje me cmim te arshyeshem per me shume info 06857681

  Durrës Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak Akullore ekspositor
  Makineri dhe inventare

  Banak Akullore ekspositor

  Banak ekspositor akullore italian Antica gelateria del corso..i perdorur cmimi I arsyshem per me shu

  Durrës Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friteze professionale
  Makineri dhe inventare

  Friteze professionale

  Shitet Fritez doppio industriale per restorant/fastfood. Cmimi i diskutushem. Tel: 0692132528 pse 06

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinar per krep kreperi
  Makineri dhe inventare

  Makinar per krep kreperi

  Shtrires krepi kreperi makinar i perdorur tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food

  Banak frigoriferik per fadt food me tasa per ingredientet ..prodhime me porosi me cmimet me te lira

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgara profesionale italiane te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Zgara profesionale italiane te perdorura

  Zgara te dryshme per guzhine profesionale marka italiane te perdorura..prodhojm edhe zgara te reja m

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fetatice
  Makineri dhe inventare

  Fetatice

  Shiten Fetarice professionale te dryshme tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba Industriale paisje guzhine profesionale
  Makineri dhe inventare

  Soba Industriale paisje guzhine profesionale

  Shiten paisje profesionale per guzhinr si: Soba 4 ose 6 vatra, zgara, friteza, gjiro pule, pajse per

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja

  Prodhojm Tavolina frigoriferike me porosi ripas kerkesa te juaja ..cmime te arshyeshme nga me te lir

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tostiera per fast food toast italiane
  Makineri dhe inventare

  Tostiera per fast food toast italiane

  Toast Tostiera per fast food italiane te perdorura cmimi i arshyeshem tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavamane Inoksi professional
  Makineri dhe inventare

  Lavamane Inoksi professional

  Prodhojn lavamane inkosi per guzhina professionale, prodhime sipas kerkesave dhe muzurave te juaja..

  Durrës Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Kollona te Dryshme
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Kollona te Dryshme

  Frigorifere te dryshem Kollona Inoxi ose me xhama.. Cmime te diskutushme tel 0692132528 ose 06857671

  Durrës Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak ekspozitor Peshku
  Makineri dhe inventare

  Banak ekspozitor Peshku

  Prodhojm Banak frigo eskpozitor Peshku professional te rij inoksi Freskues ose grires sipas kerkesav

  Durrës Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen
  Sherbime

  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen

  Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e

  Durrës Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET BANAK FTOHES
  Makineri dhe inventare

  SHITET BANAK FTOHES

  Shitet Banak ftohes 2.30 m i gjatë se bashku me lavapjatin e inoksit. Materiali inoks dhe dru shih f

  Durrës Dje, 23:58
  24.000 Lek
 • 8 foto
  Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA

  Shitet gjenerator StamFord 3 fazor 140 KVA 380 Volt dhe 220 Volt 6480 ore pune Shitet per arsye m

  Durrës Dje, 23:36
  7.000 €
 • 5 foto
   PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. Banak ftohes 2.30 m, se bashku me lavapjat inoksi 23000 leke.

  Durrës Dje, 23:22
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues

  Frigorifer freskues ne gjendje shume te mire . Cmimi nga 1300€ qe eshte blere,shitet 80.000 leke.

  Durrës Dje, 20:22
  80.000 Lek
 • 2 foto
  FRIGORIFER PESHKU
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PESHKU

  Shiten frigoriferë për mbajtjen e peshkut. Të rinj. Italianë. Shumë cilësorë e me çmime konkuruese

  Durrës Dje, 16:51
  Me Marrveshje