Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 1 foto
  Zgar me gas inoksi gjermane
  Makineri dhe inventare

  Zgar me gas inoksi gjermane

  Zgara esht gati e re pasi nuk esht ven ne pun .ka dy manopuma komandimi ndezja me mnjet .komplet ino

  Durrës 4 gusht 10:57
  160 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Durrës 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  JEPET ME QIRA PICERI
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA PICERI

  Jepet me qira nje mundesi e mire investimi per aktivitet piceri e cila ndodhet nje zone shume te mir

  Durrës 3 gusht 13:58
  400 Lek
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Durrës 3 gusht 07:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION
  Sherbime

  OKAZION

  Besojani pronen tuaj GOLD KEY Agency Kontakt: 0695330069 INSTAGRAM: ervis_gold_key_agency WATS APP:

  Durrës 1 gusht 23:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gjenarator
  Sherbime

  Gjenarator

  Shitet gjenratori per arsyje mos perdorimi esht super ne gjendje i paperdor fare

  Durrës 1 gusht 23:21
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Bar kafe snack lokal qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Bar kafe snack lokal qera

  Shitet aktiviteti bar kafe dhe snack bar.esht i gjithi i kompletuar te gjitha gjerat e nevojshme.i p

  Durrës 31 korrik 19:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  she\'s qen rodvajder femer 9 muajshe per 150 euro
  Kafshe ferme

  she\'s qen rodvajder femer 9 muajshe per 150 euro

  She\'s qen rodvajder femer 9muajshe per 150 \'euro

  Durrës 31 korrik 09:03
  150 €
 • 0 foto
  Shesim 3dhi rrace
  Kafshe ferme

  Shesim 3dhi rrace

  Jan dhi alpine te reja

  Durrës 30 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Sherbime

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Kjo është një împrumut ligjore që është një çështje

  Durrës 29 korrik 20:37
  5.669 €
 • 6 foto
  M.a.B. --- GJENERATOR 100 KV - GJENDJE PERFEKTE
  Makineri dhe inventare

  M.a.B. --- GJENERATOR 100 KV - GJENDJE PERFEKTE

  M.a.B. --- GJENERATOR 100 KV - GJENDJE PERFEKTE MAB - Milloshi Agritural Business Autostrada Durres

  Durrës 29 korrik 16:30
  3.200 €
 • 0 foto
  dyqan ne shkozet durres
  Biznes ne shitje / me qera

  dyqan ne shkozet durres

  shitet per arsye mosperdorimi dyqan me sip totale 40 m katror kati 2-te buze rruge pallat i ri perba

  Durrës 28 korrik 19:44
  35.000 €
 • 0 foto
  Balla jonxhe
  Kafshe ferme

  Balla jonxhe

  Shiten balla jonxhe. 23 -30kg/copa. Cmimi 350 leke

  Durrës 28 korrik 10:45
  350 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer akullore isa me ventilim
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer akullore isa me ventilim

  Me ventilim i perdorur vetem nji sezoon pa hequr qeset ne gjendje perfekte dhe garanci cmimi okazi

  Durrës 27 korrik 23:18
  123.456.789 €
 • 5 foto
  MAKINERI PER AKULLORE (italjane) 5kg shitet
  Biznes ne shitje / me qera

  MAKINERI PER AKULLORE (italjane) 5kg shitet

  OKAZION Shitet - Frigomat (italjane) prefesionale. - Kapaciteti 5kg. - Koha per pregatitjen e aku

  Durrës 27 korrik 14:42
  1.999 €
 • 4 foto
  Shitet Frigorifer Ngrires per Akullore Mish etj
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Frigorifer Ngrires per Akullore Mish etj

  Shitet figorifer ngrires dhe freskues per biznese si akullore ose mish etj Frigoriferi perdoret per

  Durrës 27 korrik 14:34
  250 Lek
 • 5 foto
  Figorifer Ngrires dhe freskues per mish akullore
  Makineri dhe inventare

  Figorifer Ngrires dhe freskues per mish akullore

  Shitet figorifer ngrires dhe freskues per biznese si akullore ose mish ose ambjet shtepie,me gjendje

  Durrës 27 korrik 14:23
  225 Lek
 • 1 foto
  Xham Frigoriferi Banak
  Makineri dhe inventare

  Xham Frigoriferi Banak

  Shiten 4 xhama frigoriferi banak ,gjatesia 2 metra, 100 mije leke te vjetra. Cel/Whatsapp:068507907

  Durrës 27 korrik 11:28
  10.000 Lek
 • 0 foto
  makineri te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  makineri te ndryshme

  torno italiane graziano sag14 trapono freze induma italian retifike universale zvicerane torno

  Durrës 23 korrik 20:24
  1 €
 • 4 foto
  Lop Fshati
  Kafshe ferme

  Lop Fshati

  Lopa eshte 1vite4muj nuk ka vic ne bark lopa shitet 800euro eshte lop fshati kemi watsapp dhe viber0

  Durrës 19 korrik 00:00
  800 €
 • 3 foto
  Frigorifee mural 2 mt
  Makineri dhe inventare

  Frigorifee mural 2 mt

  Mural italian 2 mt per market

  Durrës 18 korrik 18:58
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Shitet \" Mixer BETONI \"
  Makineri dhe inventare

  Shitet \" Mixer BETONI \"

  Shitet \" betoniere mixer \" per prodhimin e betonit per prodhim bordurash , pllaka betonele si dhe

  Durrës 18 korrik 10:52
  5.000 €
 • 0 foto
  Transport
  Sherbime

  Transport

  ofrojm sherbimin e transpoteve te ndryshme me kamiona me cader brenda dhe jasht vendit

  Durrës 17 korrik 23:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mural super i perdorur 2 muaj
  Makineri dhe inventare

  Mural super i perdorur 2 muaj

  Italian italian

  Durrës 17 korrik 10:37
  123.456.789 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Durrës 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banak akullore 24 vasketa
  Makineri dhe inventare

  Shitet banak akullore 24 vasketa

  Shitet banak akullore Ranieri Italian 24 vasketa ose 16 vasketa te medha. Temperatura (-20^c). Dom

  Durrës 14 korrik 12:34
  3.800 €
 • 8 foto
  SHITET MAKINERI E RE PER BOMBARDIMIN ME RERE
  Makineri dhe inventare

  SHITET MAKINERI E RE PER BOMBARDIMIN ME RERE

  SHITET MAKINERI E RE PER BOMBARDIMIN ME RERE DHE SKORJE PER PASTRIMIN E METALEVE MAKINERIA N

  Durrës 12 korrik 14:15
  3.800 €
 • 11 foto
  Shitet Impiant per prodhimin e Pllakave te Betonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet Impiant per prodhimin e Pllakave te Betonit

  Shitet Impiant gjysem automatik V-6 Super , Rosacometta ,per prodhimin e pllakave te trotuarit dhe

  Durrës 11 korrik 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Amarildo
  Makineri dhe inventare

  Amarildo

  shitet aparat gazi kondicioneri per makina ne gjendje te perkryer...te interesuar te shkruajne ne wa

  Durrës 10 korrik 18:09
  1.300 €
 • 1 foto
  Maltez&Barboncino
  Kafshe ferme

  Maltez&Barboncino

  Kelyshi eshte MASHKULL. Rrace e perzier Maltez & Barboncino. Eshte 2 muajsh. E shes per arsye pa

  Durrës 10 korrik 12:34
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Durrës 10 korrik 03:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN
  Makineri dhe inventare

  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN

  SALDATRICE ME KOLLONE TE ROBOTIZUAR DHE ME HARK TE ZHYTUR , MARKA LINCOLN ELECTRIC 850 AMPER. TE DH

  Durrës 8 korrik 16:21
  32.000 €
 • 6 foto
  CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE
  Makineri dhe inventare

  CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE

  SHITET CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE MAKINERI TE NDRYSHME KARAKTERISTIKAT DHE TE DHENAT

  Durrës 7 korrik 20:17
  5.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer 2005
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer 2005

  Frigorifer Okazion 1000 lek

  Durrës 6 korrik 22:22
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet Frigorifer mural per markete(pije,sallam)
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer mural per markete(pije,sallam)

  Shitet Frigorifer mural per markete (pije, salllam, bylmet). Frigoriferi esht 2 m i gjere, me 4 kat

  Durrës 6 korrik 14:37
  1.200 €
 • 4 foto
  Okazion fshes tapicerie per lavazh
  Makineri dhe inventare

  Okazion fshes tapicerie per lavazh

  shitet fshes tapicerie me avull shum e mir pothuajse e re makineria esht e madhe dhe shum e fuqishme

  Durrës 6 korrik 14:17
  300 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Durrës 5 korrik 07:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Magazine ne Durres
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazine ne Durres

  Shitet magazinat ne durres 5 magazina nga 300m secila 600 m zyra Bare dhe ambjente sherbimesh. H

  Durrës 5 korrik 02:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Durrës 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mulli per bluarje sheqeri
  Makineri dhe inventare

  Mulli per bluarje sheqeri

  Mulli personal per bluajtjen e sheqerit.Sherbe per pasticeri.I sherben dhe ble te rritesve per perga

  Durrës 3 korrik 12:36
  1.100 €
 • 0 foto
  Karrige druri Ardeno
  Makineri dhe inventare

  Karrige druri Ardeno

  16 cop Karrige druri per lokal.Kaarige cilesore te blera 100 euro copa te Ardeno,shiten per 5 000 co

  Durrës 1 korrik 17:00
  5.000 Lek
 • 0 foto
  KREDI PA PROTOKOLL
  Biznes ne shitje / me qera

  KREDI PA PROTOKOLL

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi ose personel. Ju jeni t

  Durrës 1 korrik 10:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigorife
  Makineri dhe inventare

  Frigorife

  5 kompresor per dhoma frigoriferike + 5 kompresor per ambjente te medha deri ne - 20 grad + mono bll

  Durrës 1 korrik 07:02
  1 €
 • 5 foto
  Kompresor frigoriferi industrial . Mercedes Benz
  Makineri dhe inventare

  Kompresor frigoriferi industrial . Mercedes Benz

  Kompresor per frigorifer industrial. Per me shum se 1000 merta karor. Ftohja e kompresoreve eshte me

  Durrës 1 korrik 06:58
  1 €
 • 0 foto
  Pastruse bari 200mijen+ sigurime
  Sherbime

  Pastruse bari 200mijen+ sigurime

  Fashuin bar Kerkon pastruse per lokal 8 ore pune rroga 200mije plus sigurime...adresa lagja 6 tek mu

  Durrës 30 qershor 09:37
  200 Lek
 • 0 foto
  Shiten Shtrydhese Agrumesh Profesionale
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Shtrydhese Agrumesh Profesionale

  Shtrydhese Agrumesh Profesionale Cmim shumice per 20-50 cope

  Durrës 29 qershor 10:16
  1 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 28 qershor 17:45
  900 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 28 qershor 17:45
  630 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 28 qershor 17:45
  790 €
 • 1 foto
  Sherbim Dj
  Sherbime

  Sherbim Dj

  Ofrojme sherbim dj per valle, fejesa, dasma dhe shume evente te tjera Rezervoni ne 0699322830

  Durrës 28 qershor 13:44
  Me Marrveshje