Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 0 foto
  TUBA INOKSI PER THERTORE
  Biznes ne shitje / me qera

  TUBA INOKSI PER THERTORE

  PRODHOJME STRUKTURA PER MBAJTJEN E MISHIT NEPER THERTORE. INOKS USHQIMOR AISI 304

  Durrës 1 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten mqainat gelmatic
  Makineri dhe inventare

  Shiten mqainat gelmatic

  Shiten maqin Gelmatic për soft akullore me air gjendje perfekte +38345803888

  Durrës 1 korrik 14:42
  1 €
 • 11 foto
  PRODHIME INOKSI PER RESTORANTE FAST FOOD PICERI ET
  Makineri dhe inventare

  PRODHIME INOKSI PER RESTORANTE FAST FOOD PICERI ET

  BEJME PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI SI: LAVAMANA - TAVOLIA - ASPIRATORA - DOLLAPE MURI - BANAK PESHKU

  Durrës 1 korrik 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARROCA INOKSI PER FURRA
  Makineri dhe inventare

  KARROCA INOKSI PER FURRA

  Prodhojme karroca per furra buke ose pasticerie me inoks ushqimor sipas kerkesave te standarteve lig

  Durrës 1 korrik 10:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrine pasticerie neutra
  Makineri dhe inventare

  Vetrine pasticerie neutra

  Vetrine pasticerie per biskota llokume etj

  Durrës 1 korrik 10:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Arke e re per market
  Makineri dhe inventare

  Arke e re per market

  Banak arke marketi 1.50 mt dhe 1.90 mt

  Durrës 1 korrik 09:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ZGARE INOKSI ME TULL SHAMAT PJEKJE ME QYMYR
  Makineri dhe inventare

  ZGARE INOKSI ME TULL SHAMAT PJEKJE ME QYMYR

  PRODHOJME ZGARA INOKSI ME PERMASA SIPAS KERKESES SUAJ

  Durrës 1 korrik 09:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LAVAPJATE INOX 190 CM
  Makineri dhe inventare

  LAVAPJATE INOX 190 CM

  PRODHOJME LAVAPIATA INOX ME PERMASA TE NDRYSHME SIPAS AMBIENTIT TUAJ.

  Durrës 1 korrik 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ngrohese brioshi me avull
  Makineri dhe inventare

  Ngrohese brioshi me avull

  Prodhojme Ngrohese brioshi me permasa te ndryshme!

  Durrës 1 korrik 09:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PUNIME INOX PER FAST FOOD RESTORANT BYREKTORE
  Makineri dhe inventare

  PUNIME INOX PER FAST FOOD RESTORANT BYREKTORE

  PRODHOJME ME POROSI KUZHINA FAST FOOD/BYREKTORE/RESTORANTE ETJ. INOX AISI 304 TAVOLINE INOX 150 CM

  Durrës 1 korrik 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Strukture inoksi per thertore
  Makineri dhe inventare

  Strukture inoksi per thertore

  Prodhojme me porosi strukture inoksi per thertore me permasat e ambientit tuaj!

  Durrës 1 korrik 09:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavoline frigoriferike inox CMIME KONKURRUESE
  Makineri dhe inventare

  Tavoline frigoriferike inox CMIME KONKURRUESE

  Prodhojme tavolina frigoriferike sipas kerkeses se klientit.CMIMET ME TE LIRA NE TREG..

  Durrës 1 korrik 09:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DHOMA FERMENTIMI PER FURRA BUKE / PASTICERI
  Makineri dhe inventare

  DHOMA FERMENTIMI PER FURRA BUKE / PASTICERI

  PRODHOJME DHOME FERMENTIMI ose DHOME ARDHJE BRUMI ME PANELE SANDWICH PVC JASHT DHE BRENDA SIPAS KERK

  Durrës 1 korrik 09:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAISJE INOKSI PER KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE INOKSI PER KUZHINA

  Prodhojme me porosi te gjitha paisjet e kuzhines tuaj!

  Durrës 1 korrik 09:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prodhojme Banak Bari me porosi
  Makineri dhe inventare

  Prodhojme Banak Bari me porosi

  Banak bari inox ushqimor sipas ambientit tuaj

  Durrës 1 korrik 09:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje inox me porosi per kuzhina fast food
  Makineri dhe inventare

  Paisje inox me porosi per kuzhina fast food

  Prodhojme me porosi paisje inox aisi 304 per kuzhina si: tavolina - aspirator - lavapjata - mbajtese

  Durrës 1 korrik 09:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer pica
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer pica

  Prodhim inoksi me porosi sipas ambientit tuaj.

  Durrës 1 korrik 09:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banak pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Banak pasticerie

  Prodhojme banak pasticerie me cmimet me te uleta ne treg..

  Durrës 1 korrik 09:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FRIGORIFER PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PASTICERIE

  CMIMI NE MT LINEAR ME I ULET NE TREG!! Frigorifer me ftohje me qarkullim ajri Punime me porosi ose s

  Durrës 1 korrik 09:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD

  PRODHOJME ASPIRATOR

  Durrës 1 korrik 09:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BANAK PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  BANAK PASTICERIE

  PRODHOJME BANAK PASTICERIE. FTOHJE ME AJER TEMPERATUR 0-5*

  Durrës 1 korrik 09:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PAISJE INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE INOKSI

  PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI. INOX USHQIMOR ITALIAN AISI 304

  Durrës 1 korrik 09:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERI
  Makineri dhe inventare

  TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERI

  PRODHOJME TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERIA

  Durrës 1 korrik 09:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  EKSPOZITOR PESHKU
  Makineri dhe inventare

  EKSPOZITOR PESHKU

  PRODHOJME ME POROSI EKSPOZITOR PESHKU ME PERMASA TE NDRYSHME ME OSE PA MOTOR FRIGORIFERIK.

  Durrës 1 korrik 09:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavaman me dyer skorrevoli inox ushqimor
  Makineri dhe inventare

  Lavaman me dyer skorrevoli inox ushqimor

  Bejme me porosi lavamae e dollape me dyer skorrevoli me permasa standarte o sipas kerkese suaj!

  Durrës 1 korrik 09:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prodhojme ngrohese brioshi
  Makineri dhe inventare

  Prodhojme ngrohese brioshi

  Prodhojme ngrohese brioshi me termostat. Permasa standarte ose sipas kerkeses. Temperatura +35° +90°

  Durrës 1 korrik 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ngrohese brioches dhe byreku
  Makineri dhe inventare

  Ngrohese brioches dhe byreku

  Me ventilim modelet e fundit

  Durrës 30 qershor 18:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali
  Sherbime

  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali

  TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenz

  Durrës 30 qershor 11:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITEN 25 KOLLTUQE TE REJA
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITEN 25 KOLLTUQE TE REJA

  SHITEN 25 Kolltuqeve te reja , Ngjyra e zeze . Per me shume info na kontaktono Cmimi 200 euro cop

  Durrës 30 qershor 11:11
  200 €
 • 7 foto
  SHITET SUPER LOKAL I KOMPLETUAR NË QENDËR TË DURRËS-IT
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET SUPER LOKAL I KOMPLETUAR NË QENDËR TË DURRËS-IT

  Shitet super lokal i kompletuar në qendër të Durrësit. Sipërfaqja e lokalit është 140 m2 dhe shitet

  Durrës 30 qershor 09:09
  280.000 €
 • 4 foto
  Pandora Box 9D
  Makineri dhe inventare

  Pandora Box 9D

  5 lojra arcade - cmimi 5000 euro i diskutueshem Loja arcade \" pandora 9D \" ka 2194 lojra Loja b

  Durrës 30 qershor 09:02
  5.000 €
 • 4 foto
  Kapse lodrash
  Makineri dhe inventare

  Kapse lodrash

  Kapse lodrash Loja behet me monedha 10 lek, 20 lek , 50 lek , 100 lek , 10 cent , 20 cent , 50 cent

  Durrës 30 qershor 09:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rosa vendi
  Kafshe ferme

  Rosa vendi

  Shiten rosa vendi 550lek jan 30 cop bje ndrim edhe me pula

  Durrës 30 qershor 07:51
  550 Lek
 • 7 foto
  Gërryese druri me letër gërryese
  Makineri dhe inventare

  Gërryese druri me letër gërryese

  Gërryese druri me letër gërryese për rrafshimin e sipërfaqeve 205 x 65 cm me aspirator. Trans

  Durrës 29 qershor 18:32
  490 €
 • 6 foto
  Shiten paisje per thonjt.
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per thonjt.

  Shiten paisje per thonjt sipas fotove. per me shum info tel. Kemi dhe shume llojshmeri artikujsh.

  Durrës 29 qershor 15:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pajisje per byrektore
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per byrektore

  Shes pajisje per byrektore: Furre per byreqe 300 leke, ngrohese per byreqe 350 leke frigorifer

  Durrës 29 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  gomar
  Kafshe ferme

  gomar

  ..

  Durrës 29 qershor 01:02
  300 Lek
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN, RR. ALEKSANDER GOGA , DURRES
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN, RR. ALEKSANDER GOGA , DURRES

  Jepet me qira ambient biznesi rruga Aleksandër Goga, Durrës. Ambjenti është 40 m², ka 1 tualet dhe ë

  Durrës 26 qershor 12:30
  25.000 €
 • 3 foto
  Kotele 2 muajshe race Brittish e paster.
  Kafshe ferme

  Kotele 2 muajshe race Brittish e paster.

  Shes kotele 2 muajshe. Race e paster Brittish.

  Durrës 25 qershor 18:22
  400 €
 • 4 foto
  Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi

  Shitet ose jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale ne 106 m2 ne Lagjjen 17 Durres. Pjesa b

  Durrës 25 qershor 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DURRES-TIRANE, TIRANE-DURRES VETEM 120LEKE
  Sherbime

  DURRES-TIRANE, TIRANE-DURRES VETEM 120LEKE

  BEJ TRANSPORT UDHETARESH DURRES-TIRANE E ANASJELLTAS PER VETEM 120LEKE TE REJA. ORARI I PARE I NISJE

  Durrës 25 qershor 11:41
  120 Lek
 • 2 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Makineri dhe inventare

  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin, Shitet Komplete Seti i Makinerive

  Durrës 24 qershor 10:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË DURRËS
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË DURRËS

  Shitet ambient biznesi në Durrës me një sipërfaqe totale prej 370.8 m2. Zona në të cilin është pozic

  Durrës 23 qershor 17:36
  444.960 €
 • 2 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI 4-KATËSH, DURRËS
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI 4-KATËSH, DURRËS

  Shitet ambient biznesi 4-katësh me sipërfaqe ndërtimi 1000 m² + 560 m² truall. Ambienti ndodhet buzë

  Durrës 23 qershor 16:37
  800.000 €
 • 0 foto
  KERKOJME SALDATOR INOKSI
  Sherbime

  KERKOJME SALDATOR INOKSI

  KERKOJME TE PUNESOJME NJE SALDATOR INOKSI

  Durrës 23 qershor 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FRIGORIFER BANAK PICERIE O FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANAK PICERIE O FAST FOOD

  VETRINE FRIGORIFERIKE PER BANKO PICE O FAST FOOD

  Durrës 18 qershor 15:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Dyqani
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Dyqani

  OKAZION! Shitet dyqani ,ne vij te pare ne zonen e Plazhit afer Bar Restorant Tirona tek ura e Dajla

  Durrës 18 qershor 10:08
  1.500 €
 • 2 foto
  ?EKSPRES NJË GRUPSH PLUS MULLIRI..
  Makineri dhe inventare

  ?EKSPRES NJË GRUPSH PLUS MULLIRI..

  Okazion. Në GJËNDJE SHUMË të mirë

  Durrës 18 qershor 01:11
  270 €
 • 4 foto
  Frigorifer Banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Banak

  259 i gjate dhe gjersi 110 .Disponon dhe dhoma te poshtme .Frigoriferi eshte ne super gjendje.shum e

  Durrës 17 qershor 19:31
  1.350 €
 • 1 foto
  Shitet birra
  Kafshe ferme

  Shitet birra

  Shitet shishja birres xhom jeshil

  Durrës 17 qershor 18:56
  200.000 Lek