Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 2 foto
  Frigorifer mishi bulmeti
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer mishi bulmeti

  Italian marka dgd i perdorur 2 mt

  Durrës 2 shtator 13:33
  1 €
 • 11 foto
  OKAZION!! SHITET AMBIENT BISNESI + AKTIVITET TE SHKEMBI KAVAJES ( RESTORANT TROPLINI )
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION!! SHITET AMBIENT BISNESI + AKTIVITET TE SHKEMBI KAVAJES ( RESTORANT TROPLINI )

  Century21 Eon sjell prane jush ne menyre eksluzive nje mundesi te arte investimi ne zonen e Shkembit

  Durrës 31 gusht 10:36
  270.000 €
 • 12 foto
  SHITET AKTIVITET QENDER KURSESH
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AKTIVITET QENDER KURSESH

  Share : Century21 Eon sjell prane jush mundesi te mire investimi ne fushen e qendrave te kurs

  Durrës 31 gusht 10:33
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Furre pica pice picerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre pica pice picerie

  Marka cupone italian ne gjendje te mire

  Durrës 31 gusht 09:56
  122.556.678 €
 • 2 foto
  makine akulli
  Makineri dhe inventare

  makine akulli

  serbeto kaffe

  Durrës 30 gusht 19:05
  65.000 Lek
 • 2 foto
  makine akulli
  Makineri dhe inventare

  makine akulli

  serbeto kaffe

  Durrës 30 gusht 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makine akulli
  Makineri dhe inventare

  makine akulli

  serbeto kaffe

  Durrës 30 gusht 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes lepura të racës greke dhe angleze
  Kafshe ferme

  Shes lepura të racës greke dhe angleze

  Shes lepuj te moshave të ndryshme rraca angleze dhe greke. 1 muajsh-6 mijë lek 2 muajsh- 10 mij lek

  Durrës 29 gusht 21:32
  600 Lek
 • 0 foto
  Ekspres Wega
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Wega

  Me dy grupe. me ose pa mulli

  Durrës 29 gusht 20:06
  350 €
 • 1 foto
  ?SHITET NJË KËNDË PLUS NJË TAVOLINE \" DURRES\"
  Makineri dhe inventare

  ?SHITET NJË KËNDË PLUS NJË TAVOLINE \" DURRES\"

  Shitet Kende plus tavoline ne gjendje shume te mire.. Siç janë në foto.. Shiten okazion... blere 100

  Durrës 29 gusht 12:43
  350 €
 • 0 foto
  Shiten shtrydhese agrumesh profesionale
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten shtrydhese agrumesh profesionale

  Shiten shtrydhese agrumesh profesionale Cmimi me i lire ne treg per 30 cope

  Durrës 28 gusht 19:33
  59 €
 • 0 foto
  Kredi
  Sherbime

  Kredi

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Durrës 28 gusht 13:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piaster per pjekje Berto\'s
  Makineri dhe inventare

  Piaster per pjekje Berto\'s

  shes piaster te perdorur italiane per pjekje me korent, shitet per arsye mbylljeje aktiviteti Cmimi

  Durrës 27 gusht 01:10
  230 €
 • 2 foto
  Zgar pjekje per lokale dhe restorant
  Biznes ne shitje / me qera

  Zgar pjekje per lokale dhe restorant

  Shitet zgar me gaz per lokale dhe restorante pak e perdorur e bler ne itali 350 euro shitet per 150

  Durrës 22 gusht 22:48
  150 €
 • 0 foto
  Makineri per pastrim pula(rrjepje)
  Kafshe ferme

  Makineri per pastrim pula(rrjepje)

  Pajisja ben deri ne 5pula ne 5min ,shume praktike.

  Durrës 22 gusht 15:42
  400 €
 • 0 foto
  Leje drejtimi pa kurs
  Sherbime

  Leje drejtimi pa kurs

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Durrës 22 gusht 13:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  inoksi per guzhina
  Makineri dhe inventare

  inoksi per guzhina

  Italian Italian Italian jo plera vendi

  Durrës 21 gusht 10:02
  12.345.678 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Durrës 21 gusht 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm punime hekuri (porta ,kangjella ,tavolina ,kr
  Sherbime

  Bejm punime hekuri (porta ,kangjella ,tavolina ,kr

  Te interesuarit te kontaktojn ne nr 0676150858

  Durrës 20 gusht 17:04
  1 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Durrës 20 gusht 02:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akullore
  Makineri dhe inventare

  Akullore

  Shitet makineri akullore ne gjendje shum te mire. Prodhon deri 1 kg akullore. Cmimi 50 €

  Durrës 19 gusht 21:59
  50 €
 • 7 foto
  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE
  Biznes ne shitje / me qera

  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  BAR RESTORANT ME SIPERFAQJE 400 METRA NJE KAT ,,,RESTORANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE KA KOMPLETIM B

  Durrës 19 gusht 12:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHEZLLONE TE KOMPLETUAR,,,,ITALIANE,,,
  Makineri dhe inventare

  SHEZLLONE TE KOMPLETUAR,,,,ITALIANE,,,

  SHEZLLONE TE KOMPLETUAR NE GJENDJE TEPER TE MIRE ,,ITALIANE,,, CMIMI 2200 MIJE LEKE,,,KOMPLETI

  Durrës 19 gusht 12:15
  22.000 Lek
 • 1 foto
  FURRA ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  FURRA ITALIANE

  Shesim furra italiane te markave ne te mira. UNOX, LAINOX, BAKEOFF

  Durrës 18 gusht 18:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Durrës 16 gusht 01:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Balancuese Megaspin 700
  Makineri dhe inventare

  Balancuese Megaspin 700

  Makineria eshte ne gjendje shum te mire pune,eshte 1 nga markat me te mira...shitet per arsye mosper

  Durrës 15 gusht 18:34
  1.080 €
 • 1 foto
  Shitet Aktiviteti Per Arsye Emigrimi Me Klientele
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Aktiviteti Per Arsye Emigrimi Me Klientele

  Shitet Aktiviteti Per Arsye Emigrimi Me Klientele Te Rregullt Adresa> Lagja 11,Rruga Aleksander

  Durrës 14 gusht 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION Shitet Lodra
  Makineri dhe inventare

  OKAZION Shitet Lodra

  Shitet cirku per femije. Kapaciteti deri ne 20 Femije.

  Durrës 14 gusht 12:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FRIGORIFER DOPIO ISA
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER DOPIO ISA

  Frigorifer dopio italian . Marka Isa. Super frigorifer

  Durrës 14 gusht 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 3 kosha per markete & per artikui plazhi
  Makineri dhe inventare

  Shiten 3 kosha per markete & per artikui plazhi

  Shiten 3 kosha me rrota perdoren per marketeper te mbait fruta ose per artikui plazhi cmimi per t

  Durrës 14 gusht 09:10
  60 Lek
 • 1 foto
  Ambjent biznesi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ambjent biznesi

  Shitet Ambjent Biznesi. Ndertim i ri 20 Hapa nga rruga kryesore Pozicioni ne qender te qytetit.

  Durrës 13 gusht 22:54
  120.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Durrës 13 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Durrës 13 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion!!
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!

  Okazion shitet per arsye emigrimi Aktiviteti Laborator Analizash!!

  Durrës 13 gusht 12:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt tregtar Okazion
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt tregtar Okazion

  Shitet Objekt me 4 magazina me siperfaqje totale 1600m , 12 Zyra me siperfaqje totale 600m, 4 ambje

  Durrës 13 gusht 00:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kapanone ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kapanone ne shitje

  Shitet kapanon dhe truall ne Durres Siperfaqje ndertimi 4000m. Parkim lulishte zyra magazina kapan

  Durrës 12 gusht 21:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Ambjent Tregtar
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Ambjent Tregtar

  Shitet ambjent biznesi ne zonen e zjarrefikses. Siperfaqja 22m. Ne rruge kryesore. Dokumenta te rr

  Durrës 12 gusht 21:34
  28.000 €
 • 1 foto
  Shitet Hotel ne qender
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Hotel ne qender

  Shitet Hotel ne qender te Qytetit. Nr i dhomave 16

  Durrës 12 gusht 20:47
  750.000 €
 • 0 foto
  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga sh
  Sherbime

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga sh

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Durrës 12 gusht 09:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dures
  Kafshe ferme

  Dures

  Shes gjel per luft

  Durrës 11 gusht 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Durrës 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Durrës 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer banak

  Shitet frigorifer banak per market...ne gjendje shum te mir dhe me motorr te jashtem

  Durrës 8 gusht 20:10
  140.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet bisnes bar piceri
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet bisnes bar piceri

  Shitet piceri ne plazh Durrës.klientel e rregullt punohet gjat gjith vitit xhiro e kenaqshme.esht bi

  Durrës 7 gusht 19:52
  14.000 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 7 gusht 14:02
  850 €
 • 4 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 7 gusht 13:33
  1.100 €
 • 3 foto
  Frigorifer marketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi

  Italiane

  Durrës 7 gusht 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet paisje per berber ose parukjer
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet paisje per berber ose parukjer

  Shitet Paisje per berberhan te kompletuar ne menyre perfekte me dy pozicone pune,dy poltrone ,lavat

  Durrës 6 gusht 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tagji kokerr 200 kuintal
  Kafshe ferme

  Tagji kokerr 200 kuintal

  Disponoj nje sasi prej 200 kuintal tagji kokerr. Prodhimi i vitit 2019 shume cilesore. E prodhuar ve

  Durrës 5 gusht 20:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten vegla per byrek
  Makineri dhe inventare

  Shiten vegla per byrek

  Shitet brumatice dhe furr pjekje italiane cilesi shum e mir me 11 tava punon me trefazor edhe me gaz

  Durrës 5 gusht 14:35
  150.000 Lek