Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 2 foto
  Furrre pasticerie restoranti
  Biznes ne shitje / me qera

  Furrre pasticerie restoranti

  Marka unox italian me garanci Me 10 tava mizura 60 me 40 me 3 ventilator

  Durrës 9 nëntor 14:24
  12.345.678 €
 • 1 foto
  Sfogliatrice per pica pica pica
  Makineri dhe inventare

  Sfogliatrice per pica pica pica

  Te reja cmime te lira sepse bler ne stok

  Durrës 9 nëntor 14:20
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Brumatrice italiane
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice italiane

  Italiane me koken qe ngrihet cmimet me te lira ne treg

  Durrës 9 nëntor 14:19
  12.233.445.566 €
 • 3 foto
  FRIGORIFER PER VERE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PER VERE

  FRIGORIFER ITALIANE . TE RINJ. PER MBAJTJEN E VERES . ME 2 TEMPERATURA

  Durrës 9 nëntor 14:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian te ri me garanci 2 vjet cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës 9 nëntor 14:16
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Italiane te ri freskues

  Durrës 9 nëntor 14:16
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Tavolin frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigorifer

  Inoks italiane

  Durrës 9 nëntor 14:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer italian
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer italian

  Italian freskues te markes klimaitalia

  Durrës 9 nëntor 13:59
  112.334.455 €
 • 2 foto
  Frigorifer peshku arneg
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku arneg

  Frigorifer peshku marka arneg 2.50 cm italian origjinal i perdorur

  Durrës 9 nëntor 13:58
  111.111 €
 • 3 foto
  Frigorifer peshku italian jo vendi
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer peshku italian jo vendi

  Italian super gjendje

  Durrës 9 nëntor 13:58
  12.345.678 €
 • 1 foto
  Frigorifer peshku italiane
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer peshku italiane

  Italiane

  Durrës 9 nëntor 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer marketi mishi bylmeti
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi mishi bylmeti

  Italiane

  Durrës 9 nëntor 13:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PASTICERIE

  Italiane

  Durrës 9 nëntor 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rafte frutash marketi
  Makineri dhe inventare

  Rafte frutash marketi

  Rafte frutash per markete italiane

  Durrës 9 nëntor 13:49
  1 €
 • 3 foto
  BRUMATRIÇE
  Makineri dhe inventare

  BRUMATRIÇE

  Shesim brumatriçe të reja italiane me kapacitet 20 kg, 30 kg dhe 40 kg. Të përshtatshme për fur

  Durrës 9 nëntor 13:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Manekine
  Makineri dhe inventare

  Manekine

  Shiten manekine me shumice dhe pakice, te veshur me ngjyre bojeqiell.

  Durrës 8 nëntor 17:39
  15 €
 • 1 foto
  Frigorifer kollone doppio
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kollone doppio

  Shitet frigorifer kollone doppio i perdorur cmimi i arsyeshem tel 0685767133

  Durrës 8 nëntor 09:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prodhojme me porosi forma per torta inox ushqimor
  Makineri dhe inventare

  Prodhojme me porosi forma per torta inox ushqimor

  Prodhojme me porosi forma per torta! Disqe me diametra te ndryshme e forma sipas kerkeses tuaj!

  Durrës 7 nëntor 15:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Arke e re per market
  Makineri dhe inventare

  Arke e re per market

  Banak arke marketi 1.50 mt dhe 1.90 mt

  Durrës 7 nëntor 15:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrine pasticerie neutra
  Makineri dhe inventare

  Vetrine pasticerie neutra

  Vetrine pasticerie per biskota llokume etj

  Durrës 7 nëntor 15:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet tavolina
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina

  shiten tavolina rrombullake me levizje per lokale e shtepi ne gjendje te mir pune 200 mij lek te 3

  Durrës 7 nëntor 11:29
  200 Lek
 • 5 foto
  panorameks
  Makineri dhe inventare

  panorameks

  shitet panoramex dental shume i paster ne imazh Marka ...genex i sapo ardhur nga italia

  Durrës 7 nëntor 11:24
  10.000 €
 • 7 foto
  #Shitet Ambjent Biznesi vetem 70 metra larg detit
  Biznes ne shitje / me qera

  #Shitet Ambjent Biznesi vetem 70 metra larg detit

  #Shitet Ambjent Biznesi vetem 70 metra larg detit 🏖 📐Siperfaqja 196 m2 ✅Prona disponon te gjithe

  Durrës 7 nëntor 09:59
  200.000 €
 • 2 foto
  Makineri per Petulla mixer Petulla
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Petulla mixer Petulla

  Makineri per Petulla e perdorur cmimi okazion tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 6 nëntor 12:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ekspres bustine 2 grupsh
  Makineri dhe inventare

  Ekspres bustine 2 grupsh

  Shiten ekspres bustine me dy grupe te paisur dhe me sistemin e avullit apo cajit. Ne gjendje shume t

  Durrës 5 nëntor 19:02
  1 €
 • 3 foto
  Furre sobe
  Makineri dhe inventare

  Furre sobe

  Italiane italiane italiane marka bake off italiana me 10 tava 60 me 40

  Durrës 3 nëntor 19:26
  123.456.789 €
 • 0 foto
  Shitet furrë konvencionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet furrë konvencionale

  Shitet furrë konvencionale me gaz,në gjendje shume të mirë.

  Durrës 1 nëntor 10:15
  9.999.999 €
 • 3 foto
  Shiten lavastovilje
  Makineri dhe inventare

  Shiten lavastovilje

  Shiten lavastovilje për bare.

  Durrës 1 nëntor 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per restorante dhe bare
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante dhe bare

  Shiten paisje për restorante dhe bare

  Durrës 1 nëntor 10:14
  999.999 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Durrës 21 tetor 14:43
  100 €
 • 0 foto
  Makineri per Granulimin e Plastikes
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Granulimin e Plastikes

  Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhi

  Durrës 20 tetor 18:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  paisje piceri byrektore
  Biznes ne shitje / me qera

  paisje piceri byrektore

  okazion

  Durrës 20 tetor 09:38
  3.500 €
 • 2 foto
  OKAZION: shitet banaku
  Makineri dhe inventare

  OKAZION: shitet banaku

  Okazion; shitet banaku celiku me suprin mermer (230X60). VETEM per 10.000 leke

  Durrës 19 tetor 09:06
  10.000 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION: shitet paisje inox
  Makineri dhe inventare

  SUPER OKAZION: shitet paisje inox

  Shitet mbajtes inox per ene salsat/sallatra. Mabjtes me 6 tasa + 7 tasa thellë VETEM 15.000 leke

  Durrës 19 tetor 09:06
  15.000 Lek
 • 3 foto
  APARATURA FIZIOTERAPIE
  Makineri dhe inventare

  APARATURA FIZIOTERAPIE

  Shiten Aparatura per Fizioterapi Skanlab tecar Ultrasound 1-3 MHZ Ultrasound 1MHZ Cryo Cuff Cryo Zi

  Durrës 19 tetor 08:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makine qepese triplice gjermane Pfaff
  Makineri dhe inventare

  Makine qepese triplice gjermane Pfaff

  Makine qepese industriale triplice Pfaff , makina esht per tapiceri triplice trasport ne gjendje shu

  Durrës 18 tetor 12:56
  100 Lek
 • 4 foto
  Shitet Dyqani
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Dyqani

  Shitet dyqani 195 m2 i cili ndodhet perball Hotel Vila Verde ne rrugen kryesore te Plazhit, Durres.

  Durrës 18 tetor 10:18
  140.000 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION

  Shitet lokal ne vijen e pare tek ura e Dajlanit, 102 m2 + bodrumi + 1 garazh te gjitha per vetem 165

  Durrës 18 tetor 10:16
  165.000 €
 • 4 foto
  Banak freskues
  Makineri dhe inventare

  Banak freskues

  Banak freskues cmimi i arsyeshem..gjithashtu kemi edhe banaqe tjer ne magazine..per me shume info te

  Durrës 17 tetor 15:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Digital sender hp
  Makineri dhe inventare

  Digital sender hp

  Digital Sender, te perdorur ne gjendje pun te mire, 7 copa, nese mirren te gjithe qmimi me mareveshj

  Durrës 17 tetor 11:55
  80 €
 • 9 foto
  Shiten Forma per prodhim Puseta Betoni
  Makineri dhe inventare

  Shiten Forma per prodhim Puseta Betoni

  Shiten 7 forma per prodhimin e pusetave dhe 5 te prodhimit te kapakeve te pusetave te betonit.Fo

  Durrës 14 tetor 18:18
  3.000 €
 • 0 foto
  SHITET TRAPONO (industriale) KOLLONE
  Makineri dhe inventare

  SHITET TRAPONO (industriale) KOLLONE

  SHITET TRAPONO (industriale) KOLLONE NE GJENDJE SUPER TE MIRE PUNE ,SE BASHKU ME AKSESORET DHE PUNTO

  Durrës 11 tetor 12:00
  1.500 €
 • 0 foto
  Makineri prodhim blloqe betoni
  Makineri dhe inventare

  Makineri prodhim blloqe betoni

  Makineri prodhim blloqe betoni 15x20x40 cm, Me 8 cope njeheresh , cmimi 450000 leke

  Durrës 11 tetor 12:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peshore e madhe 200 kg,
  Makineri dhe inventare

  Peshore e madhe 200 kg,

  Peshore e madhe 200 kg, cmimi 110000 leke

  Durrës 11 tetor 11:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten betoniere
  Makineri dhe inventare

  shiten betoniere

  shitet 2 betoniere ne gjendje shume te mire pune.

  Durrës 11 tetor 11:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION Shitet Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  OKAZION Shitet Gjenerator

  Shitet gjenerator per arsye mosperdorimi, pothuajse i pa perdorur.

  Durrës 11 tetor 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sobe 4 vatrra pa.furre
  Makineri dhe inventare

  Sobe 4 vatrra pa.furre

  Cmim okazion sobe industriale 4 vatrra me gaz info 0685767133

  Durrës 10 tetor 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer marketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi

  Italiane me cmimet me te mira

  Durrës 9 tetor 17:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafte marketi marka cefla
  Makineri dhe inventare

  Rafte marketi marka cefla

  Italiane

  Durrës 6 tetor 18:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Zgare
  Makineri dhe inventare

  Zgare

  Zgare me gaz qymr dhe pelet e pershtatshme per lokal dhe per shtepi private. Eshte ne gjendje perfek

  Durrës 30 shtator 15:23
  100 €