Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 1 foto
  Banak Akullore ekspositor
  Makineri dhe inventare

  Banak Akullore ekspositor

  Banak ekspositor akullore italian Antica gelateria del corso..i perdorur cmimi I arsyshem per me shu

  Durrës 14 shkurt 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinar per krep kreperi
  Makineri dhe inventare

  Makinar per krep kreperi

  Shtrires krepi kreperi makinar i perdorur tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 14 shkurt 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgara per guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Zgara per guzhina fastfood

  Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës 14 shkurt 10:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furra pizza te dryshem me gas ose korent
  Makineri dhe inventare

  Furra pizza te dryshem me gas ose korent

  Furre pice disa modele te dryshme me gaz ose me korent me nje ose me dy kate, cmime te arsyeshme te

  Durrës 14 shkurt 10:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sobe Industriale 4 vatra
  Makineri dhe inventare

  Sobe Industriale 4 vatra

  Shitet Sobe professionale me 4 vatra + Furre. Info tel: 0692132528 ose 0685767133

  Durrës 14 shkurt 10:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre
  Makineri dhe inventare

  Soba per guzhina profesionale 4/6 vatra me furre

  Soba industriale professionale italiane te dryshme me 4ose 6 vatra me furre. Cmime te arsyeshme tel

  Durrës 14 shkurt 10:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Kollona te Dryshme
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Kollona te Dryshme

  Frigorifere te dryshem Kollona Inoxi ose me xhama.. Cmime te diskutushme tel 0692132528 ose 06857671

  Durrës 14 shkurt 10:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak per pica banko pizza frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak per pica banko pizza frigoriferik

  Prodhojm Banak per piceri me tasa me porta me frigorifer posht. Prodhim i Ri. Permasat sipas porosi

  Durrës 14 shkurt 10:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270
  Sherbime

  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270

  TRANSPORT MAKINASH & Mallrash ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brend

  Durrës 14 shkurt 08:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.
  Makineri dhe inventare

  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.

  Paisje Italiane Marka Zanusi profesionale . Vendoset siper bango .

  Durrës 13 shkurt 19:30
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Qera Kapanon (2×1000)10 metra lartesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Qera Kapanon (2×1000)10 metra lartesi

  Jepen me qera dy kapanone nga 1000m2 secili me lartesi 10 metra .Me Vinxh levizes. Kontakt: 0682919

  Durrës 13 shkurt 17:30
  2.000 €
 • 4 foto
  Furgon mallrash
  Makineri dhe inventare

  Furgon mallrash

  Shitet furgon mallrash i ardhe nga italia viti 2009 ne gjendje super i gatshem per pune 0685355752

  Durrës 13 shkurt 15:44
  8.000 €
 • 2 foto
  Banak ekspozitor Peshku
  Makineri dhe inventare

  Banak ekspozitor Peshku

  Prodhojm Banak frigo eskpozitor Peshku professional te rij inoksi Freskues ose grires sipas kerkesav

  Durrës 13 shkurt 10:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banko pizza banak per piceri
  Makineri dhe inventare

  Banko pizza banak per piceri

  Prodhojm banak profeessional per pizzeri me frigorifer poshte, sipas muzurave dhe kerkesave te juaja

  Durrës 13 shkurt 10:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Makineri dhe inventare

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës 13 shkurt 10:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgara profesionale italiane te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Zgara profesionale italiane te perdorura

  Zgara te dryshme per guzhine profesionale marka italiane te perdorura..prodhojm edhe zgara te reja m

  Durrës 13 shkurt 10:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer peshku italiane
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer peshku italiane

  Italiane

  Durrës 12 shkurt 21:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer peshku italian jo vendi
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku italian jo vendi

  Italian super gjendje

  Durrës 12 shkurt 21:06
  12.345.678 €
 • 2 foto
  Furre byreku ose guzhine
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre byreku ose guzhine

  Me korent marka coven italian super okazion

  Durrës 12 shkurt 20:48
  1.234.567 €
 • 1 foto
  Qera kapanoni(2×1000m210m lartesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Qera kapanoni(2×1000m210m lartesi

  Jepen me qera kapanone nga 1000m2 dhe me lartesi 10metra. Kapanonet disponojne vince levizes dhe amb

  Durrës 12 shkurt 08:31
  2.000 €
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA
  Sherbime

  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA

  Realizojm , hidroizolime te mbrendeshme dhe te jashteme, JASHTEME- SOLETA -TERASA-BALKONE -TH

  Durrës 10 shkurt 19:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Manekine
  Makineri dhe inventare

  Manekine

  Shiten manekine me shumice dhe pakice, te veshur me ngjyre bojeqiell.

  Durrës 10 shkurt 18:27
  15 €
 • 2 foto
  Makineri per Petulla mixer Petulla
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Petulla mixer Petulla

  Makineri per Petulla e perdorur cmimi okazion tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 10 shkurt 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhome Ftohjeje Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Ftohjeje Frigoriferike

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës 10 shkurt 11:11
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  Investim i sigurt ne Hostel Sarande
  Biznes ne shitje / me qera

  Investim i sigurt ne Hostel Sarande

  Shitet Hostel ne Sarande. Objekti eshte 5 kate Hotel i kthyer ne Hostel me kapacitet per 70 perso

  Durrës 7 shkurt 22:22
  390.000 €
 • 6 foto
  Makineri blloqeshe
  Sherbime

  Makineri blloqeshe

  shesim edhe prodhojm makineri per blloqe.....me bllok (15×20×40) (20×20×40). adresa durres (shkozet)

  Durrës 7 shkurt 21:12
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer pica
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer pica

  Italian ja prodhime vendi me cmimet me te lira ne treg

  Durrës 3 shkurt 17:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet tavolina
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina

  shiten tavolina rrombullake me levizje per lokale e shtepi ne gjendje te mir pune 200 mij lek te 3

  Durrës 30 janar 12:42
  200 Lek
 • 0 foto
  Trasportator inoksi per industrin ushqimore
  Makineri dhe inventare

  Trasportator inoksi per industrin ushqimore

  Permasat sipas marveshjes me klientin

  Durrës 30 janar 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET
  Makineri dhe inventare

  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET

  Shitet rrulot fast food i pajisur me te gjitha gati per pune , rruloti permban dhome frigoriferike m

  Durrës 29 janar 15:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  panorameks
  Makineri dhe inventare

  panorameks

  shitet panoramex dental shume i paster ne imazh Marka ...genex i sapo ardhur nga italia

  Durrës 29 janar 14:12
  10.000 €
 • 11 foto
  Okazionnnnn !!!!!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazionnnnn !!!!!!!

  Shitet resorant i kompletuar,biznes i ngritur. Vjen me nje cmime okazion 2000€ m2. Siperfaqja totale

  Durrës 28 janar 08:13
  2.000 €
 • 0 foto
  Makineri per Granulimin e Plastikes
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Granulimin e Plastikes

  Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhi

  Durrës 26 janar 13:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banak akullore 24 vasketa
  Makineri dhe inventare

  Shitet banak akullore 24 vasketa

  Shitet banak akullore Ranieri Italian 24 vasketa ose 16 vasketa te medha. Temperatura (-20^c). Dom

  Durrës 25 janar 20:50
  3.800 €
 • 2 foto
  SHITET HOTEL SHKEMBI KAVAJES DURRES
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET HOTEL SHKEMBI KAVAJES DURRES

  SHITET HOTELI Kate: 6 katesh Dhoma: 36 Kati nentoke: Kantine,lavantari Cdo kate ka 8 Apartament

  Durrës 23 janar 20:18
  680.000 €
 • 1 foto
  Shitet Dyqani
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Dyqani

  Shitet Dyqani ambjenti per biznes me sip.42 m2. Ndodhet ne qendren tregrare Rotonda Plepa Durres. P

  Durrës 23 janar 16:09
  85.000 €
 • 0 foto
  🎯 SHITET TOKA+KAPANOI
  Biznes ne shitje / me qera

  🎯 SHITET TOKA+KAPANOI

  🎯 SHITET TOKA+KAPANOI 🎯 Shitet toke 1200m2 bashke me kapononin me sip.250m2 dhe L.6.5m, me te gji

  Durrës 23 janar 15:34
  220.000 €
 • 0 foto
  Peshore e madhe 200 kg,
  Makineri dhe inventare

  Peshore e madhe 200 kg,

  Peshore e madhe 200 kg, cmimi 110000 leke

  Durrës 22 janar 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri prodhim blloqe betoni
  Makineri dhe inventare

  Makineri prodhim blloqe betoni

  Makineri prodhim blloqe betoni 15x20x40 cm, Me 8 cope njeheresh , cmimi 450000 leke

  Durrës 22 janar 10:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten betoniere
  Makineri dhe inventare

  shiten betoniere

  shitet 2 betoniere ne gjendje shume te mire pune.

  Durrës 22 janar 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION Shitet Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  OKAZION Shitet Gjenerator

  Shitet gjenerator per arsye mosperdorimi, pothuajse i pa perdorur.

  Durrës 22 janar 10:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Italiane te ri freskues

  Durrës 21 janar 14:28
  123.456.789 €
 • 1 foto
  Tavolina inoksi frigorifer italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Tavolina inoksi frigorifer italiane

  Te perdorura

  Durrës 21 janar 14:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sfogliatrice per pica pica pica
  Makineri dhe inventare

  Sfogliatrice per pica pica pica

  Te reja cmime te lira sepse bler ne stok

  Durrës 21 janar 14:25
  123.456.789 €
 • 3 foto
  Frigorifer inoksi tavolin
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer inoksi tavolin

  italiane italiane italine e perdorur

  Durrës 21 janar 13:31
  12.345.678 €
 • 15 foto
  SHITET GODINE 3 Kt ZONA; “DURRES”📌
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET GODINE 3 Kt ZONA; “DURRES”📌

  Godina përbëhet nga 3 kate dhe ndodhet në afërsi të portit në Durrës, pranë bankës Kombëtare. Është

  Durrës 21 janar 11:23
  1.100.000 €
 • 1 foto
  GRIRËSE MISHI PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  GRIRËSE MISHI PROFESIONALE

  Shesin makina grirëse mishi profesionale . Italiane. Super cilësore. Me garanci. Të markës " Omeg

  Durrës 21 janar 11:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet furrë konvencionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet furrë konvencionale

  Shitet furrë konvencionale me gaz,në gjendje shume të mirë.

  Durrës 18 janar 08:55
  9.999.999 €
 • 3 foto
  Shiten lavastovilje
  Makineri dhe inventare

  Shiten lavastovilje

  Shiten lavastovilje për bare.

  Durrës 18 janar 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak Ngrohes
  Makineri dhe inventare

  Banak Ngrohes

  Banjo Marin per mbatjen e ushqimit te ngrohte

  Durrës 16 janar 20:42
  Me Marrveshje