Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 4 foto
  PASTORIZATOR
  Makineri dhe inventare

  PASTORIZATOR

  Shitet Pastorizator 50-60 Lt. ITALIAN . MIXMATIC- MARK. NË GJENDJE SHUMË TË MIRË . SHITEN ME GARANCI

  Durrës 30 shtator 14:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pastorizatore akullore
  Makineri dhe inventare

  Pastorizatore akullore

  Pastorizator 55 kg me 2 shpejtesi ne gjendje perfekte dhe me garanci 1 vit

  Durrës 30 shtator 14:44
  123.457.799 €
 • 4 foto
  Shitet Gjenerator 64 kva
  Makineri dhe inventare

  Shitet Gjenerator 64 kva

  Shitet gjenerator ,prodhim italian, me fuqi 64 kva ,motor VM , ne gjendje shume te mire pune.

  Durrës 26 shtator 21:52
  3.600 €
 • 0 foto
  Shumllojshmeri Automjetash
  Makineri dhe inventare

  Shumllojshmeri Automjetash

  Vetem brenda per brenda shqipris

  Durrës 26 shtator 18:32
  1 €
 • 0 foto
  Ekspresa dhe mullinj ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Ekspresa dhe mullinj ne shitje

  Ekspres vibieme 3 grupsh dhe mulli mazer monofaz te kolauduar.shiten OKAZION + montim.

  Durrës 26 shtator 17:20
  500 €
 • 2 foto
  karroc per pune ne plazh
  Sherbime

  karroc per pune ne plazh

  shitet karroce ne gjende perfekte per te shitur ne plazh cmim okazion 200 mij leke te vjetra

  Durrës 26 shtator 13:32
  200 Lek
 • 0 foto
  Shes san balla si ne foto 1500 copa
  Kafshe ferme

  Shes san balla si ne foto 1500 copa

  Shes san balla 1500 copa si ne foto extra e mire Peje Kosove +38344223818

  Durrës 26 shtator 07:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET PALMA
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET PALMA

  SHitet palma sepse arsye emigrimi ,akoma ne vazo,lartesia 2.5m

  Durrës 25 shtator 16:54
  15.000 Lek
 • 7 foto
  Makina dhe paisje nfa Fast Food-i
  Makineri dhe inventare

  Makina dhe paisje nfa Fast Food-i

  Shesim paisjet dhe makinerite e Fast Foodit, makineri per akullore, ushqime, karike e tavolina... Te

  Durrës 24 shtator 23:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furgon mallrash
  Makineri dhe inventare

  Furgon mallrash

  Shitet furgon mallrash i ardhe nga italia viti 2009 ne gjendje super i gatshem per pune 0685355752

  Durrës 24 shtator 22:17
  8.000 €
 • 1 foto
  Kreperi makinare per krep
  Makineri dhe inventare

  Kreperi makinare per krep

  Shtirese krepi kreperi makinar i perdorur cmimi okazion 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 24 shtator 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrige zyre
  Makineri dhe inventare

  Karrige zyre

  Shitet karrige zyre pak e perdorur e kuqe me doreze #karrige #zyre #zyr #karrike #perzyre #mobiliezy

  Durrës 24 shtator 14:14
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Karrige me rrota
  Makineri dhe inventare

  Karrige me rrota

  Shitet karrige kompjuterri ideale per qendrim me or te zgjatura me rrota me ulje dhe ngritje pak e p

  Durrës 24 shtator 14:14
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Brumatrice italiane gjendje e mire
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice italiane gjendje e mire

  Brumatrice italiane ne gjendje e mire cmimi i arsyeshem tel 0695767133

  Durrës 23 shtator 16:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer marketi mishi bylmeti
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi mishi bylmeti

  Italian marka arneg

  Durrës 23 shtator 15:19
  133.456.789 €
 • 0 foto
  Brumatrice italiane e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice italiane e perdorur

  Brumatrice profesionale italiane e perdor cmimi i arsyeshem tel 0685768133

  Durrës 23 shtator 13:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Piz

  Durrës 23 shtator 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak Ngrohes
  Makineri dhe inventare

  Banak Ngrohes

  Banjo Marin per mbatjen e ushqimit te ngrohte

  Durrës 22 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pastalizator 60l
  Biznes ne shitje / me qera

  pastalizator 60l

  gjendje perfekte pune ngrohje ftohje per 45min per vetem 2500€ eshte blere 22000.

  Durrës 22 shtator 10:35
  1 Lek
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Durrës 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Durrës 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Durres Day Tour with Electric Bikes
  Sherbime

  Durres Day Tour with Electric Bikes

  Our company provides e-bikes tours & rentals in Durres, Albania. The best way of trasportation t

  Durrës 21 shtator 18:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak ngrires
  Makineri dhe inventare

  Banak ngrires

  Banak ngrires prodhim italian ne gjendje perfekte.

  Durrës 21 shtator 10:25
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Pajisje per pasticeri dhe byrektore
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per pasticeri dhe byrektore

  Furre me gaz per pasticeri dhe byreke.

  Durrës 21 shtator 09:42
  1.500 €
 • 0 foto
  Furre Buke
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre Buke

  Shiten te gjitha pajisjet e nje furre buke. Cmimi i padiskutueshem.

  Durrës 21 shtator 09:23
  350.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI
  Sherbime

  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Durrës 20 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Larje tapiecerie me tekonologjine e fundit, durres
  Sherbime

  Larje tapiecerie me tekonologjine e fundit, durres

  Ofrojme larje tapicerie me tenkologjine e fundit me avull ! Cmime okazion ! Na ndiqni ne Instagram

  Durrës 19 shtator 17:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitje e paisjeve dhe makinerive te Fast Food-it
  Makineri dhe inventare

  Shitje e paisjeve dhe makinerive te Fast Food-it

  Shitja permban te gjitha makinerite dhe paisjet, perfshir eshe ato per akullore dhe ushqime, karike

  Durrës 19 shtator 13:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN PAISJE GUZHINE
  Makineri dhe inventare

  SHITEN PAISJE GUZHINE

  SHITEN PAISJE GUZHINE ME CMIMI OKAZION

  Durrës 19 shtator 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   u jap fonde individëve për projektet e tyre
  Sherbime

  u jap fonde individëve për projektet e tyre

  pas krizës financiare e ekonomike, po përpiqeni të përftoni financime nga bankat dhe institucion

  Durrës 18 shtator 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   u jap fonde individëve për projektet e tyre
  Sherbime

  u jap fonde individëve për projektet e tyre

  pas krizës financiare e ekonomike, po përpiqeni të përftoni financime nga bankat dhe institucione

  Durrës 18 shtator 12:29
  10.000 €
 • 0 foto
  Gjiro PROFESIONALE Bottanuco IR6/40
  Biznes ne shitje / me qera

  Gjiro PROFESIONALE Bottanuco IR6/40

  Shitet Gjiro PROFESIONALE ..esht perdorur rreth 8 muaj ne itali..Bler e re 1400 Euro..aktualisht ben

  Durrës 16 shtator 23:44
  600 €
 • 0 foto
  Faqe biznesi me 18.5k shqiptare
  Biznes ne shitje / me qera

  Faqe biznesi me 18.5k shqiptare

  Eshte perdorur gjith kohes per biznes.. 250 mije leke

  Durrës 15 shtator 18:16
  250 Lek
 • 2 foto
  VETRINË PASTIÇERIE
  Makineri dhe inventare

  VETRINË PASTIÇERIE

  Shesim vetrina pastiçerie të reja . Italiane . Me garanci.

  Durrës 13 shtator 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ekspres Kafe (Express Kafe NESPRESO GEMINI 220)
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Kafe (Express Kafe NESPRESO GEMINI 220)

  Ekspres kafe profesional. Ne gjendje shume te mire. Servisi dhe mirmbajtje e certifikuar.

  Durrës 12 shtator 13:10
  680 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Durrës 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet enë druri
  Makineri dhe inventare

  Shitet enë druri

  Shitet enë druri (150cm) perdorur per te mabit buke. VETEM 3.000 leke

  Durrës 10 shtator 12:26
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Ndihmë financiare në projektet tuaja
  Sherbime

  Ndihmë financiare në projektet tuaja

  Udzielamy prawdziwego kredytu firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako os

  Durrës 8 shtator 21:19
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Cadra okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Cadra okazion

  Shiten 6 cadra me kollone anesore.shum praktike per shfrytezimin te gjithe siperfaqes ku vendosen.ca

  Durrës 8 shtator 13:38
  200.000 Lek
 • 5 foto
  OOKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI
  Makineri dhe inventare

  OOKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI

  OKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI EDHE LAVATAZINE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SAPO TE ARDHUR NGA ITAL

  Durrës 7 shtator 20:26
  1 €
 • 0 foto
  Shesim dhi alpine
  Kafshe ferme

  Shesim dhi alpine

  Rrac e majtun mir

  Durrës 7 shtator 08:32
  160 Lek
 • 0 foto
  Shesim dengje jonxhe
  Kafshe ferme

  Shesim dengje jonxhe

  Kosa tret..dhe e katerta super njonxh

  Durrës 7 shtator 08:24
  370 Lek
 • 9 foto
   Piceri
  Biznes ne shitje / me qera

  Piceri

  Shitet bar Piceri ne plazh Durrës me klientel te rregullt gjat gjith vitit xhiro e kenaqshme ka gati

  Durrës 6 shtator 22:47
  14.000 €
 • 2 foto
  Depozita gazi per industri apo shtepi.
  Makineri dhe inventare

  Depozita gazi per industri apo shtepi.

  Shes depozite gazi 3000 litra dhe ne tjeter 1000 litra ne gjendje pune. Shkozet Durres

  Durrës 6 shtator 11:06
  1.000 €
 • 1 foto
  Secator,thares
  Makineri dhe inventare

  Secator,thares

  Shes sekator,thares i granulit plastik,italiane ne gjendje pune. Shkozet Durres

  Durrës 6 shtator 11:06
  500 €
 • 3 foto
  Prese Plastike
  Makineri dhe inventare

  Prese Plastike

  Shes Prese plastike industriale italiane MODUL 60 ne gjendje shume te mire. Presa eshte ne pune. Shk

  Durrës 6 shtator 10:58
  5.000 €
 • 2 foto
  Peshore 3 Ton
  Makineri dhe inventare

  Peshore 3 Ton

  Peshore profesionale italiane,,peshon deri ne tre ton,ne gjendje shume te mire, Shkozet Durres

  Durrës 6 shtator 10:55
  1.000 €
 • 2 foto
  stampa industriale
  Makineri dhe inventare

  stampa industriale

  Shes stampa industriale italiane per acesore plastik e metalik per fushen e duroalumineve,si dyer dr

  Durrës 6 shtator 10:46
  1.000 €
 • 0 foto
  Pajisje per furre buke
  Biznes ne shitje / me qera

  Pajisje per furre buke

  Shiten te gjitha pajisjet e nje furre buke. 1- Brumatrice 80kg 2- Prerse Buke 3- Tavolin inoksi per

  Durrës 3 shtator 13:59
  310.000 Lek
 • 0 foto
  Sherbime online per bizneset
  Sherbime

  Sherbime online per bizneset

  Ofrojme sherbime te ndryshme online per bizneset Ndertim web faqesh Menaxhim dhe krijim i rrjetev

  Durrës 2 shtator 22:38
  Me Marrveshje