Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 7 foto
  Pajisje per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per Fast Food

  Pajisje per fast food te reja dhe te perdorura italiane si: gjiro mishi, zgara, friteza, tostiera, n

  Durrës Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Makineri dhe inventare

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak per pica banko pizza frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak per pica banko pizza frigoriferik

  Prodhojm Banak per piceri me tasa me porta me frigorifer posht. Prodhim i Ri. Permasat sipas porosi

  Durrës Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Inoksi me porosi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Inoksi me porosi

  Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :069213252

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik me tasa per Fast Food

  Banak frigoriferik per fadt food me tasa per ingredientet ..prodhime me porosi me cmimet me te lira

  Durrës Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lepuj në shitje. Mosha 3 muajshe.
  Kafshe ferme

  Lepuj në shitje. Mosha 3 muajshe.

  Përshëndetje shes 6 lepuj me 8 mijë copën. Janë 3 muajsh por më duhet ti heq sa më parë sepse vendi

  Durrës Sot, 08:29
  800 Lek
 • 8 foto
  Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA

  Shitet gjenerator StamFord 3 fazor 140 KVA 380 Volt dhe 220 Volt 6480 ore pune Shitet per arsye m

  Durrës Dje, 23:04
  7.000 €
 • 2 foto
  ZGARE GAZI.
  Makineri dhe inventare

  ZGARE GAZI.

  Zgara eshte ne gjendje te mire pune.

  Durrës Dje, 21:44
  16.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET BANAK FTOHES
  Makineri dhe inventare

  SHITET BANAK FTOHES

  Shitet Banak ftohes 2.30 m i gjatë se bashku me lavapjatin e inoksit. Materiali inoks dhe dru shih f

  Durrës Dje, 20:56
  24.000 Lek
 • 5 foto
   PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. Banak ftohes 2.30 m, se bashku me lavapjat inoksi 23000 leke.

  Durrës Dje, 20:55
  110.000 Lek
 • 6 foto
  Lojra me lek ose me xhitona
  Makineri dhe inventare

  Lojra me lek ose me xhitona

  3 Kapse lodrash Permasat: 80cm×60cm 5 lojra arcade qe luhen me nje ose dy lojtar Permasat: 60cm×60c

  Durrës Dje, 20:01
  10.000 €
 • 2 foto
  Furre byreku guzhine pasticeri
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre byreku guzhine pasticeri

  Me korent marka lainox

  Durrës Dje, 19:09
  123.455 €
 • 3 foto
  Furra italian marka lainoks unoks
  Makineri dhe inventare

  Furra italian marka lainoks unoks

  Pasticceria dhe restranti

  Durrës Dje, 19:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgare fast food
  Makineri dhe inventare

  Zgare fast food

  Italiane amitek

  Durrës Dje, 19:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina inoksi marka Amitek rimini
  Makineri dhe inventare

  Tavolina inoksi marka Amitek rimini

  Italiane Italiane Italiane me cmime okazion se jan bler ne stok

  Durrës Dje, 18:59
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Frigorifer vere
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer vere

  Italiane te reja

  Durrës Dje, 18:58
  1 €
 • 2 foto
  Sobe restoranti
  Makineri dhe inventare

  Sobe restoranti

  Marka zanusi linja 90 cm me 4 vatra plus furre

  Durrës Dje, 18:55
  123.456.789 €
 • 5 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE PER PICA
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE PER PICA

  Tavolina frigoriferike te reja per pizzeri. Me garanci 1 vit.

  Durrës Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer dopio me kanate me rreshqitje
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer dopio me kanate me rreshqitje

  Marka klimaitalia te sapo ardhur nga italia me garanci 2 vjet

  Durrës Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Furre pica byrek buke

  Italian marka oem modeli zenith

  Durrës Dje, 18:50
  123.456.789 Lek
 • 2 foto
  Furre me ventilim pica byrek restorant pasticeri
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre me ventilim pica byrek restorant pasticeri

  Italiane te perdorur

  Durrës Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pica hapese brumi
  Makineri dhe inventare

  Pica hapese brumi

  Hapese brumi deri ne 42 cm diametri

  Durrës Dje, 18:48
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Pica byrek buke

  Italiane italiane italiane e re 6-6 pica e re me garanci 2 vjet

  Durrës Dje, 18:48
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Prerese mozarrella pica
  Makineri dhe inventare

  Prerese mozarrella pica

  Italiane te reja marka Amitek

  Durrës Dje, 18:47
  123.456.789 €
 • 1 foto
  Ngrohese pica byrek briosh
  Biznes ne shitje / me qera

  Ngrohese pica byrek briosh

  Italiane e re

  Durrës Dje, 18:46
  1.222.333.677 €
 • 2 foto
  Brumatrice
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice

  Brumatrice italiane marka igf rimini

  Durrës Dje, 18:46
  12.345.678 €
 • 3 foto
  Furre pica
  Makineri dhe inventare

  Furre pica

  Italian markat oem 4 pica 4 +4 ose 6 ose 6 +6 ose 9 + 9 te gjitha mizurat

  Durrës Dje, 18:45
  12.233.445.566 €
 • 1 foto
  Tavolin pica piceri banak frigorifer
  Biznes ne shitje / me qera

  Tavolin pica piceri banak frigorifer

  E perdorur 2 mt okazion

  Durrës Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tavolin frigorifer pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigorifer pica

  Italiane me cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës Dje, 18:45
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Tavolin pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pica

  Italiane me granit per reklamim dhe hapjen epices

  Durrës Dje, 18:44
  123.456.879 Lek
 • 2 foto
  Sharra mishi italiane jo kineze
  Makineri dhe inventare

  Sharra mishi italiane jo kineze

  Italiane

  Durrës Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharra mishi makina mishi
  Makineri dhe inventare

  Sharra mishi makina mishi

  Paisje per kasap

  Durrës Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FURRA PICERI E PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FURRA PICERI E PASTICERIE

  Italian te perdorur cmime te lira

  Durrës Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PASTICERIE

  Italiane

  Durrës Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian klimaitalia
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer italian klimaitalia

  Te pa perdorur shum funksional

  Durrës Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furrre pasticerie restoranti
  Biznes ne shitje / me qera

  Furrre pasticerie restoranti

  Marka unox italian me garanci Me 10 tava mizura 60 me 40 me 3 ventilator

  Durrës Dje, 18:40
  12.345.678 €
 • 3 foto
  Frigorifer tavolin inoks
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer tavolin inoks

  Italiane marka klimaitalia te reja me cmimet me te lira ne treg

  Durrës Dje, 18:39
  111.111.111.111 €
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian freskues te markes klimaitalia

  Durrës Dje, 18:39
  112.334.455 €
 • 5 foto
  Frigorifer dopio italian klimaitalia
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer dopio italian klimaitalia

  Nga me cilesoret ne treg dhe super cmim

  Durrës Dje, 18:38
  123.456.789 €
 • 1 foto
  Lava verdure italiane ose Peshku
  Makineri dhe inventare

  Lava verdure italiane ose Peshku

  Italiane

  Durrës Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BANAK PESHKU
  Makineri dhe inventare

  BANAK PESHKU

  Shesim banak peshku .Inox. Italian. Me përmasa të ndryshme. Me garanci.

  Durrës Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  EKSPOZITOR PESHKU
  Makineri dhe inventare

  EKSPOZITOR PESHKU

  Shesim banak ekspozitor peshku me përmasa te ndryshme. Te përdorur. Italianë. Të markës ARNEG. Me

  Durrës Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer peshku italian jo vendi
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku italian jo vendi

  Italian super gjendje

  Durrës Dje, 18:36
  12.345.678 €
 • 2 foto
  Frigorifer inoksi per restorante
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer inoksi per restorante

  Italiane

  Durrës Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer inoksi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer inoksi

  Temperatura fresk plus ngrires

  Durrës Dje, 18:35
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Tavolin inoksi italiane
  Makineri dhe inventare

  Tavolin inoksi italiane

  Italiane me cmimet me te lira ne treg Italiane jo prodhime vendi

  Durrës Dje, 18:35
  12.345.789 €
 • 5 foto
  Tavolin inoksi
  Biznes ne shitje / me qera

  Tavolin inoksi

  Italiane e re marka klimaitalia me 2 temperatura ben dhe ngrirje dhe freski cmime me te lira ne shq

  Durrës Dje, 18:33
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Tavolin frigoriferike inoksi italiane
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigoriferike inoksi italiane

  Jo plera veni

  Durrës Dje, 18:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Baule ngrirese marketi
  Makineri dhe inventare

  Baule ngrirese marketi

  Italiane

  Durrës Dje, 18:31
  Me Marrveshje