Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 0 foto
  Vaza betoni
  Makineri dhe inventare

  Vaza betoni

  Shitet 4 vaza betoni per lule: 1.000 secili, 2.500 leke te gjitha.

  Durrës 17 maj 08:57
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Furre byreku ose guzhine
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre byreku ose guzhine

  Me korent marka coven italian super okazion

  Durrës 15 maj 19:24
  1.234.567 €
 • 0 foto
  Shitet lavaman inox
  Makineri dhe inventare

  Shitet lavaman inox

  Shitet lavaman inox teke, komplet me boiler i vogel per uje te ngroth. Lvaman 150 euro. Boiler 3 mua

  Durrës 14 maj 21:05
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Mbajtes me tasa inoxi
  Makineri dhe inventare

  Mbajtes me tasa inoxi

  Shitet mbajtes inox per tasa inox, me 4 tasa e vogel plus 7 tasa e madhe. 120 euro

  Durrës 14 maj 21:05
  120 €
 • 2 foto
  OKAZION: shitet arredim per bar/fast food
  Makineri dhe inventare

  OKAZION: shitet arredim per bar/fast food

  Shitet per bar/fast food: 1 raft me 4 stola - 4.000 leke; 1 banaku qeliku/alumini dhe suprina merme

  Durrës 14 maj 21:05
  19.000 Lek
 • 2 foto
  Aspirator angelo po restoranti guzhine
  Makineri dhe inventare

  Aspirator angelo po restoranti guzhine

  Italian i sapoardhur mizurat 2.50 me 1.10

  Durrës 13 maj 21:59
  12.345.678 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice zanusi
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice zanusi

  E perdorur okazion

  Durrës 13 maj 21:52
  123.456.789 €
 • 0 foto
  Dy tegelsh
  Makineri dhe inventare

  Dy tegelsh

  Dy tegelsh kansai special per kthimin e palave te bluzave

  Durrës 13 maj 21:37
  400 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Durrës 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Durrës 11 maj 17:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHERBIM karroatrec i shtrire ne te gjithe
  Sherbime

  SHERBIM karroatrec i shtrire ne te gjithe

  GENI AUTO – GAS & SERVIS ju mundeson sherbim karroatrec ne te gjithe Shqiperine 24/7. Nr konta

  Durrës 11 maj 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION: Shitet nje sasi pijesh freskuese
  Makineri dhe inventare

  OKAZION: Shitet nje sasi pijesh freskuese

  Shitet 62 kanaqe Ivi, 22 kanaqe Lipton, 5 koli Spring 1/2 liter dhe 2 koli Glina: te gjith bashk VET

  Durrës 10 maj 18:32
  3.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet raft me stola
  Makineri dhe inventare

  Shitet raft me stola

  Shitet nje raft druri me 4 stola. 2000 leke

  Durrës 10 maj 18:12
  2.000 Lek
 • 0 foto
  SUPER OKAZION: shitet banaku inox
  Makineri dhe inventare

  SUPER OKAZION: shitet banaku inox

  OKAZION, shitet banak inox (270x70cm) me hapsira per 4 tas inox (perfshira). 400 euro

  Durrës 10 maj 18:00
  400 €
 • 0 foto
  Shitet depozit uje plastika 250liter
  Makineri dhe inventare

  Shitet depozit uje plastika 250liter

  Okazion. Shitet per mos perdorim depozit uje 250 liter. 4.000 leke

  Durrës 10 maj 18:00
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Blet
  Kafshe ferme

  Blet

  Shitet park bletesh 50 cop..te shumtat u jan ven katet dhe te tjerat gati..bletet jan me material gr

  Durrës 6 maj 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes tre dhi alpine 1 vjechare
  Kafshe ferme

  Shes tre dhi alpine 1 vjechare

  Ka pjell per her te par . Jan rrac alpine..220 copa .shiten edhe tek e tek..

  Durrës 6 maj 09:31
  220 Lek
 • 1 foto
  López Finanza
  Sherbime

  López Finanza

  Unë jam një aksionar dhe operator financiar Adriano López me një kapital prej 400,000,000 € që do të

  Durrës 5 maj 13:53
  100 €
 • 2 foto
  Peshore
  Makineri dhe inventare

  Peshore

  Peshore mekanike e paperdorur fare,peshon nga0 -250 kg.

  Durrës 4 maj 17:55
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten Fllanza/Shkurteza Japoneze
  Kafshe ferme

  Shiten Fllanza/Shkurteza Japoneze

  Shiten 56 shkurteza Japoneze 40 femra the 16 meshkuj . Kane celur ne dhjetor 2018. Vezet e Tyre Kane

  Durrës 4 maj 00:18
  280 Lek
 • 0 foto
  Shitet lule natyrale
  Makineri dhe inventare

  Shitet lule natyrale

  Shitet 3 lule natyrale per ambjente te brendshem: 2.000 leke secili, 5.000 leke te gjith bashk.

  Durrës 3 maj 19:14
  5.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION: shitet afetatrice per proshuta
  Makineri dhe inventare

  OKAZION: shitet afetatrice per proshuta

  Shitet 2 prerese elektike per proshuta. Produkte italiane. 150 euro secili, 275 euro bashk.

  Durrës 3 maj 19:14
  275 €
 • 5 foto
  Lop me ViQ
  Kafshe ferme

  Lop me ViQ

  shes lopen me gjith viq per arsye se nuk ka kush i mban Lopa eshte shum e mir per qumesht - viqi esh

  Durrës 3 maj 13:32
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Makine akullore
  Makineri dhe inventare

  Makine akullore

  Makine akullore 8 kg Marka - Bravo Tipi - labo Ftohja me uje Garanci - nje sezon veror

  Durrës 29 prill 13:19
  2.800 €
 • 15 foto
  SHITET GODINE 3 Kt- BIZNESI / ZONA; “DURRES”📌
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET GODINE 3 Kt- BIZNESI / ZONA; “DURRES”📌

  Godina përbëhet nga 3 kate dhe ndodhet në afërsi të portit në Durrës, pranë bankës Kombëtare. Është

  Durrës 29 prill 11:26
  1.100.000 €
 • 0 foto
  Kerkojm puntor per servis makinash
  Sherbime

  Kerkojm puntor per servis makinash

  Kerkoj puntor me eksperienc pune per servis makinash te interesuarit te me kontaktojn ne nr e tel :

  Durrës 29 prill 10:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Atrecatura torno dhe freze CNC
  Makineri dhe inventare

  Atrecatura torno dhe freze CNC

  Konik BT40 per freze CNC

  Durrës 29 prill 10:26
  11.000 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer mishi bulmeti
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer mishi bulmeti

  I perdorur kemi 2mt dhe 2.5 mt

  Durrës 29 prill 09:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brumatrice per buke
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice per buke

  Italiane marka sotoriva

  Durrës 26 prill 17:54
  1.234 Lek
 • 4 foto
  Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke

  Shiten pajisjet e nje furre buke 6muaj te perdorura, 1-Prerse Buke 2-Brumatrice me pesh 80kg Brum 3-

  Durrës 26 prill 09:46
  450.000 Lek
 • 2 foto
  BANAK BARI
  Makineri dhe inventare

  BANAK BARI

  Shesim banak bari . Italian . Në gjendje shumë të mirë . Shitet me garanci.

  Durrës 23 prill 15:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BRUMATRIÇE
  Makineri dhe inventare

  BRUMATRIÇE

  Shesim brumatriçe profesionale. Italiane. Të markës"Zuchelli". Në gjendje perfekte. Me çmime konkuru

  Durrës 23 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshohet me qira restorant Prizreni në Durrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Leshohet me qira restorant Prizreni në Durrës

  Leshohet me qira restorant Prizreni në Durrës, në zonën e plazhit. Restorani është duke fuknsionuar

  Durrës 23 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gati për të gjithë për të shlyer
  Sherbime

  gati për të gjithë për të shlyer

  FINANCIAR KAPITALE, ne jemi një bankë me një kapital prej 27 milionë dollarë, banka jonë ekziston në

  Durrës 21 prill 01:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qen Wolpino te paster 1 muajsh
  Kafshe ferme

  Qen Wolpino te paster 1 muajsh

  Shiten wolpino te paster 1 muajsh ngjyr e bardh sic duken dhe ne foto

  Durrës 20 prill 13:14
  150 €
 • 0 foto
  SHES FAQE INSTAGRAMI
  Sherbime

  SHES FAQE INSTAGRAMI

  shes faqe instagrami me follow te huaj ( jo shqiptar ) 27 k .

  Durrës 19 prill 21:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dhi alpine Franceze
  Kafshe ferme

  Dhi alpine Franceze

  Mosha 1 vjec, cmim i arsyeshem.

  Durrës 19 prill 20:02
  1 €
 • 3 foto
  Kolltuqe per bare
  Makineri dhe inventare

  Kolltuqe per bare

  Shiten kolltuqe per lokal pothuajse te reja gjendje 10 moplete bashk me tavolinat ose nderrohen me t

  Durrës 19 prill 19:47
  12.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION! KOMPLET PAJISJESH KLINIKE DENTARE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION! KOMPLET PAJISJESH KLINIKE DENTARE

  Pajisjet e perfshira: Unit Dentar, Kompresor Silencioz, Llamp per mbushje dhe te gjitha veglat qe ne

  Durrës 19 prill 19:12
  2.400 €
 • 0 foto
  gati për të gjithë në nevojë
  Sherbime

  gati për të gjithë në nevojë

  CAPITAL-FINANCAVE, janë një bankë me një kapital prej 27 milion, banka jonë ekziston në 12 vende të

  Durrës 19 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Durrës 19 prill 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Wolpino te paster
  Kafshe ferme

  Wolpino te paster

  Shiten kelysh wolpino te paster. Ngjyr e bardhe sic duken dhe ne foto. 1 muajsh

  Durrës 19 prill 17:57
  150 €
 • 8 foto
  SHTEPI PLAZHI DURRES GOLEM
  Biznes ne shitje / me qera

  SHTEPI PLAZHI DURRES GOLEM

  Apartament i madh 75 metra katrore. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per t

  Durrës 19 prill 17:50
  25 €
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT 150 M2 KATI 0 , STACIONI I TRENIT
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET AMBIENT 150 M2 KATI 0 , STACIONI I TRENIT

  Ambjenti prej 75 m2 te brendshme dhe 75 m2 verande eshte i pozicionuar buze rruge ne nje nga zonat

  Durrës 17 prill 12:52
  250.000 €
 • 1 foto
  Sharre Alumini
  Makineri dhe inventare

  Sharre Alumini

  Shitet sharre profesionale per punime alumini me disk 400 dhe automatike.

  Durrës 13 prill 12:48
  1.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Durrës 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MAKINERI TË PËRPUNIMIT TË DRURIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI TË PËRPUNIMIT TË DRURIT

  Disponojmë makineri të ndryshme të përpunimit të drurit. Magazina ndodhet në shkozet Durres. Faceboo

  Durrës 11 prill 23:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazionn Shazllone plazhi 112 komplete
  Makineri dhe inventare

  Okazionn Shazllone plazhi 112 komplete

  Shazllone plazhi 112 komplete , komplet seti çift + cader bashk me tavolin plastike . Nr tel : ‭0

  Durrës 11 prill 13:03
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Perzierese LLaci
  Makineri dhe inventare

  Shitet Perzierese LLaci

  Shitet \"perzierese llaci\" ne gjendje shume te mire pune.

  Durrës 10 prill 20:08
  70.000 Lek
 • 0 foto
  License per zbatim punimesh dhe projektim
  Sherbime

  License per zbatim punimesh dhe projektim

  Disponoj license per zbatim punimesh ndertimi dhe projektim. E vlefshme per kategorite me poshte: Zb

  Durrës 10 prill 13:06
  Me Marrveshje