Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 0 foto
   Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!
  Sherbime

  Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj! Ju ofrojme sherbime te ndryshme juridike! 1-Keni probleme me hy

  Durrës 18 qershor 14:58
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA
  Sherbime

  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA

  Realizojm , hidroizolime te mbrendeshme dhe te jashteme, JASHTEME- SOLETA -TERASA-BALKONE -TH

  Durrës 17 qershor 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.
  Makineri dhe inventare

  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.

  Paisje Italiane Marka Zanusi profesionale . Vendoset siper bango .

  Durrës 16 qershor 21:33
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Ekspres me dy Grupe me Mulli.
  Makineri dhe inventare

  Ekspres me dy Grupe me Mulli.

  Shitet Ekspres me dy grupe me Mulli ne gjendje te mire pune.

  Durrës 16 qershor 21:32
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Bejme kepuce me punim dore
  Sherbime

  Bejme kepuce me punim dore

  Kepuc per kemb me probleme invalid etj Lekur 100% Sipas deshires Vendodhja Shijak

  Durrës 16 qershor 14:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ekspres bustine 2 grupsh
  Makineri dhe inventare

  Ekspres bustine 2 grupsh

  Shiten ekspres bustine me dy grupe te paisur dhe me sistemin e avullit apo cajit. Ne gjendje shume t

  Durrës 15 qershor 19:14
  1 €
 • 2 foto
  OKAZION: shitet banaku
  Makineri dhe inventare

  OKAZION: shitet banaku

  Okazion; shitet banaku celiku me suprin mermer (230X60). VETEM per 10.000 leke

  Durrës 15 qershor 18:53
  10.000 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION: shitet paisje inox
  Makineri dhe inventare

  SUPER OKAZION: shitet paisje inox

  Shitet mbajtes inox per ene salsat/sallatra. Mabjtes me 6 tasa + 7 tasa thellë VETEM 15.000 leke

  Durrës 15 qershor 18:53
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet enë druri
  Makineri dhe inventare

  Shitet enë druri

  Shitet enë druri (150cm) perdorur per te mabit buke. VETEM 3.000 leke

  Durrës 15 qershor 18:53
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Makineri per Granulimin e Plastikes
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Granulimin e Plastikes

  Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhi

  Durrës 15 qershor 16:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION,,,PAJISJE PICERIE,,
  Makineri dhe inventare

  OKAZION,,,PAJISJE PICERIE,,

  AFETATRICE ..OBERWERK,,GJermane..290 euro TAVOLINE PICE..Mermer /Inox.....430 euro BRUMATRICE...590

  Durrës 15 qershor 15:21
  290 €
 • 2 foto
  FRIGORIFERE RESTORANTI DHE BARI
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFERE RESTORANTI DHE BARI

  FRIGORIFER VERE/PIJESH I zi....permasa..180cm/60/60.....350 Euro FRIGRIFER Freskues ...permasa 2mt

  Durrës 15 qershor 15:14
  290 €
 • 2 foto
  Makin numerimi
  Makineri dhe inventare

  Makin numerimi

  Makineri numrimi per vlera monetare

  Durrës 15 qershor 14:31
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Nesto 2000
  Makineri dhe inventare

  Nesto 2000

  Kryejmë servisim montim per makina industriale info +355672477073 mob / viber +38970893951 mob / vib

  Durrës 15 qershor 08:54
  1 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer peshku arneg
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku arneg

  Frigorifer peshku marka arneg 2.50 cm italian origjinal i perdorur

  Durrës 14 qershor 14:41
  111.111 €
 • 2 foto
  Krepa krepier italiane
  Makineri dhe inventare

  Krepa krepier italiane

  Italiane

  Durrës 14 qershor 14:34
  123.456.789 €
 • 3 foto
  FRIGORIFER PER VERE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PER VERE

  FRIGORIFER ITALIANE . TE RINJ. PER MBAJTJEN E VERES . ME 2 TEMPERATURA

  Durrës 14 qershor 14:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian freskues te markes klimaitalia

  Durrës 14 qershor 14:28
  112.334.455 €
 • 3 foto
  FURRË PROFESIONAL
  Makineri dhe inventare

  FURRË PROFESIONAL

  Shitet furrë profesional Angelo Po. Me 5 tava. Italian. Shitet te garanci.

  Durrës 14 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Gjenerator 64 kva
  Makineri dhe inventare

  Shitet Gjenerator 64 kva

  Shitet gjenerator ,prodhim italian, me fuqi 64 kva ,motor VM , ne gjendje shume te mire pune.

  Durrës 14 qershor 14:02
  3.600 €
 • 3 foto
  Shitet Paisje per prodhimin e bordurave te betonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet Paisje per prodhimin e bordurave te betonit

  Shitet paisje (Ribaltabile ,prodhim italian ) per prodhimin e bordurave te betonit me permasa 12x15x

  Durrës 14 qershor 14:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Impiant per prodhimin e Pllakave te Betonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet Impiant per prodhimin e Pllakave te Betonit

  Shitet Impiant gjysem automatik V-6 Super , Rosacometta ,per prodhimin e pllakave te trotuarit dhe

  Durrës 14 qershor 14:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:41
  750 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:41
  950 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante te perdorura

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:33
  1.600 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:33
  1.100 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:21
  750 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:13
  790 €
 • 6 foto
   Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:13
  900 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:13
  900 €
 • 8 foto
  Makineri Blloqeshe
  Sherbime

  Makineri Blloqeshe

  Shesim edhe prodhojm makineri blloqes. Me bllok (15×20×40). Bllok (20×20×40) makinerija me nje form

  Durrës 14 qershor 12:30
  2.200 Lek
 • 2 foto
  shitet tavolina
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina

  shiten tavolina rrombullake me levizje per lokale e shtepi ne gjendje te mir pune 200 mij lek te 3

  Durrës 13 qershor 12:56
  200 Lek
 • 3 foto
  FURRA PICERI E PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FURRA PICERI E PASTICERIE

  Italian te perdorur cmime te lira

  Durrës 12 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharra mishi dhe aksesor
  Makineri dhe inventare

  Sharra mishi dhe aksesor

  Italiane

  Durrës 12 qershor 14:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kaldaje per baxho dhe per ngrohje
  Makineri dhe inventare

  Kaldaje per baxho dhe per ngrohje

  Kaldaje per ngrohjen e qumeshtit ne baxho Gjithashtu perdoret edhe per sistem ngrohjeje neper kopesh

  Durrës 12 qershor 10:31
  15.000 €
 • 2 foto
  Makine qethje
  Makineri dhe inventare

  Makine qethje

  Shes makin qethje te perdorur whal

  Durrës 12 qershor 00:52
  30 €
 • 0 foto
  Shitje , servisim montim
  Makineri dhe inventare

  Shitje , servisim montim

  Shitje ,servisim dhe montim 24/7 ne sherbim te klienteve nr kontaktues 🇦🇱 +355672477073 mob / viber

  Durrës 11 qershor 18:00
  1 Lek
 • 8 foto
  Klinike dentare ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Klinike dentare ne shitje

  Shiten pajisjet e klinikes dentare. - Poltron Dentsan Klaros - Aspirator kirurgjikal 4tek - Autokla

  Durrës 11 qershor 17:32
  5.000 €
 • 3 foto
  Frigorifer marketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi

  Italiane me cmimet me te mira

  Durrës 11 qershor 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI
  Makineri dhe inventare

  OKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI

  OKAZION JAN 8 EKSPRES PER BARE 3 RANCILIO 3 FAEMA 2 SAN MARCO DHE 5 MULLI TE GJITHE TE REVIZIONUAR G

  Durrës 11 qershor 12:27
  11 €
 • 2 foto
  BANAK BARI
  Makineri dhe inventare

  BANAK BARI

  Shitet banak bari. I ardhur nga Italia. Pothuajse i ri . Me garanci.

  Durrës 11 qershor 10:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET MAKINERI E RE PER BOMBARDIMIN ME RERE
  Makineri dhe inventare

  SHITET MAKINERI E RE PER BOMBARDIMIN ME RERE

  SHITET MAKINERI E RE PER BOMBARDIMIN ME RERE DHE SKORJE PER PASTRIMIN E METALEVE MAKINERIA N

  Durrës 11 qershor 09:59
  3.800 €
 • 2 foto
  Furre byreku guzhine pasticeri
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre byreku guzhine pasticeri

  Me korent marka lainox

  Durrës 10 qershor 19:42
  123.455 €
 • 2 foto
  Rafte marketi cefla italiane
  Makineri dhe inventare

  Rafte marketi cefla italiane

  Jo veni italiane

  Durrës 10 qershor 19:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE
  Makineri dhe inventare

  CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE

  SHITET CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE MAKINERI TE NDRYSHME KARAKTERISTIKAT DHE TE DHENAT

  Durrës 10 qershor 17:38
  5.000 €
 • 3 foto
  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN
  Makineri dhe inventare

  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN

  SALDATRICE ME KOLLONE TE ROBOTIZUAR DHE ME HARK TE ZHYTUR , MARKA LINCOLN ELECTRIC 850 AMPER. TE DH

  Durrës 10 qershor 17:38
  32.000 €
 • 0 foto
  OOKAZION EKSPRES PER BARE
  Makineri dhe inventare

  OOKAZION EKSPRES PER BARE

  OOKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI PER KAFE DHE DY LAVATAZINE EKSPRESET JANE TE SAPO ARDHUR NGA IT

  Durrës 10 qershor 15:22
  111 €
 • 2 foto
  Ekspres Kafe (Express Kafe NESPRESO GEMINI 220)
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Kafe (Express Kafe NESPRESO GEMINI 220)

  Ekspres kafe profesional. Ne gjendje shume te mire. Servisi dhe mirmbajtje e certifikuar.

  Durrës 10 qershor 13:33
  680 €
 • 5 foto
  panorameks
  Makineri dhe inventare

  panorameks

  shitet panoramex dental shume i paster ne imazh Marka ...genex i sapo ardhur nga italia

  Durrës 10 qershor 12:44
  10.000 €
 • 7 foto
  Akullore Carpigiani makine akullore pasterizator
  Makineri dhe inventare

  Akullore Carpigiani makine akullore pasterizator

  makin akullore pasterizator punojn perfekt 1900 euro te dyja brumatrice e madhe 300 mi lek

  Durrës 8 qershor 10:50
  1.900 €